Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Od wczoraj nie mogę grać w  squad battles  pojawia się wyróżniony skład i się zawiesza nie da się nic zrobić do sklepu jak wchodzę gdzie są paczki też często się przycina.

Też tak miałem. Zresetuj grę i jak wejdziesz do sq to od razu daj r1 żeby przesunąć w prawo i wróć ponownie do wyróżnionego

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

4dde5c34847daf467e16d19dc650698d.jpgCzy ktoś by zasugerował jakieś zmiany do 150k.

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafiłem ze sb czarna kartę sirgussona i jestem w szoku w weekend latał po 40k teraz prawie 90.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, piachu00 napisał:

Nie przesadzaj, jak na pierwszą WL to nie jest źle, a z ciekawości Twoja najwyższa ranga miesięczna i tygodniowa w 17 ?

Tygodniowa - elita 2 

miesieczna - elita 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Siudak83 napisał:

Sprzedawać czy czekać? Czyli to nie if tylko ten z one too watch?

jak wyjdzie IF to OTW dostanie upgrade. Trzymać do środy i wtedy sprzedać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz pytanie od małego amatora ;) co w tym składzie zmienić ? Nie za jakieś gigantyczne pieniądze ?

 

didkcon1a0s5_t.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś jak w sq grać z komputerem? Gram na klasie światowej i moja obrona nie istnieje. W jaki sposób zagrywac takie prostopadłe podanie jak robi to komputer na dobieg i jak się bronić. Drugi mecz przegrany.. W ataku rów bez dramat bo nikt wogole nie wychodzi na pozycję. Komputer jak leci to zaraz trzech się wystawia

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Melbern trafione. Na tym pojedynczym sbc 100k powinienem być do przodu

Na nonrare złotych niezła kasę się trzepie. Ja na jednej karcie przez tydzień zrobiłem ok 500k (i uważam, ze jest to słabo) w sumie bez znaczenia było, czy jest z nim sbc, czy nie. A przy sbc ceny potrafią skoczyć nawet o 400%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jakich Wy tu kwotach gadacie, ja ledwo 300k mam z handlu i to i tak sukces

 

Maxym cos sie przestal udzielac chyba, a widzialem ze profit na rynku ma ponad 10 baniek, ja pierdziele;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten link co można było się dostać do ligi weekendowej to działał tylko na pierwszy tydzień czy na drugi i wzwyż również będzie działał ??

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o kurde ale jaja
wjebalem sie w te nowe sbc ktore jest kompletnie nieoplacalne gdzie na 4 sklady wyszlo mi az 60k (nie sadzilem, ze tyle sie nazbiera) i przy drugiej duzej paczce premium gdy nie bylo ekranow powiedzialem sobie pod nosem "no to chociaz niech Jesus wyleci i bede na 0" i kuzwa wyskakuje napastnik Brazylia City :1_grinning: 66k na rynku wart cos pieknego ale z reszty paczek wylecial juz szrot. Mimo tego z 60k i tak do przodu :24_stuck_out_tongue:

W sumie to gral ktos nim? szukam drugiego napastnika dla Kinga a testowalem Chicharito, Ibre oraz Vardy'ego i widze, ze Morata sie juz pojawil na rynku a to dobry kocur jest mimo slabych statystyk.

Jesus dobry swir : )

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten link co można było się dostać do ligi weekendowej to działał tylko na pierwszy tydzień czy na drugi i wzwyż również będzie działał ??
 
 
Czytajac regulamin można wylapac bana jeśli się będzie tego używać od tak

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, DeX napisał:

O jakich Wy tu kwotach gadacie, ja ledwo 300k mam z handlu i to i tak sukces

 

Maxym cos sie przestal udzielac chyba, a widzialem ze profit na rynku ma ponad 10 baniek, ja pierdziele;)

300 k to ja mam z dzisiejszego handlu

 

Edit: wyciek mówi że SBC Rosyjska i NOS już za rogiem. ale rynek już wie bo ceny sreberek już latają po prawie 1000 a jeszcze kilka dni temu brałem wszytko po minimum

22281907_1603179806408779_25520034218186

Edytowane przez pablos_PRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie co mecz mam lagi 2-3 sekundowe przycięcia co kilkanaście sekund ,tez macie lagi ?Zdarza  się mecz bez lag ale bardzo rzadko 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę usunąć nie wygranych kart z celów transferowych na komorce. Jakaś rada?

