Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Pablos...
Szczerze to dawno nie gralem w tak slaba edycje fify (gram od 11). Zawsze meczylem ja caly rok ale tutaj nie wytrzymalem bo to co sie wyprawia w tej czesci (skrypty i handi w rywalizacji 1vs1 - serio kurwa?) wola o pomste do nieba...
Jeszcze bedziesz ja przeklinal :) chociazby wtedy gdy ta twoja legenda nie bedzie potrafila dokladnie podac na odleglosc 2m by w kolejnym meczu walic hat tricki z dupy stojac tylem do bramki.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba moje karty sa jakies zbugowane, bo Ronaldo bardzo czesto konczy mecze z 3 golami(jezeli dogram 90minut, co ostatnio bardzo rzadko sie zdarza...) to samo Griezmann(1-2 gole na mecz) i SBC Suarez.

 

ostatnie 17 spotkan, w tym 4 dla beki w tych kwali do fut champs i 13 w fut champs skonczylo sie 13 rage quitami rywali LOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, pablos_PRO napisał:

O mój boźe. 1 dzień z pełną wersją fify i legenda Matthaus z paczki za SBC sevilla

Chcesz powiedzieć, że leciałeś na trialu od września tylko handlując i teraz odpaliłeś fifkę? Masakra...

 

tak btw. kiedy totsy? :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym stylu. Cały rok nie dał bym rady w to grać.

 

Wczoraj była jakaś epidemia legend. Mnóstwo ludzi trafiło.  Może dlatego serwery padły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kogo z BPL polecacie na atak? Budżet 400k XO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dozbieraj na Hazarda. Teraz rynek leci w dół jak cholera.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Foxter napisał:

Lukaku 89 ziom.

Kupiony, jak coś będzie na Ciebie:smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie trzymaj go za długo. ;) Jego totsa powinieneś kupić w podobnej cenie, lub ciut drożej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wczoraj kupiłem if Kante. Zagrałem kilka spotkań i cała drużyna grała źle. Napastnicy nie wychodzili do podań i obrona jakaś taka do du. Pytanie czy możliwe, że hendi sie odpala? Wcześniej wywalczyłem awans i pózniej utrzymanie w 1lidze. Teraz spadek do 2 :/

 

Skład wyglada tak, sory za jakość ale robione na szybko.

 

a78a52dba7f9cdc1bff3972842f2482a.jpg

 

Pany mam pytanie czemu pokazuje atak "76"? Jak w ataku mam motm Son i if Gray. Jak to liczy?

c3f8b5bb4952496a1ba1107903b560a6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kogo z tej trojki polecacie Hazard 89, IF Dembele  czy moze TIF Depay (martwi mnie tylko u niego slabsza noga)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale SBC władowali z Kante i Alli . Koniec tanich ifów bo wszystkie wymiecie z rynku

Wczoraj sprzedałem otw :/

Wymagania z kosmosu na to SBC.

Wiesz może jak wylicza statystyki atak/pomoc/obrona? Zdj dałem wyżej.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Qdlaty91 napisał:

Wczoraj sprzedałem otw :/

Wymagania z kosmosu na to SBC.

Wiesz może jak wylicza statystyki atak/pomoc/obrona? Zdj dałem wyżej.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Może rezerwe ci wlicza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tymi SBC to są jakieś przecieki. Trafiłem IF w sobotę typowy matoł wart 11000 a poszedł za 17000 od ręki, a teraz wszystkie IF po 22500.

 

Wymagania kosmos. Ponad milion za tego Kante

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może rezerwe ci wlicza

Rezerwa Mane otw i Gomez 84.

 

A sona i Gray nie liczy ovr z nif?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, pablos_PRO napisał:

z tymi SBC to są jakieś przecieki. Trafiłem IF w sobotę typowy matoł wart 11000 a poszedł za 17000 od ręki, a teraz wszystkie IF po 22500.

 

Wymagania kosmos. Ponad milion za tego Kante

IFy są też potrzebne to tych SBC z turnieju, ja sprzedałem srebrnego IFa jakiegoś Włocha parę dni temu za 11k, Cibickiego za 8k, a mieli iść za qs :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie coś sie zacięło. Nie wiem co jest, ale w piątek awans do pierwszej ligi i od tamtej pory gra sie fatalnie:/ zastanawiam sie czy sie nie wyprzedać i czekać na tots bo ceny lecą strasznie.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie coś sie zacięło. Nie wiem co jest, ale w piątek awans do pierwszej ligi i od tamtej pory gra sie fatalnie:/ zastanawiam sie czy sie nie wyprzedać i czekać na tots bo ceny lecą strasznie.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mam to samo. Do piatku smigalo wszystko jak nalezy, od piatku w FC gra sie tragiczne. Ledwo 11 zwyciestw zrobilem i zostalo 6 meczy, wiec odpuscilem, bo 18 nie bylo szans wbic. Ale gralo mi sie i gra do tej pory najgorzej jak dotad. Nic kompletnie nic nie wychodzi, a obroncy rozstepuja sie na boki jak by ich pilka miala zabic.

Tez mysle nad sprzedaza Serie A i moze zakupie Ligue 1 z niebieskim Lacazettem na szpicy.

