Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Moses IF o ile chodzi po takiej cenie. U mnie na PN mial 15 spotkan i 15 bramek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Próbuje tryb FUT, ds się grać (czy ma to sens ) Polskim składem złożonym z polskich piłkarzy grających w różnych ligach ?

 

 

 

 

Np kupić Pazdana, Milika, Zielińskiego, Jedrzejczyk ?

 

 

I jeśli ktoś ma.ochote może mi powiedzieć jak dbać o kondycję ? Jak go organizować? Oczywiście wiem , że to było, ale jak kto ma ochotę to może napisać. Na razie nie mogę zająć się poszukiwaniami informacji :)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IF w Lpoolu. Zalezy kto strzeli. Bo jest 1-1 bramka - asysta między Firmino a Mane.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie opóźnienia w WL ze głowa mała a pokazuje zielone połączenie. Przykładowo w sezonach udało sie wygrać 3lige. Zagrań mecz w WL i mam wrażenie ze gram bolcami. Czemu tak? Mój internet jest słaby? 32mb mam

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj miałem 5 kresek połączenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

To co? powie ktoś czy jest sens składać skład z Polakow na pomarańczowych łączeniach ?

Czy jednak zielone muszą być ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moga być pomaranczowe, roznicy nie odczujesz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Działają wam serwery?

Tak

 

 

Moga być pomaranczowe, roznicy nie odczujesz.

 

Dziękuję! Więc gram Polakami .

 

Pytanie ważne, bo pierwszy raz coś takiego widziałem. Mianowicie gość grał na streamie i miał tak skonfigurowaną kamerę , że gdy był w obronie to ta lekko mu schodziła aby precyzyjniej można było bronić. Natomiast gdy był gdzieś w okolicy połowy przeciwnika, to kamera szła w górę i było widać niemal całe boisko .

Ktoś wie co i jak ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Dziękuję! Więc gram Polakami .

 

Pytanie ważne, bo pierwszy raz coś takiego widziałem. Mianowicie gość grał na streamie i miał tak skonfigurowaną kamerę , że gdy był w obronie to ta lekko mu schodziła aby precyzyjniej można było bronić. Natomiast gdy był gdzieś w okolicy połowy przeciwnika, to kamera szła w górę i było widać niemal całe boisko .

Ktoś wie co i jak ?

Nie pamietam jak ona sie nazywa, chyba Wspolpraca czy cos takiego :) jak odpale konsole to zobacze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec, 22 winy i rekordowa liczba DC w tym tygodniu bo aż 6. 4 w piątek i 2 w sobotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tu ktoś kto ma gdzieś w ulubionych i wklei tutaj link do różnych składów w różnych cenach ?

Chciałbym coś dla Polaków na zmianę za plus minus 10k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grał ktoś Isco 88 , jakies opinie ? planuje kupic na CAM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również skończyłem na 22 zwycięstwach. Niby jedno zwycięstwo mniej niż w poprzedni weekend ale grało mi się przyjemniej moim składem z ligi angielskiej niż Bundesligą tydzień temu. Trzy przegrane totalnie niezasłużone więc mógłbym zahaczyć o Golda 1 ale i tak jestem w miarę zadowolony. Dzisiaj wieczorem były potworne lagi przez co miałem nerwy niesamowite. Tak poza tym traciłem i strzelałem mnóstwo goli w pierwszych 10 minutach, a 45 i 90 minuta to już standard.

Edytowane przez malinPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

U mnie obrona jeden mecz zagra dobrze a w kolejnym dziury. Zawsze jeden wybiegnie i tracę głupio bramkę. Czuć kiedy nic sie nie da zrobić., ale tez czuć kiedy trochę pomaga. Najlepszy mecz 5:0 do przerwy skończyło sie 5:4 w drugiej połowie praktycznie nie mogłem wyjsć z połowy. Najlepsze jak przy rożnym zamiast wybić przyjmuje na klatę i podaje piłkę do rywala.

 

To sa kurwa jaja 16 zwycięstw 7 spotkań do końca. Przegrałem wszystko..

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem 20 winow i wywalilem konsole w kat.

Zona cos tam tworzyla, odpalilem Hige Gorilla na telefonie i mi sie zachcialo.

 

Typ sklad sensowny, BPL ze Zlotym Grayem i Marco Alonso, formacja 41212-2 wiec ciezki standard.

Pinball w polu karnym i w 7 min dostaje 1;0 bo Martial zapakowal takie widly, ze Buffon anwet nie zareagowa;l- trudno..

 

To co stalo sie potem to byla jakas masakra...

Wszystkie podania celne, wszystkie shieldingi udane, strzaly nawet w bramke, wystawianie sie na pozycje jak ta lala.

Efekt ? 4;1 dla mnie z kolesiem z 2013 roku, ktory prezentowal poziom zblizony do mojego.

