Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Co za traf! zazdroszcze rzeznika Emenike

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tych najlepszych totsach znowu ceny poleciały. Nawet z 30% w dół, coinsy w setkach tysięcy wywalone w błoto.

 

Jedynie pewne inwestycje to takie ify z hunterem czy shadow. one nigdy nie spadną poniżej kilkunasty tysi. reszta inwestycji to marnowanie coinsów na równi z otwieraniem paczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój skład z totsami spadł o 2kk :1_grinning: Mogłem to sprzedać przed bbva i latałbym sobie teraz hiper-full-max tots bpl, ale kompletnie wyleciało mi to z głowy. Zresztą fifka i tak na wylocie i w specjalnym folderze Trash więc mnie to rybka... 18 nie chcę widzieć na oczy. Czekam na Destiny 2 i inne perełki :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś w ciągu dnia kilka razy myślałem, że wieczorem usiądę w końcu do FIFY, zagram kilka meczy online - kompletnie chilloutowo - zbuduję jakiś fajny skład i coś ciekawego stworzę nim na wirtualnych boiskach. Stwierdziłem, że zagram mecze kwalifikacyjne do WL - mecze bez spiny, bo przecież w WL i tak grał nie będę, a może TOTSa wyrwę...

 

W skrócie - ku*wa nie da się. 

 

Najlepsze co można zrobić to zrezygnować całkowicie z tego tytułu : p

 

Najgorsze jest to, że człowiek ma fajne wyobrażenie tego jak ta gra powinna wyglądać, jak powinna wyglądać rozgrywka... a gdy przychodzi co do czego... fifa aids, lagi, dzieci i wylewy na każdym kroku.

Edytowane przez vkkaaa
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem zacząłem pogrywać w eliminacje aby zdobyć tego TOTSa, odczucia podobne jak większość (+ wypowiedzi na FIFA Polonia), czyli ni chu chu nie da się normalnie grać. Skrypty niszczą całkowicie sens tej gry, może nie jestem wirtuozem, do jutuberów i pro playerów to nie mam co podskakiwać ale gram już od dłuższego czasu na poziomie 1 ligi, eliminacje poprzednie zaliczyłem (choć też z drobnymi wpadkami) aby zdobyć te niewymienne karty. Jednak to co się odpierdala w tej rozgrywce to totalna żenada. Wczoraj trafiałem tylko na drużyny z Premier League, same zwykłe złote karty z wszystkim dobrze znanymi zestawieniami zawodników, moje gwiazdy czy to TOTSy czy IFy czy z przewagą szybkości nawet o 20 punktów nie dawały rady w żadnym aspekcie, żadnym! Strzały, tempo, podania, przyjęcia na poziomie brązowych kart. Jak zawodnik miał piłkę to czułem się jakby ktoś przyspieszył grę, jak miałem ja, nie mogłem wyprowadzić szybkiej akcji bo Smalling doganiał mi różowego Sona czy Ronaldo z palcem w dupie. Mimo, że kilka razy moim przeciwnikom nawet handicap nie pomógł na tyle by mnie wyeliminować (1/2 runda) to w półfinale czułem się już totalnie bezradny, moja formacja nie działała, taktyka czy wytyczne to chyba dla żartów jest w tej grze. Pressing ustawiłem na 25 a cała obrona zaczynała bronić od połowy boiska - nie muszę mówić jak to się kończyło jak gość miał Vardyego na szpicy, Ronaldo grający na lewej flance mimo zorganizowanych ustawień grał sobie wszędzie a przeważnie w środku boiska, defensywny Casemiro w obronie niewidoczny, za to ochoczo grał jako ofensywny pomocnik ze strzałami na poziomie tyczki treningowej. Wiem, że pierwsze dni to zazwyczaj wyższy poziom bo najlepsi gracze zaczynają także walkę o nagrody ale moja zabawa (w sumie wkurwienie) nie miała nic wspólnego z uczciwą rozgrywką. EA zamiast przed wypuszczeniem FIFY 18 zachęcić i zmazać plamę jeszcze bardziej podkurwia ludzi, przynajmniej tych racjonalnie myślących. Dla mnie ta seria na 17 się kończy. Niech ściągają tymi ikonami i innymi gównami dzieciarnie, która da się złapać w te sidła. Ode mnie czerwona kartka dla EA, teraz dam szansę rezerwom czyli PES 18 :-) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PES jeśli chodzi o druki jest chyba jeszcze gorszy. Niestety ale w PES 16 tylko idioci grali online, bo to co ta gra wyrabiala to był pieprzony skandal (skrypty).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj mialem raczej farta w dobieraniu przeciwnikow jesli chodzi o eliminacje i losowalo mi same zlote sklady lub moze jedna dwie karty specjalne. I to byly chyba moje najlatwiejsze eliminacje, straszne nieogary z moich przeciwnkow, wygrywalem roznica 4 i wiecej bramek, dwa rage quity i szybko poszlo.

