Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Sif jest świetny. Gram nim od początku jego pojawienia sie i nie ma sensu dodawać 100 k do kolejnej.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Mam nim rozegrane 170 spotkań. Gra mi sie super. mam 300k i nie wiem co z tym zrobić. Wczoraj miał być pożegnalny mecz ale strzelając dwie bramki i dorzucając dwie asysty zostaje. Nie ma sensu zmieniać.

Co byście tutaj ulepszyli? [067d8fb1b01064a4bce20b63e08d543d.jpgIMG]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170408/067d8fb1b01064a4bce20b63e08d543d.jpg[/img]

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hazard ST jest mega.

Lallana świetny.

Gram tym i jest ok. Chciałem wymienić Kostuchę na Ogbone urodzinowego,ale nie mam żadnych zastrzeżeń do Francuza. Jest jednym z wyróżniających sie zawodników w meczu.

Tym sobie pogrywam.

ce16cb652dceb56a8e39291988718c4c.jpg

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany jaki najlepszy golkipa do serie a? Jak gralem kiedys makaronami mialem Buffona ale nie przypadl mi do gustu, strasznie duzo wpuszczal. Handanovic , Szczesny IF, Donnarumma SIF , Karnezis IF ? Jaka najlepsza opcja ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pany jaki najlepszy golkipa do serie a? Jak gralem kiedys makaronami mialem Buffona ale nie przypadl mi do gustu, strasznie duzo wpuszczal. Handanovic , Szczesny IF, Donnarumma SIF , Karnezis IF ? Jaka najlepsza opcja ?

Jak dla mnie to Handanovic.

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, kamill87 napisał:

 Handanovic , Szczesny IF, Donnarumma SIF , Karnezis IF ? Jaka najlepsza opcja ?

 

Tylko i wyłącznie  SIF Donnarruma. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez waszą powyższą dyskusję postanowiłem sprawdzić tego SIF Donnarumę, do tej pory grałem w Calcio A - Handanoviciem a wcześniej IF Karnezis za LW. Póki co najlepsze pierwsze wrażenie zrobił SIF Donnaruma, najgorszy z całej trójki to Karnezis. Jak na początku bronił nieźle tak z czasem pokazywał, że babole mu nie są obce, do tego nie bronił nic ponadto co powinien w czym miło zaskoczył ,mnie Donnaruma. Ocena jest dość subiektywna, tym bardziej że zagrałem nim raptem z 6 meczów ale tak jak pisałem pierwsze wrażenie zrobił najlepsze.

 

Jak jesteśmy już przy bramkarzach to powiem tak, do jakiego czasu nie zwracałem na to uwagi, ba sugerowałem się nawet kilkoma wypowiedziami, że bramkarzy nie opłaca się kupować za duże pieniądze (De Gea czy Neuer) i w 100% się z tą tezą nie zgadzam, grałem swego czasu dużo Bytlandem czy Begoviciem i za te 2000 monet to fajni bramkarze ale na tle np De Gea wypadają na prawdę blado w wielu aspektach - wyprowadzenie piłki, celność wyrzutów, bronienie "beznadziejnych sytuacji", łapanie piłki itp. Zmieniłem mój kierunek i w bramce musi stać solidny golkiper, jest różnica, na prawdę...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem zwolennikiem kupowania GK za grube pieniadze ale w przypadku gdy mamy jakis ograniczony budzet.

Wole dolozyc ta kase do ST/ LW+RW czy CM lub w ostatecznosci obroncow bo ich karty maja nieco wiekszy wplyw niz w pelni sterowany przez AI GK. Jak sie ma kapuchy na plusie to mozna sobie i TOTY Neuera wrzucic do skladu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20-6 nie jest tak tragicznie w ten weekend.

 

Hashtag Harry wyszedl mi z lobby dzis a poza tym potyralem jakiegos boba z MaxFlo, czyli tzw "pro" z Polski heh wcale dobry nie byl i chyba sie lekko zdenerwowal ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie kogo do pary z Modriciem na SP? Casemiro MOTM czy n`Zonzi SIF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj tragiczne lagi miałem. Dzisiaj 4 raz wyrzuciło mnie z serwerów przy moim prowadzeniu w każdym z tych meczów. Dodatkowo wczoraj po wygranych karnych zwiechę złapało i cały czas miałem widok cieszących się piłkarzy i nie chciało przejść do menu dalej i w końcu wywaliło mnie z gry do menu PS4 zaliczając oczywiście porażkę. Nie mam pojęcia co się dzieje. Nigdy nie miałem problemów z serwerami na PS4. Tydzień temu chyba pierwszy raz wywaliło mnie z FUT Champions. Dobrze mi się grało, może złapałbym pierwszy raz Gold 1 ale przy takich cyrkach to niemożliwe. Też ktoś z was ma takie problemy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, starvin napisał:

