Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby zdobyć tego różowego smallinga trzeba wstawić jednego piłkarza nowminowanego do futties tylko skąd do cholery mam wiedziec ktorzy to? Nigdy nie dotrwalem z FIFA dłużej niż do kwietnia i to futties jest mi obce. Jak żyć, skład ze złotych kart i 20k monet, da sie jeszcze jakoś rozwinąć skrzydła? Miałem 200k Ale porzucilem fife i wydałem wszystko na pączki na do widzenia i jak można się domyślić nic nie wpadło.

Edytowane przez BułkazSzynką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Żeby zdobyć tego różowego smallinga trzeba wstawić jednego piłkarza nowminowanego do futties tylko skąd do cholery mam wiedziec ktorzy to? Nigdy nie dotrwalem z FIFA dłużej niż do kwietnia i to futties jest mi obce. Jak żyć, skład ze złotych kart i 20k monet, da sie jeszcze jakoś rozwinąć skrzydła? Miałem 200k Ale porzucilem fife i wydałem wszystko na pączki na do widzenia i jak można się domyślić nic nie wpadło.

Karty nominowane do futties sa rozowe :)

 

Wysłane z mojego K10000 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, baku83 napisał:

Karty nominowane do futties sa rozowe :)

 

Wysłane z mojego K10000 przy użyciu Tapatalka

 

 

Czyli normalne złote karty po prostu zmieniły kolor ze złotego na różowy? Czy dopiero wypadają z paczek te rozowe odpowiedniki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli normalne złote karty po prostu zmieniły kolor ze złotego na różowy? Czy dopiero wypadają z paczek te rozowe odpowiedniki?

W SBC musisz zrobic zadanie i zbudowac sklad z okreslonymi wytycznymi. Jesli go zbudujesz to karty ktore uzyles do tego skladu Ci przepadaja, a dostajesz w nagrode rozowa. Na ta chwile do zrobienia sa 3 zadania, sa to bramkarze, Begovic, Butland i Trapp. Robiac ktores z nich oddajesz glos na tego ktory ma sie pojawic w ulepszonej wersji futties za dwa dni.

 

Wysłane z mojego K10000 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, baku83 napisał:

W SBC musisz zrobic zadanie i zbudowac sklad z okreslonymi wytycznymi. Jesli go zbudujesz to karty ktore uzyles do tego skladu Ci przepadaja, a dostajesz w nagrode rozowa. Na ta chwile do zrobienia sa 3 zadania, sa to bramkarze, Begovic, Butland i Trapp. Robiac ktores z nich oddajesz glos na tego ktory ma sie pojawic w ulepszonej wersji futties za dwa dni.

 

Wysłane z mojego K10000 przy użyciu Tapatalka

 

 

Teraz rozumiem:) czyli później mogę użyć jednego z tych bramkarzy do zdobycia różowej karty smallinga. Strasznie skomplikowana stała się ta fifa a te wszystkie kolory tęczy tych kart przyprawiają o oczopląs :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dokladnie, tylko musisz sie spieszyc bo Smalling jest do zrobienia do jutra do godziny 19 chyba.

 

Wysłane z mojego K10000 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, unki napisał:

Czasem tu zaglądamy emoji6.png

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja wpadam sprawdzić czy piachu wrócił do gry ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

 

 

 

Sa jakies kryteria wedlug ktorych tam przyjmujecie do grupy czy raczej nie ma szans na to?

 

 

 

 

Ps. Co Wam wypadlo z paczki za turniej? Mi nie kto inny jak Lord Doumbia. Ale zatrzymam go sobie, bedzie jako zmiennik.

