Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Gram bo lubie strzelac gole. Nic innego mnie do konsoli nie jest w stanie przyciagnac :)
A ze czasem moge sie wyplakac na forum, to z tego korzystam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, vkkaaa napisał:

Ronaldinho <3

Diego i R9 :O

i bedzie kilka kart kazdego gracza

Titi Henry na ST i LW np :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W momencie w którym zupełnie nic mnie nie przekonuje do zakupu nowej fify wypuszczają info o Ronaldinho :O Preorder... To jest karta dla której czasami odpalam starszą FIFĘ :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mnie nawet Ronaldinho do Fify 18 nie przyciągnie, EA za 17tke dostało ode mnie czerwoną kartkę. Niech sobie ikony i inne cuda wsadza głęboko w dupę.

 

 

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, z FIFĄ jestem od edycji FIFA 2011, FUT gram od stosunkowo niedługiego czasu bo 2014. Nie przekonują mnie ikony, legendy itp. tym bardziej, że teraz tego nie miałem i jakoś mi to nie przeszkadzało. Animacje i cała otoczka graficzna też mnie nie rusza bo to zmienia się co edycję, zawsze jest takie "wow" na to, ja już chyba przejadłem się tymi marketingowymi papkami EA, wiek też powoduje że nie napalam się na szczegóły, które i tak w samej rozgrywce nie są aż tak istotne jak sama jej forma. W tej edycji wg mnie i chyba nie tylko mnie była już eskalacja wszystkiego co najgorsze (czyt. skrypty, momentum, lagi, opóźnienia itp.). Jeszcze raz się powtórzę, ta edycja byłaby super i pewnie na edycję nr 18 czekałbym z utęsknieniem gdyby nie te mankamenty, o których wspomniałem.

 

Pomijając już fakt nowej edycji FIFY jak wyglądają wasze końcówki gry? Pochwalcie się składami :-)

 

Mój już chyba ostateczny --> https://www.futbin.com/17/squad/5335403

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dab v2.0...

 

Z tym walkoutem to juz przesadzili brakuje tylko teczy i jednorozcow w tle :)

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
.

 

Pomijając już fakt nowej edycji FIFY jak wyglądają wasze końcówki gry? Pochwalcie się składami :-)

 

Mój już chyba ostateczny --> https://www.futbin.com/17/squad/5335403

 

Wczoraj i dzisiaj trafiłem najlepsze karty od premiery i nie mogę ich sprzedać.

Tots Dembele i tots Quaresma

Przynajmniej mam ich jako zmienników.

A tak wyglada mój skład.

 

a734432b07003bccc9e6725d52c2db2a.jpg8bd6b2f837faf6382be04f22712a441d.jpg

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale cisza, kiedyś tutaj temat pękał w szwach pamiętam;)

 

Nowy walkout jest mega, szkoda że dane mi jest go zobaczyć tylko na filmiku, Crisa czy kogokolwiek cennego to ja w życiu nie trafiłem, trafić to moge co najwyżej na leczenie po długotrwałym stresie z fifa lol

 

Nowe legendy mnie nie przekonują. Ronaldinho? Super, tylko po co aż 3 karty? Już w tej odsłonie mnie niemiłosiernie denerwowało że kart specjalnych było miliard - kiedyś były ify, tots toty i to chyba tyle. Teraz jakies motm,karty urodzinowe, ones to watch, cudacy na hallowen i inne gówna. Boże.

 

Powiedzcie mi mistrze, skąd macie takie składy? Ja wiem że to jest koniec fify to większość takie ma, no ja nie mam bo 80% meczów w fife to mecze offline ze znajomymi(zupełnie inny fun z gry, bez porownania...), w fut mam jakies 80 meczy i jakies marne 300k i tyle. Gracie ostro FUT Champions?

 

Fifa 18 bedzie moja ostatnia fifa prawdopodobnie na kilka lat, raz ze nie bede mial czasu pozniej, dwa ze niszczy mnie juz handicap, tyle lat czekam na normalna fife online ale ni ch...., ja moge mieć 10 strzałow w bramę 0 goli,rywal 5 strzałów 5 goli, moj Courtois bezradny komplenie w starcu z napastnikiem ovr 78 rofl. 

