Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Ok już dostałem! 4a95083a87bb9ec78a1b86a8a8fa3f4d.jpg

Bez ekranów i nie najlepszy grajek w paczce ale jak najbardziej na plus


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za silver 1 Bakayoko, Firmino I Marcelo. W końcu coś konkretnego... c3e9528eb34a9fa02fce1c3961c43cbb.jpg

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja znając życie sama kupa... ale dopiero sprawdzę jak wrócę z roboty wieczorem :) Ciekawe czy coś się nie popieprzy przez to, że zagrałem eliminacje :1_grinning:

8 godzin temu, Romariooo84 napisał:

Ok już dostałem!

Bez ekranów i nie najlepszy grajek w paczce ale jak najbardziej na plus emoji123.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A tam na stoliku to mój ziomek Świeżak ? :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Zacząłem grać 422-2 dzięki handlowi trochę się dorobiłem bo w paczkach nie leci mi nic. 

Na ten moment skład wygląda tak :

Leno 

Alaba boateng bailly Valencia 

Martial rijkaard 86 pogba dembele 

Mbappe otw griezman 

 

 

Dzisiaj zaczynamy zmagania w LW. Liczę na coś pomiędzy elita a Golden 1, może coś w końcu wypadnie.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gold 1 to na lajciku składem kapiszonów mimo 4 dsc i jednej przerwy w dostawie prądu :1_grinning:

 

Nigdy mnie nie wyrzucało z serwerów EA aż do tej edycji, jest dramat - na 40 spotkań 4-5 razy lecę. Przy sezonach to mniejsza o to, ale kiedy gramy o każdego wina w WL to troszkę słabo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pulisic/Musonda scream chodzą w okolicy minimum, a widełki mają do 300k, więc się nadają do takich operacji.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A miejsca w których można sprzedać coins ? allegro ?a coś szybszego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tak drogimi piłkarzami to bym uważał. Z tego co kojarzę lepiej się nadłubać na tańszych, gdzie różnica w cenie jest maksymalnie kilka-kilkanaście tysięcy.
I nie za cenę maksymalną, przykładowo licytacja za 9800 przy maxie 10k.
Co do miejsc to z poprzedniej odsłony przychodzą mi do głowy stronki fabrykacoins i supercoinsy. No tylko mają solidną marże oczywiście, ale załatwiają bezproblemowo.

Swoją drogą jak znajdziesz najkorzystniejszy sposób to możesz dać znać, chyba też skorzystam ;)

 

 

Edytowane przez Mariusz1501

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupuje ify po 10k i wystawiam po 30-35 -max 2 dziennie

narazie bez bana

 

sposob zmudny i dlugotrwaly ale mi wcale nie zalezy zeby miec od razu coinsy na drugim koncie

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.google.com/amp/s/amp.reddit.com/r/FIFA/comments/799a9y/a_paper_written_by_ea_employees_on_dynamic/

 

caly czas powtarzalem do znudzenia na streamach, ze czesto jest tak, ze gram przeciwko grze a nie gosciowi, ktory nic nie ogarnia. Gdyby tylko przyjeli refund to bym oddal ta wersje ikony w pizdziec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie grał ktos Moratą? bo zastanawiam sie czy go nie kupic do ligi hiszpanskiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, F3niX napisał:

https://www.google.com/amp/s/amp.reddit.com/r/FIFA/comments/799a9y/a_paper_written_by_ea_employees_on_dynamic/

 

caly czas powtarzalem do znudzenia na streamach, ze czesto jest tak, ze gram przeciwko grze a nie gosciowi, ktory nic nie ogarnia. Gdyby tylko przyjeli refund to bym oddal ta wersje ikony w pizdziec

ja gram regularnie 'na kanapie' 1v1 offline od lat, i stwierdzam ze zwykly mecz offline , mecz sezonów online(nie w ut) i fut champions to 3 zupelne różne gry, gdzie prawdziwy fun jest grając offline ze znajomym, sezony online też mają swoje dziwne odchyły i pomoce dla rywala, ale to co sie dzieje w fut champions to nawet szkoda komentować. Jedyny mecz w tej edycji gdzie na prawdę nie istniałem, bo gość był niesamowicie ogarnięty - kiwał, zastawiał się mądrze, dobrze bronił, świetnie rozgrywał akcje - wygrałem 2-0. Mój bramkarz dostał nadprzyrodzonych mocy, gość miał z 5 słupków sam na sam i chyba z 15 strzałów na bramke, ja go dwa razy skarciłem strzałem zza pola karnego i tyle go widzieli;) zwycięstwo zapisane, funu zero. Ale zazwyczaj jest na odwrot, ja cisne a słupki przyciągają moje strzały jak magnes, a bramkarz pokroju Butlanda/Harta broni wszystko. U mnie Hart to byl mega placek ,sprzedałem go po 3 meczach nie bronił kompletnie nic... póki co najlepszym bramkarzem jakim grałem jest Cech

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robił ktoś z Was SBC Russian League ?, wypadło coś z tego ciekawego czy nie warto się za to brać?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DeX, to samo jest od kilku lat. Nic się nie zmieniło. Jednak muszę zauważyć, że wylewów jest mniej niż rok temu (może tylko u mnie), a mam rozegranych już około 200 meczów. Te same odczucia - po 6-10 meczach online mam dość wszystkiego. Kumpel wpadnie na piwko i fifkę offline, to siedzimy 6 godzin i gramy non stop, zmieniamy tylko teamy i fun jak nigdy...

