Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, vkkaaa napisał:

Sprawdź, bo być może jest w tym trochę prawdy... W FIFIE jest różnie i nie można wyciągać wniosków na bazie tylko własnych doświadczeń : D

 

 

a ja sprawdzę w sezonach, serie wygranych/porażek to dla mnie jedna z bardziej wkurzających rzeczy. a ten system tłumaczyłby łączenie graczy z różnych lig - masz 4 wygrane z rzędu po 4:0 w 3 lidze? No to następny mecz grasz z gościem z 1 ligi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny kart to już szorują dno. Najlepsze są filmy jutuberów otwiera paki za 125k i jara się że w 1 na 10 trafia TOTSA 87 za 21k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podniecaja sie bo fp przewaznie maja za free i wymieniaja je na coinsy ale i tak znacznie przesadzaja... jeden gosc trafil w paczce 3 totsy (co prawda ovr +- 87 ale wartosc quick sella) a jaral sie jakby krysztiano mu wylecial...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem spoko tylko 3*3*

Ale można zagrać o niego. Rozumiem, że będzie dostępny tylko pon/wt i wymagania: jedna karta specjalna tak?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Banda idiotoq

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, vkkaaa napisał:

Sprawdź, bo być może jest w tym trochę prawdy... W FIFIE jest różnie i nie można wyciągać wniosków na bazie tylko własnych doświadczeń : D

 

Istotne jest to, że ta teoria jest oparta na rozwiązaniach, które stosuje się w różnych dziedzinach sportu, jak szachy czy piłka nożna. Sam ranking FIFA kobiecych drużyn narodowych jest oparty na takiej modyfikacji systemu Elo - https://pl.wikipedia.org/wiki/Ranking_Elo_(piłka_nożna) Współczynniki z wzorów podanych tutaj: K - pula punktów do podziału pomiędzy zawodników, a G - mnożnik o którym napisałem wcześniej. 

Nie dziala to w fut champions. Probowalem tym sposobem i jeszcze gorzej mi sie gralo, niz kiedy gram "normalnie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca robić sie SBC Son? bo zastanawiam sie czy 200k nie dozbierac do CR7 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam, że EA podniesie ovr Kante & Alli z sbc... :1_grinning: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rynek padł na dno. Robie sbc. Np przed chwilą kupiłem Martineza za 900 a normalnie jest 6000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, pablos_PRO napisał:

Runek padł na dno. Robie sbc. Np przed chwilą kupiłem Martineza za 900 a normalnie jest 6000

Bessa, to niby ma rosnąć? :1_grinning: Ile coinsów natrzaskałeś od premiery?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeszcze kilka godzin temu kupowałem brakujących graczy do marquee matchups za około 3000. Teraz nakupowalem np. Giroud za 650-700. 

Ps.  Z pierwszej mega packi za SBC - Walker :)

Edytowane przez Gucio79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz sobie machnąłem składzik z totsami. ^^ Program przez weekend i zapomnę o fifce. Ogólnie zagrałem pierwszy mecz od 5 miesiecy i dokopałem dziecku dupę! Ha!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Foxter napisał:

Bessa, to niby ma rosnąć? :1_grinning: Ile coinsów natrzaskałeś od premiery?

On zaczal grac od kwietnia Kappa 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30 paczek uzbieranych z SBC i najlepszy zawodnik to arda Turan. Dziękuję dobranoc.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Zajczak napisał:

30 paczek uzbieranych z SBC i najlepszy zawodnik to arda Turan. Dziękuję dobranoc.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

No ja 30... ale trafiłem jednego totw, patrze rozwija się flaga Brazylii... mówię Neymar Neymar ... ... wyszedł Jonas :38_worried:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Junajted otwieral paczki i w 1 wylecial jakis kasztan hero a pozniej 2,6 mln wydane i jedno wielkie gowno... doslownie. W ostatniej pace byl walkaut i wyszedl Cech XD chyba po raz 20. Ma farta :)

 

http://www.futhead.com/17/players/60734/marcos-alonso/

Boost do statow i wszystko ma 99+. Dobry dzik.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam nad opchnięciem składu, bo w ciągu 2h poszedł do góry o 600k. Byłoby na dwa brakujące ogniwa... Herrera TOTS i CAN SIf... obstawiam, że pod koniec maja ceny będą o 30% niższe :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na 40 pak z sbc Griezman i dwa qs IF.

Reszta to kupa.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie poszło z 30 pak o wartości grubo ponad pół miliona i 3 ify o wartości QS. Dziesiątki godzin robienia sbc jak krew w piach

 

To już przy okazji ponad 100k dzis na handlu zarobilem tylko na zawodnikach co za dużo kupiłem do sbc. Jacyś  kupieni za 800 sprzedani za chwilę za 6000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem 18 paczek, if Jonas, if Dzyuba (czy jak to tam sie pisze) i James Rodriguez.

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

70 paczek, 2 razy Ozil raz Cech. Kiedy te totsy będą najtańsze?

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja uzbierałem 7 paczek za FUT Champions i zrobiłem SBC Premier League. Z tych paczuszek wyleciał TOTS Keane, którego sprzedałem za 100k, IF Callejon i Mkhitarian. Jak będę miał czas to chyba zrobię kolejną ligę i wpadnie znowu kilka paczuszek. FUT Champions już nie gram bo szkoda nerwów.

Edytowane przez malinPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, starvin napisał:

Opłaca robić sie SBC Son? bo zastanawiam sie czy 200k nie dozbierac do CR7 :)

 

Warto. Mam od wczoraj atak SBC Son - SBC Mbappe - TIF Thauvin. Do mojego stylu gry pasują idealnie. Oni są nienormalni w szybkim ataku.

 

9 godzin temu, pablos_PRO napisał:

U mnie poszło z 30 pak o wartości grubo ponad pół miliona i 3 ify o wartości QS. Dziesiątki godzin robienia sbc jak krew w piach

 

 

Nawet taki marketowy ignorant jak ja, zarobił wczoraj 100k od 19 do 21. Miałem wypisanych 33 zawodników do SBC Son (bez koreańców) którzy w dzień kosztowali 180k a za których dałem 110k :O potem zacząłem kupować różnych na handel z nudów, także wystarczyło wyszukać kogokolwiek i kupować, kupować, kupować, nie nadążałem z klikaniem tyle tego było XD 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×