Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Sbc jest lepszym dropem jak LW

4d2a294bfbe3c3b3559e4b69b98a5d8a.jpg

Ja robię tego sporo i nie mogę narzekać.

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcos Alonso czy van Aanholt na lewa obrone? Mowa oczywiscie o ifach.

 

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alonso

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj konczylem dzien z wynikiem 12-5, dzisiaj same porazki w liczbie 6. Wczoraj wiekszosc sytuacji potrafilem wykonczyc i te 5 porazek to raczej zasluzone, gdzie wiedzialem ze jestem gorszy. Dzisiaj natomiast to jest jakis dramat, wszystkie strzaly laduja w bramkarza, nawet rzucac sie nie musi...

Dobra wyzalilem sie, po obiedzie zobacze czy mnie opuscilo momentum czy inne czary mary od EA.

Swoja droga nie rozumiem na ch...j cos takiego jest w tej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie Mertens TOTGS. Radość z gry wraca, go tą pchły wyprawia! Strzały i ustawianie się bajka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym, ale fundusze mi nie pozwalaja, mam tylko 60k. W 16 Mertens na CAM byl u mnie jednym z najlepszych zawodnikow. Teraz tez z chęcią bym go kupił ale musialbym poswiecic otw Higuaina, a ten jest u mnie nie do ruszenia :)


Aktualnie sprzedalem Dybale i testuje Immobile 87, kozacka karta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

FIFA w zaprogramowanych fazach :

 

 

 

 

Faza 1.Zaczynam granie, wszystko idzie cudownie , piłkarze chodzą tak jak trzeba, wystawiają się, wybiegają za plecy obrońców, kryją tak, że przeciwnik nie jest wstanie wymienić 3 dokładnych podań ! Natomiast przeciwnika piłkarze stoją, po strzeleniu 3 goli i stanie meczu 3- 0 można iść na kawę i przeciwnik raczej nic nie zrobi.

 

Oczywiście można też grać i go zgwałcić 6-0 ogólnie wiadomo, że koledzy z 2 strony są mocno dymani i znajdują się w fazie 3 do której dojdziemy .

 

 

 

 

Faza 2

 

 

 

 

Po wygranych kilku meczy zaczyna się:

 

 

 

 

faza 2

 

 

 

 

Ciągle dominuje, ale już nie ma skuteczności .

 

 

 

 

To co wcześniej wchodziło w 100 % tym razem leci w bramkarza lub w wyższe partie trybun, i to kur...Zawsze! Ja mam wpływ tylko na to czy w bramkarza jeśli po ziemi lub trybuny jeśli chce piłkę lekko wyżej ;)

 

 

 

 

A jeśli chce dopieścić akcje i strzelić?

 

 

 

 

Na to EA też ma patent bo przeciwnika obrońca zawsze w ostatniej chwili wystawi nogę, łokieć, tułów, wykona ofiarny rzut wydłużając ciało o kilka cm. Cokolwiek, ważne, że max co mogę to przegrać 4-3 bo oczywiście gdy stracę gola to skuteczność nagle wraca, ale będą to plecy lub jak gość jest wyjątkowo słaby to remis T_T

 

 

 

 

Faza 3

 

 

 

 

Tutaj już tracę gola bardzo szybko i mam z góry pewne, że spadnę ligę a jak będzie zbyt mało ludzi 2 ligi niżej to i 2 ligi polecę bo przeciez liczby muszą się zgadzać.

 

 

 

 

Jak wyżej pisałem ja jestem w fazie 3 a inni są w 1 więc znów przetasowania w ligach aby ligi procentowo zgadzały się .

 

 

 

 

Po tym przychodzi znów faza nr1 i niszczę wszystkich.

 

 

 

 

Ogólnie mam z góry narzucone 3 fazy którymi już zygam, bo właśnie jestem pod koniec fazy 2.

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FIFA w zaprogramowanych fazach :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Faza 1.Zaczynam granie, wszystko idzie cudownie , piłkarze chodzą tak jak trzeba, wystawiają się, wybiegają za plecy obrońców, kryją tak, że przeciwnik nie jest wstanie wymienić 3 dokładnych podań ! Natomiast przeciwnika piłkarze stoją, po strzeleniu 3 goli i stanie meczu 3- 0 można iść na kawę i przeciwnik raczej nic nie zrobi.

