Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Jest darmowy weekend z fifą, pewnie zaczęło się weekendowe handicapowe szaleństwo w dywizjach ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie mam nawet zamiaru pobierac i czekam na 18 (pewnie jak zawsze biore na premiere). Beda legendy a Ci co zostali zaproszeni do pogrania w 18 wypowiadali sie, ze jest lepiej a dommanu poinformowal, ze polowa jego przewidywan co do 18 sie czesciowo sprawdzila. Mam nadzieje, ze cos z ta gra zrobia bo 17 jest dla mnie niegrywalna kupa gowna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, SkibaPL napisał:

Ja tam nie mam nawet zamiaru pobierac i czekam na 18 (pewnie jak zawsze biore na premiere). Beda legendy a Ci co zostali zaproszeni do pogrania w 18 wypowiadali sie, ze jest lepiej a dommanu poinformowal, ze polowa jego przewidywan co do 18 sie czesciowo sprawdzila. Mam nadzieje, ze cos z ta gra zrobia bo 17 jest dla mnie niegrywalna kupa gowna.

Gosciu Ty nie rozumiesz jednej rzeczy - jak serwery beda takie jak teraz, to nic w tej grze nie pomoze. Input i button delay to jest jakies nieporozumienie w 2017 roku. Sluchasz jakis debili na yt i... A zreszta ode mnie to tyle.

 

 

https://mobile.twitter.com/Hashtag_Tass/status/871137203782602753

 

komediodramat

Edytowane przez F3niX
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I mnie w końcu dopadły korporacyjne łapska EA. W dzień totsów zablokowali mi dostęp do marketu z web appa i companiona (co w rzeczywistości blokuje całe funkcjonowanie aplikacji, bo się wiesza). Tydzień temu po chatcie z miłym hindusem - odblokowali. W sobotę nie dość że zablokowali, to jeszcze wysłali mi wykrzyknik z info że jeżeli jeszcze raz "to" zrobię to ban. Tylko dalej nie wiem CO bo nie podali powodu :smile:

Dzisiaj naiwnie wysłałem przez formularz na stronie prośbę o telefon konsultanta. Jakie było moje zdziwienie, kiedy 10 sekund (tak 10 sekund) po wysłaniu zadzwonił konsultant EA. Miły, ogarnięty (wiedział jak funkcjonuje gra, wiedział o crash markecie z powodu totsów) powiedział, że musi ESKALOWAĆ moją sprawę i w ciągu 3 dni odblokują mi dostęp. Najlepsze: na moje pytanie, dlaczego? mam konto od 3 lat, żadnych podejrzanych transakcji... Odpowiedział: no wie Pan, nie widzę wytłumaczenia na Pana karcie, więc pewnie blokada została nałożona przez przypadek :thumbsup:

 

uwielbiam za to tę grę, inne gry odpalasz, grasz, nic się nie dzieje, a tutaj? Nie wiem czy dzisiaj się zaloguję, czy mnie nie wywali, czy wygrywając 5:0 zaliczy zwycięstwo, czy będę miał jeszcze coinsy na koncie?

 

 Mam nowe hasło na 18: Każdy mecz może być twoim ostatnim :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też dostałem bana na 3-4 dni w najbardziej gorącym okresie handlu. 

 

Z tego co czytałem wiele osób dostało to samo nie wiadomo za co. 

po kilku dniach komunikat że nie stwierdzono oszust na moim koncie. Dzięki. Ani słowa że przepraszają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ronaldo 9, jako legenda :wow:

Ja juz chce złożyć preordera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Foxter napisał:

Ronaldo 9, jako legenda :wow:

Ja juz chce złożyć preordera...

 

Podobno na wyłączność na PS4, więc ci co kupili Xboxy mają małego psikusa :1_grinning: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, VIPuser napisał:

 

Podobno na wyłączność na PS4, więc ci co kupili Xboxy mają małego psikusa :1_grinning: 

Nie na wylacznosc, w sklepie zboxa jest wersja, ze dostajesz go na 5 spotkan. £89,99

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mi śmierdzą te nowe Ikony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

8f712205af74eaedb7a875c97d7dc0aa.jpg

 

 

Kogo polecacie na LN i PN?

Do 400k

Lacazette może wchodzić od 1min.

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z wykupowaniem kart zmarłego Cheick'a Tioté?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z wykupowaniem kart zmarłego Cheick'a Tioté?

 

Jest info, że zmarł na atak serca.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Qdlaty91 napisał:

 

Jest info, że zmarł na atak serca.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No to ja wiem, ale o co chodzi że ludzie wykupują jego kartę za maksymalną kwotę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to ja wiem, ale o co chodzi że ludzie wykupują jego kartę za maksymalną kwotę

 

Bo sa poje&€!*

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omg. Sbc z Vadisem. A ja dziś zużykem 3 złota z Legii do jakiś beznadziejnych SBC. Tyle przegrać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minut temu, pablos_PRO napisał:

Omg. Sbc z Vadisem. A ja dziś zużykem 3 złota z Legii do jakiś beznadziejnych SBC. Tyle przegrać

No a ja mam Pazdana, 2 x Jedrzejczyk i Qazaishvili :)

 

pkkOzd5.png

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na papierze ten Odjidja wygląda bardzo przyzwoicie, a sprawdzał go już ktoś w samej grze? Ja poczekam do ostatniego dnia, powinna cena spaść bo teraz ceny piłkarzy Legii to nieporozumienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nieźle, z jaką swobodą ten strzał oddał. Swoją drogą nie umiałem wyczekać zbyt długo i wczoraj w nocy też go sobie w tym SBC zrobiłem, ceny niższe choć dalej wysokie, szczególnie piłkarzy w Belgii z Premier League.

