Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

ja wczoraj grając mecze w sezonach miałem kilka typowych meczów nie do wygrania, była to seria 3 z kolei remisów, miałem wrażenie że przeciwnicy byli z niższych lig niż moja bo "jechałem" ich niemiłosiernie ale gra i tak zrobiła swoje i nie pozwoliła mi tych meczów wygrać. Mniejsza już o to bo każdy to zna, ale straciłem 2 raz bramkę tak samo  jak kiedyś tutaj w mojej kompilacji wrzuciłem, to mnie tylko uświadamia, że gra jest nie tylko oszustwem ale i zepsuta na maksa. Wygląda to następująco, mam rzut wolny w moim polu karnym, który wykonuje bramkarz, podaję do zawodnika, którym podbiegam do bramkarza i wówczas ten super glicz - po przyjęciu piłki przez mojego zawodnika, który oczywiście robi to w zwolnionym tempie podlatuje mój bramkarz i wybija mi wślizgiem spod nóg piłkę prosto do przeciwnika, który strzela sobie go,la do pustej bramki - DRAMAT KURWA. W tym momencie czekałem na koniec meczu, wyłączyłem ten syf i wolałem postrzelać w sieci do szkopów w BF1 i różnej maści mutantów z DOOMa - tutaj przynajmniej mam radość z gry a nie wkurwienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja olalem juz fife, dziekuje ale postoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka wiadomo kiedy w tym roku urodziny fut? Jak trafię żelka w darmowej paczce to może wrócę pograć w to g... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W niebieskiego wieloryba lepiej zagrać niż w to g*wno :)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 16.01.2017 o 23:45, Foxter napisał:

żałuj! ta gra jest cudowna.

 

Nie tak dawno napisałeś mi tak !! :)

Coś się zmieniło? :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety jako wielki fan futbolu nie mogę przestać w to grać mimo, że wiem jak ta gra jest zjebana i jak robi mnie na okrągło w ch**, jedynie faktycznie trzyma mnie ten FUT ale pod kątem układania składu, bawienia się drużynami itp. Od kwietnia na pewno odpuszczam FUT Champions i jedynie rekreacja w tym zakresie, o karty miesięczne i tak nie ma sensu walczyć bo trafiam syf, którym nawet nie gram a jak już to bardziej na siłę, może z wyjątkiem Gomeza (to akurat bardzo fajna karta). Paczki zamiast za rangę mogę zdobyć w drafcie gdzie jest więcej frajdy z grania niż w tej całej LW, monet zdobędę w podobnej ilości za rozegranie 40 meczów w sezonach więc po kalkulacji ile to nerwów kosztuje, jakie są wylewy, wałki i stracony czas w weekendy - olewam ten tryb ciepłym moczem, nie warto.

 

FIFE 18 kupie tylko pod jednym warunkiem, że GKS  Katowice awansuje to ekstraklasy a po ostatnich meczach może być z tym różnie :-) 

 

A tak przy okazji, polecam zrobić SBC Ligi tureckiej (karta ETO do wyciągnięcia), w paczkach nie trafiałem nic nadzwyczajnego a mogę śmiało powiedzieć, że oprócz karty ETO wyszedłem gdzieś 40-50 tyś. monet na plus. Praktycznie za każdą zrobioną drużynę w paczkach miałem więcej niż wydałem, rekord to paczka gdzie zdobyłem spokojnie 25 tyś monet (karty m.in Bellerina, karta chemii Hunter itp.) a wydałem maks 6-7 tyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobię w weekend zrobiłem SBC Ruskiej ligi bo akurat taki mam fitness i Smolov się przydał ale wiedziałem że gdzieś jest haczyk i prawie nie skończyłem bo by mi monet zabrakło na graczy zespołu chyba fc tom tomsk byle ogórek parenaście k kosztował :) ale się udało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładnie szło dopóki nie trafiłem właśnie na tom tomsk :) ale jakoś dałem radę 140k wyciągnąłem z paczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie w każdym ligowym SBC jest taki klub. Do tej pory nie zrobiłem ostatniej  Tulusy żeby zdobyć Lacazetta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, fin3st19 napisał:

Który to już raz?

