Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

@TrueGrand

Wczesniej probowali sie w miare z tym kryc a nawet pisali po fejsbukach i innych badziewiach o tym, ze zadnych skryptow w tej grze nie ma. Nie pamietam czy to byla 15 czy 16 ale kto gral ten wie, ze caly wyrownany mecz 0-0 potrafil zakonczyc sie cyrkami w 90 min (idiotycznie tracone bramki, wpadajace kasztany oraz farfocle a w ciagu doliczonego czasu gry nagle siadaly 3 bramki...). Druga sprawa nie wiem jak oni to robia a pisalem o tym nie raz (nie sa to tylko moje spostrzezenia), ze doslownie miesiac przed premiera kolejnej czesci grze totalnie odpierdala i pojawia sie 2x wiecej wylewow. Temat rzeka ale nie wyobrazam sobie czegos takiego np. w bfie gdzie przegrywam wszystkie pojedynki 1vs1 bo gra tak chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Turniej wygrany za 1 podejściem.  W paczce estoński cesarz ale i tak spoko.

 

TOTSY zagrały mi na miarę tego co na karcie. Pozytywne zaskoczenie Dzeko na Cam. Czołg nie do zatrzymania za śmieszną cenę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o ToTsa Tolisso, lepszy z niego CAM czy CDM?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Turniej wygrany za 1 podejściem.  W paczce estoński cesarz ale i tak spoko.

 

TOTSY zagrały mi na miarę tego co na karcie. Pozytywne zaskoczenie Dzeko na Cam. Czołg nie do zatrzymania za śmieszną cenę

Zaciekawiles mnie tym Dzeko na Cam, sprawdzilem cene i chyba go przetestuje. Choc z bolem serca bede musial posadzic na lawce czerwonego Gomeza za LW, bo tez jest niesamowity, mam nim zagrane z 500 meczow, a ma 300 asyst i ponad 170 bramek :)

 

Wysłane z mojego K10000 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://fifaforums.easports.com/en/discussion/292068/see-ya-fut-champs

 

 W nagrodach za ligę weekendową będą dawać karty ze września i października.

 

Miałem w ogóle tego nie tykać ale przypadkowo awansowałem grając po imieninowych 4 piwkach i ćwiartce na głowę więc sprawdzę raka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem TOTSa Oblaka i N'zonzi - karty warte polecenia, fajnie się nimi gra, Oblak wg mnie lepszy od De Gea. N'zonzi lepszy od wszystkich kart specjalnych Casemiro (jedynie nie wiem jak gra TOTS Casemiro bo za drogi). Eliminacje tradycyjnie wygrałem ale dopiero za chyba 6 podejściem, w każdych miałem niesamowite jaja ale to akurat standard. Wczoraj zagrałem kilka meczów online (sezon i towarzyskie) i grało się całkiem przyjemnie o dziwo, mimo nawet porażki w sezonach i pojedynczych wylewów jakoś tak normalniej niż ostatnie miesiące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

N'Zonziego może sprawdzę. Na razie postawiłem na Bruno bo kupiłem go za grosze już z hunterem. Niby wolny ale w 16 jego tots walił mnóstwo bramek z dystansu i w 17 też mi strzela ważne gole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze eliminacje teraz sa takie latwe, bo zauwazylem na roznych grupach o fut na fb, ze modne stalo sie teraz u gimbazy kwalifikowanie sie poprzez link na stronie pomocy EA...co ciekawe nawet daja karty ktore sa do wygrania w eliminacjach. Masakra jakas.

 

Wysłane z mojego K10000 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza liga weekendowa - sekundowy lag przy przełaczaniu i średnia 3,5 słupka na mecz.

 

Jednym słowem rak, wbiłem 5 wygranych i mam dosyć tego trybu na 10 edycji do przodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co to za mistrz ?

Jak przestales grac to zajal Twoje miejsce :1_grinning:

 

Wysłane z mojego K10000 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, baku83 napisał:

Jak przestales grac to zajal Twoje miejsce :1_grinning:

 

Wysłane z mojego K10000 przy użyciu Tapatalka

 

 

A to szacun bo ja dawałem całego siebie i jeszcze więcej w tą grę :1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co to za mistrz ?

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/compete/player-profiles/chevrey-vitality-rocky-corentin

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

A to szacun bo ja dawałem całego siebie i jeszcze więcej w tą grę :1_grinning:

Obecnie serducho to za mało

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale fifa popularna w tym roku :) kiedyś okolicach Futties kilka postów co godzinę a teraz kilka postów na tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale fifa popularna w tym roku  kiedyś okolicach Futties kilka postów co godzinę a teraz kilka postów na tydzień.

Mimo, że fifa jest w tym roku słaba to zauważ jedno. Zmiana forum spowodowała, że Ci co skrobali po kilka postów dziennie zaglądają tutaj raz na miesiacy a nawet na pół roku . Sam jestem w grupie ludzi, którzy grają tylko w fifke i są wciąż bardzo aktywni ale na grupach znanych komunikatorów. Administracja wypiela się na użytkowników to ludzie z tego tematu zrobili to również.

