Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

 

Panowie robie sklad z Seria A wiec moze ktos doradzi kogo do pary z Chiellini na SO oraz kogo dac na GK? budzet 200k PS Gral ktos Hamsikiem FIF bo zastanawiam sie czy go nie kupic na sp

 

 

 

Na bramke sif "Dollaruma", a do pary z Chiellinim mozesz dac ktoregos Koulibalyego...sciana nie do przejscia, lub if Tonelli, mniejszy ale bardziej zwinny, trudno go minac. Zwykly Manolas tez daje rade.

 

 

Wysłane z mojego K10000 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam skład z Serie A, którym gram od czasu do czasu, el LW lub pojedyncze online. Skład na dzień dzisiejszy ubogi ale mam niewymienne karty IF Tonelli i pomarańczowy Koulibaly, wg mnie solidna para w obronie, Koulibaly silny a Tonelli zwinny, fajnie się uzupełniają, miałem kiedyś zwykłą kartę Chielliniego i lepiej mi się gra tym wspomnianymi obrońcami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli czarne karty nie dostają już upgrade. Czarny Jovetic 84. 

 

Cena poszła w górę a potem dupa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to dno dna, wczoraj zacząłem sobie grać o Callejona i w półfinale prowadząc 2:0 nagle kółko śmierci, wyrzutka do menu i info że się rozłączyłem, mecz w plecy. Potem dwa kolejne podejścia i w czasie meczu to samo. Internet miałem cały czas, info o utraceniu połączenia z serwerami EA gdzie nawet na sekundę mój net nie przestał działać. Zresztą po wywaleniu do menu nie musiałem nic odświeżać bo połączenia z EA było cały czas. Żenada. 

Edytowane przez Zajczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA wczoraj za 3 podejsciem wygralem Callejona ;) do 80min przegrywalem 2:0 i wyrownalem na 2:2 a w dogrywce 3:2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja praktycznie co gram to zmieniam skład.

Program i sprzedaje cały i robię inna ligę. Nie zwracam uwagi czy stracę cze nie. A wszystko przez to jak mój skład za 1mln został zniszczony przez skład srebrny.

 

Do 40min nie wychodziłem praktycznie z połowy przeciwnika. Jego srebrny bramkarz bronił wszystko! Oczywiście rzut rożny w myślach miałem, rozegraj na krótko. No i wrzuciłem... bramkarz wyskoczył, długa piłka na napastnika. obrońca zanim sie przełączył to już chyba wiece co sie stało nie? Koleś włożył taka bramkę, że nawet mu biłem brawo. Przegrałem 2:1. Nie denerwuje sie bo nie ma sensu.

Moje odczucie jest takie, im więcej kart specjalnych tym gorzej sie gra.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testował ktoś totsy z Calcio? 

 

Stać mnie praktycznie na każdego tylko się zastanawiam czy jest sens wydawać 5x tyle na Radje skoro Hamsik z odpowiednim stylem ma bardzo zbliżone staty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Testował ktoś totsy z Calcio? 

 

Stać mnie praktycznie na każdego tylko się zastanawiam czy jest sens wydawać 5x tyle na Radje skoro Hamsik z odpowiednim stylem ma bardzo zbliżone staty

Ja mam tylko Icardiego tots z wloskiej, ale gosc niszczy system :) polecam.

 

Wysłane z mojego K10000 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie, co się będzie działo z czarnymi kartami OTW? Aktualnie jest Jovetic z IFem ale karta OTW jest już bez aktualizacji. Pytam bo mam taką kartę Bailliego i zastanawiam się czy jest sens to trzymać, choć z drugiej strony kosztuje ona takie grosze, że też chyba nie ma sensu sprzedawać a kto wie, może jeszcze jakieś SBC z tymi kartami się pojawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak jak już pisałem nie będzie upgrade.

 

Czy trzymać zależy od ciebie czy potrzebujesz coinsów , może będzie jakieś SBC a może nie.

Ja trzymam różne kolorowe karty bo za QS szkoda sprzedawać, choć cześć mam wystawionych po zawyżonej cenie jakiś amator też może dać dobrą cenę.

 

edit

Ja ostatnio kupiłem kilkadziesiąt IF po 9900, za dwa dni dali SBC gdzie potrzebne były 2 IF wiec trochę się sprzedało za 14000. Żadne kokosy, ale trochę coinsów wpadło.

Gra będzie wspierana aż do września więc może będą SBC na inne kolory.

Edytowane przez pablos_PRO
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietajcie ze przed nami jeszcze futties :1_grinning:

 

Wysłane z mojego K10000 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z calcio kupiłem Donnarumę, Belotti, Hamsika i Dzeko na CAM. Jeszcze banieczka zostala i chyba będzie Mertens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mertens na spo dla mnie dzik :) Gral ktos moze TOTS Alli bo zastanawiam sie czy go nie kupic za Eriksena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh... totsy w pełni, a temat umarł już kilka tygodni temu - to tylko potwierdza jakość i grywalność fify w tym roku. Wczoraj i ja dałem spokój. Żeby nie wrócić do futa do września na wszelki wypadek qs wszystkich kart, a za te kilka coinsów otworzę pierwsze paczki w tej edycji. Gra online jest coraz bardziej przykra.

 

Każdy ma swoje wylewy, swoje rozłączenia czy blokowanie kont (mi mojego konta dalej nie odblokowali - 4 tygodnie to trwa, a konsultant w poniedziałek z rozbrajającą szczerością powiedział, że "to globalny problem dużo graczy zostało przez przypadek zablokowanych, trzeba czekać w kolejce aż międzynarodowy zespół zdejmie blokadę :wacko:). 4-letnie konto na którym nigdy nie kupowałem czy przelewałem coinsów z jakiś innych kont... 