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Messi po dzisiejszym hat-tricku pewnie dostanie jakąś kartę. Dobrze że go kupiłem przed meczem.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde o jakich Wy tu kwotach mówicie, ja mam tylko 130k za same mecze od premiery, oczywiście miałem więcej, ale wydałem.
W jaki sposób handlujecie?polujecie na karty i potem sprzedajecie z zyskiem?

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy ile masz czasu. Na trzepaniu niskich nominałów możne te kilkaset tysięcy wyciągnąć tygodniowo. ale to często siedzenie do 2 w nocy a potem odpalanie web app co godzinę

 

Ja już jestem fizycznie wykończony bo to jak druga praca.

 

Skuteczniejszą metodą jest obstawianie SBC i TOTW. ale tu jest ryzyko że jak nie trafisz to za dużo nie zarobisz.

 

Metodą którą odkryłem jest granie pod SBC ale puszczenie kart przed jego ogłoszeniem. Wtedy zysk jest stabilny, pewny ale nie mamy takich szaleństw jak z Australijską gdzie zarobiłem ponad 150k

 

Dla mających mało czasu polecam tą ostatnią to jest stabilny zysk sześciocyfrowy a potrzebujemy kilku godzin by skupić karty a następnie we wtorek tylko je wystawiamy. Jak ktoś jest zainteresowany to mogę opisać krok po kroku

 

 

 

Edit. Z uwagi na zainteresowanie daję poradnik.

1) Wchodzimy na stronę 

http://fifa-analytics.com/prediction/marquee-matchups

wybieramy najbliższy tydzień

http://fifa-analytics.com/18/prediction/marquee-matchups/f99smqY/week-5

Po prawej mamy głosowanie. Patrzymy co obstawiają inni gracze

Wybieramy kilka najpopularniejszych, ale tak co najmniej z 6-8

I zaczynamy kupować karty zawodników z tych drużyn, złote non rare do 400, ale najlepiej po min, złote rare do 750

Jak gorsze drużyny to też srebrne non rare 200, rare do 400.

Jak dobra drużyna to raczej wyższe OVR, ale powyżej 1000 nie ma szaleć. Duble trzymamy na transferowej, więc trzeba odpowiedno zarządzać miejcem na listach

 

I tu nie ma reguły część kart kupi się po minimach lub tanio w tygodniu, część w weekend, ważne by zbytnio nie przepłacać. Lepiej żeby nie kolidowało żadne inne SBC typu Hiszpanie z hiszpańskiej, bo to podbija ceny, lepiej czekać aż się skończy i dopiero kupować

 

I teraz najważniejsze nie czekamy do SBC, tylko karty wystawiamy we wtorek do rana

kupione za 350 wystawiamy za 950/1900

Kupione za 700 wystawiamy za 1900/2900

Raczej nie zmieniamy cen. jak coś się nie wyprzeda może trafimy SBC i wtedy też zarobić.

 

Ogólnie wygląda to tak że w większości ceny sprzedaży przed SBC są lepsze niż na SBC :non rary z Milanu sprzedawałem koło południa po 2900 a trafione karty z Barcy po ogłoszeniu SBC co najwyżej za 1500.  Co jest absurdem, ale działa.

 

Spowodowane jest to że wielu ludzi poluje na SBC, myśląc że zarobi i skupuje karty aż do 19:00

Wczoraj zarobiłem tym sposobem ze 150k, ale i tak się na nim zbytnio nie skupiałem. A na Barca Atletico może zarobiłem 10k a niby SBC trafione.

 

Celować w SBC lepiej niszowe tak jak ta Australijska. A popularne SBC zarabiać do 19

 

 

 

Edytowane przez pablos_PRO
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj grałem elimki do WL, dwa razy w finale odpadłem i za trzecim razem wygrałem. Spotkałem sporo ikon, muszę powiedzieć, że robią różnice. Nie wiem jak legendy - bo nie miałem Xbota ale ikony robią robotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim wyjdą totsy to będą robić różnice. Ja w 17 miałem w sumie defensywnego Matthausa a i tak wygrywał mi co drugi mecz.

 

Ale jak weszły totsy to nawet by wchodzić z ławki się nie nadawał. Byle TOTS za 50 koła grał lepiej. 

 

Ja bym kupił sobie 1 ikonę i reszte tańszy skład niż kupić 11 wysokich NIFów o chorozawyżonej cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



bo może dostać Ifa


Mógłby mi ktoś to wytłumaczyć? Jak to działa te karty nagle będą miały lepsze staty czy o co chodzi? Dopiero pierwszy rok gram w UT na poważnie

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy i o której dokładnie są przyznawane paczki za LW?  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×