Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam sobie kupić srebra i bronzy z 5 najlepszych lig z pozycji gdzie nie ma złotych kart.

 

Trochę jest z tym roboty ale ostatecznie można zaoszczędzić coinsy w setkach tysięcy a i sporo czasu jak już wejdą SBC z czołowych lig.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, pablos_PRO napisał:

Polecam sobie kupić srebra i bronzy z 5 najlepszych lig z pozycji gdzie nie ma złotych kart.

 

Trochę jest z tym roboty ale ostatecznie można zaoszczędzić coinsy w setkach tysięcy a i sporo czasu jak już wejdą SBC z czołowych lig.

 

Przecież w top 5 wszędzie są goldy, nie czaje trochę - rozwiń   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bzdura. jest wiele drużyn co jest kilka złotych albo zero Najwięcej w Francuskiej ale i we włoskiej. 

 

https://www.futbin.com/18/leagues/Ligue+1+Conforama?page=1&club=68

 

https://www.futbin.com/18/leagues/Ligue+1+Conforama?page=1&club=76

 

https://www.futbin.com/18/leagues/Ligue+1+Conforama?page=1&club=294

 

https://www.futbin.com/18/leagues/Ligue+1+Conforama?page=1&club=1816

 

https://www.futbin.com/18/leagues/Premier+League?page=1&club=1939

 

https://www.futbin.com/18/leagues/Calcio+A?page=1&club=206

 

https://www.futbin.com/18/leagues/Calcio+A?page=1&club=110734

 

https://www.futbin.com/18/leagues/Calcio+A?page=1&club=112026

 

Zrobienie SBC całej srebrnej drużyny to będzie i z 50k. a teraz można kupić za grosze a karty które zostaną sprzedać z zyskiem kilku tys każda, a jak karta dostanie transfer to takie srebra zejdą po górnych widełkach

 

tak wygląda cena srebra w czołowej lidze gdy wchodzi SBC. a teraz pomnóż to przez kilkaset kart. 

wykres.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wiesz, to takie zapchanie listy na Bóg wie ile. :ExHPnhn:

 

 

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie że nie. bo mam po 1 sztuce to nie zapycha mi listy. na zapchanie listy to mam IFy. Na takie srebra szkoda mi miejsca

 

A co do zapchanej listy IFami to już mi się sprzedało z 5 sztuk. w sumie nie wiem czemu. Mam powystawiane 19/39 i o dziwo się sprzedają a na rynku chodzą po 10250. Choć może błąd i się komuś kliknęło przypadkiem. Jedyny IF co realnie zdrożał z tych co można było wyrwać po min to ten z Bayeru CM 81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o Squad Battles: czy ktoś się z Was orientuje czy jak ominę jeden update składów, wejdę do gry i uaktualnię je to wróci do tych pominiętych czy przeskoczy o jedno uaktualnienie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeskoczy

Wysłane z mojego K10000 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Pablos, praktycznie wogole nie handluje więc mogę zapchać sobie listę i czekać.

 

Nie jestem w temacie SBC niestety, mówisz, że będą SBC aby zbudować całą srebrną drużynę z danej ligi ? jakieś przewidywania, kiedy wjadą z tym?

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, piachu00 napisał:

Dzięki Pablos, praktycznie wogole nie handluje więc mogę zapchać sobie listę i czekać.

 

Nie jestem w temacie SBC niestety, mówisz, że będą SBC aby zbudować całą srebrną drużynę z danej ligi ? jakieś przewidywania, kiedy wjadą z tym?

Terminu tych SBC niestety nie można za bardzo przewidzieć. EA może w sumie dać takie wymagania do w sumie każdego SBC. Te pierwsze wymagające TOTW były (chyba?) od Stycznia? I wypadały z nich +84 TOTW?

Co do srebrnych grajków to nie koniecznie musi to być cały skład ale te rzadkie srebra warto sobie zatrzymać nawet w klubie bo jak zaczną być potrzebne do SBC to będą chodziły po duuuużo więcej niż ich faktyczna wartość :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko moi bramkarze odstawiają kabaret gdy są lobowani?

U mnie nawet nie udają, że chcą bronić piłkę, po prostu stoją jak wryci i zaczynają biec w stronę bramki jak piłka już prawie mija linie bramkową.

Właściwie to nie ma po co wychodzić z bramki by skracać kąt bo loby wchodzą jak w masełko.

A już absolutny hit jak lob jest słaby, leci jakies 30 cm nad głową bramkarza, on stoi jak wryty, ręki nie wyciągnie, nie podskoczy kompletnie nic, piłka go już dawno minęła i jest pół metra od linii bramkowej i ten zaczyna biec gdy jest za późno. Dramat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kogo obstawiacie na potma września? Kane i Aguero, z tego co czytałem są faworytami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem w Squad Battles. Kiedy przegrywam na Legendarnym to zawsze dostaje przelicznik 0,7, a przy wygranej już prawidłowy 2,1. Ktoś tak miał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mariusz1501 napisał:

Mam dziwny problem w Squad Battles. Kiedy przegrywam na Legendarnym to zawsze dostaje przelicznik 0,7, a przy wygranej już prawidłowy 2,1. Ktoś tak miał?

