Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Wiedziałem że wilczka wydymają

 

Kolasinac, Modeste, Januzovic mogą być niedrodzy a nieźli

 

Godin jesze 8 kart i będzie grywalny. Kurdę w 16 on w Nifie przed upgradem był szybszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj próbowałem odpalić tego raka... masakra. 90% połączeń pomarańczowych.


Btw. Zajebiste totw. Ciekawe za ile full tots bpl bedzie chodziło ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie tam moje z cyklu, gdy ma się stracić bramkę to tak się stanie :)

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich, ktorzy mowia, ze gra ich oszukuje, ze graja swietnie tylko przegrywaja... Po prostu nie umiecie grac. Takkkk brutalne i dotyczy takze mnie. Tez nie umiem. Ale sa ludzie regularnie bywajacy w top 100, ba top 10 fut champions i im handicap dla przeciwnika nie przeszkadza. Sa ludzie ,z rekordami 1300x31x21. Niestety albo stety ta gra jest teraz baaaaaaardzo wymagajaca, szczegolnie w obronie. Oczywiscie wystepuje element losowosci i kiedy wiekszosc gry w obronie powierzasz AI, to mozesz, niemile sie zaskoczyc. Jesli jednak jestes nadczlowiekiem, to momentum czy jakkolwiek by tego nie nazwac nie robi roznicy... 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest :) Ale "po prostu nie umiecie grać" to było zbyt banalne serio , tajemnicy momentum nikt jeszcze do końca nie poznał :) 

 

 

 

 

Już kawał czasu temu pisałem że Vieri mi się kojarzy z Adriano z pes6 hehe , swoją drogą koleżka znowu daje tam skład i pewnie ceny danych zawodników wzrosną jak sreberka :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gosc nie ma wplywu na globalny market, bez przesady. Hameryka to pewnie jooo tam pajace rzucaja krzeslami przez okno i jest to cool wiec te wszystkie dziwne sytuacje ze wzrostem i spadkiem ceny danego zawodnika (nie wliczajac wyczekiwane ify) bardziej z ich powodu :24_stuck_out_tongue:

A co do samej gry i tegorocznego najwiekszego wylewu jaki tu czytam to dobrze wiecie, ze co roku przed premiera kolejnej czesci powoli zaczyna sie psuc 17 a 18 bedzie przedstawiana jako najlepsza fifa w historii :24_stuck_out_tongue: A My lemingi i tak polecimy na premie placzac na forum gdzie kurier albo ktory sklep juz ma.

Sad but true.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do wszystkich, ktorzy mowia, ze gra ich oszukuje, ze graja swietnie tylko przegrywaja... Po prostu nie umiecie grac. Takkkk brutalne i dotyczy takze mnie. Tez nie umiem.

To jak to w końcu jest? Co tydzień złoto, minimum 3 jak się ogarnę to lekko 2 i nie rzadko 1. Widzę co się dzieje i narzekam no przecież nie umiem grać mimo 60% wygranych w fut champions. To żal mi tych x którymi wygrywam bo to muszą już być totalne kadlubki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

a4d5df2ffcd9ac3310d71adffcf0c737.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Niezle nawet idzie

 

 

 

 

 

 

 

 

Zmienilem na nowa CT od Huge Gorilla i powiem Wam ze chodzą piłkarze po boisku nieziemsko, tak sie pięknie wystawiają ze az sam sie dziwie. 2 tyg na nowym koncie gram a ja juz mam lacznie sklady za 700K... Ale jak wpadl De Bruyne, Depay 86 i Alexis ST to inaczej byc nie moglo. Teraz zbieram na Tolisso 85

 

 

 

A takie rzeczy wyprawia Nif Tolisso :1_grinning:

 

 

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka formacja?
 Bo w pracy jestem i mam blokade na YT ;x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA

14 godzin temu, chmurowski napisał:

