Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

autobuyer to malutki procent, pomysl o glitcherach i ich 70m / dziennie ;)

Z tego co się orientuje to każdy kto uzyje jakiegos glitcha zostaje zbanowany, a osoby takie jak Ty są bezkarne bo pewnie tego gowna sie nie da wykryc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuje to każdy kto uzyje jakiegos glitcha zostaje zbanowany, a osoby takie jak Ty są bezkarne bo pewnie tego gowna sie nie da wykryc.

To źle się orientujesz mogą sobie przelewać kase na setki kont ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I myślisz, że EA nie zlokalizuje ich? Ok, mogą używać proxy, ale to działa na krótką skalę. Już na początku 14 kilku zagranicznych youtuberów poleciało ze swoimi kontami, bo zrobili otwieranie paczek za 1kk. Ich sponsorów spotkało zapewne to samo.

 

Jestem ciekaw jak będzie wyglądała wymiana coinsami w 15. Bo obecnie EA 22.11 zamieściło taki artykuł.

https://help.ea.com/pl/article/fut-coin-buying-selling-warning-risks

 

Niby sprzedają sobie ludzie mieczyki, postacie itp. ale tutaj chodzi m.in. o sponsoring. Osoba, która umieszcza film na swoim kanale i zachęca do kupowania coinsów od innej osoby może dostać bana (wow), tak samo jak jej sponsor. Interesujące jest również to, dlaczego teraz nikt w uk nie otwiera paczek za 1kk, tylko za fp. 

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem, jest to trochę śmiesze/dziwne, że ludzie korzystają z tego programu i chwalą się potem tymi Ifami, gdzie ja się męczę, jak i większość ludzi tutaj, żeby np. na takiego Neymara uzbierać kase. Nie powiem, może sam bym przetestował to, z ciekawości, gdyż takie karty są dla mnie nieosiągalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I rozumiem niektore osoby ze wchodzą w konwersacje z osobami z autobuyerami ze chcą im sie podlizac i liczyc na pozyczke czy graczy no ale to tak jakbyscie grali z kims np w jakiegos fps i ktoś grał na Wallhacku. Nie widze roznicy, niszczą rynek a potem tutaj wchodzą i się chwalą. Naprawde, won stąd z tym chwaleniem się coinsami z dupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem, jest to trochę śmiesze/dziwne, że ludzie korzystają z tego programu i chwalą się potem tymi Ifami, gdzie ja się męczę, jak i większość ludzi tutaj, żeby np. na takiego Neymara uzbierać kase. Nie powiem, może sam bym przetestował to, z ciekawości, gdyż takie karty są dla mnie nieosiągalne.

to sie robi dla złotówek nie kart ;)

 

dzis juz 5 raz bramkarz mojego przeciwnika dostaje note 9.9 beka w hooy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I chyba EA zaczęło działać bo wyłapałem wczoraj bana za sprzedawanie/kupowanie coinsów, jedyne co zrobiłem to trade jednego zawodnika (wart 30k) między dwoma swoimi kontami... :biggrin: Strzelanie do wróbla z armaty.

Edytowane przez QbxGamerHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I chyba EA zaczęło działać bo wyłapałem wczoraj bana za sprzedawanie/kupowanie coinsów, jedyne co zrobiłem to trade jednego zawodnika (wart 30k) między dwoma swoimi kontami... :biggrin: Strzelanie do wróbla z armaty.

Lol serio czy jaja sobie robisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio, ale mnie to w sumie bawi, mało tego to nie ban na konto Fify a na Origin... chyba że multi w BF3 nie działa z innych powodów. ;) Napisałem do supportu powiedzieli, że nic nie mogą zrobić i mam pisać na mail dla zbanowanych, zobaczymy. Golden Poo 2013 murowane.

Edytowane przez QbxGamerHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłapałeś bana za multikonto raczej. Wymiana kart przecież jest dozwolona, ale między znajomymi, a nie ziomkami o tym samym ip :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłapałeś bana za multikonto raczej. Wymiana kart przecież jest dozwolona, ale między znajomymi, a nie ziomkami o tym samym ip :D

A jak mu udowodnia, ze to np. jest konto jego siostry/brata/rodzicow/dziadkow? Nie moga za takie cos zbanowac :) i to jest pewne info. Dziwny ban wg mnie, zeby za 30k wylapac bana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I rozumiem niektore osoby ze wchodzą w konwersacje z osobami z autobuyerami ze chcą im sie podlizac i liczyc na pozyczke czy graczy no ale to tak jakbyscie grali z kims np w jakiegos fps i ktoś grał na Wallhacku. Nie widze roznicy, niszczą rynek a potem tutaj wchodzą i się chwalą. Naprawde, won stąd z tym chwaleniem się coinsami z dupy.

Raczej ratują rynek a nie niszczą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem tutaj pisać, czy przedstawili mu powód zbanowania. ale Qbx ma chyba szklaną kulę i posłał mi prv. . Lol... i faktycznie. Rozumiem, gdyby to był nowy inform Ibry, albo 1-3mln kk, ale 30k? :P Identycznie działa nasza policja w kraju, zamiast zająć się kilkoma dresami podchodzą do emeryta wracającego z baru na rowerze i każą dmuchać w balonik.