 

Jak tam wasz turniej o Marquinhosa? Ja wczoraj zdobyłem go za drugim podejściem, ale przy pierwszym w półfinale prowadząc 1:0 znowu wyrzuciło mnie z gry, sama płyta z napędu wyskoczyła - już kiedyś miałem takie zdarzenia, pisałem o tym nawet tutaj i pytanie - miał tak ktoś z was w tą grę? Tylko przy FIFIe PS wyrzuca mi płytę z napędu podczas gry, bez żadnej ingerencji. Nie wiem czy to wina płyty, Playa czy samej gry. 

 

Co do samego turnieju, całkiem przyzwoity poziom ale bez zasranego momentum się nie obyło, w finale prowadziłem 3 razy i za każdym przeciwnik strzelił zaraz po moim golu, nie dało się nic zrobić, kompletnie. Najgorsze jest to że miałem sporą przewagę a przeciwnik oddał raptem 5 strzałów z czego 3 bramki zaraz po moich. Próbowałem nawet faulować ale jego zawodnicy byli nietykalni. Różnica pomiędzy sezonami a LW jest wg mnie bardzo duża, coś co w sezonach jest do ogarnięcia, mowa tutaj choćby o momentum po strzeleniu bramki to w el. LW jest zupełnie inne. To samo tyczy się pewnych zagrań, zauważyłem że np wykonując rzut rożny na krótki słupek, takim SONem bardzo często w sezonach oddaje celny strzał głową, natomiast w el. LW nie dało się czasem w ogóle główki zrobić, przyjmował na klatę, odbijała się piłka od niego albo jak udało mi się strzelić to kompletnie niecelnie. Jednak mimo wszystko kolejny TOTS zdobyty i wygląda na ciekawą kartę, nie testowałem bo zaraz po wygranej musiałem uspokoić nerwy i pograłem w Rocket League :-) 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Zajczak napisał:

 

Jak tam wasz turniej o Marquinhosa?

 

Rewelacyjnie. Mam w poważaniu LW i wcześniejsze turnieje, ale on akurat fajnie mi pasuje do składu z Ligue 1, więc postanowiłem o niego zagrać. Pewnie usłyszę zaraz że prostszego turnieju nie ma, że poziom śmieszny i bez problemu wszyscy go wyrywają. A ja nie. Gameplay w tym turnieju u mnie jest dramatyczny. Nie chce mi się wrzucać screenów z meczów bo przestało mnie to bawić. 3 podejścia 3 razy odpadłem w półfinale, 9 meczów: 8 meczów od początku nie mogłem zrobić nic, jeżeli wygrywałem to 2:1, jeżeli przegrywałem to 2:3, a w jednym meczu (1 runda), gra pomogła właśnie mi i skończyło się na RQ przeciwnika w 20 minucie...

 

Poziom rzeczywiście jest niski: w każdym meczu to ja dominowałem, większe posiadanie piłki, więcej strzałów, celność podań na poziomie 85%, ale gra tak bezczelnie pomagała przeciwnikowi, że dawałem spokój i czekałem na wyrok. Objawy te same co zwykle: przycisk sprintu nie istnieje, przyjęcie piłki z największym trudem, podania tylko najbardziej bezpieczne, bramkarz przeciwnika broni wszystko. A przeciwnik podanie na skrzydło do Mane, zejście do środka, mi gra przełącza sterowanie na kogoś innego i chlup. 

 

Nie znam drugiej takiej gry. Wiem, że wiążą ich umowy i kary, ale chciałbym kiedyś usłyszeć od jakiegoś programisty EA co tak naprawdę kryje się w kodzie gry, są jakieś odkrycia na reddicie ale ile w tym prawdy... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli Musa + Son praktycznie w każdym składzie.

 

Ja tez gram turniej o totsa i dawno takiego gowna nie widziałem. Wczoraj nie mogłem przejść drugiej rundy.

Przed chwila odpadłem w półfinale. W drugiej rundzie wygrałem 7:2 gdzie Lacazette strzelił 4 gole. W półfinale zmarnował 3 sety. Czyli to był mecz dymanka. Nic nie wchodziło po takich meczach czuje sie jak jakaś ktoś z EA daje mi w ryj.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie mam cicha nadzieje, ze jak bede chciał złożyć preordera na 18, to mnie piorun pier****e i zabije na miejscu :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A ja już nie kupię tej gry, tak dla zasady. Ten rok spędze z fifą 17 oraz najnowszym PES. Jednak tym razem poczekam też z dwa, trzy miesiące aby zobaczyć opinie ludzi na temat tych gier. Koniec dawania zarobić szmaciarzom z EA

 

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×