Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Widzialem wlasnie zdjecie Junajteda na tle baneru Fify 18 i pierwsze co sie rzuca w oczy to logo PS4Pro :)

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jakby były Legendy na ps4 :1_grinning: 

Z innej beczki , strasznie w ostatnim czasie podrozały karty z wysp zauwazyliscie? Chyba trzeba troche poczekać jak spadna, przykladowo taki shaqiri 86 nie tak dawno mozna bylo kupic za 63 tys a teraz ciezko go znalesc za 80 . Inne karty na ktore poluje to samo w ostatnich dniach cena +15-30 do góry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Zajczak napisał:

Wczoraj próbowałem zdobyć tego Sigurdssona w el. do LW i odpuściłem po dwóch turniejach, totalny dramat. Mecze niegrywalne kompletnie, opóźnienia, klatkowanie, totalny handicap, generalnie dno dna. Nie wiem jak to możliwe ale wszystkie mecze jakie rozgrywałem były jakby z innej gry, takiej zupełnie niedopracowanej, a jaja jakie się tam wyrabiały przechodziły moje wszelkie wyobrażenia. Przestałem grać jakiś czas temu LW i chyba odzwyczaiłem się od najwyższego poziomu spierdolenia tej gry. Nawet jakby TOTSa Ronaldo dali do wywalczenia nie tykam się już nawet tych eliminacji.

Ja go wygralem na dwoch kontach bez wiekszych problemow, jeden final na typa z kartami treningu, wyszedl po 30minutach przy 2:0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyciekła okładka nowej Fifki:

 

kuchy-kopia_5925965778069.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jest tots Sona w Totw :)

 

edit: Son w okolicach 370 czyli 2x tyle co niesprzedawalna gorsza karta na skrzydle. a pewnie cena jeszcze spadnie.

Przerobić na ST i będzie rzeźnik jakich mało

Edytowane przez pablos_PRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, F3niX napisał:

Ja go wygralem na dwoch kontach bez wiekszych problemow, jeden final na typa z kartami treningu, wyszedl po 30minutach przy 2:0

 

zagrałem wczoraj mimo, że miałem już nie grać ale były eliminacje bez wymagań i bez problemu go zdobyłem, fajnie się w miarę grało a przeciwnicy - najlepszy był w finale bo przegrał tylko 4:1, poprzednicy uciekali a jeden został do końca i poległ 7:0. Jak to wytłumaczyć w porównaniu do cudów z dnia poprzedniego? Sama karta tego Sigurdsona bardzo fajna, gra mi się całkiem nieźle i o dziwo zastąpiłem nim N'golo Kante, dziki czemu mam więcej ruchu z przodu a i z tyłu nic się nie zmieniło. Zobaczymy czy tak będzie cały czas bo jak wiadomo EA lubi niektóre karty zepsuć w trakcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wam też mniej więcej od czasów wejścia TOTY, nie działa rynek na companionie? Ładowanie do śmierci :31_neutral_face:

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamula strasznie mi web app na tablecie. Przeszukiwanie rynku to non stop zawiecha i reset. 

Companion na pc bezproblemowo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Zajczak napisał:

 

zagrałem wczoraj mimo, że miałem już nie grać ale były eliminacje bez wymagań i bez problemu go zdobyłem, fajnie się w miarę grało a przeciwnicy - najlepszy był w finale bo przegrał tylko 4:1, poprzednicy uciekali a jeden został do końca i poległ 7:0. Jak to wytłumaczyć w porównaniu do cudów z dnia poprzedniego? Sama karta tego Sigurdsona bardzo fajna, gra mi się całkiem nieźle i o dziwo zastąpiłem nim N'golo Kante, dziki czemu mam więcej ruchu z przodu a i z tyłu nic się nie zmieniło. Zobaczymy czy tak będzie cały czas bo jak wiadomo EA lubi niektóre karty zepsuć w trakcie.

Bo turniej mozna wygrac tylko raz? Wiekszosc go wygrala i sobie darowala granie tych kwalifikacji, bo od srody mozna bylo znowu grac mimo, ze sie goscia wygralo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 czerwca na EA Play maja byc podane jakies ciekawe wiesci na temat Fify 18. Junajted i inni ktorzy byli w Monachium mowia, ze jest sporo zmian, czasem zaskakujacych, ale ogolnie sa zaskoczeni pozytywnie. Do czasu tego eventu EA nie moga podawac szczegolow. PS. Grali na PS4.

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 czerwca na EA Play maja byc podane jakies ciekawe wiesci na temat Fify 18. Junajted i inni ktorzy byli w Monachium mowia, ze jest sporo zmian, czasem zaskakujacych, ale ogolnie sa zaskoczeni pozytywnie. Do czasu tego eventu EA nie moga podawac szczegolow. PS. Grali na PS4.