Tapatalka

 

 

 

 

 

 

 

Musisz pic dużo kefiru

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem na tydzień do rodzinnego domu :24_stuck_out_tongue: i tam praktycznie co wieczór robiliśmy z kumplami turnieje offline. 1v1 ,2v2 oczywiście przy alkoholu czy innych używkach. zabawy było co niemiara :24_stuck_out_tongue: dzisiaj odpaliłem sobie fut a dokładnie eliminacje ;) wylewy gorsze niż gra 2v2 gdzie każdy ma ochotę przełączyć sie na SO. Całkiem inna gra.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, ze dali mi suby na twitchu, to pod koniec sierpnia rozdam conajmniej jedna kopie fify 18 na dowolna platforme dla (nie)szczesliwego zwyciezcy :)

 

jedyny warunek to aktywna subskrybcja mojego kanalu na twitchu ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za sezony dostaje się już 2x coins wiecej niż normalnie ?? Futties to było jeśli się nie mylę

 

Wysłane z mojego HTC Desire 626 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są te detale. Weź piłkę, wejdź w pole karne, pobaw się nią. Spróbuj jeden na jeden :D.

 

Koleś jest na wyższym levelu.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał grać z takim typkiem to czuję ze konsola by za oknem wylądowała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Whizzer napisał:

To są te detale. Weź piłkę, wejdź w pole karne, pobaw się nią. Spróbuj jeden na jeden :D.

 

Koleś jest na wyższym levelu.

 

14 godzin temu, BułkazSzynką napisał:

Gdybym miał grać z takim typkiem to czuję ze konsola by za oknem wylądowała.

Według mnie aż tak kolorowo nie jest : p Wykonywanie sztuczek ma opanowane, ale żeby ogarnąć materiał na taki film pewnie musiał rozegrać setkę spotkań w niskich ligach sezonów : p W wyższych ligach i FC takich skillerów prawie nie spotkamy, bo sztuczki, których używa są bezużyteczne przeciwko ogarniętym przeciwnikom... Tak jak w poprzednich fifach wystarczy poczekać na ruch przeciwnika i skiller odbija się jak od ściany. Czasami w kwalifikacjach można spotkać "pajaca" który sztuczki najchętniej wykonałby już bramkarzem i wydaje mi się, że po stu meczach taki zawodnik uzbiera materiału na taki zbiór pięknych rajdów. 

Edytowane przez vkkaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem za coś eliminacje do WL. W piątek wracałem do rodzinnego domu i przed wyjazdem zagrałem cztery spotkania. Bilans 0-4 konsola połączona po kablu net 30mb/s grało sie bardzo zle. W domu zagrałem na brata konsoli gdzie ma 10mb/s po wifi i zrobiło sie 5-4 w sobotę dobiliśmy do 16 zwycięstw. Teraz dogrywam resztę spotkań zostało mi 9 do końca. Rozegrałem trzy spotkania i wszystko przegrywam. Czemu u mnie obrona sie rozjeżdża? Nie zawsze sie przełączy na zawodnika? I sa opóźnienia? A u niego było Ok?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ELITA2 wbita, 32-8 bilans

 

to jest moj najlepszy wynik w historii fut champions. Zabraklo niewiele do top100 ;(

 

nie moge wstawic samego obrazka to dam Wam linka:

 

https://m.facebook.com/plfenix/photos/a.578320845589543.1073741827.553295248092103/1423471601074459/?type=3&source=54

Edytowane przez F3niX
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Qdlaty91 napisał:

Dostałem za coś eliminacje do WL. W piątek wracałem do rodzinnego domu i przed wyjazdem zagrałem cztery spotkania. Bilans 0-4 konsola połączona po kablu net 30mb/s grało sie bardzo zle. W domu zagrałem na brata konsoli gdzie ma 10mb/s po wifi i zrobiło sie 5-4 w sobotę dobiliśmy do 16 zwycięstw. Teraz dogrywam resztę spotkań zostało mi 9 do końca. Rozegrałem trzy spotkania i wszystko przegrywam. Czemu u mnie obrona sie rozjeżdża? Nie zawsze sie przełączy na zawodnika? I sa opóźnienia? A u niego było Ok?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

U mnie to samo. Wyraźny lag przy przełączaniu. raz tylko grałem weekendową zacząłem od rana nawet ok 5W-3L a im później i więcej ludzi grało to miałem wyraźnego z półsekundowego laga przy przełączaniu w obronie. przegrałem z 5-6 rzędu i już miałem dosyć tego trybu.

