Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

no4b ale dziwna kamera : P jak mrowki wszyscy wygladaja

testuje ktos nadal czy dzialaja drafty na innych kontach? :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj w 2 lidze takich anaansów spotkałem:

 

zjgirt.jpg

 

 

4:1 w 36

9hj1ad.jpg

Edytowane przez MaxyM
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po statach widać,że grasz tiki-takę

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minut temu, SkibaPL napisał:

no4b ale dziwna kamera : P jak mrowki wszyscy wygladaja

Na 50'' nie jest tak źle :) Lubię dużo widzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tutaj luta Marchisio z wczoraj - chyba pierwszy raz widziałem taką siłę... 

 

 

Edytowane przez MaxyM
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie moja najladniejsza kontra jaka dotychczas udalo mi sie zrobic :24_stuck_out_tongue:

 

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak w ostatnim meczu 2 ligi prowadziłem 4:0 w 60 minucie i za przeproszeniem - wyjebało mnie z serwera... A ten wynik dawał mi awans (pierwszy raz w historii FUT), to możemy uznać, że mi się udało? Czy jak EA, uznajemy, że uciekłem? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaxyM, ale mnie korci żeby sprzedać kartę Messiego i kupić nową. Twoja teoria odnośnie karta, karcie nie równa siedzi mi głęboko w głowie, bo to co Leo u mnie setek nie strzela to historia. Nie wiem ile razy byłem nim sam na sam z bramkarzem i nie strzelał... Co prawda rozegrałem nim dopiero 8 meczów, ale taki Martinez z mojego fitness wali w podobnych sytuacjach praktycznie wszystko. Poczekam jeszcze kilka meczów, do tej magicznej liczby 10 i zobaczymy, może się żarłacz biały odblokuje ;) Mam przy nim kartę stylu Hunter, ale coś czuję że Hawk może być zbawieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sam co chwila się utwierdzam w swojej teorii... Higuaina 95, miałem z 3 razy - za każdym razem 10 CHM... I po 11 meczach szedł do żyda, bo kołek straszny, marnował wszystko... Choć czasami zaskakiwał... Teraz ponownie kupiłem, za 200K... Już 36 meczy - BESTIA... 7 CHM... Wali bramki jak porąbany, przepycha się, wychodzi - no cały czas się śmieje, że za 200K mam Suareza 97... Bo on tak chodzi. 

 

Marchisio, odkupiłem - gość niesamowite co wyprawia... Ma więcej asyst i goli w 30 meczach, niż Matudi w 300. 0.o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, coś w tym musi być. To samo miałem z Suarezem grając jeszcze na PS4. Strzelał jedną na pięć, a teraz dzięki niemu natłukłem pinktów co niemara.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, MaxyM napisał:

Panowie jak w ostatnim meczu 2 ligi prowadziłem 4:0 w 60 minucie i za przeproszeniem - wyjebało mnie z serwera... A ten wynik dawał mi awans (pierwszy raz w historii FUT), to możemy uznać, że mi się udało? Czy jak EA, uznajemy, że uciekłem? 

Ja wierzę EA, jesteś niegodny pierwszej ligi ;)

Na pocieszenie powiem Ci, że jakiś czas temu miałem taką samą sytuację, tylko wywaliło mnie w okolicach 90 minuty :) Bylem troszkę bardziej godny, ale niewystarczająco wdiocznie. EA wie co robi.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie chce wiedziec ile pkt stracilem ale nie przez ea tylko zasrana neostrade... od tak zrywa polaczenie (nawet na kablu) na jakies 5 sekund i wraca... mysle ze juz z 15 spotkan gdy wygrywalem pyklo. Raz jest ok przez miesiac a raz w ciagu dnia potrafi zerwac 2 razy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minut temu, no4b napisał:

Ja wierzę EA, jesteś niegodny pierwszej ligi ;)

Na pocieszenie powiem Ci, że jakiś czas temu miałem taką samą sytuację, tylko wywaliło mnie w okolicach 90 minuty :) Bylem troszkę bardziej godny, ale niewystarczająco wdiocznie. EA wie co robi.

