Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

W paczkach za Squad Battles też ładne karty wypadają. Tydzień temu trafiłem kartę OTW i dzisiaj tak samo.948f7866d57d9068b8d7b9c5df2e64f7.png
Za jaką rangę ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już są nagrody za zeszły tydzień? Myślałem że sesja kończy się o 1 w nocy

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W niedziele (a w zasadzie to poniedzialek) do 2 w nocy mozna grac sb i od razu daja nagrody. Paki z fut champions sa w czwartek.

Junajted dobry zawodnik, ze ma zamiar grac fut champions na xboxie i ps4. Ja to bym w koncu pekl i rzucil padem w tv...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Co zrobić by odblokować możliwość przeprowadzania transferów w aplikacji? Wpisany na konto Ea jestem :)
Sorki za banalne pytania, ale dopiero zaczynam swoją przygodę w tym trybie ;)f88052d22119d945a3913ae2a63cf15f.jpg

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grać mecze :)

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Junajted dobry zawodnik, ze ma zamiar grac fut champions na xboxie i ps4. Ja to bym w koncu pekl i rzucil padem w tv...


On ma specjalnego pada do rzucania. ;) w sumie dobry pomysł mieć coś takiego pod ręką. Szacun, na dwóch konsolach cisnąć z takim wynikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grać mecze

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka


Po jakim okresie się odblokuje?

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fenix jak tam wyniki w WL ?

 

Gdzie mogę sprawdzić czy typ z którym gram jest prawdziwym dorodnym wypasionym kotem czy zwykłym brudnym dachowcem ? Gdzieś te nicki się wpisywało ale nie pamiętam już gdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Foxter napisał:

 


On ma specjalnego pada do rzucania. ;) w sumie dobry pomysł mieć coś takiego pod ręką. Szacun, na dwóch konsolach cisnąć z takim wynikiem.

Mowil, ze zdecydowanie poziom na ps4 slabszy bo duzo niedzielnych graczy i czy f3nix czasem nie siedzial dzis u niego na streamie o 3 w nocy?

No jeden z moich padow pewnie niedlugo sie zmieni w takiego do rzucania : P bo mam zamiar zagrac w fut champions w ten weekend

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za jaką rangę ??

Złoto 2, bo tylko kilka meczy zagrałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Junajted to jest uzależniony. Grać na dwóch platformach, co chwile stream po ileś godzin. To już przesada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dam wam dobrego tipa na zarabianie.

Kupujecie Giovinco za 700 i CF-ST za 200 przerabiacie na ST i sprzedajecie za 3000

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dam wam dobrego tipa na zarabianie.
Kupujecie Giovinco za 700 i CF-ST za 200 przerabiacie na ST i sprzedajecie za 3000
 
 
Już chyba trick nie działa, bo jest ST na buy it now po 2k
A tak BTW to o co chodzi z tym Giovinco?

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to że jest coś na buy now taniej nie znaczy że się nie sprzeda. Ludzie są tak leniwi że nawet nie sprawdzają. Dommanu o tym mówi w ostatnim filmiku i to jest 100% prawdy

ja sprzedawałem ify po 19 a buy now są za 12750

 

Giovinco może być w SBC to jest większe zainteresowanie kartą ale i tak 15 kupiłem za 700

 

Polecam też kupić Ciman i Victor Vazquez. Ten sam casus mogą być w SBC wczoraj mi sie od ręki sprzedawali za 1400 kupieni przed sekundą za 400

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Handel ogólnie jest przyjemny i żałuje że dopiero teraz się do niego przekonałem.
Kupujący to dziwacy. W nocy jak grają Amerykanie to prawie wszystko można sprzedać z dużą przebitką, bo jest mniej kart na rynku, a i hamburgery są jeszcze bardziej leniwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elita 2 wbita (godzinę przed zakonczeniem spadlem z elity 1)
A w paczkach gówno jakich mało... Najlepsza karta overall 79 no żart...
Ogólnie czekam na kolejnego pacza bo nie da się w to grać.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w to od tygodnia, nigdy wczesniej nie mialem stycznosci z Fifa czy FUTem .. co polecacie dla nooba? Jakies pierwsze kroki w grze albo czytelne tutki na YT? No nie kumam wiekszosci skrotow krorych tu uzywacie.. ani myslowych ani tych w postach ;) 

Gram w to od tygodnia, nigdy wczesniej nie mialem stycznosci z Fifa czy FUTem .. co polecacie dla nooba? Jakies pierwsze kroki w grze albo czytelne tutki na YT? No nie kumam wiekszosci skrotow krorych tu uzywacie.. ani myslowych ani tych w postach ;) 

 

Aaa.. pogralem troche w SquadBattles i udalo sie zdobyc Zloto 3 ..  bylo 2, ale spadlem i zabraklo juz meczy do rozegrania zeby nadrobic punkty. Gram na latwym poziomie, nie krzyczcie :24_stuck_out_tongue:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy moglby ktos wyslac mi liste transferowa (najlepiej do 100) byłbym mega wdzięczny... psn: pl_m4ckoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cudowna jest ta gra. Podobno za squad battles wpadają całkiem fajne nagrody. Szkoda, że przy każdej próbie wejścia do tego trybu, gra się zacina. Ktoś coś? :31_neutral_face:

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, piachu00 napisał:

Fenix jak tam wyniki w WL ?

 

Gdzie mogę sprawdzić czy typ z którym gram jest prawdziwym dorodnym wypasionym kotem czy zwykłym brudnym dachowcem ? Gdzieś te nicki się wpisywało ale nie pamiętam już gdzie :)

Gold 1. Slabo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, F3niX napisał:

Gold 1. Slabo.

Nie przesadzaj, jak na pierwszą WL to nie jest źle, a z ciekawości Twoja najwyższa ranga miesięczna i tygodniowa w 17 ?

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POTM Mane jest tylko na 20 meczów, czy można mu przedłużyć kontrakt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj nie mogę grać w  squad battles  pojawia się wyróżniony skład i się zawiesza nie da się nic zrobić do sklepu jak wchodzę gdzie są paczki też często się przycina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×