Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

 

Wczoraj trochę oglądałem mistrzostwa polski, zaczyna u nas chyba też to ruszać jak na zachodzie. Transmisja itp wsio bylo :24_stuck_out_tongue: 

 

 

 

Tak zacznie ruszać jak komentują,promują i wyprowadzaja graczy pipki co reklamują zakup monet. EA to naprawdę debile

 

Nie jest esportem...

 

 

 

Na szczęście....

bo kurnik takiego opóźnienia nie ma 😂

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mozna gdzies obejrzec final MP?

 

 

Btw. Dzisiaj wychodzilo mi wszystko, bilans 9-1 i na luzie wbity gold 2.

 

A jak ktos szuka cdm/cm do wloskiej to polecam if Badelj, swietna karta za grosze.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, baku83 napisał:

 

 

Mozna gdzies obejrzec final MP?

 

 

 

 

Btw. Dzisiaj wychodzilo mi wszystko, bilans 9-1 i na luzie wbity gold 2.

 

 

A jak ktos szuka cdm/cm do wloskiej to polecam if Badelj, swietna karta za grosze.

 

 

Na yt u kinetyka wiem ze byl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olalem FIFE, w weekend zagralem 3 mecze z czego 2 w piatek i 1 w niedziele.

Wszystkie 3 w sezonach online Roma (gralo sie spoko jak na fife).

Chyba sie przez to wszystko wypalilem, juz mi sie nie chce.

Szwagier ciora ostro o elite miesieczna i widze jego nerwy i zrezygnowanie ale dalej dzielnie walczy.

A ja ? Pogralem troche w DB Xenoverse 2, nadrobilem zaleglosci w kinematografii a zona powiedziala, ze jakis taki dziwnie spokojny i wyluzowany jestem :F

Jakos do miesiaca pogram sezony online i sprzedam fifke by kupic trulogie Crasha i....

pewnie wroce przy fifie 18 albo i nie (jak zona i dziecko nie pozwola :F).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten łepek Damie co przegrał z MP w półfinale robi np 37-3 w czempions :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widac bylo, ze dobry gracz.

Niezle odcinal i ustawial sie w obronie, w ataku lekki chaos ale obrone mial dobrze polapana.

Dla wiekszosci casuali z fut champions to jak spotkanie z esciana..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, baku83 napisał:

 

 

Mozna gdzies obejrzec final MP?

 

 

 

 

Btw. Dzisiaj wychodzilo mi wszystko, bilans 9-1 i na luzie wbity gold 2.

 

 

A jak ktos szuka cdm/cm do wloskiej to polecam if Badelj, swietna karta za grosze.

 

 

 

 

mam go za miesięczną LW i potwierdzam, dobra karta która w tym tygodniu wygryzła mojego Nainggolana po aktualizacji, nie wiem co jest nie tak ale wrócę do tej starej bo nowa to jakaś tragedia, zero podań, fizyczności, zero goli, totalne NIC.

 

Co do aktualnej LW w moim wypadku porażka, wstyd, kompromitacja i żenada - nie wbiłem nawet GOLDa 3, 17 zwycięśtw i reszta porażki gdzie aż 5 przegrałem po wyrzuceniu płyty z czytnika, muszę teraz utrzymać się w 1 lidze aby grać bez eliminacji, jakaś masakra. Już nie wspomnę, że jak w niedziele zawsze mi się dobrze grało tak wczoraj byłem tak molestowany przez tego raka, że nawet szkoda się rozpisywać...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie są wymagania składu, żeby móc zagrać w kwalifikacjach mistrzostw fut?

Mam dwa składy,  jeden złożony jest praktycznie samych graczy Bayernu monachium, drugi zaś to mieszanka premier league i żadnym nie mogę zagrać w kwalifikacjach..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podobna sytuacje nie spotykana ,45 min wolny dla przeciwnika przy wyniku 1-1 i nagle pad nie reaguje na nic ,mysle zmienie pada 2 , 3, 4 i nic zero kontroli mówie zostawie ale gdy przeciwnik po meczarni z botami strzela w 70 na 2 -1 wyjołem ppłyte ale co dalej nic ,musiałem z pradu wypiac dobiero zaczeły pady działac ,masakra 

poprzerwie w tamtym tygodniu udało sie wbic 20 win

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z racji fatalnego wyniku za LW, wczoraj zagrałem eliminacje i dostałem się niby pewnie bo za pierwszym razem ale w takich bólach i męczarniach, że szok. Grałem z zawodnikami naprawdę słabymi, składy z OVR maks 80, zgranie poniżej 70 (!), tylko jeden miał normalny skład ze zgraniem 100. Moje wyniki to pierwsza runda wymęczone 1:0, kolejny mecz 1;0, półfinał 4:2 po dogrywce w regulaminowym 2:2 (koleś dwie akcje od razu po moich bramkach nie dało się nic zrobić, nawet faulować), finał 2:0 gdzie na 2;0 strzeliłem w 86 minucie. Ogólnie moja drużyna grała gorzej niż kart srebrne, Salah czy Gomez przegrywali pojedynki biegowe z nołnejmami o tempie maks 70-80. Lukaku (obrońca) odbijał się od jakiś śmiesznych zawodników, ogólnie męczyłem się grają niemiłosiernie. W każdym meczu miałem blisko 70% posiadania piłki i bilanse na poziomie tego meczu z dogrywką gdzie zapamiętałem bilans strzałów 18-2 gdzie obydwa przeciwnika to gole. 

