Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie uswiadczylem wyzszego lvl.

Potrafie dostac klepy w pierwszych 3 meczach a potem przeskoczyc z Golda 2 na 1 bez porazki.

Nie mam pojecia jak tam wyglada match making...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atak CR - Griez - OTW Dembele

Modric SIF N'Zonzi Pogba

Alba Ramos Smalling Walker

DDG

 

i fitness z bpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym tygodniu zakonczylem przygode z LW, nie wiem czy nie na dluzej.

Gra gra, lagow nie ma praktycznie wcale, nie wywalilo mnie ani razu ale gameplay to jakas abstrakcja.

Strzelilem dzisiaj 3x glowka Mertensem TOTGS, Perisicem SIF ani razu.

Koles leci Dybala NIF ja go IF Kouliballym doganiam a on mi sprzedaje takiego bara, ze bambus sie wywraca i dybala wjezdza w moja 16 jak do siebie.

Podaje diven passy do zawodnika na scianie to chyba z 8 prob przyjal z 2 ? Sklad nafaszerowany IFami.

 

Tak po krotce:

Parolo - dobry chlop do klepy, swietnie podaje, mega dobrze wali z dystansu i jest silny. Potrafi zastawic i odebrac. Jakos mega duzo nie rozni sie od NIFa szczerze mowiac.

Za 60k wybor idealny za 120k nie koniecznie.

 

Joao Mario IF - bezuzyteczny grajek, nic nie wnosi w obronie ani w ataku. Kopie jakies farfocle. 100k jak psu w dupe.

 

Perisic SIF - strasznie dziwna karta, jak wrzucisz pilke w mlyn to zawsze spadnie mu pod nogi i wykonczy ale jak wyjdziesz sam na sam to potrafi nie trafic nawet w bramkarza. Szczerze to zawiodlem sie troche na tej karcie, spodziewalem sie polaczenia Aguero z Lukaku a dostalem w sumie niezla karte ale nie za 450k..

 

Koulibally IF - gralem jego pomaranczowa karta i gwalcil wszystkich. Jego IF gra gorzej od NIFa. Pelno bledow, zle sie ustawia, nawet glowki przegrywa z graczami po 180cm. Nie ma sensu przeplacac, pomaranczowa karta jest 2x tansza a lepsza.

 

Tonelli IF - szybki i w sumie szybki. Na tym zakonczymy. Nie ma co wymagac cudow od karty za 12k.

 

Salah pomaranczowy - najwiekszy dzik w teamie, super szybki i wykanczaa wszystko z obu nog. Bardzo dobrze mi sie nim gralo.

 

Mertens TOTGS - swietna karta ale wystarczy podmuch wiatru i sie wywala ale torpedy i wolne to ma z kosmosu.

Swietny balans i pace tylko bark w bark to nie powalczy nawet z Coutinho..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, typ mi pisze, ze gralismy dzis drugi raz ze soba tydzien po tygodniu. Nie sadzilem, ze przy takiej ilosci graczy w EU jest to mozliwe, ale to tylko potwierdza fakt, ze mniej i mniej ludzi gra w ten tryb. 

 

On wygral tydzien temu, ja w tym lul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafiłem dzisiaj dwie zielone karty za ukończenie ważnych meczy, i teraz pytanie sprzedać je odrazu czy może później będą cenniejsze?

Edytowane przez WKS_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sprzedał. Kończy sie event w którym te karty są przydatne.

Jutro sobie pogram pierwszy raz od 10 dni.

Czekam na hendi.

ec116c44a651a5be63751941e95b0702.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygram dwa mecze i cztery w dupę. Teraz miałem 12 strzałów kolega 3. Przegrałem 0:3

Ja mam tylko jedna prośbę niech zawodnicy grają na swoich pozycjach a nie Matic biega mi w ataku:/

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez coś mi się wydaje, że namieszali w gameplayu. U mnie vidal z wytyczna zostawaj z tyłu lata przed suarezem, alaba na prawym skrzydle do tego max pinballa, moi jak i przeciwnicy kleja diven passy jak betonowe ściany,..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie kogo na LW  SIF Mkhitaryan czy Hazard 89?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest rozpiska ba następne LW w marcu? Jakie wymogi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze moje FUT Champions. Sporo wylewów ale też poziom dosyć wysoki. Skończyłem na 20 zwycięstwach i do tego wywaliło mnie 2 razy z serwerów, a w jednym z tych meczów było już 2:0 dla mnie i 70 minuta.

Na pocieszenie trafiłem w paczkach za SBC z ważnymi meczami bardzo wartościową kartę. Miałem już sporo kolorowych kart i wysokich overalli w tej edycji ale żadna nie była warta 200k jak ta.