300 MB/S po kablu , sezony gra się ok, eliminacje w miarę ale weekednową grać się nie dało.

 

Może być tak że trzeba grać kiedy serwery sa mniej obciążone. w nocy i rano. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie to samo. Wyraźny lag przy przełączaniu. raz tylko grałem weekendową zacząłem od rana nawet ok 5W-3L a im później i więcej ludzi grało to miałem wyraźnego z półsekundowego laga przy przełączaniu w obronie. przegrałem z 5-6 rzędu i już miałem dosyć tego trybu.

300 MB/S po kablu , sezony gra się ok, eliminacje w miarę ale weekednową grać się nie dało.

 

Może być tak że trzeba grać kiedy serwery sa mniej obciążone. w nocy i rano. 

 

 

W sobotę grałem praktycznie popołudniu i było Ok na necie 10mb a u mnie w nocy wczoraj był dramat. Generalnie wbiłem G3 zostały mi dwa mecze i je wygrałem. Czuć było, gra mi pomaga.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja oglądając filmy zapowiadające nowości w 18stce czuję, że to wszystko już jest/było? :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 rozne mecze w LW, w kazdym tots lewy daje popis. Karta za 700k. Jedno z najlepszych wykonczen w grze. Composure top.


ta gra to gowno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja w związku z moim urlopem zagrałem tylko 2 mecze w zeszłą niedzielę, utrzymałem się w 1 lidze i dostałem awans na aktualną ligę weekendową, po kolejnym tygodniu wyjazdu i rozbratu z konsolą w niedzielę zagrałem sobie 5 meczy tej szalonej ligi weekendowej, bilans 3:2 ale śmiechu co niemiara. Niby fajnie się grało bo bez lagów, zwolnień itp. ale oczywiście momentum czy handicap odbierał przyjemność całkowitą. Jeden mecz grasz i zawodnicy w miarę żwawo poruszają się po boisku, podania w miarę celne, wygrywam pewnie mecz a w następnym moi zawodnicy mimo dopieszczenia drużynową kondycją słabsi od przeciwnika w każdym calu - i nie mówię tu o moich umiejętnościach a kart, które mam również w TOTSach czy innych specjalnych. Son nagle wolny jak mucha w smole, Smallinga Futties odpycha mi jakich Sanchez czy Hazard a ten leci i się przewala jakby dopiero trampkarzem był. Ta gra byłaby na prawdę dobra, gdyby nie ten cały szajs ze skryptami. Szkoda.

 

Ogólnie bawię się tą grą i sprzedałem wszystko co w La Liga Santander, miałem Ronaldo, Griezmanna, Ramosa, Neymara - wszyscy poszli pod młotek bo między czasie skleciłem z moich kart tylko Premier League i jakość drużyny mimo słabszych statów znacznie większa. Jedynie szkoda mi Suareza z przodu bo ten robił różnicę ale powchodzi ze zmian to może coś jeszcze postrzela, Ronaldo zwykła karta jak dla mnie bez szału, lepiej mi się gra różowym Son-em, zrobiłem sobie jeszcze SBC Gerarda i wkomponowałem go do składu, zobaczymy jak się nim gra bo na karcie wygląda kozacko. Ogólnie czuć już końcówkę gry i jej wyczerpanie, a co ciekawe jeszcze żadna FIFA mnie tak szybko nie znudziła jak ta, dlatego FIFA 18 raczej na mojej półce nie zagości bo stawiam że będzie jeszcze gorsza a skrypty niszczą ją z każdą edycją coraz bardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dzien smutnej przygody z fifa.
Kolejny raz, nie polecam

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eliminacje to największa porażka. Najlepiej grać jakimiś januszami.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest tak ch*jowo to czemu gracie? Proponuje porzucić fifke i skończyć z masochizmem. Ewentualnie sezony popykać bo tam patologie są mniejsze.

Edytowane przez BułkazSzynką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×