Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Krosek napisał:

Liga weekendowa została przedłużona o jeden dzień.

I tak ogólnie to w tej lidze weekendowej jakieś cyrki się dzieją w moim odczuciu. Przegrywam z jakimś PACE składem 0:5 do 80 minuty i nagle mój Suarez doznaje przebudzenia i wsadza pięć bramek i w dogrywce kolejne dwie i wygrywam cały mecz 7:6.
Jak zagrałem już 150 meczy online w sezonach FUT tak takich jaj jeszcze nie widziałem.

Powiem Ci jedno, gram wczoraj z typkiem - widać, że grać to on nie potrafi, ja tłukę głową w mur, a on co strzał w bramke to gol. 30 minuta, a ja już mam 0-3. Mówię sobie - spokojnie to leszcz, odrobisz to. Odrobilem, 4-3 w regulaminowym czasie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, piachu00 napisał:

Powiem Ci jedno, gram wczoraj z typkiem - widać, że grać to on nie potrafi, ja tłukę głową w mur, a on co strzał w bramke to gol. 30 minuta, a ja już mam 0-3. Mówię sobie - spokojnie to leszcz, odrobisz to. Odrobilem, 4-3 w regulaminowym czasie :)

takie winy smakuja najbardziej, gorzej jak tluczesz caly mecz glowa w mur caly mecz a jakis frajer wygrywa easy kilka do zera majac tyle strzalow co goli

 

ostatnio gralem z jakims leszczem, akcji nie potrafil dobrze rozegrac i jedyne co robil to Wernerem z daleka strzelal, doslownie 5 goli Wernerem strzelil, z czego 4 z daleka w samo okno, no bo jak inaczej moze leciec pilka z 20-25 m jak nie w okno?;) a jednego z główki. Ostatecznie w 90 minucie wyrównałem na 5-5.Gość miał 6 strzałów, 5 goli 40% posiadania. Ja jakieś 20 strzałów, 15 celnych, 3 słupki itd... 

 

Mi się ta gra nie podoba i mówie to od samego początku przed patchami, praktycznie każdy mecz to inna historia.W jednym tempo kosmiczne, 10 goli na mecz, w drugim tempo jak w demo prawie i ciężko nawet jedną bramkę ustrzelić. W każdym meczu obijam słupki lub poprzeczki i to najczęściej w 100% sytuacjach. Bramkarze to nadal debile, z tą różnicą że zazwyczaj parują piłkę do boku a nie jak kiedyś przed siebie pod nogi rywala. Loby wchodzą jak w masło, strzały z daleka tak samo z tą różnicą że po patchu znerfili finezyjny z okolicy 16-20 m w samo okno, i teraz lutujesz zwykly strzał po przekątnej w okno,zupełnie jak w fifie 17.

Cudowne,nadprzyrodzone pomoce od Boga fify dla rywala, jak i gole fartowne w 90 min jak były tak są. Jak mówi Fenix, fifa 17.1. 

Wydaje mi się też że te nowe 'super ekstra' dośrodkowania którymi się tak chwalili też już są nieefektywne, w większości lecą pod nogi rywala, lepiej podać do boku zwykłym podaniem, a pamiętam że w demo fajnie się wrzucało - nie każda piłka dochodziła pod nogi ale tez nie było tak że kazda leci w rywala.

 

Ale i tak najwiekszym rakiem byla fifa 14, co drugi skład był z Benteke, te strzały z główki które wchodziły prawie za każdym razem do dziś mi się śnią

 

A tu jeszcze smaczek z wczoraj, mecz Barca - Real, spójrzcie na stroje xD coś jakość pogorszyło ale tyle widać.

 

IMG_9616.JPG

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko, moze zawodnik dostac in forma jezeli dostal w poprzednim tygodniu karte HERO ? Chodzi mi konkretnie o Siggurdsona 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie może ale raczej nie dają kart specjalnych 2tyg z rzędu. Bakambu strzelił 3 czy 4 gole i nie dostał bo miał niedawno 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym 940 tys. A i tak od wtorku wyłączyli mi web app. I mam tylko 2h trial by wystawić karty. Gdybym miał dostęp to bym wchodzil już w grube miliony. Ale z tego co słyszałem gra nie jest zbyt dobra, więc dużo nie mam czego żałować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli marnujesz czas na handel a nawet nie masz zamiaru gry kupowac? ma to sens :smart:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coinsów zawsze można się "pozbyć" :)) Przy takich kwotach i umiejętnościach handlu można mieć z tego ładny $. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę będę miał na 100% z EA Access. Akurat będą wchodzić Totsy, będą mistrzostwa swiata, czyli najciekawsze rzeczy w fifie.

Teraz mi po prostu łatwiej zdobyć kapitał na start.

Przy okazji łudzę się że coś naprawią. 

Na cały rok z fifą szkoda mi czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gdzieś można sprawdzić ile gier w Squad Battles się rozegrało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilkukrotne spóźnione rozwiązanie testu CAPTCHA prowadzi do trwałej blokady dostępu do web-app i companion :) Później już można tylko handlować z poziomu konsoli. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej grze twórcom pomylił się tytuł.  Zamiast NHL nazwali ją fifa . W NHL czasem pada mniej goli.  Żenująca jest ta gra, żałuję że ją kupiłem.  Pozdro graczy którzy wybrali jedną chyba słuszną "kopankę" 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W środę o 20 nagrody za WL ? dobrze, że gold wystarczy aby nie grac znowu tych rakotwórczych eliminacji :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, piachu00 napisał:

W środę o 20 nagrody za WL ? dobrze, że gold wystarczy aby nie grac znowu tych rakotwórczych eliminacji :1_grinning:

W Czwartek o 19:00

9 godzin temu, piachu00 napisał:

WL do jutra do 20 ??