Do wszystkich, ktorzy mowia, ze gra ich oszukuje, ze graja swietnie tylko przegrywaja... Po prostu nie umiecie grac. Takkkk brutalne i dotyczy takze mnie. Tez nie umiem. Ale sa ludzie regularnie bywajacy w top 100, ba top 10 fut champions i im handicap dla przeciwnika nie przeszkadza. Sa ludzie ,z rekordami 1300x31x21. Niestety albo stety ta gra jest teraz baaaaaaardzo wymagajaca, szczegolnie w obronie. Oczywiscie wystepuje element losowosci i kiedy wiekszosc gry w obronie powierzasz AI, to mozesz, niemile sie zaskoczyc. Jesli jednak jestes nadczlowiekiem, to momentum czy jakkolwiek by tego nie nazwac nie robi roznicy... 

 

nie daj się omamić przez EA i brać winę na siebie, ja nie uważam abym nie umiał w to grać. Gram na poziomie 1/2 ligi, robię GOLDa 2 lub 3 w LW, bilans sumaryczny dodatni więc teoria o braku umiejętności bierze w łeb, chyba że... chyba że mówisz o umiejętności walki z handicapem i momentum to masz rację, nie potrafię z tym walczyć i dlatego nie jestem w LW w TOP100 czy Pro Playerem. Musisz też wziąć pod uwagę, że często goście z TOP 100 są zarazem Pro Platerami, jutuberami itp. czyli de facto osobami poniekąd żyjącymi z FIFY a więc i czas, który poświęcają tej grze jest nieporównywalny do czasu przeciętnego gracza. Jak sam potem wspominasz występuje element losowości gry czyli po prostu bez owijki element dymania w grze . Ja uważam, że element losowości nie ma nic wspólnego z umiejętnością grania - dam ci przykład pierwszy z brzegu, gram w BF1, gra sieciowa, mam rangę 34 ale w przeciwnej drużynie są goście co mają rangę 89, 74 itp. zgodnie z zasadą FIFA powinno być tak, że ja jako mniej doświadczony gracz powinienem mieć "więcej zdrowia", moja podstawowa broń powinna być w ramach mojego słabego doświadczenia mocniejsza od broni, którą gość z rangą 89 kupił sobie za swoje osiągnięcia - czy wg ciebie to jest uczciwe podejście do graczy? Bo tak działa FIFA, dlatego nie zwalajmy winy na siebie bo ja np wiem kiedy gram z gościem który jest lepszy ode mnie i uwierz mi, że jak z nim przegram nie mam do nikogo pretensji ale w tej grze wygląda to zupełnie inaczej - trafiasz gościa który na co dzień gra np w 4 lidze, ja jako 1/2 ligowiec umiejętności z reguły mam większe, widać to na boisku, posiadanie piłki, ilość sytuacji, budowanie akcji itp. - jednak gra ma plan aby cię wydymać i mimo sytuacji gdzie powinny wpadać bramki, nie wpadają, gość fauluje a fauli nie ma, ja go dotykam palcem w polu karnym i bęc - karny, albo gość wychodzi Sterlingiem skrzydłem i nie da się go przepchnąć Koulibalym, Smallingie strzela w środek bramki jakąś kyję a bramkarz zachowuje się jak ręcznik podkulając ręce. Zresztą takich scenariuszów jest masę wystarczy wejść w jutuba i obejrzeć co za cuda się dzieją. 

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 dni zwolnienia lekarskiego, z nudów wróciłem do sezonów. Kilkanaście godzin spokojnego grania w dzień - żadnych problemów z serwerami, żadnych rozłączeń. Po kilku meczach sprzedałem Calcio, bo chodzili jak ruskie czołgi, ani dybala ani higuain, ani ify nic nie grały. Spróbowałem drugiego podejścia do Premier League... I oto objawił mi się nowy rzeźnik we wsi:

 

2q06ex1.jpg

10 meczów 12 goli, 8 asyst w 2 i 1 lidze, strzela z dystansu rakietami ziemia-powietrze, wykańcza w polu karnym, przeciśnie się między obrońcami, nie odbije się od kościelnego czy luiza. To tylko potwierdza, że każdy musi znaleźć zawodnika który podpasuje do swojego stylu gry, a nie kupować na pałę wszystkie karty z filmików wszechwiedzących youtuberów typu : "mega OP squuuaaaad", "tanie, ale na pewno awansujesz do LW grając w 8 lidze". 

