Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

chcecie jakiegoś streama takim uber-rejtingi anty-sklad-za-paczka-fajek teamem?

Mozesz odpalic, no chyba, ze juz jest stream odpalony to podaj nazwe kanalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko testowałem jak wygląda, potem odpale coś, zarzucę linkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to mam 80 tyś coins za 30zł oddam. PW.

 

EDIT: Nie aktualne

Edytowane przez crash5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz zarzucic.

Swoja droga czy osoby posiadajace mocne sklady, 87> ovr z ifami itp. Spotkaly sie z handicapem na next genie? Pytam, bo nie wiem czy autobuyera odpalac. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że nie ma handicapu na nextgenie, idę jak burza.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robben i Bale prawdopodobnie beda w nadchodzacym totw.

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robben i Bale prawdopodobnie beda w nadchodzacym totw.

Bale grał ST czy na skrzydle ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bale grał ST czy na skrzydle ?

Z tego co widzialem, to gral na prawym skrzydle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robben i Bale prawdopodobnie beda w nadchodzacym totw.

Bale 3 gole, robben?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lewy też dwie ukuł więc kto wie... ;)

 

Może więcej osób potwierdzić, że nie ma handicapu? Poczekam jeszcze trochę i jeśli okaże się to prawdą (w co cały czas wątpię) to moja żona przeżyje kolejną traumę jak pod choinką znajdzie konsolę dla mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze wodoo jest wiarygodny, zrodlem. Teraz go kojarze z jego foru, ktore przerodzilo sie na fanpage. Zarowno w 13 jaki i na poczatku 14 mial dojebane sklady i pisal, ze sie musi troche nagimnastykowac, bo handicap robi swoje. Teraz idzie jak burza. :)

Ja mam normalny skladzik, ovr 86, bez szalu w sumie i najlepiej gra mi sie skladem z Neymarem i Aguero na ataku. Na poczatku zupelnie nie ogarnialem futa na ps4, moze wina pada? Nieco zmieniony gameplay? Nie wiem, nie gralem 3 tygodnie na ps3. Ale imo, gra sie wlasnie lepiej. Jestem w stanie skopac dupe skladowi z Ronaldo, jak i tym za paczke fajek. Bramki wchodza jak w maslo, ale mozliwe, ze jest to wlasnie problem rywala, ktory nie ogarnia jeszcze nowej fify :) Bo mialem rowniez takie mecze, gdzie chcialem sprawdzic, jak za dobrych czasow na xo/ps3 wytrzymalosc ds4 na scianie :) (moze sobie poprawie moj slaby bilans hehe)

W sumie to chcialbym dokupic Ibre, Ronaldo i Messiego mialem w 13 i gralo mi sie zle. Czulem, ze rywal za wszelka cene chce zatrzymac tych napadziorow, a ze pilki zagrywane byly glownie do nich nie bylo tak latwo.

Btw. Dkrecik szacun chlopie! To co zrobiles wczoraj na stramie dla Jcoba, niesamowite. Mysle, ze zaden Polak na cos takiego by sie nie zdecydowal!

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jest ciut inne sterowanie nie wydaje wam się ? Dla mnie troche inaczej pressingiem się gra

 

@up to nic wielkiego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie pressing teraz wyglada tak, ze banda obroncow leci na biednego napastnika lol. Ogolny chaos w uj :) ale czesto jest tak, ze mecze przypominaja ping ponga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jest ciut inne sterowanie nie wydaje wam się ? Dla mnie troche inaczej pressingiem się gra

 

@up to nic wielkiego :biggrin:

mam nadzieje tylko, ze beda zniżki na coinsy dla widzow Jcoba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw to on musi firme zalozyc (no chyba ze ma), bo jak go konkurencja, lub kupujacy zglosci to bedzie mial wiecej problemow niz pozytku ;) a przy kontroli maja w gaciach firmy prywatne, prowadzace legalna dzialalnosc, a co dopiero tutaj. To taka uwaga tylko, bo wiem co takie kontrole potrafia zdzialac.

No... I doszedlem do wniosku, ze ta gra jedkak czasami potrafi wkurwic hehe, troche mniej niz 13, ale jak widze te powtorki, to sie zaczyna we mnie cos gotowac czasami. Moze ludzie przed 30 juz tak maja... piachu, jak tam serduszko? :)

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw to on musi firme zalozyc (no chyba ze ma), bo jak go konkurencja, lub kupujacy zglosci to bedzie mial wiecej problemow niz pozytku ;) a przy kontroli maja w gaciach firmy prywatne, prowadzace legalna dzialalnosc, a co dopiero tutaj. To taka uwaga tylko, bo wiem co takie kontrole potrafia zdzialac. No... I doszedlem do wniosku, ze ta gra jedkak czasami potrafi wkurwic hehe, troche mniej niz 13, ale jak widze te powtorki, to sie zaczyna we mnie cos gotowac czasami. Moze ludzie przed 30 juz tak maja... piachu, jak tam serduszko? :)

Nie martw się wiem co robię ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monety jak burza schodzą :D

 

denerwuje mnie to, że po meczu w fut trzeba patrzeć na ten przerywnik jak się cieszą i dopiero na powtórkach można ominąć... w np w trybie kariery jak już się skończy mecz to można od razu omijać... ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się wiem co robię ;)

Rade od starszego kolegi zawsze warto rozpatrzeć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw to on musi firme zalozyc (no chyba ze ma), bo jak go konkurencja, lub kupujacy zglosci to bedzie mial wiecej problemow niz pozytku ;) a przy kontroli maja w gaciach firmy prywatne, prowadzace legalna dzialalnosc, a co dopiero tutaj. To taka uwaga tylko, bo wiem co takie kontrole potrafia zdzialac.No... I doszedlem do wniosku, ze ta gra jedkak czasami potrafi wkurwic hehe, troche mniej niz 13, ale jak widze te powtorki, to sie zaczyna we mnie cos gotowac czasami. Moze ludzie przed 30 juz tak maja... piachu, jak tam serduszko? :)

Powinienes do tego bardziej na luzie podchodzic jak ja, zero spiny, conajwyzej ironiczny usmiech po kolejnych bledach gry :)

Juz nie te lata, zeby sie na gre wkurzac.

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba sobie poczekam na jakiegos mmo z mieczami. Moje OP podania przec cale boisko do Neymara juz tak nie wchodza :) swoja droga glowki teraz to raz na ruski czas wpadaja, a to glownie po akcji, w ktorej ona i tak musiala wpasc. Pojawila sie z kolei nowa plaga, ktora jest naduzywana. Nie zwrocilem na nia wczesniej uwagi, ale tez byla w sumie. Mianowicie dlugie podanie na dobieg po ziemi. Probowalem, ale nie wychodzi. Moi zawsze sa cofnieci, biegaja przed linia obrony i nic, zero wyobrazni :)

A i wczoraj wpadla mi niezla szmata. Biegnie sobie frajer skrzydlem, dosrodkowanie, ktore leci prosto w swiatlo bramki, a moj gk stoi i patrzy, jak wol w namalowane wrota i siata hehe. No czegos takiego to jeszcze nie mialem. :)

 

BTW. Mecze powinny wyglądać tak: :) Należy zaznaczyć opcje HD.

https://www.facebook.com/photo.php?v=1377332162516385

https://www.facebook.com/photo.php?v=1377339875848947

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działają wam serwery EA? Mi nie chce łączyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od dzis zaczynam swoja droge do Ibry. Duzo mi brakuje, no ale nie odrazu Rzym zbudowano.

twitch.tv/plfenix

Do 1.5 godziny powinien stream ruszyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×