Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Obserwuje tylko, nie gram - planuje wrócić na poważnie przy premierze 18 ;)

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godzin temu, baku83 napisał:

I o Unkim zapomnialem w moim forumowym Dream Teamie, przepraszam :1_grinning:

 

Co do Sbc Tottiego, zagralem nim raptem 6 meczykow, staty na ta chwile ma 9 bramek i 2 asysty, czuc ze gra sie karta z wysokim overallem. Podania (99) ma mega dokladne, strzaly z dystansu (99) to jest poezja, a i rzuty wolne wykonuje mi sie nim najlepiej z wszystkich kart jakimi gralem choc w tej dziedzinie orlem nie jestem :1_grinning: dzieki przyspieszeniu (99) fajnie urywa sie obronie, ale jest do dogonienia na dluzszych dystansach bowiem bieg ma oceniony na 79.

Ogolnie nie zaluje zrobienia jego sbc, fajnie gra sie "pierwsza legenda" na ps4 :1_grinning:

 

Wysłane z mojego K10000 przy użyciu Tapatalka

 

 

Kogo tam zużyłeś na Tottiego? Wszystkie wyliczenia na futbin są bez sensu bo tam ludzie palą Suareza i Lewego. 

Jak mogę poświęcić Higuaina i gorszych typu Kane czy Etoo. chyba na głowę bym upadł palić lepsze karty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kogo tam zużyłeś na Tottiego? Wszystkie wyliczenia na futbin są bez sensu bo tam ludzie palą Suareza i Lewego. 

Jak mogę poświęcić Higuaina i gorszych typu Kane czy Etoo. chyba na głowę bym upadł palić lepsze karty

Z sbc polecial Higuain i Kane, z totsow tez darmowe, Pulisic, Marquinhos, Nacho i Sigurdson, kupic musialem tylko otw Bailly i siadlo :)

 

Wysłane z mojego K10000 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

#esportready :1_grinning:

 

https://streamable.com/f9j9i

 

Źródło: reddit

 

Edit: Widziałem wcześniej wzmiankę o zmianie designu forum/administratorach - nie widzę problemu w stworzeniu własnego forum dedykowanego tylko i wyłącznie FIFIE - na własnych zasadach : ) 

 

Jakiś czas temu zrobiłem własną platformę wspomagającą tworzenie turniejów drabinkowych - demo dostępne na www.futmatic.boo.pl

Jeżeli byliby chętni - mogę rozwinąć ten projekt o forum; turnieje/drabinki na naszych zasadach - Danon kiedyś bardzo fajnie prowadził takie rzeczy na tym forum i wystarczyło mu tylko forum, a tutaj byłoby to wszystko wspomagane CMSem.

Edytowane przez vkkaaa
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, baku83 napisał:

Z sbc polecial Higuain i Kane, z totsow tez darmowe, Pulisic, Marquinhos, Nacho i Sigurdson, kupic musialem tylko otw Bailly i siadlo :)

 

Wysłane z mojego K10000 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

mógłbyś pokazać jak złożyłeś cały ten skład? Akurat mam te same karty i mam też OTW Baillyego, próbowałem z tych co mam w klubie i brakuje mi i zgrania i +1 oceny ogólnej. Nie chciałbym za bardzo wydawać na to monet bo mam ich tak mało, że muszę mieć na jakieś inne drobne wydatki :-) z tej 4 TOTS szkoda mi tylko będzie Nacho, ale ewentualnie wcisne tam jakiegoś innego TOTSa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

mógłbyś pokazać jak złożyłeś cały ten skład? Akurat mam te same karty i mam też OTW Baillyego, próbowałem z tych co mam w klubie i brakuje mi i zgrania i +1 oceny ogólnej. Nie chciałbym za bardzo wydawać na to monet bo mam ich tak mało, że muszę mieć na jakieś inne drobne wydatki :-) z tej 4 TOTS szkoda mi tylko będzie Nacho, ale ewentualnie wcisne tam jakiegoś innego TOTSa 

 

 

 

Cos takiego zrobilem, jedynie kupilem otw Bailly, a Triguerosa mialem jako nagrode za LW i poszlo.9939fe88ccff53bbc4ca2b9228490bd3.jpg

 

 

Wysłane z mojego K10000 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, vkkaaa napisał:

Jakiś czas temu zrobiłem własną platformę wspomagającą tworzenie turniejów drabinkowych - demo dostępne na www.futmatic.boo.pl

Jeżeli byliby chętni - mogę rozwinąć ten projekt o forum; turnieje/drabinki na naszych zasadach - Danon kiedyś bardzo fajnie prowadził takie rzeczy na tym forum i wystarczyło mu tylko forum, a tutaj byłoby to wszystko wspomagane CMSem.

