Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do Was pytanie. Dopiero zaczynam zabawę z FUT i chciałem się zapytać, czy na początku kupować zawodników z tego samego kraju, czy też brać jak leci i czekać aż zgrają się po kilku meczach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj grałem przeciwko składowi z Newcastle United, formacja 422. Zgranie oczywiście 200% ;P Ale jego skład tak dominował, że masakra. też czasami tak mam, że oddaje po 23 strzały, przeciwnik 3-4, a wygrywam skromnie 2:1. Nie wiem czy te mendy ustawiają super def, bo widzę, że przy rożnych ma on 2-3 napastników, czy ki uj. Choćbym stawał na uszach nic nie wchodzi, Dodatkowo zauważyłem, że jak ustawiam gra z kontry i wysoki pressing, gra się gorzej, niż w momencie, gdy zostawiam wszystko na domyślnym i daję atak, ewentualnie ultra atak. :/

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj grałem przeciwko składowi z Newcastle United, formacja 422. Zgranie oczywiście 200% ;P Ale jego skład tak dominował, że masakra. też czasami tak mam, że oddaje po 23 strzały, przeciwnik 3-4, a wygrywam skromnie 2:1. Nie wiem czy te mendy ustawiają super def, bo widzę, że przy rożnych ma on 2-3 napastników, czy ki uj. Choćbym stawał na uszach nic nie wchodzi, Dodatkowo zauważyłem, że jak ustawiam gra z kontry i wysoki pressing, gra się gorzej, niż w momencie, gdy zostawiam wszystko na domyślnym i daję atak, ewentualnie ultra atak. :/

 

Niestety wiekszosc tzw mend gra ultra def i czasem naprawde odechciewa sie grac, zwlaszcza, gdy widza, ze masz bdb sklad.

Mam do Was pytanie. Dopiero zaczynam zabawę z FUT i chciałem się zapytać, czy na początku kupować zawodników z tego samego kraju, czy też brać jak leci i czekać aż zgrają się po kilku meczach?

Z kraju moze nie, ale z jednej ligi jak najbardziej. Jezeli dopiero zaczynas to zlow sobie sklad z Ligi Portugalskiej - bardzo tani ale mocno efektywny. Martinez i Eder sieja zniszczenie w obronie przeciwnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie. Co prawda w futa gram od Fify 11, ale tutaj mam taki problem, Jestem w 2 lidze w sezonach dla jednego gracza. Przeciwnik jest na takim poziomie już, że jak jest przy piłce to odebranie mu jej graniczy z cudem...

 

 

Ma ktoś jakieś propozycje co zmienić w ustawieniu, taktyce, zeby sie po prostu lepiej gralo w defensywie no i w napadzie? Zawsze kiedy probuje podejść do przeciwnika i odebrać mu piłkę, to wykonuje wokół siebie piruet, omija mojego przeciwnika, zagrywa idealnie do swoich kolegów i gol....irytujące to jest. Pomoże ktoś? Gram ligą hiszpańską, formacją 4-3-3.

Edytowane przez Salwik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o gre offline w fut? Jezeli tak, to powiem Ci tak: 2 liga to pikus przy 1 :) chodzi o lige ultimate.

Ja zwykle gram offline dla jumbo premium packa. Formacja 41212 i custom taktyka moja. W grze z kompem chodzi w duzej mierze chodzi o spokoj i dokladne planowanie akcji(wiem smiesznie to brzmi) musisz po prostu grac konsekwentnie i nie isc na "1 raz" w obronie - czesty przypadek nawet z zycia realnego w pilke, jezeli grales chociaz amatorsko gdzies to powinienes wiedziec o co mi chodzi. Wyczekuj odpowiedni moment aby mu zabrac pilke i tyle.

Ibra juz leci na ryj z cena. Ja mam 900k juz wiec moj cel jest juz blisko :)

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chodzi o offline w fut. Próbowałem dawać pressing w taktyce, to nic nie daje. Staram się nie iść "na raz" ale to jest jakaś masakra. Za każdym razem podania od cpu są tak dokładne, że 80% to jest gol. Czasami mnie cholera bierze jak oddaje 15 strzałów i mam 3 bramki i cpu w całym meczu 3 sytuacje i też 3 gole. I tak jest stosunkowo często.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o gre offline w fut? Jezeli tak, to powiem Ci tak: 2 liga to pikus przy 1 :) chodzi o lige ultimate.