 

Wczesniej przegralem z 2016 2xz rzedu 2;0 i 5;3 ;x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie 21 zwycięstw + 3 mecze nierozegrane (już miałem serdecznie dość a GOLD2 kusił - zbieram na Pogbe). Co LW to mam jakieś nowe, ciekawe sytuacje. Tym razem żeby nie skłamać z 37 rozegranych meczy myślę, że z 25 miałem z dogrywkami (!) z czego przynajmniej połowa z karnymi, najczęściej w pałe :-) Generalnie schemat podobny, prowadzę już w pierwszej połowie, czasem nawet dwiema bramkami a potem moją drużynę przejmuje skrypy EA i gówno mogę zrobić, koleś od połowy boiska biegnie zawodnikiem typu Mertens czy Insigne a ja go nie mogę nawet odepchnąć Reidem czy Chiellinim, wślizg nie działa, zawodników zmieniam z 1-2 sek. opóźnieniem, ogólnie przeciwnik staje się nietykalny. W sumie standard co będę się rozpisywał, każdy grający w to i mający racjonalne spojrzenie na tą grę wie o tym, że ta gra oszukuje i tyle. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że w moją stronę pewnie kilka takich meczów też się trafiło jednak raczej z przewagą tych oskryptowanych przeciwko mnie co wiązało się z nieskromnym faktem, że to ja w większości byłem lepszy od przeciwników. Trafiłem też może maks 5 meczy, które grało się fantastycznie nawet mimo porażki, z kolesiami na bardzo wysokim poziomie, wyrównane mecze i bez zbędnych wałków - szkoda, że to tylko wyjątki...

 

Ogólnie LW na plus bo GOLD 2 wbity, nerwów mniej bo zaczynam bardzo lajtowo traktować te wylewy, EA samo strzela sobie w stopę bo FIFA 18 być może u mnie już nie zagości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram składem za 6k i mam 25-4 staty.

Masakruje ludzi z Riberym Vardym i Robenem w ataku . Wygrywam, ale biegają jak na ADHD, ostro moi przeciwnicy są dymani przez EA . Pewnie za jakiś czas ja będę "upośledzony" Nie wiem, naprawdę nie wiem po co to wszystko :1_grinning:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o 2 wygrane wiecej niz swoim skladem za 2 mln o___________O

 

Bierzecie udzial w dzisiejszych MP ?
Chyba znowu sie zapisze dla zabawy ;x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto według was dostanie POTM? Kane czy Lukaku? Większość youtuberów przewiduje Lukaku. Chciałem zainwestować trochę coinsów w graczy którzy mogą się przydać do SBC któregoś z tych napastników ale przeanalizuję sprawę i postaram się wybrać zawodników, którzy mogą się przydać do jednego i do drugiego. Osobiście cieszył bym się z Lukaku POTM bo gram w tej chwili jego kartą SIF i innego napadziora nie będę szukał do końca te edycji bo uwielbiam grać tym czołgiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam więcej czasu to wezmę udział. Ograłem już te dwa składy (1-2 liga), gra mi się nimi świetnie. Odpuszczam LW, nagrody za nią nie są mi potrzebne bo tymi składami pogram sobie przynajmniej miesiąc.

Dwie ofensywne karty z tych składów robią różnicę w każdym meczu: Lacazette i... Niang, zdziwiłem się strasznie, ale ten dzik strzela więcej bramek (68 bramek w 84 meczach) niż dybala (12 bramek w 30 meczach), to idealny napastnik do mojego stylu gry i u kogoś innego pewnie taki nie będzie... A Lacazette to klasa sama w sobie, 90% strzałów z pola karnego to bramka. 

W tej fifie coinsy wpadają tak szybko na konto, że już w lutym mogłem sobie pozwolić na dwa składy po pół bańki każdy (a nie gram jakoś strasznie dużo, bilans z sezonów i LW to 155-33-90). Polecam granie sezonów podczas LW, zero lagów, duuuużo mniej wylewów i jakoś przyjemniej ;) 

PS. Huge Gorilla w końcu zrobił wczoraj 40-0, obejrzałem godzinkę przy stanie 27-0 i ten dzieciak jest dziwny, skład za pierdyliard monet (serio ogarnijcie), wygrywa w większości meczów 4:0 i non stop narzeka, że podanie/strzał nie tam gdzie by chciał, że gra go bzyka, że 30 minuta a 0:0 i przeciwnik nie zasługuje na taki wynik bo on jest lepszy... ech ta gimba...

 

2diq2de.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na papierze atak + pomoc to mega siła, obrona wiadomo :-) Jednak martwi mnie w składzie ten Szczęsny bo miałem go i bronił fatalnie, piłki złapać nie potrafił, słaby na przedpolu, generalnie pozbyłem się go szybko. Jednak to jest FIFA i u ciebie może być kozakiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Zajczak napisał:

Na papierze atak + pomoc to mega siła, obrona wiadomo :-) Jednak martwi mnie w składzie ten Szczęsny bo miałem go i bronił fatalnie, piłki złapać nie potrafił, słaby na przedpolu, generalnie pozbyłem się go szybko. Jednak to jest FIFA i u ciebie może być kozakiem.

 

A u mnie Szczęsny IF to najlepszy bramkarz, jakim grałem :jaro::jaro:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×