Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Przez tę LW nie mam o czym z Wami pisać:sad: Niestety nie mam możliwości grania w weekend i pykam sobie rekreacyjnie sezony moją bundesligą:

https://www.futbin.com/17/squad/2233200

Może w 18 zrobią ligę tygodniową to sobie pogram:smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez VIPuser

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wniosek? La Liga ssie :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytanie:

Jak gram jako gospodarz w każdym meczu jeden z obrońców wybiega i robi sie luka. Jak gram jako gość nie ma takich akcji.

 

Pyt 1: zwiększyłem pakiet z 15 na 32mb i dostałem inny modem czy coś musze ustawić? Wcześniej aż nie odczuwałem takiego gowna grając u siebie. Oglądam każda powtórkę z golem i jeden z SO idzie na grzyby. Lol. Teraz wręcz szukam meczu żeby gac jako gość.

 

Pyt 2 gram eriksenem nif i jest kozak. Myśle nad jego którymś ifem. Grał ktoś? Jak opinie?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Qdlaty91 napisał:

Mam dwa pytanie:

Jak gram jako gospodarz w każdym meczu jeden z obrońców wybiega i robi sie luka. Jak gram jako gość nie ma takich akcji.

 

Pyt 1: zwiększyłem pakiet z 15 na 32mb i dostałem inny modem czy coś musze ustawić? Wcześniej aż nie odczuwałem takiego gowna grając u siebie. Oglądam każda powtórkę z golem i jeden z SO idzie na grzyby. Lol. Teraz wręcz szukam meczu żeby gac jako gość.

 

Pyt 2 gram eriksenem nif i jest kozak. Myśle nad jego którymś ifem. Grał ktoś? Jak opinie?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja mam akurat SIF Eriksena ogólnie jest spoko tylko troche słaby fizycznie :1_grinning: U mnie w klubie ma 157 spotkan z tego 65 goli i 63 asysty :)

 

Panowie grał ktos Eliminacje do Mistrzostw Polski ? bo ja dzisiaj odpadłem w 1/16 po bramce w 120min...:)

Edytowane przez starvin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre filmiki ea na kanal wrzuca :)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wniosek? La Liga ssie :24_stuck_out_tongue:

No nie powiedziałbym

4 z rzędu blachy 1 ligi

de0083ae5f0a5c98e3f7b57f10b6def4.jpg

fa44aea710a5e5dcaee6f220d7255bdf.jpgea0cc827c12d099586cf2c29b1b3e822.jpg

6d1a1417b6806930ba9be0420e050304.jpg

 

Skladzik przód La Liga bo lepszych kozaków nie ma... Tzn są TOTY jeszcze

7717352e7d9db7c8b6402dfd5bcb56f3.jpg

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi znów brakło czegos ale jakies tam doswiadczenie zostało ,w pierwszej rundzie MP trafił mi sie Yutuber Kinetyk ,powiem tak pierwsza połowa pełna moja dominacja 7-1 w strzałach 61-39 posiadania piłki i co i wynik 1-1  jeden strzał ronaldo jego i bramka ech ,druga połowa juz troche bardziej równa ale 82 min de brune wychodzi mi sam na sam i ............... wynik bez zmian .Dogrywka i tam salach pomaranczowy zrobił mi 2 razy kuku .end

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, matijad napisał:

Mi znów brakło czegos ale jakies tam doswiadczenie zostało ,w pierwszej rundzie MP trafił mi sie Yutuber Kinetyk ,powiem tak pierwsza połowa pełna moja dominacja 7-1 w strzałach 61-39 posiadania piłki i co i wynik 1-1  jeden strzał ronaldo jego i bramka ech ,druga połowa juz troche bardziej równa ale 82 min de brune wychodzi mi sam na sam i ............... wynik bez zmian .Dogrywka i tam salach pomaranczowy zrobił mi 2 razy kuku .end

 

 

Nie ma tego złego... przynajmniej obejrzysz się na jego kanale YT :-)

 

 

Co do pytania o Erikssena od @Qdlaty91 to mam tego z oceną 87 i nie zamierzam go w ogóle póki co sprzedawać, jedna z fajniejszych kart jakie mam w klubie - oczywiście jak są wylewy czy handi to potrafi zepsuć najlepsze sytuacje ale to akurat nawet Messi nie jest w stanie przeskoczyć. Polecam!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Zajczak napisał:

 

 

Nie ma tego złego... przynajmniej obejrzysz się na jego kanale YT :-)

 

 

Co do pytania o Erikssena od @Qdlaty91 to mam tego z oceną 87 i nie zamierzam go w ogóle póki co sprzedawać, jedna z fajniejszych kart jakie mam w klubie - oczywiście jak są wylewy czy handi to potrafi zepsuć najlepsze sytuacje ale to akurat nawet Messi nie jest w stanie przeskoczyć. Polecam!

mój nif też sporo asystuje i strzela, ale chciałem przetestować jego lepszą kartę.

