Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

No coś w tym jest. Jak trafiłem legendę Lothara Matthausa to ta karta mimo że defensywna wygrywała mi mecze, robiła różnicę.

 

Teraz mam kilka kart z RPP 97-98 i grają tak przeciętnie że tam nie widać wydanych pół mln coinsów. A sam Lothar gra taki piach że obecnie nawet z ławki go nie puszczam. 

Na pewno oni coś majstrują w silniku, znowu podkręcili hadicup bo widzę wiele składów bardzo tanich a trudno uwierzyć że pod koniec sierpnia ludzie mają 20k coinsow na skład.

 

P.s. Forum od lat jest w ciągłej przebudowie, jesteśmy królikiem doświadczalnym.

Jest szansa jeszcze na jakaś płatną skórkę bo obecna jest darmowa. A zmieniłeś na niebieską? Stare czarna i biała nie działają już

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im więcej kart tym bardziej rozgrywka zrypana i zauważyłem, że najnowsze karty zawsze grają najlepiej. Grałem teraz Sane z futties i messi to się chowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden co innego i drugi co innego ;d Ja juz czekam na 18 bo budowania od nowa druzyny to jest to : ) poprzednie edycje dalo sie wytrzymac i grac caly rok odpuszczajac dopiero miesiac przed premiera kolejnej a obecna fifa to niegrywalny handicapowy gniot i mam nadzieje, ze opcja kopiuj/wklej ominie te wszystkie handicapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się grać w 17 :/ korci, żeby zamówić 18 na premierę, ale odpuszczam. Zobaczę co napiszecie po jakimś miesiącu/dwóch i założę nowe konto jak z paczek poleci szrot to oleje ciepłym moczem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znowu pogralem i odpuszczam, oficjalnie zleciał cały hype. Gram w pes  i gameplay miażdży, ciągle próbowałem przekonać się do fify Ale nie potrafię. Handicap plus fut to prosta droga aby się zniechęcić. Gdzie są prostopadłe podania lub dośrodkowanie w fucie? To nie ma nic wspólnego z footballem mimo, że próbowałem i szukałem ale się nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dośrodkowań w Fifie nie ma. Nikt nie gra prawonożnymi skrzydłowymi na prawej bo i tak dośrodkowania nie istnieją.

Na kilkaset meczy zdobyłem...1 gola z dośrodkowania i to tylko dlatego że 95 minuta i wrzucałem obrońcą na aferę. 

 

 

W 16 to jeszcze grało się z odwrotnej pozycji, zejście do środka i strzał. W 17 ustawienia ze skrzydłowymi zupełnie są nieprzydatne. 100% piłki w piłce hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co się dzieje w końcówce FIFY ale o ile ta gra cały rok zaskakuje idiotyzmami to zauważyłem kolejne, które są przynajmniej u mnie od niedawna. Po pierwsze nasiliły się idiotyczne bramki, piłki lecące w bramkarza który nie wyciąga rąk zdarzyły mi się w ostatnich meczach przynajmniej z 10 razy, rażąca ilość błędów i dziwnych zachować piłkarzy, nachodzenie na siebie, ciągłe zderzanie ze sobą, puszczanie piłki pod nogami stają na lini podania przeciwnika (takie sytuacje po kilkanaście razy na mecz!!!). Do tego dołożę kompletnie nie prawdziwe statystyki piłkarzy, mój PTM SON przegrywa pojedynki biegowe z obrońcami pokroju, Smalling, Shaw itp. TOTS Eriksena to najgorsza jego karta jaką grałem w tej FIFIE a zagrałem jego wszystkimi oprócz nowego IFa z oceną 89, strzeliłem nim raptem jedną bramkę z karnego (!) w około 15 meczach, jedynie czym zachwyca to asystami, ale jego dotychczas mocna strona w postaci strzałów z daleka to dramat, słupki, poprzeczki albo kompletnie niecelne strzały. Miałem Lukaku TOTSa ale w niewymiennej paczce za SBC trafiłem Lukaku IF 86, jaki efekt? Sprzedałem TOTSa bo nie ma żadnej, żadnej odczuwalnej różnicy! Żeby było śmieszniej to tym IFem nastrzelałem więcej bramek aniżeli TOTSem. Butland Futties, kolejna karta która miała być TOPem okazała się totalnym dnem, na szybko kupiłem zwykłą kartę De Gea bo tym różowym gównem traciłem takie bramki, że szok. Nie wspomnę o samej rozgrywce, która w przypadku el do LW lub samej LW jest totalnie zniszczona, mimo 4 zielonych kresek lub od czasu do czasu 5, mam za każdym razem opóźnienia w podaniach, strzałach czy innych reakcjach w tak tragiczny sposób, że niektóre mecze mam wrażenie że gra ktoś za mnie. Mam neta 120mb/s więc słaby nie jest a mimo to grywalność jest fatalna. Dodam, że wszystkie inne gry sieciowe działają bez zarzutu (BF1, BF4, DOOM, Rocket League itp.)