 

Przerzuciłem się w końcu na The Journey i muszę przyznać, że pomimo płytkiej i mocno przyspieszonej fabuły czuć powiew świeżości i warto przejść ten tryb. Coś czuję, że tyle mi pozostanie w następnej edycji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj to był totalny dramat. 3 mecze i 3 razy niegrywalnie nawet przy 4 kreskach.

trochę się tylko pobawię w handlelek bo można wyrwać fajne IFy z hunterem czy shadow za 12000 albo np Totsa Bruno z hunterem za 25k.

Mi najlepiej gra się w fifę latem gdy nie ma już żadnych totsów ani turniejów, gdzie się trzeba spinać. Zwykłe sezony online dla funu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat umiera, bo gra umiera i to nie przez fakt zbliżającej się FIFA 18, a raczej przez mizerną jakość tej gry, skalę oszustwa i reżyserowania meczów w tej edycji, która przekroczyła dopuszczalną granicę.Ludzie po prostu są bardzo zrażeni, przynajmniej ci ogarnięci bo dzieciarnia i tak poleci do sklepu po preorder "osiemnastki", oni nie bardzo jeszcze kumają o co w tym chodzi, ważne że na mega handicapie zgolą 1:0 jakiegoś kozaka co w statystykach wystrzelał się 30 razy a oni oddali jeden strzał i wpadło. W osiemnastce będzie tak samo albo i gorzej bo widocznie ten system się sprawdza, tzn nie system a kasa, którą EA goli z pryszczatych gówniarzy wydających wszystkie swoje kieszonkowe na Fifa Points. Ja dziękuję, FIFA 17 to raczej moja ostatnia edycja chyba że EA zaskoczy i wróci do bardziej racjonalnych rozgrywek w co wątpię.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jsk któryś z jutuberow mówił, ze 18 to stabilizacja. Tylko, że oni grali offline. W 17 turniej kanapowy z kumplami jest Ok. Czyli fut 18 będzie podobny.

Ja 18 kupie po miesiącu lub pózniej jak cena będzie przystępna i bedą pierwsze opinie zwykłych graczy.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mało gram z braku czasu i przez to EA nie chce dać mi o sobie zapomnieć

7bdd39b7621a97a84b67d0bd3696e5e8.jpg

2b4ab936e75cafe031785f8b2810ae1e.jpg

 

Dwie paczki z sbc.

Szkoda ze gram bpl

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Qdlaty91 napisał:

Jsk któryś z jutuberow mówił, ze 18 to stabilizacja. Tylko, że oni grali offline. W 17 turniej kanapowy z kumplami jest Ok. Czyli fut 18 będzie podobny.

Ja 18 kupie po miesiącu lub pózniej jak cena będzie przystępna i bedą pierwsze opinie zwykłych graczy.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

ja w to co oni mówią nawet nie staram się wierzyć, z prostej przyczyny - większość z nich EA opłaca, daje im paczki, Fifa Pointsy i inne gifty, a jak to się mówi "ręki, która karmi się nie gryzie". W przypadku FIFA 17 też przed jej premierą były ohy i ahy, baaaa nawet demo było całkiem fajnie grywalne - potem pojawiła się gra w sklepach i prawdziwe granie w sieci... jak to wygląda każdy ogarnięty wie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni i tak cisna po ea... jak sa wylewy w waznych meczach to pady lataja. Nawet jak dostaja 12k fp i otwieraja paczki za 125k (2k fp) gdzie z 30 rzadkich kart wylatuje DOSLOWNIE gowno to sie nie kryja, a ea i tak nadal rozdaje im kody. Juz tyle razy przeliczali, ze gdyby kupic te fp za swoja kase to w openingach gdzie nie trafiamy nikogo wartego 5k coins jestesmy po 400 zl w plecy.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minut temu, SkibaPL napisał:

 

Oni i tak cisna po ea... jak sa wylewy w waznych meczach to pady lataja. Nawet jak dostaja 12k fp i otwieraja paczki za 125k (2k fp) gdzie z 30 rzadkich kart wylatuje DOSLOWNIE gowno to sie nie kryja, a ea i tak nadal rozdaje im kody.

 

 

no tak, cisną na live'ach, bo wydają mnóstwo pointsów i coinsów nic nie wypada, ale po kilkuset fifa poinstach w końcu będzie jakiś tots i potem na yt pojawia się filmik 3 minutowy "93 TOTS OMG !!11!! W KOŃCU TRAFIŁEM xD", gimbaza ogląda, idzie do pokoju rodziców, zgarnia kartę kredytową i otwiera paczuszki :smile::smile: 

 

Nie porównuję tego nawet do zagranicznych yt typu castro, który 200 000 fifa poinstów potrafi wydać na jeden opening... nie mam tyle zer w kalkulatorze żeby przeliczyć ile to złotówek :dry:

Edytowane przez danon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój najlepszy traf w Fifie.d11a5b34668a2d09d93091161681be1d.jpg

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zero szczescia w paczkach ale zmysl do handlu mam . Nakupowalem w czwartek totsow za qs a w piatek sbc gdzie trzeba 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee0e45a8228e9418ee44ccc5b596de45.jpg

A to mój najlepszy traf. Idealnie pasuje mi do mojego wypas-składu

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×