 

A mi nie będzie godne wygrać 1 ligii w sezonach zwyklych. Bilans 0-5-5 a skończyły mi się dodatkowe mecze z katalogu. Jeszcze jeden mecz przegram i spadnę do 2 dlatego zostawię to tak jak jest. 1 liga lepiej wygląda :D.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że w FUT bawię się od 16tki to pytanie do bardziej doświadczonych kolegów. Kiedy będzie otwarty rynek do 17tki, kiedy będzie nowa apka? A może to będzie ta sama, która jest teraz do 16tki? Jak to wyglądało w zeszłym roku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to web app wystartował w zeszłym roku 17 września czyli tak 1-2 tyg przed premierą.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka Pany, czy warto się przenosić z PS4 na XO S praktycznie tylko dla FUTa ?

Ile jest aukcji w połowie sezonu na XO ?

 

Pozdro ;)

Edytowane przez Lony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, pablos_83 napisał:

aukcji w sensie na rynku transferowym?

 

Tak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest ok 500tys, w okolicach totsów było z 1,2 mln. Wcześniej nie wiem bo zbytnio w handlu nie siedziałem

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Lony napisał:

Hejka Pany, czy warto się przenosić z PS4 na XO S praktycznie tylko dla FUTa ?

Ile jest aukcji w połowie sezonu na XO ?

 

Pozdro ;)

 

To zalezy jak bardzo chcesz budowac ekipy z legendami. Sam rynek jest mniejszy, gra mniej ludzi, przez co trudniej o dobranie gracza o niskim pingu. W tym roku wydaje mi sie, ze bedzie jeszcze truedniej bo ludzie sie podziela miedzy ligi, turnieje i drafty. Mnie osobiscie karty legend czy to w Fifie czy NBA 2K bardziej denerwowaly niz zachwycaly ;).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym mniejszym rynkiem to bym nie przesadzał. Z połączeniami są problemy może o 6 rano, a tak to nie ma najmniejszego.

 

Pamiętajcie to fifa, nawet jak na PS4 gra więcej to na XO gra też bardzo dużo. To nie Battleborn gdzie w 3 tyg po premierze gra 120 osób

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do samej konsoli. pada na XO ?

Wytrzymuje jakoś ;) jak się gra ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia przyzwyczajenia. Ja całe życie grałem na PS, kilka tygodni i nie ma różnicy. 

 

Legendy w późniejszym etapie budowania składu są fajne bo jakaś liga może nie mieć silnych kart na pozycję lub są bardzo drogie.

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Max---dzieki kolego za Lukaku!!

Ten koleś jest niesamowity ...

Dał mi pierwszy raz w mojej historii awans do 3 ligi i jeszcze mam trzy mecze do rozegrania

Co on walił to głowa mała. Dwa longshoty takie,że tots Navas sobie przysiadł z rozpaczy. Dwie piękne bramki z pola karnego. Jestem pod dużym wrażeniem

Tak przywitał się w nowym klubie.

Zdjecia na szybko-sorki

12c937717db40b625baeda6c1d499ee8.jpg

A tak wyglądały staty przeciwko top BBVA

a11a854b3d65fc8cb1c5622eb712cf91.jpg

Miałem dzisiaj sprzedać cały klub,ake chyba się wstrzymam,mam ogromną szansę na mistrza 4 ligi i głupio tego nie wykorzystać

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra ale wiecie że takie staty kłamią.  Po prostu nie wierzę że ktoś gra na serio do 0-8. Ja przy 0-4 odkładam pada i tylko od rywala zależy czy wbije mi jeszcze 10 goli czy trzyma piłkę żeby mecz się skończył jak najszybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×