 

Dla mnie online wszystko zmieniło się w fifie 2008, kiedy EA wprowadziło te 3 kreski morale zespołu (obok wyniku). W następnej edycji już były ukryte. Zaczynałeś z 2 kreskami a potem w zależności od wyniku spadały na 1 (gdzie nie dało się grać online) lub w górę do 3 (wtedy boostowało podania, strzały, bramkarza). Teraz widzimy ewolucję tego systemu. I wiadomo, że ktoś zaraz napisze że Huge Gorilla nie ma handicapu. MA. Tylko na 15 mln użytkowników kilkanaście/kilkadziesiąt osób sobie z tym radzi, bo mają takiego skilla. Wystarczy obejrzeć mecze prosów z Francji/Anglii/Niemiec w lidze weekendowej. Ich rage po porażkach w meczach, kiedy nie mogli nic zrobić. To chore, żeby w grze zręcznościowej wprowadzać takie systemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W złą stronę poszła fifa - 17 i 18 b. słabe. Chyba najlepsza była 12 lub 16 (przynajmniej z tych co w nie grałem "hardkorowo" - od 09). Płytę sprzedałem, coinsy też. Wyszedłem na plus, za to kupie CODa WWII i zostanie na piwo + pizza..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej stronie sprzedawałeś coinsy?
Też muszę opchnąć bo ten FUT to masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na supercoinsy.pl - czekam właśnie na przelew, jak przyjdzie to dam znać. Ale wydaje się, że wszystko jest legit na tej stronce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj też sprzedałem na supercoinsy.

Szybko im to poszło i też czekam za kasą. Miałem 700k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Qdlaty91 700k za ile sprzedales? bo 700k mozna kupic za 500 zl ale skupuja raczej taniej?
Moj skladzik na chwile obecna wart jest lekko ponad 300k a po sprzedazy reszty z 400k powinno byc wiec po wbiciu do 1 ligi i zdobycia trofeum czyszcze singla i sprzedaje tego gniota wraz z coinsami. Fut champions to ja nawet kijem nie tykam bo szkoda nerwow. Ogolnie to sezony online nie sa takie zle i od handi bardziej mnie wkurwiaja disconnecty z czapy i przegrana... tak czy inaczej to nie te fify co kiedys niestety. Po sprzedazy glod bedzie przez pierwszy tydzien a pozniej przejdzie :messi:

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na stronie podajesz jaka masz ilość coinsów i przelicza na PLN.

715k miałem dokładnie ok 290zł chyba wyszło.

Wiem, że można sprzedać za dużo więcej, ale nie chciało mi się "bawić. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej poczekać jeszcze chwilę do totsów? Coinsy powinny być wtedy droższe jak co roku. Mi z handlu uzbierało się już 1kk więc wychodzi całkiem niezła sumka, zwróci się i gra i zostanie na coś nowego. A fify nie sprzedam, bo offline to nadal świetna kopanka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości - rozważacie sprzedaż Fify i przesiadkę na PESa? Bo widzę coraz większe grono osób deklarujących sprzedaż kopanki od EA.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najtrudniej jest wykonać właśnie ten krok bo jest przyzwyczajenie i fakt, że coś zna się "od podszewki", ja tak miałem ale zeszła edycja Fify przebrała miarkę, coś co narastało w końcu pękło. Czytając ten temat z racji faktu, że w Fifę grałem nieprzerwalnie od edycji nr 11 utwierdzam się w przekonaniu, że taka przesiadka była mi potrzebna aby mieć przyjemność z grania w "kopaną". PES nie jest idealny ale lepszy, jednak na początku jest szok bo to inna gra niż Fifa, bardziej symulator aniżeli arcade jak Fifa, no i braki w licencjach czy brak FUT, który w PES jest zupełnie inny ale z perspektywy już drugiego miesiąca w mojej ocenie lepszy bo nie wymusza na mnie gry "do bólu". Fifa to świetna gra, ale tylko w offline w wersji kanapowej z kolegą, bratem itp. Ja osobiście żałuje, że EA poszło w takim kierunku gdzie gra zwyczajnie oszukuje gracza bo pomysł na FUT to mistrzostwo ale niestety schodzi na drugi plan gdy człowiek zdaje sobie sprawę jak wiele nerwów kosztuje ta gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×