 

Niech oni zajmą się tymi z top 100 i ich inwigilują, a nie zwykłych graczy napastują  :) I do tego ban na BF... Ja bym się obraził. :>

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram formacja 41212 i moj custom tactIc wyglada tak jak w temacie mojego znajomego z USA(swoja droga jeden z najlepszych graczy, z jakimi mialem przyjemnosc grac w Fife)

http://forum.ea.com/uk/posts/list/2647469.page

Ta attacking. Defensywna probowalem ale w ogole mi nia nie szlo. Bo zawodnicy nie wychodzili w ogole do przodu.

A no i wodoo serio polecam Ci wylaczyc asysty przy strzale i potrenowac je na arenie czy innym trybie. W knocu zalapiesz jak sie uderza i bedzie Ci sie grac o niebo lepiej. Ja zapomnialem z poczatku grania na PS4, ze moje ustawienia nie przeszly z PS3 i tylko soe denerwowalem... Po wylaczeniu tych cholernych asyst w koncu zaczal duzo strzelac.

 

Ostatnio miałem fatalną passę (8 porażek i spadek), w sumie to irytujące jest to, że im wyżej, tym więcej osób gra 2 wieżowcami w ataku i sruu wrzutka i gol... Dlatego dziś spróbowałem poleceń taktycznych, które znalazłem w linku wrzuconym przez Ciebie... Szok! Pierwszy mecz i ogoliłem gościa 8:1! Zupełnie inna drużyna, dużo kombinacji i wyjść na pozycję. Tylko ustawienie zostawiłem swoje. 

Dzięki! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zastosowałem się do ustawienia taktycznego z tego poradnika i na dopakowanej BPL zamiast awansować do ligi 4 spadłem do 7 :biggrin: Może zastosuje to ustawienie dla Bundesligi, ale wszelkie warianty 433 również są op.

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I chyba EA zaczęło działać bo wyłapałem wczoraj bana za sprzedawanie/kupowanie coinsów, jedyne co zrobiłem to trade jednego zawodnika (wart 30k) między dwoma swoimi kontami... :biggrin: Strzelanie do wróbla z armaty.

nie ty 1szy dostajesz bana z dupy, ci co faktycznie maja cos na sumieniu są najbardziej bezkarni, a co do tych co płaczą "autobójery zuo, won" to puknijcie się w łeb, mam odmówić kilku tysiącom miesięcznie? autobuyery nie niszczą rynku, niszczy go ludzka mentalność i to, że chcą płacić za jakieś wirtualne cudawianki, ale za to w sumie im dziękuję ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem fatalną passę (8 porażek i spadek), w sumie to irytujące jest to, że im wyżej, tym więcej osób gra 2 wieżowcami w ataku i sruu wrzutka i gol... Dlatego dziś spróbowałem poleceń taktycznych, które znalazłem w linku wrzuconym przez Ciebie... Szok! Pierwszy mecz i ogoliłem gościa 8:1! Zupełnie inna drużyna, dużo kombinacji i wyjść na pozycję. Tylko ustawienie zostawiłem swoje.

Dzięki!

Spoko :) dodam tylko, ze te ustawienie dziala glownie przy 41212 i trzeba tez ogarniac ta formacje.

Wodoo wez mi odpowiedz chociaz, czy jest mozliwosc pozyczenia od Ciebie jakiejkowiek karty Ibry czy tez nie?

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko :) dodam tylko, ze te ustawienie dziala glownie przy 41212 i trzeba tez ogarniac ta formacje.

Wodoo wez mi odpowiedz chociaz, czy jest mozliwosc pozyczenia od Ciebie jakiejkowiek karty Ibry czy tez nie?

ile Ci brakuje do Zlatana ?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile Ci brakuje do Zlatana ?:)

Przy obecnych wahaniach rynku: 200-300k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy obecnych wahaniach rynku: 200-300k

to nie tak strasznie, jest do zrobienia :P akurat weekend masz, mecze + troche handlu i bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ty 1szy dostajesz bana z dupy, ci co faktycznie maja cos na sumieniu są najbardziej bezkarni, a co do tych co płaczą "autobójery zuo, won" to puknijcie się w łeb, mam odmówić kilku tysiącom miesięcznie? autobuyery nie niszczą rynku, niszczy go ludzka mentalność i to, że chcą płacić za jakieś wirtualne cudawianki, ale za to w sumie im dziękuję ;)

Zarabiaj sobie ile chcesz, ale na forum mi o tym gównie nie pisz i nie chwal się każdą kartą którą kupisz bo mam to głęboko gdzieś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie tak strasznie, jest do zrobienia :P akurat weekend masz, mecze + troche handlu i bedzie

Akurat w weekend to ja pracuje :) poza tym nigdy nie gram w weekendy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat w weekend to ja pracuje :) poza tym nigdy nie gram w weekendy.

kup te 300k coins i ciesz sie Ibrą :D ja jestem na bezrobociu obecnie ale jak bym pracowal to bym wykosztował sie :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie wirtualnego ludzika do składu. hehe

 

na ebayu tanio kupisz, obecnie chodzą po 25zł za 100k :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie wirtualnego ludzika do składu. hehe

 

na ebayu tanio kupisz, obecnie chodzą po 25zł za 100k :)

co w tym dziwnego ? ktos ma kase + chęć to kupuje, ten kto nie ma nie kupuje - proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×