Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

piachu to dlaczego grasz kolejny mecz skoro wiesz, że są takie problemy :P ?? Tylko się będziesz denerwował i współczynnik ci się będzie zmniejszał. 

 

 

A ja chyba powiedziałem sobie dość graniu w FIFę po dzisiejszym dniu. Gra w UT to żadna przyjemność, mecz za meczem porażki. Mecz w tym trybie nie ma nic wspólnego z realną piłką. Przeciwnik cały czas zdobywa tak samo bramki, to z rogu, to z główki. Dośrodkowania, dośrodkowania i raz jeszcze... ah zapomniałbym o magicznym L1+tr. 

 

A może ja zbyt emocjonalnie do tego podchodzę? Chyba zajmę się handlem dla odmiany  :rolleyes: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piachu to dlaczego grasz kolejny mecz skoro wiesz, że są takie problemy :P ?? Tylko się będziesz denerwował i współczynnik ci się będzie zmniejszał. 

 

 

A ja chyba powiedziałem sobie dość graniu w FIFę po dzisiejszym dniu. Gra w UT to żadna przyjemność, mecz za meczem porażki. Mecz w tym trybie nie ma nic wspólnego z realną piłką. Przeciwnik cały czas zdobywa tak samo bramki, to z rogu, to z główki. Dośrodkowania, dośrodkowania i raz jeszcze... ah zapomniałbym o magicznym L1+tr. 

 

A może ja zbyt emocjonalnie do tego podchodzę? Chyba zajmę się handlem dla odmiany  :rolleyes: .

moze dlatego, ze np do 1/2 mnie nie rozłączyło ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Az dziw bierze ze to jest najpopularnieszy tryb w grze  :) he he

Edytowane przez wrobellito

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Az dziw bierze ze to jest najpopularnieszy tryb w grze  :) he he

czemu ? :) pierwszy raz od premiery mnie rozłączyło, a wkurw mam bo to puchar o paczke zawodnikow byl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Az dziw bierze ze to jest najpopularnieszy tryb w grze  :) he he

 

Dlaczego najpopularniejszy? Bo EA potrafi doskonale promować swój produkt. Nie bez powodu na YT powstaje coraz więcej kanałów z filmami, na których znawcy zdają relacje z meczów oraz otwierania paczek, oczywiście pajacując przy tym na potęgę aby zyskać trochę popularności (Chociaż takiemu Ksi to się udało). To nakręca innych, do otwierania paczek i tak to się kręci. Dlaczego napisałem znawcy, bo owe osoby nie potrafią nawet wymówić poprawnie nazwisk piłkarzy. Dzisiaj nawet widziałem, jak swój kanał miała kobieta :P. 

 

BTw - będzie w tym tyg totw?

Edytowane przez Whizzer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy jakoś mnie ten tryb nie interesował ale widzę ze trzeba będzie spróbować swoich sił. Wiec mam 2 pytanka do was  :)
Kumpel grywał dużo ale z tego co pamiętam to przez neta (przeglądarkę) i tu się zastanawiam czy to będzie jakoś połączone z fifa 14 ? Czy grając przez przeglądarkę będę mógł kontynuować postęp na ps4 ? I czy ten tryb jest nastawiony na rozgrywkę z innymi graczami czy  tylko z komputerem ?
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy jakoś mnie ten tryb nie interesował ale widzę ze trzeba będzie spróbować swoich sił. Wiec mam 2 pytanka do was  :)

Kumpel grywał dużo ale z tego co pamiętam to przez neta (przeglądarkę) i tu się zastanawiam czy to będzie jakoś połączone z fifa 14 ? Czy grając przez przeglądarkę będę mógł kontynuować postęp na ps4 ? I czy ten tryb jest nastawiony na rozgrywkę z innymi graczami czy  tylko z komputerem ?

 

przez przeglądarkę to nie gra tylko handel, jest to część fify 14 i jest to połączone. Tryb jest nastawiony na multi, ale są tez tryby offline.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, panowie, sram po gaciach! Was jarało jak kupiliście Ibrę, mnie jara, że udało mi się kupić koszulkę River Plate za 500 coinsów, a chodzi ona od 8k do 20k. 
mpfr.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zaplacilem za caly różowy strój cos kolo 3k i wstydzilem sie do tego przyznać ale czym to jest przy 20K :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To przepłaciłeś :-P

mozliwe, bylo kilka tylko dostepnych - kupilem najtanszy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn teraz jego cena to 150, ale wcześniej, tak w październiku, chodził po tyle ile mówiłeś.

bo wtedy go kupywalem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NY Red Bulls zawsze byly na czasie jak w 13 UNAM , btw dziala wam Web App?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no kicha to samo Panathinakos dziala Ci Web App? juz dziala :D

Edytowane przez piespako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×