 

Do pary mam TOTGS Giuliano 86 ST, nie słyszałem żeby ktokolwiek tutaj go testował. Takie statsy za 60k to żart, napastnik który potrafi wykończyć i podać na milimetr. 

 

Od wczoraj mam najlepszy streak w 17: 12 zwycięstw z rzędu. Dwa składy: angielska i francusko-angielska, każdy za około 400k i wystarczy. Nic nie zmieniam, nie ruszam, dopóki nie wrzucą następnego patcha :24_stuck_out_tongue: 

 

PS. Składem angielskim pojechałem wczoraj 3:1 w 1 lidze gościa z fikuśnymi strojami za jakieś tam rangi miesięczne LW, ze składem za około 12kk i obniżonym ratingiem do 82. Handicap? Nie sądzę...

Edytowane przez danon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Jaka formacja?

 

 

 Bo w pracy jestem i mam blokade na YT ;x

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

41212 (2).

 

 

 

 

 

 

 

Perfekcyjnie sie gra :)

 

 

 

 

 

 

 

 

Oto dwa sklady:

 

 

f48021920be10ba48275f472f5439e07.jpg

 

 

7a5bbf365515b942326bb0fad946ce35.jpg

 

 

Na poczatku zmiana na 41212 (2) i chodzą jak maszyny.

 

 

 

 

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, danon napisał:

 Dwa składy: angielska i francusko-angielska, każdy za około 400k i wystarczy. Nic nie zmieniam, nie ruszam, dopóki nie wrzucą następnego patcha :24_stuck_out_tongue:

Pochwal się, może coś podpatrzę :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, danon napisał:

3 dni zwolnienia lekarskiego, z nudów wróciłem do sezonów. Kilkanaście godzin spokojnego grania w dzień - żadnych problemów z serwerami, żadnych rozłączeń. Po kilku meczach sprzedałem Calcio, bo chodzili jak ruskie czołgi, ani dybala ani higuain, ani ify nic nie grały. Spróbowałem drugiego podejścia do Premier League... I oto objawił mi się nowy rzeźnik we wsi:

 

2q06ex1.jpg

10 meczów 12 goli, 8 asyst w 2 i 1 lidze, strzela z dystansu rakietami ziemia-powietrze, wykańcza w polu karnym, przeciśnie się między obrońcami, nie odbije się od kościelnego czy luiza. To tylko potwierdza, że każdy musi znaleźć zawodnika który podpasuje do swojego stylu gry, a nie kupować na pałę wszystkie karty z filmików wszechwiedzących youtuberów typu : "mega OP squuuaaaad", "tanie, ale na pewno awansujesz do LW grając w 8 lidze". 

 

Do pary mam TOTGS Giuliano 86 ST, nie słyszałem żeby ktokolwiek tutaj go testował. Takie statsy za 60k to żart, napastnik który potrafi wykończyć i podać na milimetr. 

 

Od wczoraj mam najlepszy streak w 17: 12 zwycięstw z rzędu. Dwa składy: angielska i francusko-angielska, każdy za około 400k i wystarczy. Nic nie zmieniam, nie ruszam, dopóki nie wrzucą następnego patcha :24_stuck_out_tongue: 

 

PS. Składem angielskim pojechałem wczoraj 3:1 w 1 lidze gościa z fikuśnymi strojami za jakieś tam rangi miesięczne LW, ze składem za około 12kk i obniżonym ratingiem do 82. Handicap? Nie sądzę...

 

 

chciałem go przetestować, ale w przerwie za Sturridge wchodzi Gomez (za mies golda) i to jest dzik.

