Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

moj skill przepadl przez rok rozbratu z fifa. Rozumiem, ze jak sie nie zakwalifikowałem do ligi weekendowej to już popił wodą i w weekend moge zapomniec o powaznym graniu ? 
U mnie też roczna przerwa i nie ogarniam. Wcześniej to pierwsze 5 lig z palcem w dupie awansowalem i dopiero później zaczęły się jakieś schody. Do tego dochodzi że jakoś nauczyłem się handlu i mam o wiele lepsza pake teraz 3 dni po premierze niż w fifa 15 i 16 a rezultat to ledwo wygrana 10 liga i utrzymanie w 9

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i czytam i wychodzi ze nie tylko ja mam mieszane odczucia względem nowej edycji ?

primo łatwość zdobywania bramek z dystansu jeszcze łatwiej niż w 17 gra w obronie trudniejsza niz w 17

secundo zbyt dokładne dośrodkowania większość osób gra do boku wrzutka

trzecie primo ultimo wyniki jak ktoś pisał w temacie fifa18 jak z nhl 5-4 ktoś inny pisał 8-7

sam miałem wczoraj mecz gdzie po 5min przegrywałem 2-0 a mecz skończył się dla mnie wynikiem 5-4

a co do paczek to nie mogę narzekać valencia, sane jeszcze ktoś z Mu warty 54000 no i ostatnio z paczki za 7,5 el shaarawy na IF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak czytam i czytam i wychodzi ze nie tylko ja mam mieszane odczucia względem nowej edycji ?
primo łatwość zdobywania bramek z dystansu jeszcze łatwiej niż w 17 gra w obronie trudniejsza niz w 17
secundo zbyt dokładne dośrodkowania większość osób gra do boku wrzutka
trzecie primo ultimo wyniki jak ktoś pisał w temacie fifa18 jak z nhl 5-4 ktoś inny pisał 8-7
sam miałem wczoraj mecz gdzie po 5min przegrywałem 2-0 a mecz skończył się dla mnie wynikiem 5-4
a co do paczek to nie mogę narzekać valencia, sane jeszcze ktoś z Mu warty 54000 no i ostatnio z paczki za 7,5 el shaarawy na IF
Podoba mi się to klepanie bo trzeba budować akcje a nie laga do przodu na dobieg, choć dużo osób dalej tak gra.
Obrony nie ogarniam zbytnio, wkurza mnie że napastnik przeciwnika gubi mojego obrońcę szybko, tak jakby obrońca reagował za późno.
Paczki chyba na plus, bo wpadł mi morata totw i jeszcze kilku zawodników wartych po kilka tysięcy

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklecilem sobie takich kozaków, póki co super się nimi gra, docelowo fitness :-)

Co do samej rozgrywki to momentum mam w każdym meczu. Jak strzelam w 90minucie i myślę, że kozak jestem, tam od wznowienia moi się rozstępuja jak przed Mojzeszem i przeciwnik wali bramę w 91min :)
Ogólnie tempo gry na plus, można budować akcje tak jak w PESie. aaa72956387c802f17e06ef7e1b2f371.jpg

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Cześć słuchajcie mam Następujący problem rano zaglądam na Na komórkę i mam nową paczkę za za edycję Ronaldo premium Gold jumbo pack wchodzę na konsole i tej paczki nie mam co teraz zrobić? A napewno jej z komórki nie otworzylem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a orientuje się ktoś kiedy są przyznawane nagrody za Squad battle ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje za Squad Battles po 2:00 odebrałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie brat rozegrał chyba z 4 mecze, dostał jakieś tam paczki, gówno z nich trafił. Na pewno warto w to pykać jak ktoś lubi offline, ja tam nie mam zamiaru z botami nawet jednego meczu rozgrywać xD

Btw. U was też nie działa dzielenie się linkiem ze składem?

Edytowane przez michupol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I jak nagrody? Warto?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka



Ja dostałem Keylora Navasa i innych, Takze mysle ze warto.

Ta gra powinna sie nazywać „Edycja słupek/poprzeczka”. Dosłownie kazdy mecz to obicie obramowania bramki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak można nimi normalnie handlować.
U mnie najlepszy był Otamendi. Ale godzinę wcześniej trafiłem w paczce z SBC Salaha OTW, więc nie narzekam na paczki w tej Fifie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od elity zaczynaja się fajne paczki w tych squad battles. No, ale ile można cisnąć z botem Plus taki, ze można życzyć mu śmierci bez wyrzutów sumienia :1_grinning: :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Ali39 napisał:

 Cześć słuchajcie mam Następujący problem rano zaglądam na Na komórkę i mam nową paczkę za za edycję Ronaldo premium Gold jumbo pack wchodzę na konsole i tej paczki nie mam co teraz zrobić? A napewno jej z komórki nie otworzylem

podobno wiele osob tak ma, moze ea samo przywroci bo podobno ludzie wala ostro na support z pretensjami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś Gameiro ? 

