Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

W czwartki o 19.
Pablos poka sklad jakim grasz, bo z takimi zyskami to pewnie Ronaldo i Maradona sa w skladzie :)
Zazdroszcze :1_grinning:

Wysłane z mojego K10000 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zależy ile masz czasu. Na trzepaniu niskich nominałów możne te kilkaset tysięcy wyciągnąć tygodniowo. ale to często siedzenie do 2 w nocy a potem odpalanie web app co godzinę
 
Ja już jestem fizycznie wykończony bo to jak druga praca.
 
Skuteczniejszą metodą jest obstawianie SBC i TOTW. ale tu jest ryzyko że jak nie trafisz to za dużo nie zarobisz.
 
Metodą którą odkryłem jest granie pod SBC ale puszczenie kart przed jego ogłoszeniem. Wtedy zysk jest stabilny, pewny ale nie mamy takich szaleństw jak z Australijską gdzie zarobiłem ponad 150k
 
Dla mających mało czasu polecam tą ostatnią to jest stabilny zysk sześciocyfrowy a potrzebujemy kilku godzin by skupić karty a następnie we wtorek tylko je wystawiamy. Jak ktoś jest zainteresowany to mogę opisać krok po kroku
 
 
 
Edit. Z uwagi na zainteresowanie daję poradnik.
1) Wchodzimy na stronę 
http://fifa-analytics.com/prediction/marquee-matchups
wybieramy najbliższy tydzień
http://fifa-analytics.com/18/prediction/marquee-matchups/f99smqY/week-5
Po prawej mamy głosowanie. Patrzymy co obstawiają inni gracze
Wybieramy kilka najpopularniejszych, ale tak co najmniej z 6-8
I zaczynamy kupować karty zawodników z tych drużyn, złote non rare do 400, ale najlepiej po min, złote rare do 750
Jak gorsze drużyny to też srebrne non rare 200, rare do 400.
Jak dobra drużyna to raczej wyższe OVR, ale powyżej 1000 nie ma szaleć. Duble trzymamy na transferowej, więc trzeba odpowiedno zarządzać miejcem na listach
 
I tu nie ma reguły część kart kupi się po minimach lub tanio w tygodniu, część w weekend, ważne by zbytnio nie przepłacać. Lepiej żeby nie kolidowało żadne inne SBC typu Hiszpanie z hiszpańskiej, bo to podbija ceny, lepiej czekać aż się skończy i dopiero kupować
 
I teraz najważniejsze nie czekamy do SBC, tylko karty wystawiamy we wtorek do rana
kupione za 350 wystawiamy za 950/1900
Kupione za 700 wystawiamy za 1900/2900
Raczej nie zmieniamy cen. jak coś się nie wyprzeda może trafimy SBC i wtedy też zarobić.
 
Ogólnie wygląda to tak że w większości ceny sprzedaży przed SBC są lepsze niż na SBC :non rary z Milanu sprzedawałem koło południa po 2900 a trafione karty z Barcy po ogłoszeniu SBC co najwyżej za 1500.  Co jest absurdem, ale działa.
 
Spowodowane jest to że wielu ludzi poluje na SBC, myśląc że zarobi i skupuje karty aż do 19:00
Wczoraj zarobiłem tym sposobem ze 150k, ale i tak się na nim zbytnio nie skupiałem. A na Barca Atletico może zarobiłem 10k a niby SBC trafione.
 
Celować w SBC lepiej niszowe tak jak ta Australijska. A popularne SBC zarabiać do 19
 
 
 
A ile dni przed SBC zaczynasz "działać"?

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

A ile dni przed SBC zaczynasz "działać"?

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Oczywiście chodzi mi ile przed MM

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

im wcześniej tym lepiej. można już we wtorek zmyślą o następnym wtorku. potem w weekend jak są jakieś SBC i ludzie otwierają paczki, tylko jak wspominałem trzeba uważać aby nic nie kolidowało. bo te niedawne sbc: 2 anglików z angielskiej , 2 niemów z niemieckiej itd podbijało ceny.