 

Może za LW coś wypadnie ciekawego i go kupie.  mhm taaaaaaaaaa :jaro:

 

Liczyłem na SBC jakieś urodzinowe bo mam w klubie sporo kart 0vr84 a tu lipa :siara:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Verbatimek napisał:

Pochwal się, może coś podpatrzę :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

 

Najbardziej podoba mi się włączenie do składu Bailly'ego. Nie było francuskiego obrońcy w normalnej cenie który mi pasował, a miałem nie do ruszenia Auriera z Ligue 1. Jakie było moje zdziwienie kiedy zobaczyłem, że Bailly to też Wybrzeże Kości Słoniowej :24_stuck_out_tongue: 

Nie mogę zapewnić, że u ciebie ten skład będzie grał tak samo, bo możesz mieć inny styl. Ja lubię napastników szybkich, zwinnych, max 182 cm, którzy potrafią podać i strzelić z dystansu. Pomocników z H/H, min 70 obrony, dość zwinnych (nie jak np kloc Matić). Obrońców wysokich, silnych z dobrym interceptions i mało klockowatych (trzeba samemu sprawdzić).

 

Na uwagę zasługuje jeszcze Cyprien... Zaskoczenie roku. Grywalnie jest w tym samym worku co Kante i Sanchez, dziki dzik.

 

2mo2qlj.jpg

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, danon napisał:

 

Najbardziej podoba mi się włączenie do składu Bailly'ego. Nie było francuskiego obrońcy w normalnej cenie który mi pasował, a miałem nie do ruszenia Auriera z Ligue 1. Jakie było moje zdziwienie kiedy zobaczyłem, że Bailly to też Wybrzeże Kości Słoniowej :24_stuck_out_tongue: 

Nie mogę zapewnić, że u ciebie ten skład będzie grał tak samo, bo możesz mieć inny styl. Ja lubię napastników szybkich, zwinnych, max 182 cm, którzy potrafią podać i strzelić z dystansu. Pomocników z H/H, min 70 obrony, dość zwinnych (nie jak np kloc Matić). Obrońców wysokich, silnych z dobrym interceptions i mało klockowatych (trzeba samemu sprawdzić).

 

Na uwagę zasługuje jeszcze Cyprien... Zaskoczenie roku. Grywalnie jest w tym samym worku co Kante i Sanchez, dziki dzik.

 

 

 

 

6 chemii u napadziorów w BPL nie przeszkadza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Verbatimek napisał:

6 chemii u napadziorów w BPL nie przeszkadza?

 

Zmieniam go na początku meczu. Domyślnie mam brązową chemistry bitch Willock (54), który zdążył już strzelić 1 gola przed zmianą xD 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem kilka meczy od niedzieli.. spadłem z 2 ligi i jestem na dobrej drodze do spodku z 3. Kompletnie nie ogarniam co sie dzieje xd będzie wesoło w weekend

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odebralem nagrody za lw i chyba magia zmiany jezyka na ruski zadzialala, za gold 3 dzieciaki (maja frajde jak strzela konfetti :) wylosowaly mi motm fabinhio i if criscico czy jak to tam sie pisze. Ogolnie wyjde na ponad 100k do przodu.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odebralem nagrody za lw i chyba magia zmiany jezyka na ruski zadzialala, za gold 3 dzieciaki (maja frajde jak strzela konfetti wylosowaly mi motm fabinhio i if criscico czy jak to tam sie pisze. Ogolnie wyjde na ponad 100k do przodu.

 

To zazdro :24_stuck_out_tongue:

U mnie za G3 i sbc jedyna karta jaka mnie ucieszyła to styl myśliwy... kilku wypadło potrzebnych do sbc.

Kupiłem Sancheza. Bedą z niego ludzie :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie odepchniecie przeciwnika z barku co to za magiczny przycisk w padzie ps4 bo zabardzo mi to nie wychodzi a ważne zagranie obronne z góry dzięki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym mial gre i troche coinsa na koncie to bym zrobil taki atak.  Wygladaja jak rasowi rzeznicy.

 

5705dcedc24e5.png

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×