Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, SkibaPL napisał:

Gra i tak powoli zaczyna juz wkurwiac a jak po patchu bedzie gorzej to sprzedaje i przetestuje tego pesa.

 Gram i polecam, również przesiadłem się z FIFY, tylko że nowej edycji już nie kupowałem i od razu wziąłem PESa. Nie będę tutaj wywoływał jakiejś wojenki, gdyż każdy gra w to co lubi, ale ja osobiście zwyczajnie odetchnąłem z ulgą, bo w piłkę od Konami gra mi się zdecydowanie przyjemniej i z funem. Tryb myClub ma pewne braki w porównaniu do FUT, ale coś za coś.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze w PES jest to ze przynajmniej w moim przypadku muszę się ostro namęczyć żeby strzelić bramkę, kiedy to się stanie to jest frajda, z tego co widzę po komentach w Fifie 18 na odwrót, przesyt bramek. A tak na poważnie to w tego PES-a porażka smakuje lepiej i zostawia lepsze wrażenie niż nie jedna wygrana w Fifie kiedy czuć handi. Wiem ze to brzmi dziwnie, ale trzeba zagrać online i to zrozumieć ;)

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michu tu dobrze napisal, ze bramki sypia sie jak z kapelusza w okreslonych minutach... przegrywam w drafcie 1-4 gosciowi wychodzi WSZYSTKO kazdy strzal z dupy nawet stojac tylem do bramki z pol obrotu. Zaczyna sie 2 polowa i strzelam mu bez problemu 2 gole w 46 i 47 minucie by na koncu wygrac z nim 6-4. Taka magia... i nie, nie wstrzyknalem sobie marihuaniny, ze takiego kopa dostalem.

 

Ta gra juz nigdy nie wroci na dobre tory a nadchodzacy patch bankowo sprawi, ze kazdy dostanie motorka w dupie i jeszcze wiekszy syf sie z tego zrobi.

Bartek napisz mi dokladnie na pw co tam jest ciekawego w myclub, bede wdzieczny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza aktualizacja powinna nieco poprawić patrząc na zmiany w gameplayu:
„Tuned goalkeeper reactions in certain situations.
Tuned down the difficulty for Amateur and Semi-Pro difficulties.
Reduced shot accuracy and slightly increased goalkeeper reaction times in certain in-game situations.”
https://fifaforums.easports.com/en/discussion/313085/fifa-title-update

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos nie umie grac w obronie to pozniej jest placz, ze traci mnostwo bramek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkał się ktoś z bugiem że z transfer Target n8e można usunąć kart których nie wygrałem w licytacji?

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, F3niX napisał:

Jak ktos nie umie grac w obronie to pozniej jest placz, ze traci mnostwo bramek

to w tej grze istnieje gra w obronie ?? Myślałem że wystarczy strzelić więcej bramek niż przeciwnik :)

1 godzinę temu, SkibaPL napisał:

Zaczyna sie 2 polowa i strzelam mu bez problemu 2 gole w 46 i 47 minucie by na koncu wygrac z nim 6-4. Taka magia...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, kitemar napisał:

to w tej grze istnieje gra w obronie ?? Myślałem że wystarczy strzelić więcej bramek niż przeciwnik :)

 

Istnieje, ja drafty wygrywam tracac 1-2 bramki. Da sie? Da sie. Aha i w tym roku dobrzy bramkarze w koncu bronia jak powinni. Czuc duza roznice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA PIERDOLE

to nie ma sensu bez patcha odpadłem w finale ligi weekendowej z typem mimo pełnego skupienia i napierdalania nawet na pustą bramkę no kurwa cyrk

