Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

A tak patrzac na Twoj avatar to jade zaraz na Brzezinke na rozmowe o prace %-)

Tak apropo Myslowic :F

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby firma Manuli? Chyba, że bardziej od strony Kosztów te hale Panattoni :-) 

 

Tak swoją drogą nie rozegrałem od wczoraj popołudnia żadnego meczu w LW i jakoś dobrze mi z tym, mam jeszcze 18 meczów do rozegrania i chociaż 4 muszę wygrać by wbić GOLD3, powinno być z górki, chyba...

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Został mi jeden mecz i mam 17 zwycięstw. Chyba zostawię go sobie na wieczór/noc :v

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyżby firma Manuli? Chyba, że bardziej od strony Kosztów te hale Panattoni :-) 

 

Tak swoją drogą nie rozegrałem od wczoraj popołudnia żadnego meczu w LW i jakoś dobrze mi z tym, mam jeszcze 18 meczów do rozegrania i chociaż 4 muszę wygrać by wbić GOLD3, powinno być z górki, chyba...

 

 

 

 

 

 

Scanfil, inż procesu %)

 

Kupiłem tego perisica z przodu mam mertens TOTGS i salah sif. Perisic oczywiście na st w 4321

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest dla chorych pojebow czyli dla Was połowy forum. Spierdolone kurwa gowno ;)))jarac się kartami a każda gra tak samo

 

Wysłane z mojego SM-G928C przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ktoś nie wytrzymał ciśnienia. Kiedyś też tak mialem. Teraz wiem, że to nie ma sensu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale nie można być normalnym skoro gra się w to namiętnie :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się i uważam że normalny nie jestem że w to gówno gram. Niestety moja choroba postępuje zamiast się cofać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem taki sam bilans i już miałem nadzieję, że uda mi się wbić pierwszy raz Gold 1. Szybko zostałem sprowadzony na ziemie i przegrałem 5 meczy pod rząd i ostatecznie skończyłem trzeci tydzień z rzędu z bilansem 22-18. 

Ogólnie ciężko mi się grało w ten weekend i z tego co czytam to wiele osób tak miało. Wylew za wylewem ale i tak grałem dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie, wczoraj nie tykalem fify, tylko pobawilem sie na webappie i zrobilem to:

https://www.futbin.com/17/squad/2400564

 

Ogolnie mam jeszcze 40k + 40k Marchisio + zainwestowane 50k + nagrody za Gold 3.

 

Kogo polecacie na srodek jako priorytet, dajmy na to w granicach 120k ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też wczoraj złozyłem Calcio i Jeden który sie wyróznia to JoaoMario if ,zawiódł mnie mertens tots 10 meczy 0 goli 0 asyst ,salach pomaranczowy 2 bramki z głowy 6 asyst ,alex sadro i florenzi nie warci tej kasy ,Karzenis to nie bramkarz to jest Bestia na bramce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, EZreal napisał:

Dobra Panowie, wczoraj nie tykalem fify, tylko pobawilem sie na webappie i zrobilem to:

https://www.futbin.com/17/squad/2400564

 

Ogolnie mam jeszcze 40k + 40k Marchisio + zainwestowane 50k + nagrody za Gold 3.

 

Kogo polecacie na srodek jako priorytet, dajmy na to w granicach 120k ?

 

Joao Mario, na prawdę fajna karta

 

Wklejam mój skład z Calcio --> https://www.futbin.com/17/squad/2401695

 

A takim składem gram z BPL --> https://www.futbin.com/17/squad/2401714

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napalilem sie na Perisica jak szczerabty na suchary.

Najblizsza LW zagram 4321 https://www.futbin.com/17/squad/2400564

by w czasie meczu przejsc na 41212-2 https://www.futbin.com/17/squad/2402870

 

Na papierze wyglada zacnie, atak - marzenie.

Silny, szybki, wysoki Perisic + mega szybka i zwrotny Salah.

We dwojke maja dobre worki i sztuczki/slabsze nogi a za nimi z przyczajku kajtek zwany Mertensem.

Takze mega szybosc, swietne podania do tego atob w obu nogach.

 

Srodek pola bedzie trzymac IF Radja + Marchisio.

Znaja sie na ataku i obronie, w miare silni z dobra stamina - typowe przeszkadzajki.

 

Pierwszym obronca bedzie Khedira a za nimi tucznik Kanibali + Tonelli a po bokach brazole, ktore pomoga w defensywie i ofensywie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko żeby Khedira nie wybiegał Ci za bardzo do przodu przez H/H.
Poza tym wygląda mi to na skład godny 40-0 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie Khedira byl kozacki na cdm w 16, teraz przez te jego high w ataku za czesto wybiega, ale odbior pilki ma pierwsza klasa! Ja postawiłem na De Rossiego i jest dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Khedira jest spoko ale czasami lubi pojsc w dluga i zatrzymac sie pod bramka rywala.

Kogo na defensywnego CM w serie A ? De Rossi?Khedira czy Badjl IF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, EZreal napisał:

Khedira jest spoko ale czasami lubi pojsc w dluga i zatrzymac sie pod bramka rywala.

Kogo na defensywnego CM w serie A ? De Rossi?Khedira czy Badjl IF?

 

U mnie sprawdza się Khedira z kartą "Cień"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj po 15 spotkaniach pozegnałem sie z mertensem tots i alexem sandro if i florezi if ,kupiłem do testów tania karte "Icardi 88 " co to jest za dzik w polu karnym to masakra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, matijad napisał:

wczoraj po 15 spotkaniach pozegnałem sie z mertensem tots i alexem sandro if i florezi if ,kupiłem do testów tania karte "Icardi 88 " co to jest za dzik w polu karnym to masakra

 

U mnie Mertens przy Perisicu to jakis rzeznik.

Jest wszedzie, wali atomy z obu nog, poki co przycmiewa SID Perisica wokol, ktorego robilem caly sklad xD

Baa ! Salah pomaranczowy rzezni jak oszalaly, wszystko przechodzi przez chorwata ale strzelaja boczni napastnicy ;x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, EZreal napisał:

 

U mnie Mertens przy Perisicu to jakis rzeznik.

Jest wszedzie, wali atomy z obu nog, poki co przycmiewa SID Perisica wokol, ktorego robilem caly sklad xD

Baa ! Salah pomaranczowy rzezni jak oszalaly, wszystko przechodzi przez chorwata ale strzelaja boczni napastnicy ;x

Salah pomaranczowy zgadzam sie w 100% i tego samego liczyłem po mertensie atu lipa moze trafiłem jakąs wybrakowaną karte.

 

grał ktos hamsikiem if lub cielinim if? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, matijad napisał:

Salah pomaranczowy zgadzam sie w 100% i tego samego liczyłem po mertensie atu lipa moze trafiłem jakąs wybrakowaną karte.

 

grał ktos hamsikiem if lub cielinim if? 

 

Hamsik mega, bardzo często odnajduje się w polu karnym lepiej niż napastnicy, do tego lewa/prawa noga zza pola karnego. Warto dać mu w wytycznych "Zostawaj z przodu". 

Nie wiem co się dzieje z moimi napastnikami: z pary Niang-Dybala i Lacazette-Griezmann, to niang i lacazette są dzikami a ci za miliony monet to tylko tło. Do tego nie mam pojęcia dlaczego dybala i griezmann strasznie cofają się przy ataku pozycyjnym, rozgrywam piłę na własnej połowie a tamci kręcą się obok CM-ów. Nie ustawiam defensywnej taktyki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×