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam to samo. Do piatku smigalo wszystko jak nalezy, od piatku w FC gra sie tragiczne. Ledwo 11 zwyciestw zrobilem i zostalo 6 meczy, wiec odpuscilem, bo 18 nie bylo szans wbic. Ale gralo mi sie i gra do tej pory najgorzej jak dotad. Nic kompletnie nic nie wychodzi, a obroncy rozstepuja sie na boki jak by ich pilka miala zabic.

Tez mysle nad sprzedaza Serie A i moze zakupie Ligue 1 z niebieskim Lacazettem na szpicy.

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

A najlepsze jest to ze gram z bratem mecze towarzyskie ( mieszkamy osobno jbc :24_stuck_out_tongue:) i ja w roli gospodarza wszystko przegrywam a nie sory wygrałem jeden mecz srebrnymi. A jak gram jako gość wygrywam. I gra sie wtedy dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytania od nuba:

 

- Czy SBC jest wart robienia? Czy wartość nagród jakie możemy dostać jest większa od tej którą musimy włożyć aby wykonać poszczególne zadania?

- Czy warto bawić się w FUT Draft? Żetony trochę kosztują, więc nie wiem czy nie wychodzi się na tym stratnym jeśli wygra się np. tylko 2 z 4 meczy.

 

Gram trochę ponad tydzień, statystyki 29-6-18 póki co.

Gram złotym składem La Liga, głównie z hiszpańskimi zawodnikami (wszyscy rare) + drugi skład na zamianę również złoty z zawodnikami Premier League.

Na chwilę obecną gram w sumie tylko sezony online na przemian z offline i nic poza tym. Nie wiem czy tylko ja tak mam ale mam dziwne wrażenie że w niektórych meczach moi zawodnicy pomimo 99 kondycji grają jakby z zwolnionym tempie, przegrywają każdą piłkę, rozpędzają się dobre kilka sekund itp.

Sorry jeśli pytania są głupie, ale jest to pierwszy FUT w jakiego gram, więc wiele muszę się jeszcze nauczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Nóżka napisał:

Nie wiem czy tylko ja tak mam ale mam dziwne wrażenie że w niektórych meczach moi zawodnicy pomimo 99 kondycji grają jakby z zwolnionym tempie, przegrywają każdą piłkę, rozpędzają się dobre kilka sekund itp.

Sorry jeśli pytania są głupie, ale jest to pierwszy FUT w jakiego gram, więc wiele muszę się jeszcze nauczyć.

 

Na tamte pytania Ci nie odpowiem, bo tryb FUT dawno poszedł w odstawkę, a DRAFTA w 17 nie używałem. 

 

Ale na to pytanie z chęcią Ci odpowiem. Nie tylko Ty masz takie wrażenie. Ta gra potrafiła mnie doprowadzić do takiego wkurwu, że tryb Ultimate omijam szerokim łukiem. Jakieś dziwne dobieranie przeciwników, słupki, poprzeczki, marnowane sam na sam, czy 20 sytuacji do 1 i przegrany mecz po jakimś strzale życia przeciwnika- tak, tak - to wszystko przytrafiło mi się w ciągu 50-60 meczów w tym pieprzonym trybie, dlatego postanowiłem, że olewam go, bo szkoda nerwów. Paczki? Weź chłopie czasem nie kupuj coinsów :1_grinning: Kieydś udało mi sie zarobić na jednym pionku i głupi zainwestowałem w "super" paczki. Efekt pozostawie bez komentarza. Ja wiem, że niektórzy trafiaja Ronaldo, Hazardów czy jakiś innych Naingollanów - widocznie nie należę do grupy tych "szczęśliwych". 

 

Także jeśli już teraz ten tryb Cię wkurza, to go poprostu odłóż, bo szkdoa Twoich nerwów. I nie mówię tu tylko o sobie, bo mój kumpel też stracił do tego cierpliwość. Jeśli gram jakieś mecze online z randomami to tylko tryb sezonów. Tam nie uświadczysz dziwnych sytuacji, które wcześniej opisałem, a jeśli już to napewno nie z taką częstotliwościa co w tym oszukanym trybie. 

Szczytem wszystkiego było, jak mojego Sturridge'a w sytuacji sam na sam, z dużym zapasem odległości od obrońcy dogonił Terry. Tak, tak - zmęczenie napiszecie. Największa beka polega na tym, że Sturridge wszedł z kondycją 99 w około 60 minucie, a Terry grał od początku. Uprzedzam głupie pytania - tak - biegłem SPRINTEM. 

 

Koniec, końcow - jak chcesz pograć bezstresowo - odpal sobie tryb sezonów - jest naprawdę super zabawa. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do kiedy w paczkach jest ta błękitna drużyna Knockout Stage z ronaldo 98? przez tydzień od piątku czy krócej?

 

Do nie wiem czy robić SBC dla paczek czy czekać na TOTS?

 

 

edit : znalazłem na twiterze. bo na face i stronie ea nie było dokładnie

przez tydzień

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, warto kupić Fifę teraz? W tym roku odpuściłem zakup, pograłbym w FUT ale z tego co tu czytam wszyscy przegrywają przez handicap. Czy handicap jest przesadzony w tym roku? czy jest taki sam, a ilość oszukanych musi się zgadzać$$$?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×