Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Gral ktos Sif Son na ls lub Hazardem bo mam SIF Mkhitaryana ale jest za wolny i srednio sie sprawdza.

 

Do ktorej Lw mozna grac?

Edytowane przez starvin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do jutra do 8 rano.

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja moja ostatnią nagrodę za LW dostałem jak zwykle bez szału. Najlepszy to Gueye, którego już miałem w drużynie i go sprzedałem bo nie pasował zbytnio w mojej drużynie. Do tego dwóch Niemców, którzy w ogóle są mi niepotrzebnie i Boruc. Tak więc jeszcze bardziej przekonany jestem, że nie warto w ten tryb grać. Kolejny weekend bez LW i człowiek jest spokojniejszy a te nagrody EA może sobie w dupe wsadzić. Zresztą fakt, że tych nagród jest ilościowo więcej przekonuje mnie, że w ten tryb zaczyna coraz mniej osób grać i EA chce ich jakoś zatrzymać. Ja dziękuję.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozycze sobie na tydzien fife i bede gral tym skladem + pare rodzynow typu fioletowy Son i Sterling ktorzy mi zostali :) zobaczymy jak pojdzie w LW
 

 

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, SkibaPL napisał:

pozycze sobie na tydzien fife i bede gral tym skladem + pare rodzynow typu fioletowy Son i Sterling ktorzy mi zostali :) zobaczymy jak pojdzie w LW
 

 

Prosze Cie, mozesz nie wrzucac tego raczyska do tego tematu? Koles gowno wie, gra offline i mecze towarzyskie a uwaza sie za Boga... Ile wy macie lat, ze takie gowno ogladacie? 

 

Kupujecie jakies wynalazki a potem placz, ze was wszyscy w fut champs bija albo, ze gra jest przeciwko wam.

Edytowane przez F3niX
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wjechała aktualizacja * sztuczek.

Kupiłem motm Son 86 grało sie super. Aż boje sie co teraz będzie przy 5*4*

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem do Fify 16 żeby popykać sobie w futa rekreacyjnie i powiem wam że gra mi się zajeb... mam kontrolę nad wszystkim co robię a w 17-tce to jakiś chaos totalny, od początku mi cos nie pasowało w 17-tce ale dopiero teraz widzę że to chyba najgorsze g... jakie wypuścili, pomijam że menu futa w 16-tce chodzi płynnie i bardzo dobrze się nawiguję nie ma tych lagów co w 17. :)

Pozdro musiałem się podzielić z wami moimi wrażeniami :1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierdolone raczysko ta gra.

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje portugalskiego GK do fitnessu. Mam oczywiscie Patricio, zastanawiam sie, czy jest sens inwestowac w MOTM Lopesa 85 ovr. Te 184cm trochę chyba odstrasza.

 

Inna kwestia, ten sam sklad. Jakis w miare tani PS z La Liga. Williams cienki, jakis tani IF? Vela, Orellana, Aspas?

 

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawiedziony jestem brakiem Higuaina :38_worried:

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam zrobienie SBS ligi rosyjskiej, można wyjść na duży plus. W paczkach trafiłem m.in Buffona ale zakładając, że bym go nie trafił to na tym SBC lekko z 40000-50000 monet jestem do przodu a z Buffonem zarobiłem ponad 70000,choć to nie jest jeszcze pewne bo liczę zawodników, których jeszcze nie sprzedałem po minimalnych kwotach a patrząc jak rynek się zmienia przez nowe SBC to śmiem twierdzić, że może nawet z 10000 monet będzie więcej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wspomoże ktoś kilkoma poradami dla typowego nowicjusza FUT? Nie wiem czy źle szukam, ale nic konkretnego w necie nie mogę znaleźć. Jedyne co to sugestie typu poluj na zawodników wystawionych na rynku transferowym po niskich cenach i sprzedawaj ich drożej, a nie o to mi chodzi.

 

Chciałbym bardziej porady na temat jak w ogóle rozkręcić drużynę od zera, jakie aktywności robić i na czym się skupić żeby zbudować sobie w miarę rozsądny skład którym nie będzie wstydu grać online z ludźmi. Na co zwrócić uwagę przy budowaniu składu (brać pod uwagę overall zawodników, czy może bardziej opłaca się skupić na zgraniu wystawiając słabszych zawodników itp.)

Na co wydawać coinsy? Paczki (jeśli tak to jakie najlepiej), czy może pojedynczych zawodników i karty jednorazowe z rynku transferowego?

 

Mam do wykorzystania 3000 Fifa points które dostałem z grą, więc na coś tak czy siak muszę je wydać. Z tego co wyczytałem najbardziej opłaca się wydać je na złotą paczkę premium 12 zawodników, wszystkie karty rzadkie za 1000 FP. Czy to prawda? Czy są może jakieś inne paczki które lepiej za to kupić?

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z paczkami loteria. Ja bym to zostawił na totsy.

