Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Niesamowitą frajdę czerpię z FIFY 14 na PS 4, to co Neymar i Jovetic z przodu tworzą to jest poezja. Tylko mnie IF Miranda denerwuje ale Ramosa nie chce bo z Luizem za bardzo do przodu lecą.

 

Takim oto składzikiem jeszcze meczu nie przegrałem ;http://www.easports.com/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=kCSHFUesnKyLQ:ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.twitch.tv/wudooPL


handicapu nie ma ale ta gra to nadal oskryptowane gówno, za każdym razem jak ja strzeliłem gola, poprzedzając go kilkoa akcjami - przeciwnik jedno dośrodkowanie i wygrana główka i gol, za każdym kurwa razem... tak to nic mu nie wychodziło do momentu aż wyszedłem na prowadzenie, 87 minuta strzelam na 3:2, on jedno przebiegnięcie Mosesem, który miał może 1/5 staminy i nie został wybroniony przez IF Lahm i Ramos przegrał główkę z Hernandezem,,, ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawostką jest, ze dostalem gola w 51` a pierwsza polowa byla przedlużona o 4 minuty :D ogolnie gra sie inaczej niz na PS3 i troche trzeba sie przestawic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś w jednym meczu strzeiłem 3 gole w 45 minucie, a sam nie potrafiłem zrobić porządnej akcji i nagle 3 gole w OP 45 minucie... ehhh. ofc. przeciwnik RQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz nie ma czegos takiego jak 45` czy 90` odpowiednio gole zdobyte sa dodawane np 46` 92`, dwoch goli w 45 napewno nie da sie strzelic  ;)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam nie mogę narzekać na tą FIFE jeszcze, na PS 3 strasznie psioczyłem ale tutaj wygrywa lepszy gracz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam nie mogę narzekać na tą FIFE jeszcze, na PS 3 strasznie psioczyłem ale tutaj wygrywa lepszy gracz :)

Nie zawsze, ale jest dużo mniej 'cudów'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się zajefajnie gra w ta fifke oprocz tych nobow co graja dlugo pile przez cala polowe. Respect dla Dkrecik i powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd wy macie tyle kasy :o Ja mam swój mega słaby skład gdzie nie mam nawet całej 11 świecącej a wy tu z takimi składami wyskakujecie :D

Jak by ktoś chciał zagrać to chętnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podwójna szansa na trafienie Ifa Czyli zawodnika z Drużyny Tygodnia TOTW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie :D ale to jak jest HH często są też wtedy większe paczki np za 15k 25k 50k i 100k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba rzeczywiscie nie ma handicapa, spokojnie wygralem 4 mecze + remis i wszedlem do 3 ligi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba rzeczywiscie nie ma handicapa, spokojnie wygralem 4 mecze + remis i wszedlem do 3 ligi :)

 

Jeśli to prawda to niebawem kupię PS4 z Fifą. Jakiś miesiąc temu sprzedałem PS3 i Fifę 14 (jedyną grę jaką miałem na konsolę) przez te pieprzone skrypty. Moje nerwy się wyczerpały, jednego dnia wszystko wygrywałem, żeby na następny dzień wszystko przegrać.

 

Może ktoś jeszcze potwierdzić, że handicap nie występuje już w takiej postaci jak na PS3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dkercik, Lachu sobie PS4 kupił, a on zawsze marzył o Bale. Dzisiaj będzie streamował ;) :biggrin:

 

Ja bym sobie właśnie Bale sprawdził na RW, ale jego cena będzie pewnie w granicach karty Ronaldo....a z tych top grajków wyleczyłem się już w 13, czym droższa karta, tym więcej od niej oczekiwałem. Aczkolwiek Ronaldo miał u mnie więcej bramek niż występów :P W 14 jak Aguero dostał ifa, to sobie od razu go kupiłem na x0, a grał gorzej od zwykłego, i gdzie tu logika? Niby mają sporo podciągnięte statystyki, ale zupełnie tego nie widać. Niby recenzje Itaniego są rzetelne, ale on to chyba w ustawionych meczach te karty testuje.

 

 

@awakeman, ja czasami dostaje już białej gorączki, jak w jednym meczu wale po słupkach i poprzeczkach, a w innym wszystko wychodzi idealnie. Imo nadal jest jakiś ukryty system formy danego zawodnika, czasami jest go pełno na boisku, a innym razem myśli o niebieskich migdałach. Ty się pocisz, jak mysz przy porodzie, a tamten sobie biegnie, dośrodkowanie i gol :D

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mala reklama :<

Twitch.tv/isurvival o 19 otwieranie paczek z nowym TOTW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki szrot z tych paczek idzie, ja tak samo, otworzylem kilka i nawet rare nie mialem ;|

dobrze ze sklad mam kompletny :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dkercik, Lachu sobie PS4 kupił, a on zawsze marzył o Bale. Dzisiaj będzie streamował ;) :biggrin:

 

Ja bym sobie właśnie Bale sprawdził na RW, ale jego cena będzie pewnie w granicach karty Ronaldo....a z tych top grajków wyleczyłem się już w 13, czym droższa karta, tym więcej od niej oczekiwałem. Aczkolwiek Ronaldo miał u mnie więcej bramek niż występów :P W 14 jak Aguero dostał ifa, to sobie od razu go kupiłem na x0, a grał gorzej od zwykłego, i gdzie tu logika? Niby mają sporo podciągnięte statystyki, ale zupełnie tego nie widać. Niby recenzje Itaniego są rzetelne, ale on to chyba w ustawionych meczach te karty testuje.

 

 

@awakeman, ja czasami dostaje już białej gorączki, jak w jednym meczu wale po słupkach i poprzeczkach, a w innym wszystko wychodzi idealnie. Imo nadal jest jakiś ukryty system formy danego zawodnika, czasami jest go pełno na boisku, a innym razem myśli o niebieskich migdałach. Ty się pocisz, jak mysz przy porodzie, a tamten sobie biegnie, dośrodkowanie i gol :biggrin:

lachu jest tak anemiczny, ze az zal :) nie da sie go ogladac, cieszy, ze przeszedl na PS4 bo moze uda mi sie go spotkac w meczu i pojechac z nim ;)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lachu jest tak anemiczny, ze az zal :) nie da sie go ogladac, cieszy, ze przeszedl na PS4 bo moze uda mi sie go spotkac w meczu i pojechac z nim ;)

Tu sie zgodze :P juz moj pies ma wiecej energii. Trzeba bylo ogladac moj kanal wczoraj jaka energia tryskalem haha :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro bejla kupię i walę go na ST [jego ifa, jako RF, 5 chemii da radę]a0fd567fa3524cb38e5993d98a774fbc.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem już meczyk IF Robbenem i jest niezły ;)

 

 

Wodoo za ile kupiłeś ?? Ja za 2kk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×