Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Fenix kupiłeś czy pożyczyłeś Ronaldo ?

Oczywiscie pozyczyc chcialem, az tak bogaty nie jestem :( niestety, moje nadzieje upadly, bo znajomy jeszcze go nie kupil. Czeka az jego cena spadnie

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurw... powiedzcie mi jak to jest, że w dany dzień wygrywam mecz za meczem. A następnego dnia przegrywam mecz za meczem? Mając problem ze skonstruowaniem jakiejś akcji i strzeleniem bramki? Nie mówię już o tym jak przeciwnik strzela bramki bo to jest jakaś parodia, ale wiecie ocb.

 

Ogólnie teraz gram takim o to składem: http://www.futhead.com/14/squads/4376546/ i cały czas losuje mi przeciników z ratingiem 84-85 (4 liga), masakra.

 

 

Fenix, a jaką odmianą grasz 4-1-2-1-2? Tą z bocznymi pomocnikami czy środkowymi? 

Edytowane przez Whizzer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sie nazywa balans rozgrywki wg mnie. Ja gram ta normalna, ze skrzydlowymi LM/RM

Kurw... powiedzcie mi jak to jest, że w dany dzień wygrywam mecz za meczem. A następnego dnia przegrywam mecz za meczem? Mając problem ze skonstruowaniem jakiejś akcji i strzeleniem bramki? Nie mówię już o tym jak przeciwnik strzela bramki bo to jest jakaś parodia, ale wiecie ocb.

Ogólnie teraz gram takim o to składem: http://www.futhead.com/14/squads/4376546/ i cały czas losuje mi przeciników z ratingiem 84-85 (4 liga), masakra.

Fenix, a jaką odmianą grasz 4-1-2-1-2? Tą z bocznymi pomocnikami czy środkowymi?

To sie nazywa balans rozgrywki wg mnie. Ja gram ta normalna, ze skrzydlowymi LM/RM. A co do ratingu skladu, to chyba nie ma zadnego znaczenia. W 13 byl system ELO, ktory dobieral Ci przeciwnika, tzn im wiecej wygrywales, to trafiali sie lepsi, zeby zbalansowac match up. Tu w 14 nie mam pojecia, czy owy system zostal, czy wprowadzili cos nowego. Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba ma jednak miejsce, rozgrywałem sezon w 4 lidze. Miałem na koncie 11 punktów i 5 meczy w zapasie. Efekt? 4 porażki  i remis. Dobrze, że chociaż się utrzymałem. Teraz wzmacniam skład graczami z BBVA, zobaczymy jak mi pójdzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW - mam pytanie, korzystacie z tych kart chemii które można przypisać zawodnikowi? Ciekawi mnie czy one coś dają, czy to tylko taki pic na wodę aby rynek hulał :P.

 

Mam postanowienie noworoczne, nie kupię żadnej paczki dopóki nie zrobię dobrego składu :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu jaka zagwozdka! Alaba na LB, ale nie mam dla niego zmiennika! :( Schmelzer? Z prawą stroną nie mam klopotu, bo tam Lahm/Piszczek. A tutaj kupa...  :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam jakiegoś poradnika, który pokazałby mi zasady tworzenia hybrydy. Poratuje ktoś linkiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę piachu, że olewasz promocję podczas TOTY? :P Fajny jest ten srebrny. Ogólnie ceny srebrnych kart są na przyzwoitym poziomie, nie to co w 13, że srebrny skład był droższy od złotego :D A ja kilka dni temu sprzedałem swój skład, tylko po to, aby go dzisiaj ponownie kupić lol. Ale nie mogłem się powstrzymać od kupna fresh karty Ibry :P

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kilka dni temu sprzedałem swój skład, tylko po to, aby go dzisiaj ponownie kupić lol. 

To chyba troszkę straciłeś na tym, co? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam jakiegoś poradnika, który pokazałby mi zasady tworzenia hybrydy. Poratuje ktoś linkiem?