 

Warto inwestować w ważne mecze. Ale ciężko przewidzieć jakie spotkania EA da. Za wykonanie całości jest zawodnik z drużyny tygodnia w tym tyg.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Nóżka napisał:

Panowie, wspomoże ktoś kilkoma poradami dla typowego nowicjusza FUT? Nie wiem czy źle szukam, ale nic konkretnego w necie nie mogę znaleźć. Jedyne co to sugestie typu poluj na zawodników wystawionych na rynku transferowym po niskich cenach i sprzedawaj ich drożej, a nie o to mi chodzi.

 

Chciałbym bardziej porady na temat jak w ogóle rozkręcić drużynę od zera, jakie aktywności robić i na czym się skupić żeby zbudować sobie w miarę rozsądny skład którym nie będzie wstydu grać online z ludźmi. Na co zwrócić uwagę przy budowaniu składu (brać pod uwagę overall zawodników, czy może bardziej opłaca się skupić na zgraniu wystawiając słabszych zawodników itp.)

Na co wydawać coinsy? Paczki (jeśli tak to jakie najlepiej), czy może pojedynczych zawodników i karty jednorazowe z rynku transferowego?

 

Mam do wykorzystania 3000 Fifa points które dostałem z grą, więc na coś tak czy siak muszę je wydać. Z tego co wyczytałem najbardziej opłaca się wydać je na złotą paczkę premium 12 zawodników, wszystkie karty rzadkie za 1000 FP. Czy to prawda? Czy są może jakieś inne paczki które lepiej za to kupić?

 

 

 

Granie w lidze weekendowej daje szybki przyrost coinsow. Ale do tego jeszcze umiejetnosci i nerwy ze stali trzeba, bo tam same tryhardy graja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagralem gdzies 15 spotkan i oddaje gre. Oni juz nawet w tabeli ze statystykami klamia bez kitu ostatni mecz teraz jaki zagralem byl taki ze gosc nie oddal zadnego strzalu na moja bramke przez caly mecz. 90 min jakims cudem wbija sie w pole karne strzela farfocla lallana po ziemi i wpada, W statystykach okazuje sie, ze gosc mial 2 strzaly 2 celne i u mnie to samo a oddalem ich na bank z 10. Szanujmy sie.

Nie udalo mi sie zrobic tego skladu z 2 ligi angielskiej (kupilem 4 obroncow i Gayle na atak - 12 spotkan 9 bramek i 5 asyst). Gdyby zbudowac reszte wokol niego to faktycznie moze zostac okrutnikiem a nawet informa ma z ovr podbitym o 5 i strzalami az o 12.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz zrezygnowalem z FUT Champions.

Gram 5-6 meczów tygodniowo z czego polowie w weekend.

Jestem jakis spokojniejszy, wysypiam sie i zona jest szczesliwa i nawet dala mi na zajaczka kase na Pre Order Crasha ;x

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda zdrowia, serio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, EZreal napisał:

Ja juz zrezygnowalem z FUT Champions.

Gram 5-6 meczów tygodniowo z czego polowie w weekend.

Jestem jakis spokojniejszy, wysypiam sie i zona jest szczesliwa i nawet dala mi na zajaczka kase na Pre Order Crasha ;x

 

 

 

dokładnie mam to samo, pogrywam jedynie sezony i od czasu do czasu drafta. FUT Champions już się nie dotykam, może nie będę już miał paczek, monet i miesięcznych kart ale różnica w samopoczuciu jest niesamowita, do tego nie mam smyczy w postaci tych 40 meczy i mam więcej czasu na inne ciekawe pozycje jak BF1 czy DOOM. Szczerze to te nagrody i tak są gówno warte :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam bede sobie gral w weekend FC, ale bez zadnego cisnienia na wynik i na to ze musze zagrac te 40 spotkan. Ile mi sie uda to tyle bedzie, a paczki za LW bede sobie zbieral na TOTSy. Juz mam 5 paczek, do czasu wyjscia niebieskich kart troche paczek sie nazbiera za LW i jakies sbc.

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio gram tylko sezony. Udało sie awansować do 1 ligi. Dzisiaj zagrałem dwa mecze (pierwsza LW w kwietniu) gra sie inaczej, czuć różnice.

Pierwszy mecz: szybko strzelona bramka, koleś nic nie gra. Do przerwy 2:0 no i sie zaczyna od 75 min 2:1, 2:2 dobrze wszystkim znane nie? Ja już wiedziałem co sie stanie. 85 min nie mogę wybić piłki 2:3 koleś jeszcze pauzę robi :1_grinning: 90 min 2:4

 

Drugi mecz lagi tez przegrałem.

Zostaje przy sezonach.

 

Kupiłem Pogbe i gra mi sie nim średnio :/

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktos w stanie mi powiedziec jak...zmienic nazwe druzyny? kupilem mozliwosc zmiany i nie wiem czy cos zepsułem czy jak tego uzyc? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy jest ktos w stanie mi powiedziec jak...zmienic nazwe druzyny? kupilem mozliwosc zmiany i nie wiem czy cos zepsułem czy jak tego uzyc?

Wyjdz z trybu fut i wejdz z powrotem.

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×