Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Zagralem sobie mecz futa online przez shareplay top bundes bo mialem chcice i gra jest tak zrypana ze szkoda pisac :24_stuck_out_tongue: przeciwnik mi wsadzil 2 takie same bramki ze strzela finezyjnym bramkarz sie rzuca odbija mu sie od pachy i po kozle pod poprzeczke. Kopiuj/wklej takie same animacje...

Po tym spotkaniu wszystko uszlo, czekam na 18 z legendami : P

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Legendy na ps4... Kappa jak sony nie chce za nie placic, pewnie w ogole nie zobaczycie ich na ps :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ejjj zaraz! Jakie legendy na ps4? Ja chce kupić scorpio i legendy maja być tylko na konsoli MS! Nie obrazę się nawet, gdy będzie ich więcej niż na xOne. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Legendy na PS4? Trochę ciężko mi uwierzyć bo niby Microsoft miał jakąś umowę podpisaną na te legendy ale krąży masa obrazków w necie, że w nocy w wyszukiwarce zawodników na rynku transferowym były widoczne nazwiska legend. Pożyjemy zobaczymy. Jeśli to prawda to bardzo bym się cieszył bo często myślałem ostatnimi czasy o zmianie PS4 na X'one.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Legendy w PS4 w środku sezonu jeszcze z dodatkowymi zawodnikami to byłby krach na rynku. ceny wszystkich kart spadłaby o 33%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno legendy nawet na PC się wyświetliły ;)

M$ potrzyma jeszcze legendy, na pewno nie wypuszczą tego asa z rękawa przed premierą scorpio. Wystarczy spojrzeć na osoby z tego tematu, które poleciały do obozu M$ (pomijam wygodniejszego pada :D).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Zajczak napisał:

 

Hahahah jak mnie smiesza takie wlasnie glupoty, nawet nie odpalam tego g, widzac po miniaturce Ronaldo z overallem 87, gdzie on byl praktycznie najlepszym napastnikiem w historii pilki, oczywiscie mowa o klasycznej 9.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za brednie z tym ovr. Nawet tego nie odpalam.

 

Btw. Może chciał więcej wyświetleń i dlatego taki haczyk ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Clickbaity sa WSZEDZIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci jutuberzy fifowi to wyjatkowe szmaciaki na wyswietlenia.

Naglowki typu GAME CHANGER SKILL MOVE to norma, wchodzisz a to ruletka <czarodziej>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wychodzę z założenia, że w każdej plotce jest ziarnko prawdy. Fakt faktem, że pan Krasi to ewidentny napierdalacz wyświetleń i jego filmy traktować z przymrużeniem oka, jednak skądś te informacje też się biorą, zapewne część w chorych główkach przesłoniętych kasą z wyświetleń ale sam pomysł na takie filmy musi iść "z góry" :-)

 

Swoją drogą wczoraj udało się wreszcie trafić w miarę coś fajnego w paczkach za SBC urodzinowe a mianowicie, urodzinową kartę tego rzeźnika --> https://www.futbin.com/17/player/18190/Agbonlahor

 

Zrobiłem też europejskie SBC i wypadł m.in Lacazette, Javi Martinez i kilka kart z OVR 84, które wykorzystałem na niewymienne TOTW, z którego wypadła najgorsza chyba możliwa karta - Mercado. Jednak narzekać nie mogę bo na tych w sumie 3 SBC wyszedłem na niezły plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godzin temu, Zajczak napisał:

 

 

Kogoś nieźle fantazja poniosła...  Maradona, który został  wybrany przez FIFA  najlepszym piłkarzem ever , ma staty podobne do Beckhama :vxoAZzf:, który z kolei ma pace 87 :024bl99:  i drybling 90  :pogchamp_by_twitchkreygasm-d81hs8a:. O Ronaldo nie ma sensu nawet dyskutować :trap:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem dzisiaj po około 3 tygodniowej przerwie i ta część jest kompletnie nie grywalna, czułem się jakbym w 20 fps-ach grał, lagi kosmiczne input lag jakiś kosmos szkoda że fifa tak na psy zeszła.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogoniłem dzisiaj płytkę z tym śc... 150 zł zawsze w kieszeni :) Chyba kupię sobie 16-tke działa fut w 16-tce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kogo w miarę taniego polecacie na skrzydło do Bundesligi? Coman/Schurrle, jakiś niskobudżetowy IF? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że to były ostatnie LW z paczek za G3 najlepszy Rooney. Zagrałem dzisiaj eliminacje wygrałem za pierwszym podejściem. Dobrze sie grało.

Co do bundes może if schurrle?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mówcie, że grało się dobrze, bo kusicie żeby zagrać te LW. Co tydzień dostaję kwalifikację za sezony, ale nie gram bo nie. Jednak EA zna się na rzeczy i potrafi doskonale uzależnić od siebie graczy - nie chcesz grać eliminacji? Spoko i tak damy ci gę w LW za sezony, tylko zostań w domu i spędź z nami kolejny przyjemy weekend, obiecujemy że tym razem będziemy delikatniejsi i nie będzie bolało :1_grinning: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odpuszczam bez względu na wszystko, we wtorek zagrałem sobie dla paczki piłkarzy turniej i wygrałem bez problemu za pierwszym podejściem, wczoraj zagrałem dwa razy i dwa razy przegrałem w półfinale, wszystkie mecze miałem z takimi wylewami, że moja decyzja o rezygnacji z LW jest jak najbardziej słuszna, szkoda moich nerwów. Pogram kilka meczów w sezonach bez stresu i bez tej smyczy aby grać tak długo, aż zrobi się GOLDa. Mam przynajmniej totalny luz i nie myślę o tym raku.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma ktoś porównanie karty Eriksena tif i sif?

Mam sif, ale zastanawiam sie czy nie sprzedać i dołożyć 100k. Tylko pytanie czy czuć różnice?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7ec9e9cb497403392769b524341674e3.jpg

 

Na dzisiaj starczy, dziękuję, dobranoc.

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też macie dzisiaj duży delay z FUTCHAMP? Strasznie ciężko się gra. Mowa o PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie ma ktoś porównanie karty Eriksena tif i sif?

Mam sif, ale zastanawiam sie czy nie sprzedać i dołożyć 100k. Tylko pytanie czy czuć różnice?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Sif jest świetny. Gram nim od początku jego pojawienia sie i nie ma sensu dodawać 100 k do kolejnej.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×