 

Ja nie gram żadnym składem bo nawet nie mam gry  (jedynie 10h triala) ;) zarobię te kilka baniek na przyszłość. może kupię na promocji a może w ea access. Cały rok grania i intensywnego handlowania to dla mnie za dużo.

 

Wszystkie karty mam już kupione. jeszcze planują zarobić milion na Ifach, pół miliona na srebrach z gorszych lig i 1,5 miliona na srebrach z 5 top lig.

 

Dlatego chętnie podzielę się wiedzą bo już u mnie handelek tylko w 1 stronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też chciałem spróbować zarobić coś na IFach ale trochę nie wiem jak zacząć. Kupować zaraz jak się pojawią i sprzedawać tydzień później aż wylecą z paczek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupować tanio.

tanie ify latają już od początku w okolicach minimum więc nie ma co czekać. Trzeba tylko kupować wieczorem gdy wychodzą paczki.

takie po 15k typu Rui Patricio  można już od 3 dnia kupować czyli od weekendu

Droższe typu Brozovic trzeba czekać aż do końca , tak do przedostatniego dnia

https://www.futbin.com/18/player/15536/Meunier/

 

tu macie wykres. od soboty do wtorku można polować. dajesz 85% ceny rynkowej i modlisz się aby nikt nie przebił

 

A zarabiasz jak wylecą z paczek ale to zarobek kilku tys. albo trzymać gdy będą potrzebne do SBC wtedy będą latać ok 30k.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karty Hero DL3Lj7pUEAENW5O?format=jpg

Dobre miałem przeczucie co do Messiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bezpiecznie przelać ponad 300k na jakieś czyste konto, bo mam transfer liste tylko 30 miejsc, mimo że wykupiłem sobie stówke to coś się zbugowało, a EA mowi ze nie moze mi pomóc i tyle;) i nie da sie kupić tego drugi raz, ani nikt nie może mi tego wysłać. tracę w uj czasu zeby wszystko poukladac i pomiescic, a i tak np przed SBC nie moge kupic tyle kart ile bym chciał. XO

 

ps - kiedys widziałem sposób, zeby robic SBC na koncie które ma rekord 0-0-1 i jest lepszy drop - ktoś testowal?

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem SBC na nowym koncie i nic ciekawego nie wypadło. Dużo lepszy drop mam na swoim głównym koncie.

Jak chcesz w miarę bezpiecznie przelać to kup jakieś IFy za minimum i wystaw je drożej (ale nie za maksimum). Przelewam tak między swoimi kontami i jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kupować tanio.
tanie ify latają już od początku w okolicach minimum więc nie ma co czekać. Trzeba tylko kupować wieczorem gdy wychodzą paczki.
takie po 15k typu Rui Patricio  można już od 3 dnia kupować czyli od weekendu
Droższe typu Brozovic trzeba czekać aż do końca , tak do przedostatniego dnia
https://www.futbin.com/18/player/15536/Meunier/
 
tu macie wykres. od soboty do wtorku można polować. dajesz 85% ceny rynkowej i modlisz się aby nikt nie przebił
 
A zarabiasz jak wylecą z paczek ale to zarobek kilku tys. albo trzymać gdy będą potrzebne do SBC wtedy będą latać ok 30k.
 
Nie grałem w 17 więc sbc to dla mnie nowość. Czyli mam rozumieć że pod koniec cyklu tej fify będą sbc co trzeba je ifami wypełnić? Rozumiem że nagrody będą jakieś kozackie?

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie tylko pod koniec. Mam nadzieję że w piątek będzie sbc gdzie potrzebny będzie if. 
A nagrody jakieś lepsze za to rozumiem?