A trzecia sprawa ze czekam na normalnego FUTa, pamietam jak dawno temu byl on reklamowany szyldem "Stworz swoj sklad marzen", moze nadal jest.

Jedna wielka bujda i kłamstwo, ja do dziś nie wiem po cholere jest np zgranie, przecież to żadnego sensu logicznego nie ma. Jakbyś chciał zrobić atak,totalnie przykladowo Ronaldo Lukaku Messi, to musisz jak kretyn jakiś kombinować z jakimiś hybrydami, myśleć jak to skleić a jak Ci się już uda to w pomocy masz lipe bo wziąłeś gracza nie takiego co chcesz, tylko takiego co pasuje do zgrania... Tak samo wielkim kabaretem jest, że teraz po odejściu Neymara, z takim Suarezem miałby on kompletnie 0 zgrania, a z jakimś Cavanim z którym może do premiery fify nowej 5 meczy rozegra będzie miał piękna zielona linie. No przeciez to nie ma sensu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w kwestii handi nic sie nie zmieni to tak samo olewam gre po premierze. W zadnej edycji tak nie dymali jak w 17 i uwierzcie, ze da sie z niej wyleczyc :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że się da. I to tak bardzo, że reklamy czy gameplaye FIFy 18 nie wyzwalają u mnie hypeu jak kiedyś, tylko politowanie I zażenowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nie da sie grać. Jak oglądam powtórki jakie bramki tracę to łapie za głowę. Wygięta noga w druga stronę a on strzała przy słupku np. Jeżeli chodzi o mój skład wszystko z handlu. Moje najlepsze trafu to nif Ramos i niewymienne totsy, które podałem wcześniej.

18 kupie ale nie dam więcej niż 100zl mogę poczekać nawet do stycznia. Nie dam sie dymac za 250zl

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DeX jeśli pytanie o skład było do mnie, to złożyłem taki robiąc kilka rzeczy, przede wszystkim różne SBC (głównie te meczowe i ligowe), z których zawsze wychodziłem na plus, na początku FIFY grałem sporo w FUT Champ. i nie schodziłem z GOLD 3 a przy większym zaangażowaniu robiłem GOLD 1 stąd miałem paczki i monety, oprócz tego kilka dobrych trafów (Kante TOTS trafiłem w paczce) i tak jakoś zbudowałem swój najlepszy skład odkąd gram w FUT. Ta edycja FIFY dała spore możliwości na lepsze składy, ale tylko w teorii :-) Gram czasami ze zwykłymi składami i mam wrażenie, że np mój Kante potrafi być słabszy w takich pojedynkach w porównaniu do zwykłej karty. Temat raczej znany więc nie ma co się rozczulać. Dodatkowej kasy na tą grę nie wydałem nigdy i musiałbym chyba na głoe upaść aby za takie oszustwa jakie są w tej grze coś jeszcze EA zapłacić. FIFY 18 nie kupuję, chyba że okaże się, że skrypty i handi nie istnieją w tej części (w to akurat nie wierzę), w tym roku zamierzam przetestować PESa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od miesiąca juz nie gram ale tez miałem najlepszy skład (Bale, Aguero, CR7, Suarez itp)  od początku mojej przygody z fifa 09? ;> Kase miałem głownie z ligi weekendowej + raz na jakis czas dobry traf z paczek weekendowych :) W tym roku pewnie znowu kupie FIFE bo mają licencje ale PES też jest ciekawy a szczególnie spodobała mi się gra 3vs3 :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam do 17 dwa podstawowa zarzuty. Gra nie sprawia radości i nie czuć mocy kart.

 

Mam z 10 mln w kartach a w ostatnich 1,5 miesiąca grałem tylko w Journey.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2017 o 12:31, BułkazSzynką napisał:

Bardzo fajny tekst (dokładnie jego pierwsza czesc) oddający moje podejście do futa w tym roku, ilosci kolorowych kart i wrażeń z momentum.

