Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ogólnie mam cicha nadzieje, ze jak bede chciał złożyć preordera na 18, to mnie piorun pier****e i zabije na miejscu

E tam tylko 330 zł za Ikonę. Więcej na FP człowiek wyda niż grę

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
E tam tylko 330 zł za Ikonę. Więcej na FP człowiek wyda niż grę

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

Sama fifa się nie przejmuje, tylko FP na premierę właśnie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sama fifa się nie przejmuje, tylko FP na premierę właśnie.

Pińcet na start i później z górki

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pewien problem z moim składem, gra mi się niby dobrze ale jest pewien mankament którego nie potrafię rozpracować, a mianowicie - moi skrzydłowi bez względu kto by tam nie grał (workrate nie ma znaczenia w czasie gry) wracają mi się praktycznie do obrony co mocno opóźnia mi moje kontrataki, żeby było śmiesznie to nawet Ronaldo, który ma H/L wraca mi się pod pole karne i nieraz mój boczny obrońca idzie szybciej do przodu aniżeli on. Wkurza to strasznie bo często zwalniam kontrataki, niestety Alba czy Walker to nienajlepszy pomysł na atak skrzydłem... Ustawiłem już nawet w wytycznych aby zostawali z przodu ale różnicy w grze nie odczuwam żadnej. Może to wina wytycznych całego zespołu? A może wytyczne 'wbiegaj za plecy' też są powodem tego stanu rzeczy i lepiej zostawić nieruszane?

Prezentują się mniej więcej tak:

75

45

zorg.

60

80

80

zorg. (może tutaj lepiej dać swobodne???)

30

60

50

 

oraz mój skład wraz z formacją --> https://www.futbin.com/17/squad/4452176

 

Z góry dzięki za pomoc, ewentualne sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbezpieczniej przerzucić duża ilość coinsow? Przed bid na ifach?

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po premierze wylapalem warna za przelewanie wlasnie tym sposobem. Ogolnie to bana w tej grze mozna dostac bez powodu takze tego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rosną teraz ceny zwykłym kart z Laliga, Ronaldo już 930000 na 980000 na PS4, jak myslicie ile potrwa taki wzrost cen i kiedy zaczną spoadać, o ile zaczną? Zastanawiam się nad sprzedażą Ronaldo i potem odkupieniem go jeśli byłby w niższej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Zajczak napisał:

Panowie mam pewien problem z moim składem, gra mi się niby dobrze ale jest pewien mankament którego nie potrafię rozpracować, a mianowicie - moi skrzydłowi bez względu kto by tam nie grał (workrate nie ma znaczenia w czasie gry) wracają mi się praktycznie do obrony co mocno opóźnia mi moje kontrataki, żeby było śmiesznie to nawet Ronaldo, który ma H/L wraca mi się pod pole karne i nieraz mój boczny obrońca idzie szybciej do przodu aniżeli on. Wkurza to strasznie bo często zwalniam kontrataki, niestety Alba czy Walker to nienajlepszy pomysł na atak skrzydłem... Ustawiłem już nawet w wytycznych aby zostawali z przodu ale różnicy w grze nie odczuwam żadnej. Może to wina wytycznych całego zespołu? A może wytyczne 'wbiegaj za plecy' też są powodem tego stanu rzeczy i lepiej zostawić nieruszane?

Prezentują się mniej więcej tak:

75

45

zorg.

60

80

80

zorg. (może tutaj lepiej dać swobodne???)

30

60

50

 

oraz mój skład wraz z formacją --> https://www.futbin.com/17/squad/4452176

 

Z góry dzięki za pomoc, ewentualne sugestie.

 

Każesz drużynie się ustawiać na 30 metrze w obronie i się dziwsz, że się cofają :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak ale zawsze byłem przekonany, że dotyczy to formacji obronnej a nie także zawodników z przodu. Jednak jeśli jest tak jak piszesz to rozwiewa to mój problem za co dzięki. Jedynie męczy mnie jeszcze fakt, że mam podobnie ustawioną drugą drużynę z serie A gdzie nie mam tego problemu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I kolejny banik . Podczas składania oferty wystąpił błąd bla bla bla. 

