Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde wczoraj byl dobry dzien na paczki a dzis lipa za to wczoraj Reus, Rooney, Casillas i Lahm :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam strój klasyczny czy jak to tam się nazywają wolves taki pomarańczowy fajny polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG, słuchajcie. Gram sobie w FUT offline, jest około 60 minuty, robię 3 zmiany, po czym wchodzą zawodnicy w narzutkach dla rezerwowych! Po chwili zwiecha gry i teraz zostaje mi jedynie wejść do menu PS4. Zonk.

 

Edyta: Tym razem mecz zakończyłem, ale nie wyświetliło statystyk i nie dało się przejść dalej, znowu musiałem wyjść do menu. Dwa mecze z rzędu i dwa razy coś się dzieje. 

Edytowane przez Tsarov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracam do domu z roboty i patrze, ze sprzedalem Ibre z prawie 100k zyskiem :D nice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracam do domu z roboty i patrze, ze sprzedalem Ibre z prawie 100k zyskiem :biggrin: nice

 

Pogratulować, ja nie wiem jak wy zarabiacie w tym FUcie. Dla przykładu wchodzę w kitsy, jak ktoś wcześniej pisał a tam same wygórowane ceny. Rozumiem kupić taniej, drożej sprzedać. Ale za każdym razem gdy wchodzę na apkę to ceny zawsze te najwyższe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogratulować, ja nie wiem jak wy zarabiacie w tym FUcie. Dla przykładu wchodzę w kitsy, jak ktoś wcześniej pisał a tam same wygórowane ceny. Rozumiem kupić taniej, drożej sprzedać. Ale za każdym razem gdy wchodzę na apkę to ceny zawsze te najwyższe.

Popieram w 100%. Chociaż ostatnio sprzedałem wyjazdówe Milanu z 1k zyskiem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogratulować, ja nie wiem jak wy zarabiacie w tym FUcie. Dla przykładu wchodzę w kitsy, jak ktoś wcześniej pisał a tam same wygórowane ceny. Rozumiem kupić taniej, drożej sprzedać. Ale za każdym razem gdy wchodzę na apkę to ceny zawsze te najwyższe.

po prostu trzeba wiedziec, kiedy kupowac. Ja Ibre kupilem podczas 100k paczek w swieta. Ludzie zawsze beda panikowac i sprzedawac po bardzo zanizonej cenie, byle karte pchnac dalej ;)

 

 Dodam tylko, ze w tym tygodniu sprzedawalem Benatie za 2k kupujac go za 1,1k(jest obecnie w TOTW) nawet podczas market crashu da sie zarobic ;))

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yep, wyszły paczki za 100k i w ciągu kilku godzin wszystko poleciało w dół :biggrin: Ciekawe kiedy wrócą do normy, hehe

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem sobie, że nie będę kupował paczek, coś mnie podkusiło i około 90k w plecy :/. A taka już ładna sumka była uzbierana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś chętny do klubu zrobiłem dopiero nowy z znajomym 7 lidze jesteśmy i zaraz awans będzie jak ktoś chętny niech pisze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ceny znów jeb w dół. Kiedy zaczną podawać TOTY? 

 

Zastanawiam się czy nie nakupić grajków. Di Maria znów po 36k (tak jak tydzień temu, a w weekend spokojnie po 43-44k), więc jakby tak kupił ze 3-4, to może do końca tygodnia człowiek by zarobił :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ceny znów jeb w dół. Kiedy zaczną podawać TOTY? 

 

Zastanawiam się czy nie nakupić grajków. Di Maria znów po 36k (tak jak tydzień temu, a w weekend spokojnie po 43-44k), więc jakby tak kupił ze 3-4, to może do końca tygodnia człowiek by zarobił :)

Di Maria tyle kosztował bo był w TOTW nie dlatego, że weekend ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem uzbierane 60 k kusiło mnie na paczki ale kupiłem sobie do składu bundes Piszczka Alabe i Gundogana

Teraz zbieram na Gotze Lewego i Reusa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy takie zlo ;) ja wczoraj otworzylem z 10 czyli wydalem 75k a trafilem Reusa, Rooneya i Lahma wiec nie jest tak zle sklad do grania juz jest wiec mozna polowac w paczkach na jakiegos CR7 lub chodziaz Ibre :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem swego czasu codziennie i dostałem szrot.

 

+1, dlatego kompletnie sobie odpuszczam.

Pytanie do graczy z dłuższym stażem niż mój. Jak było w poprzednich latach, po zimowym okienku transferowym w FUT będą aktualizowane przynależności klubowe zawodników, buty, itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+1, dlatego kompletnie sobie odpuszczam.