 

http://www.fifapolonia.pl/?page=news&id=4093

 

to był fajny tekst? Ja mialem wrazenie, ze czytam wypociny goscia, ktory na przestrzeni 5 lat postarzal sie o jakies 50 i doszukuje sie sam nie wie czego. Tekst o "wlasnej palecie barw" epicki.
Może i gra dawala wtedy wiecej radochy, bo obrona mniej bronila za przeciwnikow itd itd, ale kolezka totalnie odlecial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej mi chodziło o pierwsza część tekstu gdzie wchodząc do futa człowiek czuje sie jakby wchodził do marketu.karty za 100k czy 10m to co za różnica skoro i tak zagraja jak gra pozwoli? To ja się pytam na ch zbierać te 10m? U mnie już banka pękła i ten ich marketingowy zalew ikon i tysiąca kart powoduje, że rzygać się chce bo przez miesiąc siedzenia na telefonie więcej zarobiłem w fucie niż marnując czas na granie. W grze piłkarskiej myślałem, że chodzi o to aby grać a nie w telefonie i futbinie śledzić okazję bo za jeden mecz masz 500 monet a w tym czasie zrobisz transfer i zarobisz 3000 to na ch grać mecz skoro  mniej zarobisz? A na koniec i tak fifka wydyma każdego użytkownika i twoja drużyna zagra jakby ktos im włożył metalowego bolca w dupy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To graj sezony, skoro fut Cie nie jara. Fut polega na handlowaniu i dorabianiu sie kart. A jak chcesz zarabiac grajac, to tez nic nie stoi na przeszkodzie - rob top 100 i bedziesz mial problem z glowy :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sezony to nuda i po dwóch tygodniach można w kat rzucić. Chciałbym grać w futa Ale oni idą w sbc i tego typu gowna plus ilość kart. Jak sam piszesz, że fut polega na handlowaniu kartami to chyba pokazuje ile to wspólnego z symulatorem piłki nożnej. Handlować zamiast grać? Rip fifo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zysk z grania meczy jest za śmiesznie mały. Najprostszy handel to kupowanie za 350 sprzedawanie za 950. Zysk 2x tyle co zagranie meczu, a w meczu tracisz kontrakty czy leczenie kontuzji. A takich operacji handlu możesz zrobić dziennie  kilkaset a meczy zagrać góra kilkanaście. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co w tej edycji było to i tak można było na graniu zarobić krocie - co widać po składach ludzi ogarniających grę, a nie tylko handel. W poprzednich edycjach dorobić się na graniu było nie możliwe - sam miałem 3K+ spotkań i co najwyżej średni skład.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio polowałem na okazje, robiłem sbc.W końcu odpalam aby sprawdzić te ubermocarne karty.  I jak się sprawdzają topowi gracze z Sonem 90 na czele?  Nijak. Nie czuć absolutnie mocy kart. 

 

Gra się prawie tak samo jak nifami 78-82. 

 

W 17 absolutnie szkoda czasu na dorabianie się drogich składów.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, pablos_PRO napisał:

Ostatnio polowałem na okazje, robiłem sbc.W końcu odpalam aby sprawdzić te ubermocarne karty.  I jak się sprawdzają topowi gracze z Sonem 90 na czele?  Nijak. Nie czuć absolutnie mocy kart. 

 

Gra się prawie tak samo jak nifami 78-82. 

 

W 17 absolutnie szkoda czasu na dorabianie się drogich składów.  

To jest minus dużej ilości napakowanych kart. Obecnie najciekawszym momentem w fifie jest jej początek, gdy mamy małą ilość kart specjalnych :) Im później, tym gorzej - gra jest bardziej zje*ana od setek IF/SIF/TIF/FIF/TOTS/Futties/itd... 

 

Przy okazji, to jest gotowy template forum, czy jeszcze w trakcie prac - bo czuję się jakbym siedział na lekko rozje*anej stronie :x

Edytowane przez vkkaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×