Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Może być prawdą skoro połowa nie umie bronić bo w 17 robiła to za nich konsola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile fp na premierę kupujecie ?;)

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na twitchu obecnie jakis Polak daje streama z pelnej wersji na PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis wjezdzam w koncu w fife na spokojnie, jak ktos chce zobaczyc jak sie traci hajs na paczkach, to zapraszam

 

twitch.tv/plfenix 

 

kolo 13/14 startuje 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gral juz ktos z Was w EA Access? Jak z tempem gry? Przyspieszyli to troche w pelnej wersji czy dalej zawodnicy sie ruszaja jak muchy w smole?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja dzis Michal zaczynam, to powiem swoja opinie :1_grinning: btw wyglad forum na telefonach jest tragiczny...

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fenix juz ruszyl otwiera paczki za grube pointsy, do końca normalny to on chyba nie jest ze kupil 24k fp ale coz :1_grinning:

 

gra imo mega slaba, nie wiem co zrobili z obrona ale jezeli tego nie poprawia to wiele w ta gre nie pogram, 17 stka byla lepsza bez zartow... tam przynajmniej mozna sie bylo fajnie przepchnac, tutaj duzy obronca o malej zwinnosci jest niegrywalny, cala gra polega na obieganiu skrzydlem i podaniu/dosrodkowaniu do srodka i ladowaniu czesto na pustaka. gralem z gosciem mi wsadzil 7 bramek, wszystkie tak samo - na srodku wypozyczyny aubameyang, podawal do tylu a auba juz obiegal, podanie prostopadle i ciagle sam na sam, kompletnie nie wiedzialem jak to zatrzymac no po prostu sie nie da. mial 7 strzalow celnych i 7 bramek, no i tyle co powiedziec;))))))))))))))) a jeszcze specjalnie przed meczem kupilem sobie Harta, mysle lepszy bedzie niz moj kapec 75, i nic nie obronil xD a jego donnaruma oczywiscie wszystko

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto bogatemu zabroni, sam bym chciał taki boost na początek - gdzie każdy coins ważny. Fenix daj znać czy cos trafiles ciekawego   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zablokowany dostep do marketu na Web App, to chyba w ramach podziekowania za to ze męczę tę grę od 6 lat i sumiennie kupuje w premiere. No nic myśle, napisze do Supportu pewnie pomogą. Na połączenie czekałem 30 minut, by przeczytać to:

 

http://s1.screenshot.sh/data/2017/9/24/17/25d68b86ed06be4cfc6481198e8cb31f.jpg

 

Jaka ta firma jest żałosna.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam zablokowany na swoim koncie z 2011 roku.
Ale ja akurat w FUT17 zagrałem tylko jeden mecz, więc spodziewałem się blokady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podajcie jakiś fajny przepis na hybrid nations - ponoć to opłacający się SBC 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, DeX napisał:

Fenix juz ruszyl otwiera paczki za grube pointsy, do końca normalny to on chyba nie jest ze kupil 24k fp ale coz :1_grinning:

 

gra imo mega slaba, nie wiem co zrobili z obrona ale jezeli tego nie poprawia to wiele w ta gre nie pogram, 17 stka byla lepsza bez zartow... tam przynajmniej mozna sie bylo fajnie przepchnac, tutaj duzy obronca o malej zwinnosci jest niegrywalny, cala gra polega na obieganiu skrzydlem i podaniu/dosrodkowaniu do srodka i ladowaniu czesto na pustaka. gralem z gosciem mi wsadzil 7 bramek, wszystkie tak samo - na srodku wypozyczyny aubameyang, podawal do tylu a auba juz obiegal, podanie prostopadle i ciagle sam na sam, kompletnie nie wiedzialem jak to zatrzymac no po prostu sie nie da. mial 7 strzalow celnych i 7 bramek, no i tyle co powiedziec;))))))))))))))) a jeszcze specjalnie przed meczem kupilem sobie Harta, mysle lepszy bedzie niz moj kapec 75, i nic nie obronil xD a jego donnaruma oczywiscie wszystko

 

 

 

 

 