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Pewnie legendy bedą na ps4. Przed premierą 17 też było dużo zmian. A co się okazało po kilku miesiącach grania? Każdy ma już swoje zdanie :24_stuck_out_tongue:

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie mogę się doczekać premiery. Od dzisiaj odkładam kasiorę, aby na premierę zrobić pack ołpening za 200k FP. :ronnie:

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nowe SBC z meczami, zrobiłem trzy jak na razie i EA dało mi coś takiego, to chyba rekompensata za wczorajszy mecz w el. do LW:

 

 

 


uh3vx6a.jpg
N3Ena6s.jpg

 

Edytowane przez AXA
  • Like 9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O lol, w tamtym tygodniu kompletnie olalem LW, mialem Braz 2...otworzylem dwie paczki jakie.otrzymalem, obie za 7,5k i co? Dwa Totsy :1_grinning: Sanchez z Ajaxu i Harry Kane! Z tego drugiego jestem mega zadowlony bo mialem go kupic i tak. Za braz 2 bede w razie co 400k do przodu :1_grinning:

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@AXA

Fart roku :) ale ten przyspieszony dzwiek schiza totalna. U mnie rekord to toty alves z 16 wart wtedy byl bodajze 400 tys i szalenstwo totalne (zwlaszcza, ze byla to kanapowa fifa i wspolne drafty z wodka i korniszonem). Tutaj na poczatku tez sie niezle dorobilem chyba paczka z drafta i wychodzi Sanchez (pierwsze dni gry i wtedy z 200k ponad kosztowal). Niestety ta gra jest tak przyglupia, ze bylem zmuszony ja sprzedac. Szkoda, ze offline i fut to 2 pary kaloszy.

 

slabiutki bilansik :14bqqmb:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
11 minut temu, SkibaPL napisał:

@AXA

Fart roku :) ale ten przyspieszony dzwiek schiza totalna. U mnie rekord to toty alves z 16 wart wtedy byl bodajze 400 tys i szalenstwo totalne (zwlaszcza, ze byla to kanapowa fifa i wspolne drafty z wodka i korniszonem). Tutaj na poczatku tez sie niezle dorobilem chyba paczka z drafta i wychodzi Sanchez (pierwsze dni gry i wtedy z 200k ponad kosztowal). Niestety ta gra jest tak przyglupia, ze bylem zmuszony ja sprzedac. Szkoda, ze offline i fut to 2 pary kaloszy.

 

slabiutki bilansik :14bqqmb:

Zapewne nic więcej już nie dostanę, mój rekord do tej pory był Griezmann w paczce co dawali powracającym graczom z 16, poszedł za 170k, choć później chodził za 100k więcej, ale sprzedałem bo i tak nie wiedziałem czy zakupie 17.

 

SBC zakończone i z mega paczki też niezły drop, wypadło z 5 graczy z ovr. pow. 80 (Rooney, Bellerin, Promes, Blind i Vela ... z ponad 10k będzie). Ogólnie to 1mln. zarobiony... kupiłbym Ronaldo do składu La Ligi, ale tam wpuszczam Sona 89, wiec szkoda by było bo Premier League już nie gram.

 

ps. ta przyśpieszona muzyka przypomina mi czasy amigi...

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no z takim szczesciem to tylko doladowac 12k FP za jedyne 400 zl i patrzec jak wypada toty :ronnie:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Niech lepiej wrzuci te 400zł na rynek lewarowany, bo znam kozaków co z 500zł robią 10k i za to kupi wielki pakiet FP :1_grinning: (może mu się uda z tym fuksem :))

 

a tak na serio, to dziwnie ceny totsów zachowują się w tym roku. EA chyba nie zarobiło zbyt dużo w porównaniu do lat poprzednich.

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SON 90 CAM już tylko 270k na XO. tylko stówka więcej niż niesprzedawany 89 na skrzydle. Trzeba będzie nabyć i sprawdzić  a potem ewentualnie zawsze można sprzedać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rynek jest mega dziwny :24_stuck_out_tongue:

Gdybym sprzedał skład miałbym ponad milion. Ale że gram mało i tak już chyba nic lepszego nie zbuduje zostawiam ten i nara. A u Was jak tam?

Wczoraj za SBC trafiłem totsa Dolberga poszedł za 26k jak na moje paczki to całkiem spoko :v

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do pelni szczescia brakuje mi juz tylko tots Dembele... No i moze TOTY Suarez lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet nie liczę że coś trafię. Zrobiłem tylko sbc Suareza po taniości. Z trzech teoretycznie badzo dużych paczek za barcę, real i atletico najlepsza karta Skrtel.

 

A najlepsze że z kilkuset złotych paczek wypadł mi jeden hunter. A niepotrzebnych styli dziesiątki

 

Jeszcze zablokowali mi transfery na companion. Nawet nie wiem za co. Tych EA to już równo w czachę grzeje. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ten geniusz od prawa popytu i podaży? Totsy BPL wczoraj tylko drożały i tak mam ten sam skład ale bez tots Alonso :-/

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bpl jakiś kosmos wyprawia. Zamiast tanieć to drożeje

Polowałem na jedną kartę i w ciagu tygodnia prawie 100k w górę.

Kart w paczkach jak na lekarstwo i stad takie ceny.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No musiałem złożyć obronę ze zwykłych kart bo na żadnego totsa nie starczyło ;-)

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×