 

Zrobiłem sobie SBC z Japonii (polecam bo wychodzi się na plus) i zgarnąłem nigeryjczyka Utake więc skleiłem skład z nigeryjczyków i zamierzam nim grać w LW, mój OVtego składu to 77, trochę wspomogłem się zawodnikami od Dommanu ale też nie bazowałem tylko na srebrach (mam Muse czy IF Eneyama i oczywiście Utake). Dziś chce ten skład spróbować w sezonach w 1 lidze :-) Zobaczymy co z tego wyjdzie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd z Nigerii naprawdę dał mi dzisiaj sporo frajdy. Mimo dwóch meczów w których serwery EA zepsuły zabawę spokojnie utrzymałem się w 1 lidze gdzie dwa razy oklepałem wysoko przeciwnika. Raz 6:2 a raz 4:1. Być może, że tym razem handi było po mojej stronie choć czasem grali dramat. Słabe podania i strzały a w zasadzie mega kiksy to muszę przyznać, że grało się przyjemnie ze względu na luz spowodowany tym, że niczego od tej drużyny nie oczekiwałem. Wymieniłem jedynie na bramce IF Enyama, którego nie polecam bo to dramat, choć ten z Turcji bramkarz też słabiutki to różnica w cenie spora.

 

A to moja jedenastka. Utaka bardzo fajna karta. Polecam

02bd10dffa12401f28c7627d349c309b.jpg

24a955433e7f1a03a220ddeda8e9f1b2.jpg

Edytowane przez Zajczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wygra się raz kwalifikacje do lw to drugi raz już nie można zagrać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dla picu zagrałem znowu eliminacje i wygrałem je za pierwszym podejściem jednak to co tam się odwala to naprawdę przechodzi ludzkie pojęcie, handicap jest masakryczny, opóźnienia w grze tragiczne, już nie wspomnę o braku kontroli nad zawodnikami, które zapewne wynikają z przeciążeń serwerów, przykład? Przejmuję piłkę i chce biec zawodnikiem w lewo ten biegnie w prawo, podaję piłkę X czyli po ziemi a ten wykopuje jakbym wcisnął strzał, robie kombinację zwodów np berba spin a zawodnik zamiast zwodu biegnie do góry, robie fejk szota, wychodzi z niego strzał tak jakby nie reagował na wciśnięcie X, naciskam pressing drugiegio obrońcy a ten dalej stoi jak kołek, wciskam podczas mojej akcji aby drugi najbliższy zawodnik podchodził do piłki lub wystawiał się a on stoi w miejscu lub biegnie sobie gdzieś indziej, o samowolnych zmianach kierunku np po przejęciu piłki nawet nie piszę. Na prawdę współczuje tym, którzy walczą w tych eliminacjach o przepustkę do LW bo często umiejętności na nic się zdadzą. Finał eliminacji zagrałem sobie tą moją srebrną drużyną i o dziwo handicap był odczuwalny w stronę przeciwnika, który co prawda nie miał jakiejś nadzwyczajnej drużyny to jednak była cała złota z OV na poziomie 84 (typowe PL z Musą i innymi). Aż strach pomyśleć co może być w LW, która na całe szczęście jest moją ostatnią, a do miesięcznego GOLDa brakuje mi tylko 3 zwycięstw więc gra będzie na totalnym luzie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakas roznica nagrod miedzy gold 2 i gold 3 w rankingu miesiecznym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ciekawa sytuacja gram na luzie w 3 lidze ,pierw trafiam przeciwnika skład cały braz ,po 3 min gosc strzela samobuja wychodzi wtf 3 liga ,nastepny mecz ogrywam z łatwoscia dobry skład ale wynik 7-0 dla mnie i z ciekawosci napisaem do niego w ktorej jest lidze aon mi na to ze walczył o awans w 7 :listek:

Co to ma ku....... byc

Edytowane przez matijad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj ciekawa sytuacja gram na luzie w 3 lidze ,pierw trafiam przeciwnika skład cały braz ,po 3 min gosc strzela samobuja wychodzi wtf 3 liga ,nastepny mecz ogrywam z łatwoscia dobry skład ale wynik 7-0 dla mnie i z ciekawosci napisaem do niego w ktorej jest lidze aon mi na to ze walczył o awans w 7 :listek:

Co to ma ku....... byc

Juz byl ten temat poruszany tutaj i nie patrz na to w jakiej lidze grasz. Jesli grales w fife 11 to bedziesz pamietal ze tam wygrywajac zdobywales punkty do rankingu, od fify 12 ukryli go i prawdopodobnie to on decyduje o laczeniu sie graczy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany testował już ktoś CB if Keane (84)?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Juz byl ten temat poruszany tutaj i nie patrz na to w jakiej lidze grasz. Jesli grales w fife 11 to bedziesz pamietal ze tam wygrywajac zdobywales punkty do rankingu, od fify 12 ukryli go i prawdopodobnie to on decyduje o laczeniu sie graczy.

Chyba cos w tym jest. Wczoraj wygralem 3 lige z mistrzem a w drugiej odrazu 3 porazki pod rzad

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NAGRODY ZA LW BYŁY WCZORAJ ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minut temu, matijad napisał:

NAGRODY ZA LW BYŁY WCZORAJ ?

Byly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzine pozniej bo idioci z EA nie uwzglednili zmiany czasu w Polszy %-)

 

 

 

Co to za patch jest na PS4 implementowany ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×