 

cms :thumbsup: już prawie 2 lata od czasu kiedy w lidze grało kilkunastu użytkowników, codziennie coś się działo. Jeżeli tylko będą chętni można to reaktywować ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W fifie 18 Rudiger bedzie nowym Smallingiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godzin temu, piachu00 napisał:

Obserwuje tylko, nie gram - planuje wrócić na poważnie przy premierze 18 ;)

 

A czemu zrezygnowałeś Piachu jeśli można wiedzieć?

 

BTW gdzie się podziali Ci stali bywalcy? Też zrezygnowali czy poszli na inne forum?. Pamiętam że, był tu jakiś konflikt bo większość przesiadła się na XO i się ludzie wkurzali, że wklejają ciągle screeny z Xklocka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj jak ja zaluje ze sie skusilem na Totsa Immobile... Niby cos tam strzelal, ale zawodzil mnie w najtrudniejszych momentach. Ze wzgledu ze potrzebowalem wlocha jakiegos do eliminacji to kupilem zamiast niego Belottiego...niestety ale ta dwojka nie ma podjazdu do totsa Icardiego :38_worried:

Moim Icardim zagralem ponad 100 meczykow i mial prawie 130 bramek i z 30 asyst...

Wracam do niego i mam nadzieje ze trafi mi sie dobry egzemplarz

 

Wysłane z mojego K10000 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta edycja jest po prostu popierdolona inaczej tego nie mozna ujac. Musy, Staridże i glowki Benteke mniej denerwowaly niz te skrypty. Czuje niestety, ze w 18 nic nie zmienia i tez sprzedam po paru miesiacach.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedział, że fut jest popierdolony. Ostatnio zainstalowałem fife i na początku gra się mecz o puchar Anglii Chelsea vs man utd i to zupełnie inna gra podobnie jak sezony w stosunku do futa. Fut to suwaczki, wylewy, boosty i inne gowna a poza srutem można naprawdę kulturalnie w fife pograć. Najgorsze że chyba jestem zbyt podatny na reklamę bo jak widzę Ronaldo nazario to mam ochotę brać fife  z miejsca mimo że Wiem, że fut to będzie karcianka ze zjebanym momentum.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety w Futa da się grać i wygrywać ale to nie ma nic wspólnego z funem. Sezony są jeszcze w miarę ale weekendowa to ma wszystkie patologie podkręcone na maxa

 

Zamiast strzelić piękną efektowną bramkę w 90% trafimy w słupek. W 17 jedynym pewnym sposobem jest puszczenie średniej mocy szczura z dużego palca dokładnie w momencie gdy bramkarz zacznie wychodzić. W 16 dało się strzelać finezyjnie w boczną siatkę ale za to był rak fifa shot o niespotykanym w realu łuku i 100% skuteczności wyjścia bramkarza. Co rok to co innego spier*olone

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ta edycja jest po prostu popierdolona inaczej tego nie mozna ujac. Musy, Staridże i glowki Benteke mniej denerwowaly niz te skrypty. Czuje niestety, ze w 18 nic nie zmienia i tez sprzedam po paru miesiacach.

Ja wczoraj w finale eliminacji dostalem takiego wylewu ze juz po pierwszej bramce dla przeciwnika wiedzialem co sie stanie. Do finalu bylo latwo i przyjemnie, w finale dostalem przeciwnika z najslabszym zespolem jak do tej pory, overal 80, zadnej karty specjalnej, wychodze szybko na prowadzenie ale nie na dlugo :1_grinning: wyrownujaca bramka kuriozum, moj obronca sam wyskoczyl w polu karnym do glowki, nie mial nikogo kolo siebie...a ten tylko musnal pilke, a ta poturlala sie do napastnika druzyny przeciwnej stojacego na 16 metrze i po sprawie. Od tego momentu moja obrona nie istniala, stali gdzies po bokach i kryli chyba stewardow pod trybunami. Skonczylo sie na 2-5.