Tez tak mam przelicznik przy przegranej jest mniejszy . Tak samo zmienia się ilość punktów do kolejnych rang wczoraj wbiłem złoto 1 i myślałem ze dzisiaj dobije do elity a tu zdziwienie bo po włączeniu konsoli mam złoto 3 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co komputer odpierdala w squad battles to jakieś kpiny. Żadnych pomyłek, obronę minąć to cud. Po patchu z klasy światowej chyba zrobili ultimatr

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości - na jakim poziomie gracie squad battles? Chyba lepiej grać na niższym ale wygrać, niż grać na najwyższym i dostawać baty bo mnie punktów dają za to.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na klasie światowej z mnoznikiem 1.6. Czasem fajnie mi się klepie A czasem komputer robi takie zagrania że nie mam pytan

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie żeby strzelić pięć bramek w meczu. Jeśli zagracie na najsłabszym poziomie i strzelicie 5 bramek to możecie dostać więcej punktów niż po wygranej 1:0 na zawodowcu.
Ja gram na klasie światowej i wygrywam bez problemu. Na legendarnym też nie jest najciężej, ale jednak trudniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, gutihaz napisał:

Z ciekawości - na jakim poziomie gracie squad battles? Chyba lepiej grać na niższym ale wygrać, niż grać na najwyższym i dostawać baty bo mnie punktów dają za to.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
 

Legendarny(innego sie nie oplaca ruszac) wyniki po 4:0 5:0 czasem strace bramke. Elita 1 nawet nie zagrozona. Moge nawet pokazac czym gram :1_grinning: zebralem sklad z PL co mialem w klubie i tak pykam 442 z Gayle i Batshuyai na ataku.

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Legendarny(innego sie nie oplaca ruszac) wyniki po 4:0 5:0 czasem strace bramke. Elita 1 nawet nie zagrozona. Moge nawet pokazac czym gram :1_grinning: zebralem sklad z PL co mialem w klubie i tak pykam 442 z Gayle i Batshuyai na ataku.
Pokaż jak możesz:)

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, nikkor napisał:

Pokaż jak możesz:)

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
 

Hart

Schelotto(?) Mangala Otamendi Mendy

Atsu Kouyate Saivet Townsend

Gayle Batshuayi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może coś z moim składem jest nie tak ?49c204c9970c197714f6d6b5269c1ec4.jpg

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Legendarny(innego sie nie oplaca ruszac) wyniki po 4:0 5:0 czasem strace bramke. Elita 1 nawet nie zagrozona. Moge nawet pokazac czym gram :1_grinning: zebralem sklad z PL co mialem w klubie i tak pykam 442 z Gayle i Batshuyai na ataku.

Haha wariat, pozytywny wariat oczywiście

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tez tak mam przelicznik przy przegranej jest mniejszy . Tak samo zmienia się ilość punktów do kolejnych rang wczoraj wbiłem złoto 1 i myślałem ze dzisiaj dobije do elity a tu zdziwienie bo po włączeniu konsoli mam złoto 3 
Punkty rangi sie zmieniaja co 5min. Ida w gore stopniowo z wygrywanymi przez ludzi kolejnymi meczami-dlatego Cie degradowalo.
kogo obstawiacie na potma września? Kane i Aguero, z tego co czytałem są faworytami.
Aguero ma pozamiatane na kilka kolejnych tygodni po wypadku samochodowym wiec nie ma co liczyc na MOTM. Lukaku albo Kane, 7 i 6 bramek poki co...
Ja gram na klasie światowej z mnoznikiem 1.6. Czasem fajnie mi się klepie A czasem komputer robi takie zagrania że nie mam pytan

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka


Zalezy od skladu i zgrania przeciwnika. Glownie World Class ale z doswiadczenia juz wiem ze te sklady z C9, CR7, Neymarami i Messimi wole zagrac na nizszym i spokojnie wygrac niz patrzec jakie nie realne zagrania i nie wyobrazalne szczescie ma AI :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, piachu00 napisał:

Dzięki Pablos, praktycznie wogole nie handluje więc mogę zapchać sobie listę i czekać.

 

Nie jestem w temacie SBC niestety, mówisz, że będą SBC aby zbudować całą srebrną drużynę z danej ligi ? jakieś przewidywania, kiedy wjadą z tym?

No takie SBC jak w zeszłym roku. a teraz są 2 ligi. Musisz zrobić wszystkie drużyny i wtedy masz kartę niesprzedawaną.

Na PC są w stanie podejrzeć jakie SBC jest w systemie. 

Tak samo jak w zeszłym roku można było podejrzeć TOWT. 

W sumie obkupiłem się srebrami z 5 lig + jeszcze z rosyjskiej, NOS, MLS ale już bez szczegółowej rozpiski tak że mi obojętnie kiedy która liga wejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W paczkach za Squad Battles też ładne karty wypadają. Tydzień temu trafiłem kartę OTW i dzisiaj tak samo.948f7866d57d9068b8d7b9c5df2e64f7.png

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×