Powinienes w necie znalezc na luzie, ogolnie patrzysz na silne linki miedzy graczami dla przykladu:

Lewy - Blaszczu = najsilniejszy mozliwy link, ten sam klub, ta sama narodowosc

Benteke - Lukaku = silny link, ta sama narodowosc i liga, ale inne kluby

Lewy - Reus = kolejny dobry link, ten sam klub, rozne narodowosci

Dante - Ramires = slabszy link, wiaze go tylko ta sama narodowosc

Lewy - Ibra = 0 chemii, martwy link

Ogolnie jeszcze sa do tego przydzielone numery, ktorych nie pamietam a przy zebraniu odpowiedniej ilosci dobrych linkow miedzy graczami wychodzi Ci 9-10 chemii.

Tak troche chaotycznie wytlumaczone, ale nie wiem jak inaczej wyjasnic ;) wszystko powinno byc na oficjalnej strone FUTA wyjasnione co i jak. Wrzucilbym link, ale ta strona mi nie chodzi na telefonie.

Widzę piachu, że olewasz promocję podczas TOTY? :P Fajny jest ten srebrny. Ogólnie ceny srebrnych kart są na przyzwoitym poziomie, nie to co w 13, że srebrny skład był droższy od złotego :D A ja kilka dni temu sprzedałem swój skład, tylko po to, aby go dzisiaj ponownie kupić lol. Ale nie mogłem się powstrzymać od kupna fresh karty Ibry :P

Lol :D podczas TOTY fresh Ibre bedziesz miec do wyboru do koloru jak na miesnym stoisku w hipermarkecie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba tylko na początku futa zyskałem na składach :biggrin: Nie no, przywiązałem się to Lavezziego, Ibry, Robbena i Rodrigueza  I nawet nie mam już ochoty ponownie sprowadzać po kilka razy Neymara i Aguero lol (mam taki trick nerwowy, że wyrzucam całe składy na aukcje, muszę nad nim zapanować). Bo to głównie nimi grałem. Ale, teraz widzę, jak oni są w 14 mało skuteczni. :)

 

Swoją drogą Ty przeglądałeś ceny Ibry, po ile on tak średnio chodził przed spadkiem w grudniu? ofc, zostawiłem trochę drobnych na wymianę kartami, gdy już toty wyskoczy. No i do tego czasu też powinienem coś uzbierać :biggrin: Ale, to tylko się tak pocieszam teraz, hehe

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę piachu, że olewasz promocję podczas TOTY? :P Fajny jest ten srebrny. Ogólnie ceny srebrnych kart są na przyzwoitym poziomie, nie to co w 13, że srebrny skład był droższy od złotego :biggrin: A ja kilka dni temu sprzedałem swój skład, tylko po to, aby go dzisiaj ponownie kupić lol. Ale nie mogłem się powstrzymać od kupna fresh karty Ibry :P

tjaaa, ja mialem ochote dzis zrobic sklady i na nic nie zamierzam czekac, az takim hardkorowym graczem fut nie jestem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zapuściłem sobie webapa, a tam zakładki w głównym koncie wszystkie po niemiecku :) Nie wiem, czy ktoś próbował się włamać, czy ki uj, ale zastanawiam się nad zmianą hasła :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.easports.com/pl/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=dAqOu2G0nKGq7:ps3 - Liga Hiszpańska

http://www.easports.com/pl/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=iR1NegvFnKGq9:ps3 - Liga Angielska

 

Do dyspozycji około 20-25 tysięcy. Udoskonalać któryś ze składów? (bardziej ten z Primera Division) czy ktoś ma pomysł na budowanie nowego składu? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem zly w hooy, serwery EA kpią ze mnie, awansowalem do finalu pucharu, wychodze z meczu i oczywiscie diskonekt :) super


bez kitu daja debile puchar wtedy kiedy ich serwery rozlaczaja co chwila :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apka nie działa. Trwają prace modernizacyjne..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a teraz trafilem na debila ktory oglada wszystkie powtorki, 20 minut mecz i zaraz dogrywka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy dzień z FIFĄ 14 na PS4, jakieś 5 meczów w pucharze, z czego za 2 nie zaliczyło monet i postępu. Mam nadzieję, że to wyjątkowa sytuacja spowodowana modernizacją. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znowu mnie wywalilo, EA robi modernizacje na 24 godzinnym pucharze, BRAWO :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×