 

Wysłane z mojego K10000 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj zagrałem tylko jedne eliminacje i odpuściłem, odpadłem w półfinale po takich wylewach, że szkoda słów. Pierwsze dwa mecze to samo tylko przeciwnicy byli dość słabi i mimo statystyk strzałów na poziomie 20:1 wygrałem 2:1 i 1:0 gdzie moja drużyna partoliła wszystko włącznie z dobitkami do pustej bramki. Mecz półfianłowy był z dość ogarniętym przeciwnikiem ale to co działo się z moją drużyną nie pozwoliło mi pograć w sposób wyrównany (przeciwnik tradycyjnie z składem BPL z Musą na szpicy, u mnie TOTS Kante czy N'Zonzi wyglądali jak dzieci we mgle), przy wyniku 2:0 dla przeciwnika nie wytrzymałem i wyłączyłem konsole. Odpuszczam te eliminacje i nagrody, nie warto się denerwować. Pogram w sezony tam tych patologi zdecydowanie jest mniej, denerwuje jedynie fakt tracenia po kilka minut zanim kogoś mi znajdzie do pojedynku.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za zapisanie się do klubu i rozegranie 1 meczu w lipcu mają dać IF min 84

 

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/compete/fut-champions-club

 

tu po polsku o klubie

https://www.easports.com/pl/fifa/ultimate-team/compete/fut-champions-club

a tu o nagrodach 

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/news/2017/fut-champions-club-in-game-reward-july

Edytowane przez pablos_PRO
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Whizzer napisał:

 

A czemu zrezygnowałeś Piachu jeśli można wiedzieć?

 

BTW gdzie się podziali Ci stali bywalcy? Też zrezygnowali czy poszli na inne forum?. Pamiętam że, był tu jakiś konflikt bo większość przesiadła się na XO i się ludzie wkurzali, że wklejają ciągle screeny z Xklocka. 

Ogólny kryzys gracza + kupiłem na premierę 17  pograłem z dwa , trzy tygodnie i stwierdziłem, że jest b. źle  

O ile pomysł z milionem kart specjalnych, ligą weekendową, budowaniem składów wyzwań to kozak, o tyle gameplay przynamniej do miesiąca po premierze był klapą.

Mam nadzieje, że 18 skłoni mnie do grania 3k spotkań na sezon jak to bywało dawniej he he

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś odpaliłem . 6 słupków w 2 mecze. Wywalam. Już nie mam sił. Nawet gdyby mieli mi dawać totsa  Ronaldo 99

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

A czemu zrezygnowałeś Piachu jeśli można wiedzieć?

 

BTW gdzie się podziali Ci stali bywalcy? Też zrezygnowali czy poszli na inne forum?. Pamiętam że, był tu jakiś konflikt bo większość przesiadła się na XO i się ludzie wkurzali, że wklejają ciągle screeny z Xklocka. 

Siedzą w grupie na WhatsApp i mają się dobrze. Podziękować można tylko administracji za te cudowne zmiany, które bardziej wkurzaly niż fut a jak fut wkurza każdy wie.

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem tu zaglądamy

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakas zamknieta grupa na tym whatsappie czy mozna normalnie dolaczyc? :)

 

Wysłane z mojego K10000 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jakas zamknieta grupa na tym whatsappie czy mozna normalnie dolaczyc?

 

Wysłane z mojego K10000 przy użyciu Tapatalka

 

 

Tak zamknięta

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tak zamknięta

 

 

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

 

Sa jakies kryteria wedlug ktorych tam przyjmujecie do grupy czy raczej nie ma szans na to? :)

 

 

Ps. Co Wam wypadlo z paczki za turniej? Mi nie kto inny jak Lord Doumbia. Ale zatrzymam go sobie, bedzie jako zmiennik.

Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trzeba dużo pić

Grajac w fut to jest oczywiste :1_grinning: czasem dorzucam do tego Positivum ze 3 tabsy i wtedy kazdy wylew mi nie straszny :1_grinning:

Czyli ten warunek mam spelniony.

 

Wysłane z mojego K10000 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×