Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Lukaku to mój ulubiony gracz w tej FIFIE więc przygotowałem się na jego SBC już z tydzień temu. Dobrze trafiłem z inwestycjami i jego POTM koształ mnie "tylko" 450k. Dzisiaj zasiadam do FUT Champions i przetestuję tą bestię. 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi wymaganiami chyba przesadzili co? Ale luiz na cdm wyglada kozak

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.futhead.com/17/totw/fut-birthday/

 

czemu akurat Ci zawodnicy? ten komentarz trafil w 10

" So basically FUT Birthday is "HAHA You Remember all those players you hated years ago and are glad they are gone now!??? Here, let me give you a reminder."

Ibarbo, Musa, Doumbia, Emenike - LOL. Bez komentarza.
 

Fifa 17 prima aprillis edyszyn.

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wchodzę na Companiona, widzę ze jakieś paczuszki na urodziny, myśle sobie a co mi szkodzi otworzę sobie bo Jumbo 24 Rare. Kilka miechow bez otwierania oprócz SBC to przecież nic się nie stanie.

 

No i otwarłem.

 

157ac9e20e2aaea25dc676453228807f.jpg

 

:obama: :obama: :obama:

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Spierdalaj

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam udało sie coś wczoraj upolować?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lord Doumbia is back!

d042bbb9ab7d1f644a6fb5a8c95f7dff.jpg

Moj nowy fitness.

Czas teraz pownerwiac innych :1_grinning:

 

Do pierwszego skladu kupilem urodzinowych Candreve i Abate. Ten drugi kozak, Candreva w sumie tez niezly, strzaly z daleka bajka, ale jeszcze nie mam zdania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aż łezka się w oku kręci jak się patrzy na tych urodzinowych rzeźników :1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zauważyłem, że 5 liga w fifie jest dla każdego a później zaczynają się cuda, mniejsze lub większe. Przestałem grać w FIFE bo potrafiła mnie gra wyrzucić z 5 do 8 ligi jako weterana piłek, a tu mój kolega którego miesiąc temu uczyłem pad trzymać w rękach bo kupił swoją pierwszą konsolę w życiu po 2 tygodniach z FIFA 17 ,zresztą jego pierwszej gry piłkarskiej w życiu zaliczył 5 ligę .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gość nie wie o czymś takim jak przepychanie , l1 wybieganie zawodnika na pozycję r2 przywoływanie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zwody to (jak on to mówi) tylko przeszkadzają mu w grze .

 

 

 

 

L2R2 też nie, bo to zbyt dużo i wtedy zapomina gdzie strzał/podanie T_T

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Brawo EA

 

 

 

 

BTW Nie nie , on nie jest talentem, to jest gamingowy paralityk.

 

 

 

 

 

 

Ja przestałem grać w 6 lidze (spadek) on jest w 5

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale pieprzysz. To, że znasz przepychanie, przywoływanie zawodnika i inne czary nie oznacza, że umiesz je użyć. Lepiej mądrze używać podania i strzały niż głupio reszty.

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale pieprzysz. To, że znasz przepychanie, przywoływanie zawodnika i inne czary nie oznacza, że umiesz je użyć. Lepiej mądrze używać podania i strzały niż głupio reszty.

 

Hahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka prawda. W Twojej 6 lidze grają tak ciency ludzie, że głowa mała. Niedawno grałem u kumpla kilka razy i na jego zaczarowanym koncie z 7 ligii wpadł awans do 3 co sezon. Wtedy zrozumiał, że po prostu on nie ma pojęcia. Ty też kiedyś zrozumiesz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, ja już nie :)

Zajmuje się bardziej pożytecznymi rzeczami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5,6 liga? Lol ja nie moge spasc z 1 od 3-4 miesiecy :1_grinning: cos z Toba jest nie tak Grand ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

5,6 liga? Lol ja nie moge spasc z 1 od 3-4 miesiecy :1_grinning: cos z Toba jest nie tak Grand ;>

 

 

 

 

 

 

 

 

No właśnie coś jest nie tak, gram offline z 1 ligowcami, wygrywam offline turnieje i to nie z frajerami, ale brakuje 1 pktu do 4 ligi, mam 4 mecze i zawsze 4 dostaje w pizd3

 

 

 

 

Co najgorsze , trafiam masowo w słupki i poprzeczki , ewentualnie piłka leci w okolice 2 piętra ;)

 

 

 

 

Cóż . Niech będzie , że nie wytrzymuje nerwowo haha.

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde 3 w nocy a tu wywala z UT. No coś takiego :v przynajmniej zdążyłem kupić de gea

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmodyfikowalem moj fitness na cos takiego

50886cb9d4486d9a2a76c8fdd08e6ba0.jpg

I wczoraj gralem tylko nim w LW i gralo sie pieknie, bilans 8-1 i latwo wbite 18 zwyciestw. Zostalo mi jeszcze 10 meczy ale juz odpuscilem.

Tak jak bylem sceptycznie nastawiony do Kane'a, tak wczoraj niszczyl system i do pary z Doumbia swietnie sie uzupelniali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to się stało w ten weekend? Jestem zawiedziony: strasznie mało narzekania na wylewy... Wśród znajomych 18 winów każdy bez najmniejszego problemu... Tutaj też dziwne historie. Z okazji urodzin odpalili handicap pokrzywdzonym wyjadaczom? :1_grinning: też zagrałem sobie 4 meczyki w sezonach i 4 bezproblemowe zwycięstwa, bez wylewów i lagów, jakbym grał offline. Czuję przekręt :24_stuck_out_tongue: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat w ten weekend byl najgorszy z mozliwych delayow jakie doswiadczylem od poczatku gry, no ale po co plakac jak to nic i tak nie da? Na spokojnie 18 wbite, zostalo 15 i po prostu wylaczylem kulturalnie gre. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, F3niX napisał:

Akurat w ten weekend byl najgorszy z mozliwych delayow jakie doswiadczylem od poczatku gry, no ale po co plakac jak to nic i tak nie da? Na spokojnie 18 wbite, zostalo 15 i po prostu wylaczylem kulturalnie gre. 

 

a stream był?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sobie wbiłem GOLD 2, zostało 7 meczyków i też odpuściłem, faktycznie w ten weekend grało się w miarę dobrze co nie znaczy, że nie było handicapów czy momentum. Co ciekawe miałem stworzoną drużynę z srebrnych kart i granie w LW mijało się z celem bo faktycznie było czuć różnicę, że karty są słabsze od złotych nie wspominając o IFach (i dobrze!) skończyłem po 3 meczach gdzie miałem bilans 1:2. W walce o GOLD 2 grało się chyba najlepiej, co prawda miałem 2 mecze z ewidentnym handi dla przeciwnika, który grał składem ze złotkami typu Sturridge, Mane czy Musa ale w skali całości było tego mniej niż więcej (szok!), pozostali przeciwnicy to faktycznie goście mający pojęcie (dobre składy, złote IFy za LW itp.) a jednego miałem totalnego kozaka z drużyną z samych TOTY i nowymi kartami urodzinowymi + świetna gra. Przegrałem z nim 3:1 ale nie byłem ani trochę zły na siebie bo mecz był wyrównany i na fajnym poziomie bez jakichkolwiek wylewów. Jednak głupi też nie jestem i ta zagrywka ze strony EA chyba ze względu na urodziny nie przekona mnie już do powrotu do LW, kończę walkę o range, kasę, karty itp. Zostaję przy sezonach i drafcie, może od czasu do czasu pogram w eliminacjach ale nic poza tym. Szkoda czasu i nerwów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×