Ja zwykle gram offline dla jumbo premium packa. Formacja 41212 i custom taktyka moja. W grze z kompem chodzi w duzej mierze chodzi o spokoj i dokladne planowanie akcji(wiem smiesznie to brzmi) musisz po prostu grac konsekwentnie i nie isc na "1 raz" w obronie - czesty przypadek nawet z zycia realnego w pilke, jezeli grales chociaz amatorsko gdzies to powinienes wiedziec o co mi chodzi. Wyczekuj odpowiedni moment aby mu zabrac pilke i tyle.

Ibra juz leci na ryj z cena. Ja mam 900k juz wiec moj cel jest juz blisko :)

Ibra jest mocny, naprawde - szkoda, ze mnie nigdy nie bedzie na niego stać. A co do Neymara nie jest taki zły, bynajmniej nie jestem rozczarowany ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe konto pod Next geny i jak na razie idę jak burza, 25:1:1 a ta porażka to przez disconect na początek meczu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe konto pod Next geny i jak na razie idę jak burza, 25:1:1 a ta porażka to przez disconect na początek meczu :)

gitara :P wejdziesz do 2,1 ligi i sie zaczna cuda :D

poka sklad :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gitara :P wejdziesz do 2,1 ligi i sie zaczna cuda :biggrin:

poka sklad :)

Juz na PS 3 wygrałem 1 ligę więc myślę ze tu będzie tylko lepiej bo gra mi sie 100x przyjemniej . http://www.easports.com/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=fznG4k4SnKzOE:ps3

Edytowane przez skomerek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj prowadziłem sobie 1:0, w 92 minucie mój kochany rywal wyrównał, a w 93 zasadziłem mu KSI style lol, ale musiał sie wkurwić heehe. Pierwszy raz mi to wpadło, testowałem to kilka razy i  zawsze czegoś zabrakło :D

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem IF Bale'a ale jeszcze nie grałem bo nie mam czasu, jutro pogram i dam opinie ;) Kupiłem za 2,9kk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj prowadziłem sobie 1:0, w 92 minucie mój kochany rywal wyrównał, a w 93 zasadziłem mu KSI style lol, ale musiał sie wkurwić heehe. Pierwszy raz mi to wpadło, testowałem to kilka razy i  zawsze czegoś zabrakło :biggrin:

Też tak kiedyś miałem ale nie w końcówce meczu, strzeliłem zaraz jak gość wyrównał. Musi wkurzac ale taka karma :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dkrecik, ale wiesz, ze musisz taką rzetelną recenzje nam walnąć, jak to robi Itani? :biggrin: Bo pisanie przy takich zawodnikach "aaaa, fajny" jest zbyt lakoniczną informacją dla nas. Ja chciałem go kupić do pary z Neymarem na ST, ale straszne ludzie narzekają na niego, zmieniają pozycje, jego kart mają słaby bilans itp.. Imo idealna formacja dla niego to ta nowa 4231 razem z Ronaldo :biggrin: Benzema na ST i Neymar na Camie :P

 

@skormek, zgadzam się, ja dodatkowo zrobiłem cieszynkę z ubijaniem masła, którą piachu mi wysłał. :biggrin: Ale czasami na odstresowanie trzeba, wiem że jest to najbardziej noobska zagrywka, ale co tam :biggrin:

 

Swoją drogą, ktoś robi wyprzedaż składów przed styczniowym crashem?

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Itaniego co raz mniej ludzi traktuje powaznie, ze wzgledu na jego naciagane review ;/ btw to nie moja opinia tylko "community"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Itaniego co raz mniej ludzi traktuje powaznie, ze wzgledu na jego naciagane review ;/ btw to nie moja opinia tylko "community"

a kto jest traktowany "powaznie" ze tak zapytam ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kto jest traktowany "powaznie" ze tak zapytam ?

 

glownie ci mniejsi, nie mainstreamowi youtuberzy. A ktorzy to nie pamietam, bo nie ogladam review kart(w 13 tylko ogladalem) ale faktycznie ogladajac Itaniego w 13 mialem takie dziwne wrazenie, ze te recenzje sa naciagane, zwlaszcza z niektorymi kartami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nic bo chcialem moze kogos nowego obczaic ;)


głównie ciekawi mnie czy jest jakis sensowny polak nagrywajacy fife ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nic bo chcialem moze kogos nowego obczaic ;)

głównie ciekawi mnie czy jest jakis sensowny polak nagrywajacy fife ;)

 

nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo jak słucham naszych rodaków to polowa z nich nagrywa fife chyba tylko dla widzow bo zupelnie nie ma pojecia o pilce + 95% poprawnie nie umie wymówić nazwisk, a o sobie dumnie mówią, ze tworzą polska scene fifowa youtubowa %)

Edytowane przez piachu00
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×