Fakt ze od czasu kupienia totsa Icardiego jakos latwiej mi wszystko idzie, gosc jest niesamowity, pierwszy raz mam karte ktora ma prawie 30 bramek wiecej niz meczow! Do tego wrzucilem na napad wygranego totsa Callejona i jest to swietny duet.

Ale pogram jeszcze troche, naciesze sie nimi i czas sprzedac to raczysko. Przez lige weekendowa w tym roku dobilem do prawie 2k spotkan co mi sie nigdy nie zdarzylo.

 

Wysłane z mojego K10000 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój skład z totsami spadł o 2kk :1_grinning: Mogłem to sprzedać przed bbva i latałbym sobie teraz hiper-full-max tots bpl, ale kompletnie wyleciało mi to z głowy. Zresztą fifka i tak na wylocie i w specjalnym folderze Trash więc mnie to rybka... 18 nie chcę widzieć na oczy. Czekam na Destiny 2 i inne perełki :1_grinning:

Będę tęsknił za Twoim super toty składem

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

a jak to w PES17 wygląda? Bo słyszałem pozytywne komentarze?

 

 

 

Nie wiem jak zs skryptami bo nie gram.

 

Te są tam oczywiście, ale nie wiem jak to wygląda w praktyce.

 

PES 2017 ma OP dośrodkowania, więc granie jest oparte na mass wrzutkach.

 

 

No i to jest w zasadzie największa wada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PES 2016 i 2017 to jeden i ten sam CH***j tylko w innym opakowaniu jeśli chodzi o skrypty online. Mało co zależy od Twoich umiejętności. Gra była ok przez "może" pierwszy miesiąc. Czekam na betę 2018 i jak będzie tak samo to żegnam Konami.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L31 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc :) Bankowo przed gwiazdką zaczną się skandaliczne skrypty w PES i Fifa. Ta patologia nie zniknie, zbyt mało ludzi o tym pisze. Do tego serwisy jak np o zgrozo PSsite recenzują wersję offline FIFy I PESa.

To jest też patologia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są już nagrody za 6 sbc tots.

 

U mnie wpadło jak zwykle nic 2 tots i 1 if wartości minimalnej ale będzie na sbc

 

Edit. Za sbc wymienialny tots za 22k. Już mi wszystoo opadło.  Szczerze już mam dosyć tej gry. Ogram tryb z Hunterem i wywalam

Edytowane przez pablos_PRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj podejście do tych eliminacji po TOTSa i kolejne wkurwienie, gram półfinał, niszcze kolesia 3:0 i nagle "utracono połączenie z serwerami EA", oczywiście neta cały czas mam, wchodzę do menu Ultimate, łączy od razu i sama FIFA ma ciągłe połączenie z serwerami, tradycyjnie info, że się rozłączyłem, w poprzednich eliminacjach o TOTSA Callejona miałem tak chyba 3 razy pod rząd - idź pan w ch** z tą grą!

 

Co do nagród to przed pracą otworzyłem paczke za 6 SBC i wypadły 2 TOTSy, jeden z ligi niemieckiej, który mnie nieźle strolował, zacięło ekran, nagle zaczęła wyłaniać się flaga Włoch a tu po chwili taki uj, to flaga Meksyku :rofl: i niejaki Fabian z Eintrachtu. Drugi TOTS to gość z Ajaxu, Sanchez czyli jednym słowem dla mnie nic nie znaczące karty, do tego sporo złotych kart, które przydadzą się na jakieś SBC. Na szybko zrobiłem z tych TOTSów SBC i wypadł koleś za 24000, EA Sports it's in the shit...

 

 

PS. Panowie nie wiem czy wiecie, ale można wymieniać swoje niewymienne karty z SBC czy ligi weekendowej w tym SBC wymiany na sprzedawalnego IFa :-) Ja zrobiłem dwa takie wyzwania i choć trafiłem taniutkie karty (immobile 86 i Icardi 88) to pozbyłem się szrotu, który mi zalegał - niebieskie karty Utaki, De jonga, Griffitów i innych plus kilka bezużytków za LW. Przy okazji oczyściłem moją dłuuuugą listę kart, które i tak do niczego mi się nie przydały.

Edytowane przez Zajczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, pablos_PRO napisał:

Są już nagrody za 6 sbc tots.