bramki w 45 + 2, 90+3 xD coś czuję, że gra poleci tak samo szybko jak 17 bo każdy mecz z 10 bramkami mam daleko w piździe, gol za gol bo piłkarze się wywracają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że więcej osób orientuję się co do tych SBC :O Oczywista sprawa, że warto je robić. Dla potomności jeszcze dodam, że w trzech składach trzeba wbijać lojalność jeżeli kupujecie wszystkich piłkarzy (2 wyzwania z Lig i Narodów i jedno z Lig). Jak chcecie wbić lojalność to najlepiej jedenastu zawodnikom (najtańsze składy), wtedy kupujecie piłkarzy wbijacie wszystkich do jedenastki, przechodzicie do meczu offline z drużyną, wychodzicie na początku meczu i wam zalicza jeden mecz bez porażki , czynność trzeba powtórzyć 10 razy i zgranie skacze wszystkim +1. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czy można się spodziewać sbc związanym z OTW? Mam łącznie 21 Ifów za 300k i nie wiem czy długo będę musiał je trzymać :s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślałem, że więcej osób orientuję się co do tych SBC :O Oczywista sprawa, że warto je robić. Dla potomności jeszcze dodam, że w trzech składach trzeba wbijać lojalność jeżeli kupujecie wszystkich piłkarzy (2 wyzwania z Lig i Narodów i jedno z Lig). Jak chcecie wbić lojalność to najlepiej jedenastu zawodnikom (najtańsze składy), wtedy kupujecie piłkarzy wbijacie wszystkich do jedenastki, przechodzicie do meczu offline z drużyną, wychodzicie na początku meczu i wam zalicza jeden mecz bez porażki , czynność trzeba powtórzyć 10 razy i zgranie skacze wszystkim +1.  

Można też tak dobrać skład, żeby każdy miał jakieś zielone linie. Wtedy też będą mieć po 10 zgrania.
Ja w ten sposób robiłem na dwóch kontach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może jak to jest z paczkami za preorder? Kupiłem edycję Ronaldo, dostałem we wtorek jedną paczkę, a teraz nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem paczkę wczoraj o 2:00.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Istnieje, ja drafty wygrywam tracac 1-2 bramki. Da sie? Da sie. Aha i w tym roku dobrzy bramkarze w koncu bronia jak powinni. Czuc duza roznice.

Poczekaj może na ligę weekendowa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jeszcze nie dostał paczek za edycje ronaldo/ikon? Bo nie wiem czy pisać do supportu, czy to problem raczej powszechny i zostanie szybko rozwiązany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd wziąść kod na paczki mając edycję standarodowa

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robił ktoś z Was SBC Mane? Ile mniej więcej wychodzi koszt tej karty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wytłumaczyć czemu tu nie ma chemii 100 %?

Wziąłem ten skład z FUTBIN i wszystko miało grać. Próbuje, kombinuje ale sorry jakby się zacięło.

Pomoże ktoś?

Bez tytułu.jpg

 

Tutaj jak widać 100 %, w FIFIE jak zrobiłem mam 99% 

WSZYSTKIE POZYCJE SIĘ ZGADZAJĄ!!!

Edytowane przez kielczan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, nikkor napisał:

Skąd wziąść kod na paczki mając edycję standarodowa

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
 

Ja kupując bodajże w sklepie "konsoleigry" napisałem do nich i przysłali mi na maila kod bo tak to nic nie było wraz z grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, kielczan napisał:

Może mi ktoś wytłumaczyć czemu tu nie ma chemii 100 %?

Wziąłem ten skład z FUTBIN i wszystko miało grać. Próbuje, kombinuje ale sorry jakby się zacięło.

Pomoże ktoś?

Bez tytułu.jpg

 

Tutaj jak widać 100 %, w FIFIE jak zrobiłem mam 99% 

WSZYSTKIE POZYCJE SIĘ ZGADZAJĄ!!!

Musisz dorzucić zgranie przez "rozegranie" 10 spotkań tym składem. Wtedy każdy będzie mieć chem 10 tak jak widnieje na obrazku. Kilka postów wyżej masz opisane jak najszybciej to wbić ;) 10min i będzie zrobione.
Ja również polecam wyjście do menu konsoli, szybkie "off" "on" na połączeniu z siecią i powrót do gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Garru napisał:

Ktoś jeszcze nie dostał paczek za edycje ronaldo/ikon? Bo nie wiem czy pisać do supportu, czy to problem raczej powszechny i zostanie szybko rozwiązany.

Ja również nie dostałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Media expert j wysyła na maila kody których nie było w edycji standard w pudełku tylko do preorderu jak był zamówiony przed premierą 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Musisz dorzucić zgranie przez "rozegranie" 10 spotkań tym składem. Wtedy każdy będzie mieć chem 10 tak jak widnieje na obrazku. Kilka postów wyżej masz opisane jak najszybciej to wbić  10min i będzie zrobione.
Ja również polecam wyjście do menu konsoli, szybkie "off" "on" na połączeniu z siecią i powrót do gry.


Zrobiłem jak mówisz mecze ligowe offline. 10 razy wyłączyłem przed pierwszym gwizdkiem i nic

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×