Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

48 minut temu, SkibaPL napisał:

@katall_96 Ile wydales na sbc Mane?

Wyczyscilem wszystkie ciekawsze zadania (warto tez zajrzec do ligi kebabow i zrobic Besiktas + Fenerbahce bo tam sa tani zawodnicy) no i nic nie leci z paczek : / nic a nic.

 

@SkibaPL 200k, sbc robiłem w piątek. Jak na tę chwilę w ogóle nie żałuję, jest świetny, zresztą na ten moment ciężko znaleźć lepszego lewoskrzydłowego w tej cenie. Jedyny jego minus, że nie można go sprzedać :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez katall_96

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spróbuję jeszcze raz, może wyłącz i włącz?

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Niestety. Może wysyłasz nie to
Ja potrzebuje rozszerzenie na 45 Ivl żeby miec 100 slotow

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety. Może wysyłasz nie to
Ja potrzebuje rozszerzenie na 45 Ivl żeby miec 100 slotow

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

To wysłałem, innego nie mogłem :) drugi raz się już nie da (przedmiot kupiony już maksymalna ilość razy) - może jeszcze dojdzie.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To wysłałem, innego nie mogłem drugi raz się już nie da (przedmiot kupiony już maksymalna ilość razy) - może jeszcze dojdzie.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Doszło. Dziękuję

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co robicie ze złotymi grajkami po zrobieniu tych lepszych SBC? Zostało mi ich sporo i nie wiem czy lepiej brać gold upgrade z paczką grajków, których nie można sprzedać czy szybki quick sell/transfer list

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, katall_96 napisał:

 

@SkibaPL 200k, sbc robiłem w piątek. Jak na tę chwilę w ogóle nie żałuję, jest świetny, zresztą na ten moment ciężko znaleźć lepszego lewoskrzydłowego w tej cenie. Jedyny jego minus, że nie można go sprzedać :24_stuck_out_tongue:

A ile dales za zwyklego Mane, ktorego trzeba uzyc? jego zwykla karta na kup teraz jest za 173k :siara: a bym sobie zrobil te sbc

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, michupol napisał:

Co robicie ze złotymi grajkami po zrobieniu tych lepszych SBC? Zostało mi ich sporo i nie wiem czy lepiej brać gold upgrade z paczką grajków, których nie można sprzedać czy szybki quick sell/transfer list

Zostaw ich sobie póki co bo nigdy nie wiadomo do jakich SBC Ci się jeszcze będą mogli przydać.

 

Teraz pytanko o Custom Tactics. Powiedzcie mi którym suwakiem mam się bawić żeby zmniejszyć dystans środkowych do napastników. Formacja 4-3-2-1 i moi środkowi jak wmurowani na środku boiska a napastnicy pod polem karnym i 75% podań zostaje przechwyconych w locie ze względu na odległość! :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, michupol napisał:

Co robicie ze złotymi grajkami po zrobieniu tych lepszych SBC? Zostało mi ich sporo i nie wiem czy lepiej brać gold upgrade z paczką grajków, których nie można sprzedać czy szybki quick sell/transfer list

Trzymać na handel pod sbc. Np teraz jakikolwiek anglik z angielskiej można sprzedać za 3000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie 3000? sa od 500 coins jak zawsze. Moze na xbocie macie takie cyrki... warto zawsze trzymac srebrne karty bo to one zazwyczaj sa kluczowe do sbc i chodza po 8-9k.

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najnowszej latce będzie widać których zawodnikiem steruje przeciwnik:o . Co sądzicie?

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W najnowszej latce będzie widać których zawodnikiem steruje przeciwnik:o . Co sądzicie?

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka



Od lat widać którym zawodnikiem steruje przeciwnik. Teraz tylko wskaźnik dorzucili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, SkibaPL napisał:

A ile dales za zwyklego Mane, ktorego trzeba uzyc? jego zwykla karta na kup teraz jest za 173k :siara: a bym sobie zrobil te sbc

 

Mane kupiłem za 90-95k już nie pamiętam dokładnie, ale na pewno jeszcze poniżej 100k mi się udało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożyczyłem od brata 18 na weekend. Po kilku meczach wrzutki op praktycznie 3/4 bramek tak tracę. Bramkarze do poprawy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, grał ktoś Wernerem z Bundesligi? Warto go za te 35k brać, bo potrzebuję napastnika do BL, a na Lewego, czy Aube mnie nie stać, a nic innego nie ma ciekawego oprócz Wernera.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

35k za Wernera. Rynek mocno ma gorączkę.  Ale rzeczywiście w Bundes bieda. Z tańszych jedynie Origi wygląda w miarę grywalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie aktualizacja właśnie wyskoczyła.
Grał ktoś już po niej zainstalowaniu? Faktycznie poprawili te strzały?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ajuszczyk82 napisał:

Panowie, grał ktoś Wernerem z Bundesligi? Warto go za te 35k brać, bo potrzebuję napastnika do BL, a na Lewego, czy Aube mnie nie stać, a nic innego nie ma ciekawego oprócz Wernera.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
 

gram wernerem i jest spoko, polecam, ale 35k to raczej nie jest warty, bardziej 15-20k ale wiadomo jak teraz z cenami ;d

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wprowadzeniu patcha gra się wybornie ,na razie tempo w 4 meczach jak w offline.  Oby ea tego nie ruszało, kosmiczne strzały zniknęły . Gra mi się teraz wyśmienicie  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już wydaje mi się to być spierdolone po całości, strzałka nad graczem, tempo zjebane na maksa a wyniki dalej powyżej 9 bramek na mecz xD

A te strzały to moim zdaniem jeszcze bardziej wpadają z dalsza... :1_grinning:

Edytowane przez michupol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz to już wydaje mi się to być spierdolone po całości, strzałka nad graczem, tempo zjebane na maksa a wyniki dalej powyżej 9 bramek na mecz xD
A te strzały to moim zdaniem jeszcze bardziej wpadają z dalsza... :1_grinning:
No strzały z dystansu to akurat ewidentnie zmienili... Trudniej jest strzelic

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem kolejny mecz zagrałem i 6:5 prawie każdy z dalszej pozycji po obu stronach xd wystarczy mocno przypierdolić :1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, michupol napisał:

No nie wiem kolejny mecz zagrałem i 6:5 prawie każdy z dalszej pozycji po obu stronach xd wystarczy mocno przypierdolić :1_grinning:

Dokładnie, wpadają jeden za drugim więc albo Was dopadł efekt placebo albo nie trafiacie w bramkę :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, wpadają jeden za drugim więc albo Was dopadł efekt placebo albo nie trafiacie w bramkę :24_stuck_out_tongue:
Mnie natomiast wkur... Piłka z całej siły po skrzydle i zapierdala jakiś Insignie czy Salah...

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości - paczki za SBC otwieracie na konsoli czy na apce? Szukam rozwiązania moich beznadziejnych dropów...

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×