Warto kupić czy macie jakieś lepsze propozycje do La Liga? 

 

Z innej beczki , też macie problemy z numerami na koszulkach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to EA jest żałosne, gadam z jakimś bananowym chłopakiem na live chacie który odpowiada mi prawie niczym robot, nie wiem czemu ale po kupnie powiekszenia transfer listy i listy obserwowanych nadal mam tylko 30 miejsc na transfer liscie i 50 na obserwowanych, napisalem na live chat liczac ze mi to szybko naprawia, mysle 5 minut i z glowy...po 20 min czekania na połączenie pieprze z nim już 1,5h, najpierw mi wciskał bajki że mu podaje zły adres email konta xbox do którego jest przypisane konto ea, by na koniec dowiedzieć się że nie może pomóc. No ku*wa mać.

 

Zatem czy jest tu jakaś dobra dusza która mogłaby mi wysłać gift powiększenia transfer listy i listy obserwowanych? Xbox One.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko ta fifa dalej jest mocno zjebana xD poprawili troszkę gameplay, że nie tylko wystarczy biegać jednym (chociaż jak się kupi mocno pace-skrzydlowych to mija się obrońców jak tyczki), ale bramki to są spierdolone. Każdy mecz to przynajmniej wynik 5:4 a co chwile nawet po 15-18 bramek no to są jakieś jaja. Do tego praktycznie zawsze gol pada w 2 minucie, 45 minucie (gdzie doliczone jest 2 minuty, ale zawsze trwa jakby 6-8 do strzelenia gola) oraz w 47-48minucie.

Handicap dalej mocny ze słupkami, ciekawi mnie w sumie ile zjebią w najbliższym patchu bo jak na fifę to zbyt dobrze i tak im to wyszło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, s0-Vicky napisał:

Zawsze sa 2 rodzaje kwalifikacji. 1 jest bez wymagan co do skladu a 2 (sroda-czwartek) z reguly ma wymagania co do ilosci grajkow, ratingu, narodowosci, zgrania, itd.
Uda sie to sie uda-w tej fifie zostaje jeszcze Squad Battles na pocieszenie z komputerem i paczki w nagrody.

Ale to do tej samej ligi na ten sam weekend ? troche tego nie ogarniam bo doszło to w fifa 17 a ja w nią nie grałem prawie wcale 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, piachu00 napisał:

Ale to do tej samej ligi na ten sam weekend ? troche tego nie ogarniam bo doszło to w fifa 17 a ja w nią nie grałem prawie wcale 

Tak to są eliminacje do ligi , która zacznie się w ten weekend teraz są one dłuższe ze względu na premierę. Teraz masz wymagania , co do składu ovr nie może być większy niż 78 jak się nie załapiesz to są jeszcze jedne eliminacje jeśli znowu się nie załapiesz to czekasz do następnego tygodnia i tak wkoło 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wynik 0-0 w tej grze to marzenie ,strzały są przesadzone, za mocne momentami

Edytowane przez Killer--PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od siebie polece zrobienie wszystkich zaawansowanych SBC. Nawet jak nie macie na nie kasy, bo zrobienie wszystkich to wydatek rzędu około nawet 80k, ale na prawdę warto. Warto nawet jeżeli macie 80k w swoich kartach a nie na koncie, sprzedajcie wszystko i zróbcie te SBC, pewny zarobek.

 

https://www.futbin.com/squad-building-challenges/ALL/8

https://www.futbin.com/squad-building-challenges/ALL/7

https://www.futbin.com/squad-building-challenges/ALL/9

 

Tutaj macie najtańsze składy i tanie karty do tych składów bo są mało upowszechnione i ich cena nie jest zawyżona, na prawdę polecam. Dzięki nim od soboty mam już na koncie 200k + w klubie trafiony OTW Yarmolenki i IF El Shaarawyego. 

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, saintgb1972 napisał:

Tak to są eliminacje do ligi , która zacznie się w ten weekend teraz są one dłuższe ze względu na premierę. Teraz masz wymagania , co do składu ovr nie może być większy niż 78 jak się nie załapiesz to są jeszcze jedne eliminacje jeśli znowu się nie załapiesz to czekasz do następnego tygodnia i tak wkoło 

Ja nie załapałem się na te bez wymagań, teraz nie mam czasu zeby wlaczyc konsole to nie widze czy znowu moge grac do ovr 78. Przypadkiem ta liga nie zaczyna sie juz w czwartek ? bo coś byly placze, ze rozegrac 40 meczow w dwa dni ciezko i EA mialo to zmienic..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posłuchałem MichalEEEKa i zrobiłem sbc z paka za 35k. Wypadła ikona, której nie znam i nie ma go na rynku :) dzięki Michał!

 

edit. jakiś Gullit, taki z afro. Dobry on był na x1?

Edytowane przez Foxter
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×