Do Wtorku 8:00, przedłużyli o 24h.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Killer--PL napisał:

W tej grze twórcom pomylił się tytuł.  Zamiast NHL nazwali ją fifa . W NHL czasem pada mniej goli.  Żenująca jest ta gra, żałuję że ją kupiłem.  Pozdro graczy którzy wybrali jedną chyba słuszną "kopankę" 

Ja nie żałuje bo sprzedałem z 25 zł straty. Chyba najgorsza Fifa od 2009 (konkuruje z beznadziejna 10)

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam sobie ten temat od czas do czasu i dzięki wam jeszcze bardziej utwierdzam się w mojej racji, że zakup PESa po kilkuletniej przygodzie z FIFĄ to była super decyzja. Czytając was to tak jakbym czytał swoje posty i myśli z czasów FIFY 17. A więc tak jak myślałem zmian niewiele, w sumie tylko kosmetyka a rak ten sam. Nikogo nie namawiam na siłę bo i tak każdy sam kiedyś do tego dojdzie ale konkurencja jednak gejmplejem odjechała daleko. Mimo wszystko powodzenia i dużo wytrwałości życzę :-)

 

Jedynie czego mi brakuje w PES to SBC, to akurat było bardzo fajne ale da się żyć bo sama gra rekompensuje ten brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ea wynagradza mi brak czasu na gre zachecajac do grania min 2 meczy dziennie w squad battles tygodniowymi nagrodami.silver 1 plus cotygodniowa paczka z ronaldo edition gdzie byl dybala.obaj juz sprzedani20171014_233054_001-1008x756.thumb.jpg.67cb63e6098380d605f59c486f84946d.jpg20171016_211810-1008x567.thumb.jpg.53ef313ccdc7b95228d022ecf9420caa.jpg

Edytowane przez Twarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też trochę szczęścia miałem w nagrodach SB - za chyba 4 mecze w tygodniu 12k + paczki, w których wpadł David Luiz - 100k

 

Ciekawe czy taki drop jest tylko na początku i spie*dolą to tak jak w Draftach : D Zastanawiam się, czy warto męczyć się w WL i próbować rozegrać kilkanaście meczy mimo braku czasu w weekend, czy może lepiej odpuścić i zagrać bez spiny dodatkowo jakieś 2-3 mecze w SB... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ogarniesz gre na legendarnym to zdecydowanie SB, ja spokojnie wygrywam sobie te 4 mecze codziennie (lub raz na dwa dni, tylko nie odświeżam przeciwników na początku tylko gram najpierw te z poprzedniego dnia) i wpada Elita 1 lub Elita 2, czyli 2 mega paczki i coinsy. 

Ale drop mam fatalny... może rzeczywiście coś jest z tym bilansem, bo za paczki warte około 1 mln coinsów (za sbc i SB) dostałem Godina (30k) i Toure (25k)... także tego...

Edytowane przez danon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie na legendarnym gra mi się fajnie. I o wiele mniej wku*wia mnie, gdy w 100% przegrywam przez bullshit gry z AI, niż w grze online, gdy dostaję w ciągu 5 minut 3 bramki z "czapy" od przeciwnika, który nie potrafił skleić w pierwszej połowie 3 podań :1_grinning:

 

Dzieje się coś czego bym się nie spodziewał, zawsze olewałem grę offline - w ogóle nie interesował mnie ten tryb w FUT, wolałem grać online mimo tego, że ta gra potrafiła mnie doprowadzić do rozpaczy... Tak teraz SB to chyba jedyny tryb, który utrzymuje miejsce FIFY na półce : o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, danon napisał:

Jeżeli ogarniesz gre na legendarnym to zdecydowanie SB, ja spokojnie wygrywam sobie te 4 mecze codziennie (lub raz na dwa dni, tylko nie odświeżam przeciwników na początku tylko gram najpierw te z poprzedniego dnia) i wpada Elita 1 lub Elita 2, czyli 2 mega paczki i coinsy. 

Ale drop mam fatalny... może rzeczywiście coś jest z tym bilansem, bo za paczki warte około 1 mln coinsów (za sbc i SB) dostałem Godina (30k) i Toure (25k)... także tego...

teraz coś wyczytałem że liczy się bilans BRAMKOWY, i to by mialo sens bo zrobiłem nowe konto, spróbowałem sposobu Dommanu z bilansem 1-0-1, pierwszy mecz bronzami na legendarym przegralem, potem odpalilem niski poziom strzeliłem mase bramek i bilans na duży +, zacząłem robić SBC hybrydy narodowe i dostałem taki shit,że poezja. Wydałem coś koło 20k na całe SBC, a z 5 paczek dostałem tylko dwóch piłkarzy o ovr 83(oczywiście nic nie warci), pokusiłbym się o stwierdzenie że dostałem takie gówno że gdyby nie Dembele(ovr 82)  to byłbym może pare k do przodu, a przecież to chyba najbardziej opłacalne SBC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej potrzebne jest szczęście i odpowiednie godziny, niż bilans. Ja mam u siebie na plusie mecze i bramki, a wypadają bardzo dobre karty.
W tym tygodniu było nieco słabiej niż w zeszłych, ale i tak na wszystkich dotychczasowych paczkach które odbierałem na dwóch kontach zarobiłem ponad milion.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×