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób Wy kupujecie jednakowe karty wielokrotnie bez tymczasowego bana? Często się zdarza że zostaje przelicytowany i muszę szukać kolejnej karty i po kilkunastu takich próbach dostaje tymczasowy timeout...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostawałem bany w tym roku z 4 razy. Ale ostatnio weryfikację że nie jestem botem i to dosłownie co 10 min

 

Jak chcesz zdjąć bana to trzeba się zalogować na innym urządzeniu. Np jak dostałeś bana na telefonie, zaloguj się na pc i odwrotnie. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A nagrody jakieś lepsze za to rozumiem?

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Takie same

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych którzy otwierali już sporą ilość paczek, np. za Fifa Points ale nie bardzo znają się na handlu. Polecam sprawdzić czy macie zawodników z Ligi Meksykańskiej, Tureckiej, Australijskiej, Koreańskiej i Japońskiej. Są aktualnie dostępne SBC i grajki których normalnie bym dusił w klubie i pewnie opchnął w najsłabszym SBC właśnie poszli po 7-9k...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SBC to piękna sprawa.

Kolejny dobry traf.681f04fda98c27ead1f97f894da7bc49.jpg

 

I jeszcze jakiś if wypadł.

60a16930b16f9944db0a5f5ef3974bb3.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś miał wolne poszerzenie listy transferowej o 30 miejsc (do 100, to za 45lvl) i chciałby podarować, to chętnie przygarnę :) Mój PSN: adamlis88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Krosek napisał:

SBC to piękna sprawa.

Kolejny dobry traf.681f04fda98c27ead1f97f894da7bc49.jpg

 

I jeszcze jakiś if wypadł.

60a16930b16f9944db0a5f5ef3974bb3.jpg

nieźle, zależy dla kogo - ja od 2011 roku nie trafiłem nic wartego więcej niż 60k. Te 60k któregoś tam roku to był Yaya Toure. Reszta sam szrot.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Krosek napisał:

SBC to piękna sprawa.

Kolejny dobry traf.681f04fda98c27ead1f97f894da7bc49.jpg

 

I jeszcze jakiś if wypadł.

60a16930b16f9944db0a5f5ef3974bb3.jpg

gratki, jakie sbc?

 

ja kiedys w fifie 14 trafilem if thiago silve i to tyle z tych drogich, a z takich srednich to w 18 mkhitaryan, willian i if brahimi i tyle, zaden szal ale parenascie/paredziesiat tysiecy zawsze

 

PS. Jak obstawiacie - POTM Aguero czy POTM Kane? 

Aguero 3 mecze, 5 bramek 3 asysty

Kane 4 mecze, 6 bramek 0 asyst

imo Kun, zobaczymy

Edytowane przez DeX
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam na Kane. (mam kupione non rare z drużyn, którym zasadził bramki). Swoją droga, gdyby wygrał Aguero, to tez bym sie nie obraził, a juz na pewnego gdyby wymagana była jego zwykła karta do sbc

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nieźle, zależy dla kogo - ja od 2011 roku nie trafiłem nic wartego więcej niż 60k. Te 60k któregoś tam roku to był Yaya Toure. Reszta sam szrot.

Ja też gram od 2011 i do Fify 16 mój najlepszy traf w paczce to był jakiś TOTS z Ekstraklasy. W Fifie 17 w FUTa nie grałem, a teraz w Fifie 18 mi co chwila dobre karty wypadają.

gratki, jakie sbc?

Salah z Hybrid Leagues, a ten IF z Atletico vs Barcelona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I po handlu... zobaczcie jakie SBC EA rzuciło! :We_want_you:

A przygotowywałem się do następnych Ważnych Meczy i postawiłem głównie na piłkarzy Feyenoordu i Ajaxu. Teraz tylko czekać aż profity wpadną :)

Edytowane przez s0-Vicky
edit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, pablos_PRO napisał:

OMG co oni zrobili. to wywali cały rynek w kosmos. Wysokie karty, IFy itd

 

Twoje IF'y się przydadzą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×