 

lol zapomniałem o tym... Zrobiłem wszystkie, po czym usunąłem klub w czwartek :miner:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta fifa to dramat i jak ktoś pisze, że zagrał fajny mecz to niech ma świadomość, że skrypt przyblokował jego przeciwnika bo ta gra to jedno wielkie oszustwo.

hqdefault.jpg

podczas każdego meczu po prostu gra ustala jak mają być te suwaki ustawione dla nas i dla przeciwnika i potem piłkarze dostają albo turbo albo wylewu. Dobra karcianka ale gra to tragedia.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś nawet chciałem wkręcić się w NHL ale tamta karcianka jest zupełnie nieciekawa, z jakimś powalonym systemem synergii który jest zupełnie nieczytelny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA potrafi wpływać na wyobraźnie totsami ronaldo, messiego i innych gra się kręci w myśl zasady kijek i marchewka, wylosowałeś lub kupiłeś ronaldo? Właśnie wyszedł toty ronaldo więc kupuj więcej fp lub siedź i ogarniaj coinsy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem dwóch bolców z tej paczki. Poszli do sbc i dostałem jednego bolca. Proste :) eliminacje to kabaret i tyle.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy wymieniają swoje bolce TOTS w SBC i  karty NIF 86-84 wystrzeliły masakrycznie w górę. jak coś macie zbytecznego to warto teraz sprzedać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wpadły z tej paczki 3 tots'y (Telemens, Criscito, Semedo) dwa wymieniłem i wpadł Danilo Pereira. Teraz się zastanawiam czy jest sens próbować jeszcze wymienić tych dwóch...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do finału trafiałem fajne składy z totsami. Nie było jakiś większych problemów. Finał i skald oceniony na 79 same podstawowe nify z ang. Przegrałem 1:5 obrona rozjechana i nie mogłem sie przełączyć na konkretnego zawodnika. Celne podania tylko do najbliższego zawodnika. Czemu akurat w finale?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zajczak
Nie placz tam tylko olej gre i juz. Kolejna fife kupie na premiere i jak znow bedzie oskryptowanym do bolu gniotem to rzucam i nie marnuje na to czasu oraz nerwow. To co jeszcze mnie denerwuje w tej grze to chore overale nieznanych ogorkow tots, ktore maja statystyki lepsze od legend. Od cholery jest no-nejmow z ovr 90+ z kosmicznymi statystykami, ale z drugiej strony co z tego skoro po drugiej stronie trafisz gracza ze zlotym bpl i gra mu pomoze wygrac.

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Ale niby dlaczego Fifa ma nie być oskryptowana?

 

 

 

 

Przecież oni wiedzą, że ta sama gwardia ułomków kupi tą grę + skrypty werbują Im masę dzieci w święta itd.

 

 

 

 

Do tego skrypty zmuszają was do całorocznego sprzedawania i kupowania nowych piłkarzy.

 

 

 

 

Ci mniej głupi kupują preorder, ale już tylko raczej handlują kartami, a ci bardziej głupi na których głównie liczy EA kupują coinsy.

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, SkibaPL napisał:

@Zajczak
Nie placz tam tylko olej gre i juz. Kolejna fife kupie na premiere i jak znow bedzie oskryptowanym do bolu gniotem to rzucam i nie marnuje na to czasu oraz nerwow. To co jeszcze mnie denerwuje w tej grze to chore overale nieznanych ogorkow tots, ktore maja statystyki lepsze od legend. Od cholery jest no-nejmow z ovr 90+ z kosmicznymi statystykami, ale z drugiej strony co z tego skoro po drugiej stronie trafisz gracza ze zlotym bpl i gra mu pomoze wygrac.

 

spokojnie, to nie płacz tylko kolejne spostrzeżenia... grę już dawno olałem bo kolejnej edycji nie kupie. To co mam to jeszcze ogrywam bo w końcu kupiłem, zapłaciłem i nie mam innego piłkarskiego tytułu a z racji, że jestem maniakiem piłki nożnej to coś tam muszę na tym plejuod czasu do czasu pograć. Ostatnio więcej grywam w BF1 czy Rocket League bo tam przynajmniej liczą się moje umiejętności a nie jak we Fifie skrypty i to ile ktoś wydał monet czy Fifa Pointsów.

 

Co do TOTSów, to faktycznie, to co odwaliło EA jest śmieszne, ale to wynika zapewne z marketingowego podejścia do gry, niestety Fifa jako gra jest już u kresu grywalności a w zasadzie ta edycja ją wg mnie zakończyła.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×