 

grałeś może if van Aanholt?

mam if Alonso i zastanawiam się czy nie zmianić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Qdlaty91 napisał:

mój nif też sporo asystuje i strzela, ale chciałem przetestować jego lepszą kartę.

 

grałeś może if van Aanholt?

mam if Alonso i zastanawiam się czy nie zmianić

to sa dwie rózne karty obydwie dobre zalezy na czym ci zalezy ,van alchot jest mega szybki ale słabszy w obronie  zas alonso wysoki silny i wolniejszy

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

24 minut temu, Qdlaty91 napisał:

mój nif też sporo asystuje i strzela, ale chciałem przetestować jego lepszą kartę.

 

grałeś może if van Aanholt?

mam if Alonso i zastanawiam się czy nie zmianić

 

Van Aanholta jeszcze nie testowałem ale na pewno wypróbuje bo wygląda na ciekawą kartę. Ja w BPL na lewej stronie mam SBC Kurzawę, gra się nim całkiem całkiem ale zastanawiam się nad czymś nowym, właśnie Van Aanholt to taka pierwsza karta do testowania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Zajczak napisał:

 

 

Van Aanholta jeszcze nie testowałem ale na pewno wypróbuje bo wygląda na ciekawą kartę. Ja w BPL na lewej stronie mam SBC Kurzawę, gra się nim całkiem całkiem ale zastanawiam się nad czymś nowym, właśnie Van Aanholt to taka pierwsza karta do testowania. 

 

też go przetestuje. Jego cena nie jest zła a pewnie pójdzie w górę.

 

POTM jest teraz w pt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A ja mam Teodorczyka, Milika, Stępiński

 

Zieliński , Polański, Linetty . Jędrzejczyk ,Glik,Pazdan,Rybus i okazuje się, że nauczyłem się grać :)

 

Od 30 meczy nie przegrałem . A jak remisuje to ostatnie 10 minut przeciwnika miażdżę w jego szesnastce, a jeśli jest dobry i broni ? No problem ! wystarczy że przypiernicze z dystansu w 89-90 minucie i zawzse wejdzie . Czy to strzelę Pazdanem, Polanskim czy Zielińskim, nie ma to żadnego znaczenia . Jestem tym składem niezniszczalny od 3 dni kto by nie grał po drugiej stronie hahaha

Tak biegają, że nie ma jak podać. Jestem wszędzie . Dziwna jest ta gra :1_grinning:

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z ciekawości, w której lidze tak masakrujesz tym składem?  Sam też myślałem swego czasu o polskiej jedenastce z wszystkimi IFami i Lewym na szpicy :-) Może się skuszę kiedyś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam czerwonego IFa Teodorre i polecam,

Fajny dzik :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 16stce najlepiej mi sie grało srebrnym składem z BPL.

Jak kolega wyżej pisze może czas przetestować coś podobnego :24_stuck_out_tongue:

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam atak z Senegalu:

 

Balde Daio pomaranczowy - Sow pomaranczowy - Mane OTW

 

Srednie tempo ok 93, do tego srednie strzelanie 84 i srednia fizycznosc 82,

 

Nadchodze!!!!!111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj znać jak ci się nimi gra bo wygląda to ciekawie. Chętnie bym coś podobnego zrobił kiedyś

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem if van Aanholta i sif Eriksena. Ten pierwszy wygryzł ze składu Alonso, którego sprzedałem. Ten drugi jest kozakiem. Pierwsze mecze takie sobie, ale jak już sie rozkręcił to w ostatnich trzech meczach 4 bramki i 5 asyst. Robi różnice. Trochę brakuje fizyczności, ale reszta jest dla mnie bardzo Ok :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znudzila mnie gra na głównym koncie, zrobiłem sobie nowe i bije tam leszczy :1_grinning: Dzisiaj bd starał sie awansowac do LW :)

 

Mam jeden sklad Dommanu i jeden od Ovvego ale potrzeba kilka ulepszen i zobaczymy jak sie bd pykac na swiezutkim koncie :)

 

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, lokitheman napisał:

Znudzila mnie gra na głównym koncie, zrobiłem sobie nowe i bije tam leszczy :1_grinning: Dzisiaj bd starał sie awansowac do LW :)

 

Mam jeden sklad Dommanu i jeden od Ovvego ale potrzeba kilka ulepszen i zobaczymy jak sie bd pykac na swiezutkim koncie :)

 

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

 

 

Pokaż co tam skleiłes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×