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie jak piłka odbijają się od słupków a potem wystrzeliła w moim meczu xd i ja mam kupić nastepna części xd

 

 

  • Like 3
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2017 o 10:34, pablos_PRO napisał:

P.s. Forum od lat jest w ciągłej przebudowie, jesteśmy królikiem doświadczalnym.

Jest szansa jeszcze na jakaś płatną skórkę bo obecna jest darmowa. A zmieniłeś na niebieską? Stare czarna i biała nie działają już

Z automatu została ustawiona niebieska.

 

9 godzin temu, BułkazSzynką napisał:

Zobaczcie jak piłka odbijają się od słupków a potem wystrzeliła w moim meczu xd i ja mam kupić nastepna części xd

Masakra xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajczak chyba nowy w fifie? od paru edycji jest zauwazalne, ze przed premiera kolejnej czesci gra psuje sie jeszcze bardziej i takie jaja sie dzieja. Pisalem o tym 2 lata temu i w tamtym roku to napisze i teraz. Nie mam pojecia jak oni to robia czy wgrywaja po cichu jakas zjebana wersje czy co ale ZAWSZE tak z miesiac przed premiera w grze dzieja sie najwieksze cyrki i tylko slepy by nie zauwazyl, ze cos tu jest nie tak. Ta zagrywka z ich strony to juz wyzsza szkola jazdy...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może są odczuwalne wtedy większe lagi? W tym okresie aktywna jest wersja beta 18stki, więc pewnie przenieśli sporą część serwerów do nowej fify - przez to w 17 mogą się dziać cyrki :1_grinning: Takie moje zdanie. 

 

W UT nie da się grać, a nawet jak się da, to chęci nie ma - taka słaba edycja. Ale za to gra w sezonach sprawia mi frajdę - 1 liga, przeważnie wyrównane trudne mecze bez cyrków. Polecam.

Edytowane przez vkkaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, SkibaPL napisał:

Zajczak chyba nowy w fifie? od paru edycji jest zauwazalne, ze przed premiera kolejnej czesci gra psuje sie jeszcze bardziej i takie jaja sie dzieja. Pisalem o tym 2 lata temu i w tamtym roku to napisze i teraz. Nie mam pojecia jak oni to robia czy wgrywaja po cichu jakas zjebana wersje czy co ale ZAWSZE tak z miesiac przed premiera w grze dzieja sie najwieksze cyrki i tylko slepy by nie zauwazyl, ze cos tu jest nie tak. Ta zagrywka z ich strony to juz wyzsza szkola jazdy...