 

Ostatni, pogonilem sklad.
Prawie 2 banki przelalem na szwagra konto.

Zostala tylko niewymienna brygada:

 

2qwisd0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Ostatni, pogonilem sklad.

Prawie 2 banki przelalem na szwagra konto.

Zostala tylko niewymienna brygada:

 

2qwisd0.jpg

To kto teraz będzie największym krzykaczem tego tematu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze Ty jak w koncu wbijesz silver 3 i wejdziesz na wyzszy poziom %-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy ale ja wczoraj po tym patchu zanim połączyłem się z przeciwnikiem, który miał "zielone połączenie" to musiałem rozłączyć się z 10 razy po miałem jedną czerwoną kreskę połączenia - taki stan rzeczy był co mecz, najpierw 10 z czerwoną kreseczką aby wylosować tego wybrańca. Niestety sezony są podobnie jak LW w tej chwili strasznie uzależnione od skryptów, wczorajsze granie to była męka + 2 razy wywaliło mnie z serwerów i zaliczyło porażkę. Czyżby standard EA? Co patch to gorzej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo miałem jak szukałem przeciwnika, ale jak już trafiłem przeciwnika z całym zielonym połączeniem to nie miałem żadnych lagów w meczu i tak to ja mogę grać bo do tej pory to była loteria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zagrałem wczoraj 4 mecze, aby sprawdzić stan gry po paczu.

Definitywny koniec z tą skandaliczną grą. Ja serio nie miałem wpływu na mecz i nie wszystko zależało od graczy. Co z tego, że wygrałem 6-1 skoro mój rywal był wydymany? Ja nie gram na przesadnym pressingu, ale wczoraj gość dostał taki pressing od mojego AI, że tracił piłkę jeszcze na własnym 40 metrze, a jak grał długą to piłka szła zawsze do mnie T_T

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może ze mną grałeś :-) Bo ja takich meczów miałem kilka heh. Nie wiem co EA chce tym osiągnąć ale myślę, że mimo wszystko dużo osób zrezygnuje z tej gry w następnej edycji. Ja osobiście chce spróbować powrócić do serii PES, słyszałem że tam też są jakieś ustawiane mecze, ciekawe tylko jak to w praktyce wygląda i czy jest to tak perfidne dymanie jak w FIFIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to może ze mną grałeś :-) Bo ja takich meczów miałem kilka heh. Nie wiem co EA chce tym osiągnąć ale myślę, że mimo wszystko dużo osób zrezygnuje z tej gry w następnej edycji. Ja osobiście chce spróbować powrócić do serii PES, słyszałem że tam też są jakieś ustawiane mecze, ciekawe tylko jak to w praktyce wygląda i czy jest to tak perfidne dymanie jak w FIFIE

 

EA chce tylko $£€ nic więcej :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, TrueGrand napisał:

Ja zagrałem wczoraj 4 mecze, aby sprawdzić stan gry po paczu.

Definitywny koniec z tą skandaliczną grą. Ja serio nie miałem wpływu na mecz i nie wszystko zależało od graczy. Co z tego, że wygrałem 6-1 skoro mój rywal był wydymany? Ja nie gram na przesadnym pressingu, ale wczoraj gość dostał taki pressing od mojego AI, że tracił piłkę jeszcze na własnym 40 metrze, a jak grał długą to piłka szła zawsze do mnie T_T

He lub ze mną jeden mecz taki miałem i właśnie 6:1 dostałem w dupę :)

Widzę że dużo nowych użytkowników doszło w tym temacie ale teksty są te same od lat :) Nie gram w d... mam tą grę, nie mam wpływu na rozgrywkę itd. :1_grinning:

Ja od premiery dopiero w ten weekend sobię zasiadłem do gry bo ta edycja mnie nie zachwyca ale gram na luzie i bez spiny, raczej z nudów czekam na ładna pogodę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lukaku SIF strzela takie brameczki.

Sprzedałem go bo możliwe, że dzisiaj dostanie TIF i chciałem być jak najmniej w plecy z coinsami. Po cichu mam nadzieję, że dostanie POTM za marzec.

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×