Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Prawo popytu i podaży działa. Wszyscy mieli poodkladane paczki z SBC . Sam miałem kilkadziesiąt i pootwierali w 1 dniu, dlatego kart było najwięcej. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem na kilku kontach odłożone paczki z gwarantowanym IF, pomyślałem że otwieram.

Z dwudziestu paczek dwa razy Son, trzy razy Lacazzette i raz Aguero reszta śmietnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze gada i na bank zmniejsza ilosc spotkan w fut champions aby pczyciagnacc do tego raka ludzi.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem zbierac kasa (mam 500k) na CR7 bo nigdy go w FUT nie mialem ale odpuscilem cala LW bo to co na tym nerwow stracilem to szkoda gadac :) 3 tyg nie gram i czlowiek zaraz spokojniejszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj rano pograłem i stwierdzam, ze tots Sigurdssonem gra mi sie lepiej na SP niż Pogbą.

Zagrałem tez dwa mecze w WL trafiłem na skład totsow z ang nie było co zbierać, zostałem zniszczony 1:5 :v

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki tam dropik za przepalenie kart na gwarantowanego ifacb6fc62e4c46d9736914cc404b9a3dfd.jpg

 

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego złożyłem, najbliższy transfer Alonso tots. EA mnie strolowalo bo w paczce z bundes walkout bramkarza niemieckiego no i ofc Baumann :-P7effee0fd40b7c5e1f15c1d4a6b64629.jpg

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poluje na tego Lukaku,ale co uzbieram to ta godzilla w górę

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dobry, ale spodziewałem się więcej. Kupiłem za 880. Son robi większą robotę

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lukaku spoko, ale Suarez Toty to nie jest. Razem z Costą to takie dwie kupy mięsa bez finezji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo jaka liga będzie w piątek? Na na razie trzymam coinsy bo Angielska za droga a Niemiecka mi nie odpowiada.

 

Na razie mam 1,3 mln na coś tam powinno starczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo jaka liga będzie w piątek? Na na razie trzymam coinsy bo Angielska za droga a Niemiecka mi nie odpowiada.

 

Na razie mam 1,3 mln na coś tam powinno starczyć

La Liga

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ten turniej o Pulisicia to pestka przy tryhardach w fut champions. Tam chyba ludzie bez rak graja, Ronaldo 15 goli w 4 spotkaniach... Typom nawet pelne sklady zboostowane kartami treningu nie pomogly ;)

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fenix poka skład

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuce dzis jak wstane, sklad nic specjalnego ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, F3niX napisał:

Ten turniej o Pulisicia to pestka przy tryhardach w fut champions. Tam chyba ludzie bez rak graja, Ronaldo 15 goli w 4 spotkaniach... Typom nawet pelne sklady zboostowane kartami treningu nie pomogly ;)

 

bardzo dużo startuje tam ludzi, którzy grają maks w 8 lidze, zauważyłem że spory wpływ ma też "losowanie" przeciwników. Czasem dostaję gości, którzy podobnie jak u ciebie raczej z graniem w FIFE mają mało wspólnego albo dopiero "raczkują" ale też miałem turnieje gdzie w 2 -3 rundach grałem przeciwko starym wyjadaczom, rok założenia 2012/13 do tego złote karty za LW. Ja dzisiaj spróbuje tego Pulisicia zgarnąć bo 4 dni miałem przerwy od raka, zobaczymy jak to dzisiaj będzie wyglądać - swoją drogą są jakieś wymagania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnych.

w sumie nie jest trudno ale muszę grać swoim pierwszym składem, albo zrobić jakieś zmiany w składzie z Calcio, bo po przestawieniu systemu zawodnicy przestali mi grać. Za to mój skład z hiszpańskiej gra wyśmienicie. Morata IF prawdziwy rzeźnik a kupiony z hunterem za 15k

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero w ostatniej probie go wywalczylem, wczoraj cos mi nie szlo, zmienilem ustawienie i trio sbc, son, kane i lacazette sialo spustoszenie :) bramkowy bilans w 4 meczach 12-1.

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dorzucę swoje trzy grosze, Pulisisc zdobyty za pierwszym razem i mocno byłem zaskoczony poziomem rozgrywki jak również działaniem handicapa, który jakoś mocno nie napsuł mi krwi. Moje wyniki to 1 runda 8:0, 2 runda 5:0, 3 runda 4:0 i finał 3:2. Pierwsze trzy mecze to zabawa bo mimo, że gra próbowała coś przeszkadzać to przeciwnicy byli dramatycznie słabi, przy 1 i 3 rundzie składy bez zgrania, jakieś takie mocno kombinowane. Jedynie finał był trudniejszy bo po pierwszych 15 minutach przegrywałem 2:0 gdzie gość nie robiąc nic dostał bramki z dupy, przy drugiej walnął "daba" i tak mnie wkur***,że po tym już pełna dominacja i odrobienie strat, wynik mógł być wyższy ale Suarez czy Kane nie chcieli strzelać setek. Dziwne są te eliminacje ale w sumie jakoś nie jestem zdziwiony, to przecież FIFA 17... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała ciekawostka odnośnie tych dabów:

 

na tym etapie gry (maj), normalni gracze wiedzą, że dabem tylko wkurzą przeciwnika i w 90% przypadków tego nie robią, bo jeszcze dodatkowo zmotywują go do grania. W takim razie kto dabuje? 

3 tygodnie temu organizowałem 2 turnieje fify obok turnieju csa. Jeden normalny, drugi luźny dla dzieci. Zapisało się 80 dzieciaków w wieku 6-12 lat i jak tak pilnowałem porządku przy konsolach widziałem, że po KAŻDYM golu był dab. Czy wynik 7:0 czy 1:1... Dlatego jak już się nie wkurzam na daby bo wiem kto siedzi, po drugiej stronie... 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszynki i powtórki powinny być wyje&^ne z rankingowych meczy online. tyle w temacie

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, powtórki po golach to jeszcze można zrozumieć (chociaż genialne EA potrafi nawet taką pierdołę spieprzyć - połowa powtórek nie nadąża za piłką), ale te animacje ze zbliżenia przed rożnymi, smutnych piłkarzy po niecelnych strzałach czy sięgania po piłkę są straszne. Połowa 6 minut, a przez takie rzeczy mecz trwa po 20. Podniecać się z genialnych animacji twarzy piłkarzy można offline.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak myślicie, czy jest szansa że ceny z la Liga santander pójdą w dół po ogłoszeniu TOTS z tejże ligi? Chciałem sobie kupić Ronaldo ale kosztuje już prawie 100000 więcej aniżeli w połowie maja, gdzie nie kupowałem z nadzieją na to że cena pójdzie jeszcze w dół. Niestety rynek jest o tyle nieprzewidywalny, że zastanawiam się co będzie po wypuszczeniu TOTSów z LLS

Edytowane przez Zajczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już się nie biorę za żadne przewidywanie. Nie wykluczone że bardzo mocne karty będą drożeć, bo ludzie mają coraz więcej coinsów a drop z paczek poza kilkoma szczęściarzami to jest dramat.  Na przykładzie Sona 90. najpierw leciał na łeb na szyję a potem ostro w górę mimo że nadal był dostępny w paczkach. w tym roku rynek jest nie do ogarnięcia

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Pany, Sanson tots da radę na SPD czy wybiega do ataku przy jego H/M?

 

 

Grał nim ktoś?

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×