 

nowy może nie, gram systematycznie od FIFY 2010, jednak w samego FUTa dopiero od 2015 i nie mam wielkiego doświadczenia z końcówką serii choć w FIFIe 16 nie odczuwałem aż takiej różnicy w rozgrywce jak teraz. Niestety z bardzo fajnej koncepcji gry, EA zrobiło totalny syf, naprawdę koncepcja FUT to dla mnie świetna zabawa, karty, układanie składu itp. Jednak nie ma to w praktyce sensu, zrobiłem sobie kilka testów zawodników czego efektem była sprzedaż TOTS Lukaku i Eriksena, którzy okazali się słabsi aniżeli ich IFy i to te jedna z pierwszych, jak dla mnie jest to żenada i kompletnie psuje sens tej gry. Zresztą ta sama odczuwalność jest podczas gry z przeciwnikiem, naturalnie nie mówię o każdym meczu ale jeśli tylko trafiam na skład bez kart specjalnych moja drużyna traci swoje atuty kart ulepszonych. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj grałem najpierw dwa mecze z przeciwnikami co mieli zlozone składy z przypadkowych złotych kart i ostrzeliwalem slupki, mecze przegrałem natomiast trzeci mecz grałem z gościem co miał tosty, suareza z sbc itp i poszedł gładko ani razu nie zagrażając mojej bramce. Każdy kto wierzy w futa to niestety bardzo jest naiwny i skillsy można dopiero w sezonach sprawdzic czyli jedynym grywalnym trybie on-line. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RUCHAC CAŁE EA W DUPE Z TYMI JRBANYMI SKRYPTAMI. GRAŁEM MECZ O AWANS DO 1 LIGI I PROWADZĘ 3:2 OD 85 MINUTY I RAPTEM KURWA ZERO GRY MOICH I OCZYWIŚCIE TYP LĄDUJE BRAMKĘ GDZIE PRZEZ CAŁY MECZ KUTAFON NIC NIE GRAŁ. PIERDOLIC TO W DUPE

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj grałem najpierw dwa mecze z przeciwnikami co mieli zlozone składy z przypadkowych złotych kart i ostrzeliwalem slupki, mecze przegrałem natomiast trzeci mecz grałem z gościem co miał tosty, suareza z sbc itp i poszedł gładko ani razu nie zagrażając mojej bramce. Każdy kto wierzy w futa to niestety bardzo jest naiwny i skillsy można dopiero w sezonach sprawdzic czyli jedynym grywalnym trybie on-line. 

Od lat w Fifie łatwiej się wygrywa drużynami słabszymi. Można mieć najmocniejszy skład i przegrywać, a jak się ma taki przeciętny/słaby złożony z graczy Premier League, to można kosić każdego w okolicy dwucyfrówki.
W sezonach też o wiele lepiej gra się drużynami słabszymi. Grałem wiele sezonów Realem/Barcą i bywało różnie. Zacząłem grać Sociedad i nagle awans do pierwszej ligi i wygranie jej po kilka razy bez żadnego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest i to na pewno, grałem sobie eliminacje do LW moim nominalnym składem (IFy, TOTSy czy grajki za SBC)ledwo dotarłem do finału, gdzie handicap niszczył mnie niemiłosiernie. Zagrałem sobie moim składem, który składa się z kilku graczy Futties i zwykłych złotych kart z Premier League, najniższy wynik to 2:0 dla mnie w finale, żadnej straconej bramki, grało się lekko i przyjemnie, przeciwnicy też nie byli jacyś wymagający więc zakładam, że nie tylko kwestia handicapowania mojej drużyny ale również dobieranie po prostu słabszych rywali. Jak dla mnie żenada bo kwestia ulepszania składu w tym momencie nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tymczasem na głównej ps3site czytamy, ze fifa może zostać w przyszłości dyscypliną olimpijską. Lol?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwne, ze gorilla nie gra silverami. Daj mu znac, moze za rok wiecej osiagnie :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

porównywanie przeciętnego gracza do takiego Gorilli i jego czasu i sposobu spędzania godzin z FIFĄ jest naprawdę mocne, gratuluje świetnego humoru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Foxter napisał:

A tymczasem na głównej ps3site czytamy, ze fifa może zostać w przyszłości dyscypliną olimpijską. Lol?

chyba na paraolimpiadzie

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

esport może trafić na olimpiadę,  ale na pewno nie fifa. to nie ma nic wspólnego ze sportową rywalizacją.

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×