Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

BEDZIE JECHAC NA HANDICAPIE

BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz jade, jakis malolat przy 6:0 mnie wyzywal ze gram na czas a ja tylko chcialem sprawic RQ u niego :1_grinning:

 

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mam 3;0 do 40 min to wlaczam pauze po ostatnim golu, moze zaoszczedze mu mek a sobie czasu ;x

a tak szczerze mowiac, boje sie, ze dojedzie mnie z tego 3;;0 i wdupie w karnych ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem właśnie SBC z Suarezem i powiem wam, że nigdy więcej... Tak nużącego zajęcia dawno nie miałem :24_stuck_out_tongue:

Na tyle paczek najlepszy drop to zawodnik za ok 3400 monet!

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś co  się stało z If Torresem, chodził po 20k a nagle skoczył do >75 i zniknął z rynku :dry:

 

Z innej beczki, zrobiłem małą wyprzedaż zalegających kart i mam ok 70k. W jakiego taniego ifa warto zainwestować? Macie jakies typy, który może zwiększyć wartość? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, sLk napisał:

Wie ktoś co  się stało z If Torresem, chodził po 20k a nagle skoczył do >75 i zniknął z rynku :dry:

 

Z innej beczki, zrobiłem małą wyprzedaż zalegających kart i mam ok 70k. W jakiego taniego ifa warto zainwestować? Macie jakies typy, który może zwiększyć wartość? 

 

IF Torres jest właśnie potrzebny do składu Atletico w SBC Suareza.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę po chamsku bo awans do LW mam ale zagrałem sobie turniej kwalifikacyjny i podsumowaniem będzie fakt że w finale wygrałem 6:1 a mogłem więcej tylko potem już się bawiłem. Ten wynik miałem już w okolicach 60 minuty. Trudniejszy był półfinał gdzie po mękach (czytaj biciu głową w mur) wygrałem 1:0. Przeciwnik też był znacznie bardziej kumaty.

 

Wczoraj spadłem znowu z 1 ligi i nie wiem o co chodzi ale wszystkie mecze z lagami, zacięciami, nie mogłem nic strzelić nawet z super setki. Bilans 1 2 5. Czysty dramat. Ostatni mecz jedynie w miarę normalny z bardzo dobrym przeciwnikiem przegrałem 1:0 po główce z rogu. Reszta totalne wylewy i handi. Nie wiem o co chodzi ale do tej pory 1 ligę grało mi się najlepiej a wczoraj był totalny dramat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Perisic na CAM...o mamo! :1_grinning: do tego Koulibaly i Immobile...cos czuje roszady w mojej druzynie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Perisic na CAM...o mamo! :1_grinning: do tego Koulibaly i Immobile...cos czuje roszady w mojej druzynie.

Dab biczysz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, fin3st19 napisał:

Nagrody dzisiaj w nocy czy jutro wieczór?

Jutro wieczór

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie, sklady na jutro pobudowane ?
Ja zrobilem mala odskocznie od 4321 i wskoczylem na 433-1.

 

Jedyna roznica to rozstaw skrzydlowych.

 

Zauwazylem, ze grajac na formacje z gestym srodkiem (via 41212-2) ciezko jest sie przebic.

Teraz rajdy skrzydlem + diven passy na srodek pola karnego sa zabojczo skuteczne wiec trzeba to wykorzystac.

 

Moj sklad wyglada nastepujaco:

https://www.futbin.com/17/squad/2285050

 

Jakby ktos chcial opinie na temat jakiegos kopacza to pisac, w nidziele, po rozegraniu 40 szpilow bede w stanie cos naskrobac :F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, EZreal napisał:

Moj sklad wyglada nastepujaco:

https://www.futbin.com/17/squad/2285050

 

Jakby ktos chcial opinie na temat jakiegos kopacza to pisac, w nidziele, po rozegraniu 40 szpilow bede w stanie cos naskrobac :F

 

Fajna hybrydka. IF Tolisso? Na karcie drugi Pogba. U mnie ustawiony też na CM i w obronie jeszcze jako tako ale w ataku tragedia, 12 meczów 1 asysta 0 goli... No i Miranda - szukam kumpla dla chielliniego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poki co 3 mecze w eliminacjach i 2 bramki z 20 i ok 24m.

Wali piekne spadajace liscie, w obronie bardzo podobny do Nainggolana.

W ataku poki co tak jak pisalem 2 bramki na 3 mecze ale nie wpuszczam go w boj.

Raczej pilnuje pozycji na srodku boiska wraz z IF Gueye.

Od ofensywnych igraszkow mam MR DABa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak ten IF Gueye ci się sprawuje? Wart tych pieniędzy? Jakbyś go porównał do Kante?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie tak jak Kante ale jakos lepiej ustawia sie w odbiorze i przejecia ma lepsze.

Strzela ok, w sumie oddalem nim z 3 longshoty. zaden nie wpadl ale GK sprawily problemy.

Z napastnikami takimi jak Aguero, Vardy radzi sobie dobrze, mial ogromny problem z Lukaku ale i tak przeszkodzil w oddaniu dopieszczonego strzalu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet mnie nie osłabiaj ja tradycyjnie najgorszy shit Alves (GK), Bentaleb i Alvaro. Dramat. A za golda tygodniowo najlepsza karta to Ribery. Moje konto jest ciulate. Nigdy nic nie mogę trafić dobrego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem jakiegoś brązowego IFa bo tylko raz grałem w lutym. Za Gold 2 bieda straszna bo najbardziej wartościowy zawodnik to Banega, który chodzi za 3k. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem drugi skład żeby grać na zmianę, aby nie kupować kart kondycji i lipa. Stamina nie odmawia się ? :O

O co kaman ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz pierwszy sklad na lawce i na rezerwie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×