 

Kochane EA, najbardziej gorący okres handlu a mnie znowu banują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Delikatne zazdro :v ja otworzyłem 10 paczek i najlepsza karta to styl gry myśliwy :24_stuck_out_tongue:

Dzisiaj na być jakieś info o fife18?

Ja chce tylko jednego EA OGARNIJCIE SERWERY.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Futhead nie ma gotowych składów żeby robić wyzwanie z LaLiga. Macie inne źródła?

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damiee zrobił wczoraj 40-0 (jako pierwszy Polak?). Koleś nie ma systemu nerwowego, zero rage'a, a momentami w polu karnym przy 6 obrońcach przeciwnika tak klepał, że żal mi się ich robiło :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz jakiś link do relacji?

Grał ktoś Ronaldo 97? Myślę nad zmianą pogby na jego niższa wersję i kupieniem lepszego cr7.

PS. Pierwsza liga chyba siadla bo pierwszy raz zrobiłem 8-0-0303c87647efd2be8b6683a01b9dca5f1.jpg

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz jakiś link do relacji?

Grał ktoś Ronaldo 97? Myślę nad zmianą pogby na jego niższa wersję i kupieniem lepszego cr7.

PS. Pierwsza liga chyba siadla bo pierwszy raz zrobiłem 8-0-0303c87647efd2be8b6683a01b9dca5f1.jpg

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie takie pytanie bo nie mogę sobie przypomnieć jak było w poprzednich Fifach, czy aktualne, letnie okienko transferowe będzie jeszcze wzięte pod uwagę w tej Fifie czy dopiero od Fify 18?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Zajczak napisał:

Panowie takie pytanie bo nie mogę sobie przypomnieć jak było w poprzednich Fifach, czy aktualne, letnie okienko transferowe będzie jeszcze wzięte pod uwagę w tej Fifie czy dopiero od Fify 18?

z tego co pamiętam to chyba będzie, bo w 16 był uwzględniony transfer Krychowiaka do PSG czy Milika do Napoli.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie już są transfery z ligi Tureckiej.

 

Nawet IFy będa aż do ostatniego tygodnia przed 18 tylko jedyne pytanie to czy czarne karty będą się upgadować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie mnie to ciekawi, bo mam niewymienną czarną Moraty, który przechodzi do MU i tak się zastanawiałem na tym czy pozostanie jako Real Madryt czy MU. Poza tym szykuje się kilka fajnych w Premier League jak również w Calcio A o La Liga nie wspomnę :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj zdobyłem tego Nacho w eliminacjach, przyznam że grało się trudno bo przeciwnicy prezentowali niezły poziom, standardowo bez wylewów się nie obyło ale nie ma co drążyć tematu, który każdy zna. Bardziej zastanawia mnie fakt czy coś w Fifie się zmieniło czy tylko w tych eliminacjach są takie jaja. Mianowicie strzały finezyjne z daleka, nie mogłem nikim strzelić, strzały były tak lekkie, że bramkarze nawet nie musieli się rzucać, raz dosłownie ustrzeliłem słupek ale to już z bliższej odległości bo praktycznie z linii "16", natomiast to co było poza polem karnym to były strzało-podania. Zwykłem strzały siłowe również mało co znajdowały drogę do celu, częściej były blokowane przez przeciwników i ogólnie rzadziej znajdowały drogę do bramki. Też macie takie odczucie? Dzisiaj pogram w sezony to porównam czy to tylko kwestia el. LW czy całej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie robie sklad z Seria A wiec moze ktos doradzi kogo do pary z Chiellini na SO oraz kogo dac na GK? budzet 200k :) PS Gral ktos Hamsikiem FIF bo zastanawiam sie czy go nie kupic na sp :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×