Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie odepchniecie przeciwnika z barku co to za magiczny przycisk w padzie ps4 bo zabardzo mi to nie wychodzi a ważne zagranie obronne z góry dzięki 

L2

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktory sklad byscie wybrali jako fitness?

4d075a54ce1a3aea8eecb7279179128c.jpg

211670291fb2aba2e1fbbaf7d88ba4c0.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, baku83 napisał:

Ktory sklad byscie wybrali jako fitness?

 

 

 

Fut w pracy z nudów, standard :1_grinning:

 

PS. drugi skład kozacki, zamieniłbym benteke na If sancheza i grałbym.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piateczek :1_grinning:

 

Benteke gralem i super mi sie nim gralo, istny czolg i dlatego chcialem wrocic do niego. Sanchez w sumie tez dobra opcja :)

Troche bardziej sklaniam sie ku niemieckiej lidze...no ale wlasnie mam dylemat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, baku83 napisał:

Benteke gralem i super mi sie nim gralo, istny czolg i dlatego chcialem wrocic do niego. Sanchez w sumie tez dobra opcja :)

Troche bardziej sklaniam sie ku niemieckiej lidze...no ale wlasnie mam dylemat.

 

Bundesliga świetna opcja, ale jak masz miliony na koncie... nie chce mi się handlować, więc sobie poczekam na bundes, ale Sanches jest warty stworzenia takiego składu. Tylko jedyną opcją dla niego są aubameyangi, lewandowskie i inne vidale i boatengi, wtedy można grać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premier League w tym wydaniu FIFY zdecydowanie lepsze aniżeli Bundes, miałem dwa podejścia i szału nie było, Lewy nieźle kończy ale ogólnie jest strasznie drewniany, być może jego IFy lepsze ale NIF słabo trochę, w PL możesz zrobić szybkie boki w obronie co w porównaniu jakości zawodników do Bundes to niebo a ziemia. To samo tyczy się środka pola. Co do Benteke, fajna karta ale trochę wolny ociężały, może lepiej Lukaku? Albo faktycznie Sanchez? Jednak do fitnesa możesz spróbować Gabriela Jesusa lub Muse bo oni u mnie na rezerwie siedzą ale potrafią być czarnym koniem po wymiance za mojego Aguero

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Z bilansu 3-0 zrobiło sie 3-4. Dwa mecze przegrałem po karnych gdzie strzelałem w środek to piłka i tak leciała w bok. Gra sie lepiej niż wczoraj aż dziwne. Sanchez wczoraj super, dzisiaj mam ochotę go sprzedać. Ja polecam if gomeza ovr84 bardzo dobry zmiennik.

 

Już chyba wole grać jak sa lagi niż z debilami, którzy w 60 min ustawia 5 obrońców i grają na czas.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwery zauwazylem ze w piatek to kwicza zawsze, najlepiej swoja droga gra sie w niedziele. Ostatnio z 10-9 zrobilem w niedziele 25-12. Dzisiaj nie tykam juz tego bo nie ma sensu. 4-2 ale niestety nie mam wgl kontroli nad wydarzeniami na boisku

 

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nic nie wychodzi...4-10! Moja obrona nie istnieje, mimo wytycznych i taktyki defensywnej oni biegaja gdzies na srodku boiska...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem jak ludzie w to graja. Zagralem dzis 10 meczow. W kazdym delay 0.5-1s. Ta gra jest niegrywalna dla mnie. Klikam podanie i patrze jak zawodnik robi 2 dodatkowe kroki i łaskawie wykona polecenie. WTF
I nie, to nie wina mojego netu. Gram od edycji 08 i nigdy tak beznadziejnie fifa nie działała.

Edytowane przez matinx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to samo u mnie. Wczoraj bilans zamknąłem na 8:3 ale żadnego zadowolenia z wygranych nie było bo wg mnie gra albo mnie oszukuje albo przeciwnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ja tez odczuwam opóźnienia. Zagrałem dwa mecze. W pierwszym praktycznie sie przyglądałem jak kolega mnie jechał. Wyglądałem na gościa, który pierwszy raz gra w fife :/ w drugim już wygrałem, ale widać było ze to mój przeciwnik ma jakieś zawiechy. Nie wiem czy uda sie wbić G3 ale chciałbym miesięcznego golda i nie grać już w WL.