 

 

 

 

Oczywiście można też grać i go zgwałcić 6-0 ogólnie wiadomo, że koledzy z 2 strony są mocno dymani i znajdują się w fazie 3 do której dojdziemy .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Faza 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po wygranych kilku meczy zaczyna się:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

faza 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ciągle dominuje, ale już nie ma skuteczności .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

To co wcześniej wchodziło w 100 % tym razem leci w bramkarza lub w wyższe partie trybun, i to kur...Zawsze! Ja mam wpływ tylko na to czy w bramkarza jeśli po ziemi lub trybuny jeśli chce piłkę lekko wyżej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A jeśli chce dopieścić akcje i strzelić?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na to EA też ma patent bo przeciwnika obrońca zawsze w ostatniej chwili wystawi nogę, łokieć, tułów, wykona ofiarny rzut wydłużając ciało o kilka cm. Cokolwiek, ważne, że max co mogę to przegrać 4-3 bo oczywiście gdy stracę gola to skuteczność nagle wraca, ale będą to plecy lub jak gość jest wyjątkowo słaby to remis T_T

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Faza 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tutaj już tracę gola bardzo szybko i mam z góry pewne, że spadnę ligę a jak będzie zbyt mało ludzi 2 ligi niżej to i 2 ligi polecę bo przeciez liczby muszą się zgadzać.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak wyżej pisałem ja jestem w fazie 3 a inni są w 1 więc znów przetasowania w ligach aby ligi procentowo zgadzały się .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po tym przychodzi znów faza nr1 i niszczę wszystkich.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ogólnie mam z góry narzucone 3 fazy którymi już zygam, bo właśnie jestem pod koniec fazy 2.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dobrze to opisales :1_grinning: to jest tak powalone ze szok. Po wczorajszym dniu myslalem ze wbije najlepszy swoj wynik w LW, czyli ubije te gold 1. Ale dzisiejszy dzien sprowadzil mnie na ziemie. Mam 16 zwycięstw i 7 meczy do konca i mam nadzieje przynajmniej na te 18. Jesli sie uda to nie tykam fify do czwartku.

 

Ps. Chyba bedzie kolejny if Icardiego, wiec Immobile u mnie nie zagrzeje dlugo miejsca :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I chyba Banega. Ja mam na razie 14 zwycięstw i 18 do rozegrania. Chciałbym wbić gold2 i jeśli gra mnie nie wydyma to może to zrobię. Póki co to każdy mecz gram na styku albo zwycięstwo albo porażka 1 bramką. Może z 4-5 meczów było lekkich z większym bilansem. Tak jak piszecie w tej grze jest scenariusz napisany przed meczem. My go tylko trochę modyfikujemy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi fazami to chyba oglądasz moje mecze :24_stuck_out_tongue:

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobilem do 19 zwyciestw. Teraz robie sobie przerwe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrocilem sobie po miesiecznej przerwie do lw i krew mnie zalewa normlanie. Zaczalem calkiem fajnie , bilansem 10-6, mysle sobie zadnego sladu handicapu moze nawet o gold 1 bym sie pokusil, normalne meczyki cios za cios. Jako ze sielanka nie mogla trwac wiecznie , aktualnie legitymuje sie seria 9 przegranych z rzedu :) Nie moge zrobic nic doslownie nic, moi zawodnicy odbijaja sie od rywali jak Pionki , a stworzenie jakiejs sytuacji strzeleckiej graniczy niemal z cudem. To niesamowite co oni wyczyniaja z ta gra. Predko juz tej zjebanej ligi nie zagram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po wczorajszym bilansie 10-14 ( 8 porażkami pod rząd ) dzisiaj odpaliłem LW i EA dało mi dzisiaj pograć...mój bilans 21-16 i 3 mecze w zapasie :1_grinning: Wszystkie wygrane mecze pod moje dyktando. Szczególnie ciekawy mecz był gdy otrzymałem czerwoną kartkę w 11 min i wygrałem mecz 3:2 z tego w strzałach było 10-4 dla mnie :) Skład miał m.in z CR7 i aktorem który pewnie będzie walczył o oskara Neymarem (Suarez też ma szanse wygrać):1_grinning:

Edytowane przez starvin
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od samego czytania można dostać pi3rd0lca .

