Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ten temat juz umarl? Fifa juz puka pod drzwi nr 18 a w temacie cisza. Top 100 juz w pelni znane.zabraklo kilku pilkarzy ale ich rating poznamy jak bedzie demo lub pelna wersja gry.juz sie nie moge doczekac budowania nowego skladu i handlu ;) 26ty wrzesnia przybywaj :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18 ma byc jeszcze bardziej oskryptowana, nie ma sie czym podniecac :1_grinning: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożyjemy zobaczymy. Bez ciśnienia.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie ceny ikon na PS4 z racji tego, iż dopiero wchodzą na tę platformę będą szybować w kosmosie? Pograłbym Ronaldinho, ale z moim handlem i czasem na grę może za rok się dorobię, akurat chwilę przed premierą 19stki :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że na początku ceny będą wysokie. Ciekawe kiedy pokażą całą listę legend. 

 

Web app rusza 20.09 a Companion 21.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to efekt odstawienia fify na jakiś czas, ale ostatnio w fut 17 gra się znacznie lepiej, zagrałem z 10 meczy i przy żadnym meczu nie padło popularne słowo na k, co wcześniej zdarzało się dość często.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dużo osób odstawiło gre więc serwery lepiej chodzą bo mają mniejsze obciążenia, nawet na pomarańczowych kreseczkach połączenia gra chodzi całkiem całkiem, jednak handicap i skrypty działają jak działały, nie ma co się oszukiwać. Gra się lepiej ale to nie daje pełnej frajdy. Ja już zamówiłem PES 18 a FIFA przechodzi u mnie na emeryturę. Zobaczę demo ale gry nie kupię, tak dla zasady. Sprawdzę tą grę w okolicach kwietnia/maja bo pewnie wtedy wrzucą do EA Access. Na PS4 w tym roku rządzić będzie u mnie stary dobry PES :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wrażenia z dema? Bo moje odczucia są podobne do tych, które miałem rok temu przesiadając się z 16stki na 17stkę, piłkarze znów mocniej się "gibają" od tych w 17stce, a tak poza tym, poza zmianami związanymi z karnymi i rozpoczęciem ze środka boiska to większych zmian w stosunku do poprzedniczki nie widzę - klepu klepu klepu. Zobaczymy jak sprawa będzie wyglądała online, po pierwszym patchu, drugim i trzecim :1_grinning:

 

Na plus zmiany w czasie powtórek akcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko mnie się wydaje że temu demo brakuje akcji i dynamiki? Zawodnicy jakby grali w błocie z powiązanymi sznurówkami! Animacje odbiorów i przechwytów ok ale sam gameplay strasznie spowolniony... Chyba że ja czegoś nie ustawiłem, bo grałem jeden szybki meczyk przed LM...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci co mają dostęp do pełnej wersji piszą że to demo nijak się do niej. Sens grania w demko żadny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ci co mają dostęp do pełnej wersji piszą że to demo nijak się do niej. Sens grania w demko żadny

Mnie sie ono wydaje strasznie, straaaaasznie wolne i malo dynamiczne! Nie wiem po co wypuszczaja cos takiego...

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież co roku jest ta sama historia i potem te same posty...

Najpierw demo, potem pełna wersja mająca się nijak do dema, a potem kilka miesięcy patchowania, żeby finalnie mieć zupełnie inną grę, niż się kupiło na premierę.

Edytowane przez Sithman
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Panowie, rok prawie mnie nie było ale startuje z premierą 18... jaram się jak stodoła w Jedwabnem :1_grinning:

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No hej, mimo że 17stka poleciała 4 dni po premierze to 18 trzeba wziąć na premierę xD

Gdzieś taniej niż w ME/ELECTRO za 238 z darmowym paczkomatem?

Edytowane przez michupol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, piachu00 napisał:

No Panowie, rok prawie mnie nie było ale startuje z premierą 18... jaram się jak stodoła w Jedwabnem :1_grinning:

Ja tak samo.katuje demo codziennie i youtuba ogladam jak inni pykaja.26tego po pracy zasiadam przed konsola i jazda.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czy można w jakiś sposób kupić fifa pointsy tak by mieć je 22 września na web appie do Fify 18 już?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam z tym startem ? od 20 webapp a 24 companion ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2017 o 08:37, piachu00 napisał:

No Panowie, rok prawie mnie nie było ale startuje z premierą 18... jaram się jak stodoła w Jedwabnem :1_grinning:

Fajnie, że wracasz :1_grinning: Ja też startuje od premiery praktycznie po rocznej przerwie. Coś tam grałem w tą 17stke ale był to chyba najgorszy FUT jaki powstał. 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak tam z tym startem ? od 20 webapp a 24 companion ??
Startuje 21.09 ale dzialac zacznie okolo 24.09

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje kasztany z 5 paczek. LW, RW i ST w okolicach 89 pejsa wiec jest moc :24_stuck_out_tongue:
f2cf4a9596201.png

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×