Mialem tak samo po pierwszych kilku meczach, mowilem ze to shit i nawet myslalem, ze nie kupie na PS4(ogrywam na PC do wtorku). Teraz po kilkunastu meczach gra mi sie swietnie, obrony trzeba sie uczyc od 0. W pierwszych 4 meczach stracilem 14 bramek ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Przed chwilą, dawiss napisał:

 

Mialem tak samo po pierwszych kilku meczach, mowilem ze to shit i nawet myslalem, ze nie kupie na PS4(ogrywam na PC do wtorku). Teraz po kilkunastu meczach gra mi sie swietnie, obrony trzeba sie uczyc od 0. W pierwszych 4 meczach stracilem 14 bramek ;)

zdradz sekret na czym polega trędowata obrona, i jakiego profilu zawodnika szukać na LO/CB/RB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie lepiej jest zostawić coinsy czy zainwestować w grajków? Teraz są ceny niższe czy po premierze? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, d01011990 napisał:

Jak myślicie lepiej jest zostawić coinsy czy zainwestować w grajków? Teraz są ceny niższe czy po premierze? 

zainwestować w grajków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, d01011990 napisał:

Jak myślicie lepiej jest zostawić coinsy czy zainwestować w grajków? Teraz są ceny niższe czy po premierze? 

po premierze pójdą w górę na ps4 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mkhitaryana z paczki sprzedac i kupic za to sklad i cos do zainwestowania np kontrakty czy trzymac do premiery? obecnie cos kolo 35k, xo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wow 35k za Mkhitaryana. Na PS4 za 16 można kupić :1_grinning:

Dzisiaj przez 30 min był wystawiony CR7 za 186k wiec wiesz... :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, i co foxter zgarnąłeś go czy nie masz coins? Ja niestety nie miałem coins :38_worried:

Działa wam web app? A tak swoją droga to lipne web jest w tym roku jak na telefonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dex te fifa points to i tak jak za darmo - kasa z twitcha ;)

 

Piachu na razie po 12k - Douglas Costa, Navas, Cahill, Dzeko, Sule, Semedo, 2 informy jakies lipne -  chociaz Aranguiz wyglada bdb karta. Reszty nie pamietam :1_grinning: ale jest paru 83+ 

 

W dodatku kupilem Paulinho, ktorym gralem w drafcie i byl mega dzikiem przez wszystkie spotkania. Najlepszym meczem byl ten, gdzie przeciwnik mial Yashina na bramce, gdzie po 15 minutach bylo 4:0, do przerwy bylo 7:0 dla mnie i wyszedl LUL

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na PS4 kupilem Bakambu IF za 27k i Varana za 18k. Za reszte handluje. Zaczynalem od 5k ze sprzedazy shitu z paczek i wczoraj dostalem 5k za logowanie do web app.

 

15 godzin temu, DeX napisał:

 

zdradz sekret na czym polega trędowata obrona, i jakiego profilu zawodnika szukać na LO/CB/RB

 

Chodzi o to, że teraz odbiera się dużo trudniej, poruszając się obrońcą musisz uważać na to żeby nie trącić drugiego swojego zawodnika bo się obaj przewracają i najczęściej jest bramka dla przeciwnika. Bardzo ciężko broni się też przed górnymi podaniami na dobieg do skrzydłowych bo obrońca prawie zawsze mija się z piłką, jak mija się z piłką wyskakując to skrzydłowy zostaje sam, dlatego najlepiej zostawić skrzydłowemu trochę miejsca na przyjęcie i dopiero wtedy atakować piłkę. Nie polecam nastawienia defensywnego, bo jak ktoś ogarnia strzały z dystansu to strzela bramę za bramą. Są niestety klepki z których wpada praktycznie wszystko, to samo przy akcjach sam na sam na wprost bramkarza, trzeba być trędowatym żeby tego nie strzelić, bo wystarczy techniczny strzał w bramkarza, a i tak wpada. Mam nadzieję, że znacznie poprawią bramkarzy po premierze.

Edytowane przez dawiss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma mega parcie na zakup przed premierą to wg witryny Media Expert edycja Runaldu na klocka jest już dostępna w sklepi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×