Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Co do tego kolesia co wygrał kartę z pele  :) Da się takich graczy zdobyć w złotych paczkach ?

Edytowane przez wrobellito

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego kolesia co wygrał kartę z pele  :) Da się takich graczy zdobyć w złotych paczkach ?

 

Na Xbox One.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygral 15 baniek :biggrin: hehe

Lewandowski hattrick,farciarz? :D

 

A tak juz calkiem na serio,to skad masz dkrecik info,ze to nie jest na powaznie?Myslalem ze oni graja na serio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie wykonać strzał do osiągnięcia who needs a weak foot ? 

 

EDIT: Zrobione :) 

Edytowane przez wrobellito

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostało mi jedno zadanie do wykonania w menager tasks, i nie wiem co mam zrobić możecie pomóc? zaznaczone na zdjęciu to czego mi brakuję, zdjęcie w załączniku.

Aply a fitness item

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostało mi jedno zadanie do wykonania w menager tasks, i nie wiem co mam zrobić możecie pomóc? zaznaczone na zdjęciu to czego mi brakuję, zdjęcie w załączniku.

Aply a fitness item

Sprawdz w klubie czy nie masz kart od kondycji i naloz na ktoregos z zawodnikow. A jesli nie masz, to kup najtansza na markecie i ci wpadnie zadanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślałem ale to nie to, próbowałem też użyć karty team fitness i też to nie to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślałem ale to nie to, próbowałem też użyć karty team fitness i też to nie to.

Uwierz mi, ze to jest to. Robilem to kilka razy, moze masz jakis bug? Wyloguj sie z fut i odpal ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz dodam lepsze zdjęcie z całym opisem tylko syn skończy mecza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz dodam lepsze zdjęcie z całym opisem tylko syn skończy mecza :)

nie mam pojecia co to moze byc

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są te zadania po prawej jak wciśnie się r1 tutorials

post-55430-0-75243900-1388923207_thumb.j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są te zadania po prawej jak wciśnie się r1 tutorials

Wejdz w swoj sklad, wybierz zawodnika i znajdz karte kondycji, uzyj jej i powinno wskoczyc bez problemu

Najlepiej jak ten zawodnik ma mniej niz 99 kondycji

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie działa już nie jednej karty używałem. wydaj m się że trzeba użyć wszystkich typów kart lub co gorsza użyć na każdym zawodniku w składzie ale nie mam pewności dlatego wolę zapytać żeby na darmo kasy nie marnować.

 

Tak się teraz zastanawiam może nie o tej samej karcie myślimy, mówisz o karcie fitness? 

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie działa już nie jednej karty używałem. wydaj m się że trzeba użyć wszystkich typów kart lub co gorsza użyć na każdym zawodniku w składzie ale nie mam pewności dlatego wolę zapytać żeby na darmo kasy nie marnować.

Nie, wystarczy uzyc byle jakiej karty kondycji na byle jakim graczu i zadanie wskoczy. Cos masz zbugowane widac.

Od 2:25 wszystko powinno byc tak jak robiles.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu mam wszystkie 14 zaliczone ale jak wciśniesz r1 to jest jeszcze 5 zadań do wykonania i mówię o tym zadaniu a nie o zadaniu dziesiątym, chodzi mi o zadanie piąte z pięciu w tutorials.

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu mam wszystkie 13 zaliczone ale jak wciśniesz r1 to jest jeszcze 5 zadań do wykonania i mówię o tym zadaniu a nie o zadaniu dziesiątym, chodzi mi o zadanie piąte z pięciu w tutorials.

Omg o to chodzi.... Wez sie tym nie przejmuj lol :) to do niczego nie jest potrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie w markecie najtańszą kartę kondycji np. brązową +20 ( obrazek z jednym zawodnikiem), i nałóż na swojego zawodnika który będzie miał zmniejszoną kondycję.

 

Powiem wam, że po przemeblowaniu mojego ostatniego składu udało mi się powrócić do 4 ligi :P. Przyszło mi to dość łatwo, bo zdobyłem mistrzostwo z bilansem 6-2-2.

Na +, jest to że grało mi się zdecydowanie lepiej. i nie traciłem tak dużo bramek. Ale pewnie trafiałem na słabszych przeciwników. Aczkolwiek w 9 meczu trafiłem na gościa ze srebrnym składem z Norwegii, efekt? 1-6 w plecy...

 

Z poprzedniego składu postanowiłem zrobić 2, tak się prezentują na razie:

1) http://www.futhead.com/14/squads/4810411/

2)http://www.futhead.com/14/squads/4810495/

 

Jak na razie Rooney król strzelców i asyst :D, ale największym odkryciem jest dla mnie Candreva. Świetnie podaje z lewej i prawej nogi, strzał też dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omg o to chodzi.... Wez sie tym nie przejmuj lol :) to do niczego nie jest potrzebne.

Nic się za to nie dostanie? a tak na marginesie to wiesz co trzeba tam zrobić? jestem ciekawy bo już próbowałem paru kart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic się za to nie dostanie? a tak na marginesie to wiesz co trzeba tam zrobić? jestem ciekawy bo już próbowałem paru kart.

No nic sie za to nie dostaje. Powinno ci juz dawno to zaliczyc, widocznie jakis bug znowu jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem kilkudniową przerwę i dupa. Spadłem z 6 do 8. A wcześniej zaczynałem od 10 żeby sobie poukładać wszystko.

 

 

A to jest skład, który "i hate so much" :biggrin:

 http://www.futhead.com/14/squads/4815058/

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak myślę że po market crashu spowodowanym TOTY uda mi się z 1,3 mln zbudować skład z Neymarem i Ibrahimovicem. Sprzedałem wszystko i zobaczymy jak bardzo ceny spadną :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem kilkudniową przerwę i dupa. Spadłem z 6 do 8. A wcześniej zaczynałem od 10 żeby sobie poukładać wszystko.

 

 

A to jest skład, który "i hate so much" :biggrin:

 http://www.futhead.com/14/squads/4815058/

wtf,Luiz na bramce..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×