 

FIFA 17 Centrala FUT (w menu)_1.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak co weekend robiem na kilku kontach SBC i na jednym całkiem bogatą paczkę otworzyłem. Can i dwóch zielonych Irlandczyków Wartość prawie 400k

 

Tydzień temu był między innymi If Firmino z kolei dwa tyg. temu niebieski DiMaria więc całkiem spoko...

Zielone karty polecam zainwestować w  aktualne SBC. Dwie zielone karty resztę dobrać np brązowymi graczami z IRL1.

Na 7 prób 3 razy inwestycja wyszła na 0, dwa razy plecy po 6000 i dwa razy zgarnąłem maksymalną pulę 100k. 

Edytowane przez Gucio79
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, EZreal napisał:

Jak masz zremisowac to i tak zremisujesz, nawet jak nie masz okazji do strzelenia:
https://gfycat.com/ColossalFickleHousefly

Przecież to jest realne :jaro: w fifie jak w realu

giphy-downsized-large.gif

Edytowane przez matijad
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie w ten weekend jakoś szybko udalo sie wbic 18 zwyciestw, zostalo mi okolo 8 do konca, zagralem kilka juz na luzie i sobie odpuscilem, zostalem na gold 3.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od dawien dawna tylko 19 zwycięstw i 4 mecze w zapasie. Po 5 kolejnych meczach z wylewami nie dałem rady grać w to dalej i gold2 odpuściłem. Generalnie jest to mój koniec z LW tzn wbije miesięcznego golda i od kwietnia nie gram w ten tryb. To co tu się dzieje to jest robienie ludzi w totalnego ch##.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobnie jest G3 wbite. Wbije już miesięcznego golda i nie gram w to. Analizowałem po meczu powtórki. Co mecz wylew u mnie lub u przeciwnika. SO wybiegnie zatrzyma sie i jest luka 80% takich bramek strzelałem/traciłem. Gra jak pomaga to gra sie przyjemnie tak jak być powinno. Jak przeszkadza to nie ma sensu grać bo wynik jest z góry ustalony. Ma być przegrana to będzie.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Zajczak napisał:

Ja od dawien dawna tylko 19 zwycięstw i 4 mecze w zapasie. Po 5 kolejnych meczach z wylewami nie dałem rady grać w to dalej i gold2 odpuściłem. Generalnie jest to mój koniec z LW tzn wbije miesięcznego golda i od kwietnia nie gram w ten tryb. To co tu się dzieje to jest robienie ludzi w totalnego ch##.

Ja sprzedalem caly sklad, przerzucilem 2 mln na konto szwgra i na koniec fify dzielimy sie kasa ze sprzedazy na 2.

Ja poki co pogram chwilke sezony online a potem kupie trylogie crasha %-)

 

 

Ogolnie gameplayowo to najlepsza fifa od dawien dawna, ale ta ingerencja "czegos" w nasza gre skutecznie odrzuca.

Za 2 miechy dziecko mi sie urodzi, musze nabrac spokoju a nie uskuteczniac patologie.

To jest ten czas :F

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, EZreal napisał:

Jak masz zremisowac to i tak zremisujesz, nawet jak nie masz okazji do strzelenia:
https://gfycat.com/ColossalFickleHousefly

90+, cóż za dramaturgia :banderas:

 

I oni mają czelność promować tego crapa na arenie e-sportu i organizować jakieś turnieje...Z drugiej strony mamy takie mecze jak Barca - PSG, więc w sumie ta gra jest realna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luźne myśli vol.386

 

Pogba - zgadzam się , najbardziej przepłacona karta jaką miałem okazję grać 

 

Orange Son ST - jezus maria co za wariat , mega mi się nim gra

 

Mane 87 - nie czuje nic a nic tego 99 pace 

 

Generalnie tańsze karty Mane dużo się róźnią na - ? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy aby grać w lidze weekendowej trzeba mieć jakiś specjalny skład? Kiedyś chciałem zagrać to pisało że muszę mieć piłkarzy z ligi Włoskiej. Teraz niby mogę grać w kwalifikacjach. Mam Polski skład.

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Czy aby grać w lidze weekendowej trzeba mieć jakiś specjalny skład? Kiedyś chciałem zagrać to pisało że muszę mieć piłkarzy z ligi Włoskiej. Teraz niby mogę grać w kwalifikacjach. Mam Polski skład.

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Sa różne wymagania.

Najlepiej wejdź w zakładkę WL> terminarz i tam sa podane aktualne wymagania.

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×