 

I pomyśleć ze ta gra jest esportem... ehh

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie decyzje jest już ostateczna. Robię miesięcznego golda i kończę z LW. Nie warto, szkoda czasu i nerwów. Ale swobodną grę w sezonu kiedy chce plus drafta żeby pobawić się w zdobywanie nagród. LW to taka smycz na graczy, którzy cały czas liczą na coinsy i paczki plus informy za miesiąc grania. Fakt jest taki, że zwyczajnie w świecie nie warto.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Qdlaty91 napisał:

 

 

Ja tez odczuwam opóźnienia. Zagrałem dwa mecze. W pierwszym praktycznie sie przyglądałem jak kolega mnie jechał. Wyglądałem na gościa, który pierwszy raz gra w fife :/ w drugim już wygrałem, ale widać było ze to mój przeciwnik ma jakieś zawiechy. Nie wiem czy uda sie wbić G3 ale chciałbym miesięcznego golda i nie grać już w WL.

 

 

I pomyśleć ze ta gra jest esportem... ehh

 

 

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Nie jest esportem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj trochę oglądałem mistrzostwa polski, zaczyna u nas chyba też to ruszać jak na zachodzie. Transmisja itp wsio bylo :24_stuck_out_tongue: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy offline tez mieli lagi w tej zjebanej grze

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, piachu00 napisał:

Wczoraj trochę oglądałem mistrzostwa polski, zaczyna u nas chyba też to ruszać jak na zachodzie. Transmisja itp wsio bylo :24_stuck_out_tongue: 

Grałem z mrn w elminacjach do mistrzostw pl i mnie pokaral 7:0 . Dobry miał skład ale to co Ronaldo chodził to brak słow wszystko mu siadało :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe mi sie podobał Wirtuoz, ładnie pocisnął tego dabującego i pokazującego serduszka ala Bale Raptorka czy tam Riptorka :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, piachu00 napisał:

hehe mi sie podobał Wirtuoz, ładnie pocisnął tego dabującego i pokazującego serduszka ala Bale Raptorka czy tam Riptorka :1_grinning:

Dokladnie to samo pomyslalem :) Dobrze ze Wirtuoz wygrał z tym lovelasem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No naprawdę chłopak ogarniał, ten jego ball control to jakiś kosmos :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomocy. Nie wiem czy gra jest tak jebni3ta czy moja konsola. 3 mecze z rzędu wysuwa mi płytę w czasie meczu a skala wkurwienia została przekroczona gdy w 90 minucie przy stanie 3:0 dla mnie wysunęła mi konsola płytę i mecz zaliczony jako porażka. 3 porażki z rzędu przez wysunięta płytę z napędu. O co chodzi? Mieliście tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to nowy glicz :24_stuck_out_tongue:

Wczoraj miałem serie 8 zwycięstw a dzisiaj ledwo dobilem do G3

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mozna gdzies obejrzec mecze albo ogolny jakis skrot z eventu? Wirtuoz podobno kozak i chce to zobaczyc : P

Ogolnie wyswietlil mi sie film Junajteda jak otwieral paczki top 100 z czyjegos konta (44 informy + 1 legenda wypadl chyba Inzaghi i Suarez). Bilans? 1300/200. Jestem ciekaw ilu jest takich rodzynow a nie januszy jak my ktorzy ogarniaja konkretnie gre i nie sa dymani przez skrypty i handicapy. Wystarczy spojrzec na sama akcje ustawiania wlasnej taktyki po starcie gry. Kto tak robi? pewnie garstka bo ja na pewno nie :24_stuck_out_tongue: Przed meczem jak najbardziej ale oni na okraglo zmieniaja wytyczne w czasie gry.

Dobry Sebix :1_grinning:

 

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×