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mimo, że fifa jest w tym roku słaba to zauważ jedno. Zmiana forum spowodowała, że Ci co skrobali po kilka postów dziennie zaglądają tutaj raz na miesiacy a nawet na pół roku . Sam jestem w grupie ludzi, którzy grają tylko w fifke i są wciąż bardzo aktywni ale na grupach znanych komunikatorów. Administracja wypiela się na użytkowników to ludzie z tego tematu zrobili to również.

 

 

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

 

Wymienic tylko Maxyma, Piacha, Tom182, F3nixa, Stary Czlowiek, SkibaPL, Foxter, ekipa byla zacna! A pewnie nie wymienilem wszystkich, jesli ktos ze starej ekipy poczul sie pominiety to przepraszam...i niech cos napisze :1_grinning:

 

Maxym z jego pack openingami za miliony i trafami takimi ze nie jeden z nas przez cale swoje zycie nie trafi tyle co on w tydzien :1_grinning: Krol Fify 16 bezapelacyjnie!

 

Pozdrawiam was wszystkich i do zobaczenia w fifie 18!

 

 

Wysłane z mojego K10000 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Edit.

Zrobilem sobie sbc Tottiego :1_grinning: z bolem serca dawalem totsy ktore wywalczylem w eliminacjach i karty z ligowych sbc...ale ta karta Tottiego wyglada pieknie i musialem ja miec. Zobaczymy jutro jak sie nim gra :)

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

 

 

 

Wymienic tylko Maxyma, Piacha, Tom182, F3nixa, Stary Czlowiek, SkibaPL, Foxter, ekipa byla zacna! A pewnie nie wymienilem wszystkich, jesli ktos ze starej ekipy poczul sie pominiety to przepraszam...i niech cos napisze :1_grinning:

 

 

Maxym z jego pack openingami za miliony i trafami takimi ze nie jeden z nas przez cale swoje zycie nie trafi tyle co on w tydzien :1_grinning: Krol Fify 16 bezapelacyjnie!

 

 

Pozdrawiam was wszystkich i do zobaczenia w fifie 18!

 

 

 

 

Wysłane z mojego K10000 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

Edit.

Zrobilem sobie sbc Tottiego :1_grinning: z bolem serca dawalem totsy ktore wywalczylem w eliminacjach i karty z ligowych sbc...ale ta karta Tottiego wyglada pieknie i musialem ja miec. Zobaczymy jutro jak sie nim gra

 

Daj reckę

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu pisać gram co dziennie od premiery mam sklad za kilka baniek robie kazde SBc ale czy kogoś tu w ogóle interesuje ? Fifa żyje i forum także tylko problem w tym że nie tu.

 

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Daj reckę

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

I o Unkim zapomnialem w moim forumowym Dream Teamie, przepraszam :1_grinning:

 

Co do Sbc Tottiego, zagralem nim raptem 6 meczykow, staty na ta chwile ma 9 bramek i 2 asysty, czuc ze gra sie karta z wysokim overallem. Podania (99) ma mega dokladne, strzaly z dystansu (99) to jest poezja, a i rzuty wolne wykonuje mi sie nim najlepiej z wszystkich kart jakimi gralem choc w tej dziedzinie orlem nie jestem :1_grinning: dzieki przyspieszeniu (99) fajnie urywa sie obronie, ale jest do dogonienia na dluzszych dystansach bowiem bieg ma oceniony na 79.

Ogolnie nie zaluje zrobienia jego sbc, fajnie gra sie "pierwsza legenda" na ps4 :1_grinning:

 

Wysłane z mojego K10000 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już tylko bpl od czasu jak wpierdzieliłem się w karty sbc i szkoda mi było ich nie używać. W 18tce nie robię żadnych kart-strata monety. Nie mam teraz za co kupić i potestować innych zawodników

Ale nic to. Fajnie mi się gra angielską

Baku,ekipa o której piszesz żyje i zapewniam,że ma się dobrze

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gral ktos z was totsami Iracdi i Immobile? Ma ktos jakies porownanie? Mam Icardiego i to jest mega dzik, ale mysle czy go nie wymienic na Immobile, jest troche szybszy i ma wysoka pracowitosc w ataku.

 

Wysłane z mojego K10000 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam Belotti i Mertensa. Obu polecam. Nawet bardziej Belottiego mimo że tani.

Wymienilem Icardiego na Immobile, zobaczymy co ten potrafi. Belottiego tez bralem pod uwage i napewno go sprawdze pozniej.

 

Wysłane z mojego K10000 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

O 7.07.2017 o 20:52, baku83 napisał:

Wymienic tylko Maxyma, Piacha, Tom182, F3nixa, Stary Czlowiek, SkibaPL, Foxter, ekipa byla zacna! A pewnie nie wymienilem wszystkich, jesli ktos ze starej ekipy poczul sie pominiety to przepraszam...i niech cos napisze :1_grinning:

 

Zaglądam tu raz na Ruski rok, gdzie się podziali ci stali bywalcy? Temat świeci pustkmi widzę. Sam nie gram w fifę już gdzieś od grudnia zeszłego roku :D. Nie wiem czy wrócę do tego.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×