Panowie kogo do pary z Modriciem na SP? Casemiro MOTM czy n`Zonzi SIF

Lepszy IF Kovacic za tego Modricia serio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, F3niX napisał:

Lepszy IF Kovacic za tego Modricia serio

To kto do pary z kovaciciem? Casemiro czy nzonzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elita wbita... Nigdy wiecej, to jest za duze obciazenie psychiczne tyle gier na pelnym skupieniu...

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, F3niX napisał:

Elita wbita... Nigdy wiecej, to jest za duze obciazenie psychiczne tyle gier na pelnym skupieniu...

Pokaz swoj sklad :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, F3niX napisał:

Elita wbita... Nigdy wiecej, to jest za duze obciazenie psychiczne tyle gier na pelnym skupieniu...

PRO :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, piachu00 napisał:

PRO :1_grinning:

Ta.. W zyciu w ta gre nie chcialbym miec nic wspolnego z 'pro' ze wzgledu na wszechobecne raczysko

 

3 godziny temu, starvin napisał:

Pokaz swoj sklad :)

DDG

Walker Smalling Ramos Alba

IF Kovacic Petit Pogba

CR Griezmann OTW Dembele

 

4321 jak jest ciezko zmieniam na 4312 z CR/Dembele atak Griez CAM, no i na zmiane Kante/Sanches/Nain/Costa 

 

w sumie weekend zaczalem od 3-5 pozniej wyszedlem na 21-6 i stwierdzilem, ze mozna sprobowac

Edytowane przez F3niX
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja w weekend wbilem bronze 1. Polecam spacery po tatrach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakiś pomysł dlaczego nie chce mi połączyć z serwerami EA aplikacja companion? Wcześniej było git a teraz takie coś

 

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo, pewnie serwery padly, nic nowego u ea.

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierwszy weekend bez LW i jest rewelacyjnie, totalny luz. Pograłem w sezony, gdzie grało się przeciętnie bo niestety handicap też odczuwalny jest w tych rozgrywkach ale mimo to znacznie lepiej bo bez "smyczy" w postaci chęci nabijania rangi. Po tym weekendzie jeszcze bardziej utwierdziłem się w przekonaniu, że do raka w postaci LW nie wrócę. 

 

Jak oceniacie kartę SIF lub TIF Insigne? Grałem z jednym kolesiem co miał go w składzie i prezentował się wyśmienicie, niezwykle szybki, zwinny, świetne panowanie nad piłką i zabójcze strzały z każdej pozycji. potwierdzi ktoś? Warto go kupić, jeśli tak to SIF styknie czy jest różnica odczuwalna między TIFem?

 

Zrobiłem sobie kolejne SBC, tym razem na Calcio A i mój Icardi poszedł pod młotek po tym co zaczął wyprawiać Higuain z SBC, jednym słowem - KOZAK! Jedynie czego mu brakuje to szybkości, jednak w moim ustawieniu jest to w pełni akceptowalne ( 433(5) ). Polecam! SBC wyszło mnie na minusie około 70000 monet ale karta spokojnie warta z 300000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram trio Insigne Tif, Mertens 89 oraz Cuadrado sif i powiem że najwięcej bramek i asyst ma Insigne. Bardzo dużo asystuje na 100 meczy 60asyst i 50 bramek. Nie grałem lepszym lewoskrzydłowym do tej pory. Jest szansa na kolejnego totw po jego występie z Lazio. 😁

 

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilu z was gra tylko jednym skladem? Bo zaczynam sie zastanawiac czy czasem nie sprzedac fitness i nie wladowac kasy w pierwszy sklad i grac tylko jednym.

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez odpuściłem LW, ale w sezonach tez kicha totalna zero przyjemności z grania. Ja gram jednym zespołem już od jakiegoś czasu. Chociaż tez mam fitness jakoś lepiej mi sie gra podstawowym. Czekam na czwartkowe miesięczne nagrody mam nadz ze wypadnie coś dobrego (:v)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×