Uff dobrze , że już w to nie gram .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokoj czlowiek chce sie odstresowac przy gierce od problemow dnia codziennego a tutaj zamiast czerpac radosc z gry tylko wkur$wic sie idzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał juz ktoś tym nowym ifem peresica,bo wczoraj premier liga poszła w pizdu i składam calcio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera, nie mam pojecia co sie dzieje w ten weekend, ale bilans 6-9 to tragedia (2 porazki wprawdzie dzieki serwerom, w obu przypadkach byl remis). Tak zle jeszcze mi sie nie gralo, w ostatnich trzech meczach przegralem po 0:1 i raz 0:0 i w karnych. Nie umiem w ogole stworzyc fajnej sytuacji, Benteke jak byl bestia przez 150 meczow, tak teraz odbija sie od byle Bellerina...

 

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest Liga Weekendowa, tego nie zrozumiesz :1_grinning: ogolnie jak by sezony i LW to byly dwie rozne gry. To co dziala w tygodniu, od piatku przestaje i nie raz trzeba kombinowac ze skladem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj po południu grałem z kolesiem, którego ledwo ograłem w dogrywce mimo iż byłem dużo lepszy, ale miał w składzie tego Harry Kane SBC i nie wiem o co chodzi ale ten piłkarzyk był nie do zatrzymania, nie dało się go odepchnąć nikim! Wślizgi non stop niecelne, przechodził mi po 3-4 zawodników, tylko jakimś cudem udawało mi się powstrzymać  kilka razy, z czego i tak strzelił mi 3 bramki, mecz zakończyliśmy wynikiem 4:4 w regulaminowym czasie gry, gdzie 2 straciłem - uwaga, uwaga w 90 minucie :-) Całe szczęście, że w dogrywce szybko go uspokoiłem i po pierwszej połowie było 6:4. Mecz z ewidentnym handicapem mimo, że gość miał drużynę w połowie z SBC z Premier League (harry, Kane, Emre Can, Bellerin, Alli, Wiilian i ktoś chyba jeszcze). Jednak zastanawiał mnie ten Harry Kane bo karta wyglądała na podrasowaną na maksa, nie miałem nigdy takich problemów z jednym zawodnikiem, nawet Ronaldo TOTY u przeciwników tak nie szalał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem z przeciwniekiem, ktory ani razu nie wszedl z pilka w pole karne.

Nie musial. Suarez SBC = 5 strzalow i 4  bramki.

Mecz przegralem 4;2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj trochę odrobiłem zostało mi 9 spotkań na dzis.

Najlepszy mecz wygrywam 3:1 moja dziewczyna "o wygrywasz 3:1, nie cieszysz sie?"(mówiła to w 80min)

Będę sie cieszył po 90 min. Przegrałem 3:4 :v

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie macie pojęcia jak w tym roku momentum wpływa na coop online fut czyli granie +2 czy + 3 ,  gram tak w niektóre piątki i to jest przegięcie co się nie raz dzieje dwóch podań nie można wymienić , wyobraźcie sobie waszą frustrację x2, to chamsko nieraz widać całe wieczory są ustawione , ostatnio aż robiliśmy co chwilę reset myślac że coś pomoże  :/ Z tego powodu ostatnio wracam do gier jak Wwe jak Halo , skład cały oczywoście poszedł pod młotek kupiłem Pogbe ale nawet nie chciało się go sprawdzić , w 16 mimo tego że nie doszedłem do 1 ligi grało mi się o wiele lepiej w tą gierkę . 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Pogby sie pozbywam, najbardziej przeplacony grajek w fifie i w rzeczywistosci %-)

 

Za kase z BPL zrobie chore Calcio A:

Mertensem gra mi sie wysmienicie, co mi radosci sprawia ta karta to glowa mala.

Do tego musze przetestowac Perisica na ST bo szkoda go marnowac na CAMie:

https://www.futbin.com/17/player/17916/Perišic/

 

Sklad by wygladal tak: https://www.futbin.com/17/squad/2384132

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w swoim Calcio A mam Paroli IF i mam Joao Mario IF i polecam tego drugiego, wg mnie lepszy od Parolo IF

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×