Pytanie do graczy z dłuższym stażem niż mój. Jak było w poprzednich latach, po zimowym okienku transferowym w FUT będą aktualizowane przynależności klubowe zawodników, buty, itp?

czy buty to nie wiem, ale jesli chodzi o kluby to napewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mam piękny bug... Gram sezon offline, 45min. Sędzia kończy mecz, staje jak wryty w murawę i stoi. Wszyscy normalnie biegają. Grałem tak jeszcze z 2min, dopóki piłka nie wyleciała w trybuny. Teraz zawodnicy SI próbują "wbiec w widownię"... Jedyne wyjście to chyba zakończyć mecz i odnotować pierwszą porażkę na off'ie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do otwierania paczek to nie polecam zakupu. Ja już chyba z 50 paczek otworzyłem i nic sam szrot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stwórz skład reprezentacji Anglii ze zgraniem 100%, niech twoi zawodnicy potykają się o własne nogi i grają tak jakby pierwszy raz widzieli siebie i piłkę na oczy. Twój klub spada z ligi. Graj ofensywnie, przeciwnik będzie z łatwością wchodził w twoje pole karne. Graj ultra defensywnie, przeciwnik będzie wchodził w pole karne jak nóż w masło. Kopnij gdziekolwiek piłkę, przeciwnik ją przejmie. EA Sports it’s in the game, no ja pier****, serio EA?

 

Grając w UT mam ochotę wydrapać sobie oczy. Pozdrawiam, graczy którzy od 1 do 90 minuty napier*** po skrzydłach dośrodkowania+ główki. Brak słów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mam piękny bug... Gram sezon offline, 45min. Sędzia kończy mecz, staje jak wryty w murawę i stoi. Wszyscy normalnie biegają. Grałem tak jeszcze z 2min, dopóki piłka nie wyleciała w trybuny. Teraz zawodnicy SI próbują "wbiec w widownię"... Jedyne wyjście to chyba zakończyć mecz i odnotować pierwszą porażkę na off'ie :/

Wystarczy, ze "odetniesz" sie od internetu, a nie zapisze ci porazki. Tylko kontrakty sciagnie.

Stwórz skład reprezentacji Anglii ze zgraniem 100%, niech twoi zawodnicy potykają się o własne nogi i grają tak jakby pierwszy raz widzieli siebie i piłkę na oczy. Twój klub spada z ligi. Graj ofensywnie, przeciwnik będzie z łatwością wchodził w twoje pole karne. Graj ultra defensywnie, przeciwnik będzie wchodził w pole karne jak nóż w masło. Kopnij gdziekolwiek piłkę, przeciwnik ją przejmie. EA Sports it’s in the game, no ja pier****, serio EA?

Grając w UT mam ochotę wydrapać sobie oczy. Pozdrawiam, graczy którzy od 1 do 90 minuty napier*** po skrzydłach dośrodkowania+ główki. Brak słów.

Ja tam sobie radze z takimi elementami. Dodawalem tu custom taktyke, ktora zawsze gram w formacji 41212. Jak to sie dobrze ogarnie, to gra nie sprawia zadnego problemu, no chyba, ze naprawde trafisz na kozaka, ale bardzo rzadko to bywa.

Nawet streamowalem moja gre, gdzie idealnie mozna zobaczyc jak grac na takich, co lataja non stop po skrzydlach, ale widownia byla max 100 ludzi a srednio 20-30 i mi sie jakos odechcialo tego. Na YT tez nie mam czasu sie bawic za bardzo, moze w wolnej chwili nagram pare meczy i tam wrzuce.

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

To moja pierwsza przygoda z fut jak do tej pory, jakoś na ps3 się nie złożyło dopiero na ps4 zaczołem w to grać, jeśłi pozwolicie to spytam bardziej zaawansowanych graczy o pare rzeczy. 

 

Ktoś wcześniej już pisał że jest w drugiej lidze i ma zespół brązowy i trafia na samych złotych przeciwników =, niby to normalne w drugiej lidze, ale ja fram w dziewiątej i trafiam na samych złotych z pięcioma gwiazdkami gdzieś się to ustawia ? żeby dobierało podobnego przeciwnika?

 

Czym się różnią złote paczki te po 7,5k od tych za 15k i 30k? w którejmożna znaleźć wyjątkowego gracza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

To moja pierwsza przygoda z fut jak do tej pory, jakoś na ps3 się nie złożyło dopiero na ps4 zaczołem w to grać, jeśłi pozwolicie to spytam bardziej zaawansowanych graczy o pare rzeczy. 

 

Ktoś wcześniej już pisał że jest w drugiej lidze i ma zespół brązowy i trafia na samych złotych przeciwników =, niby to normalne w drugiej lidze, ale ja fram w dziewiątej i trafiam na samych złotych z pięcioma gwiazdkami gdzieś się to ustawia ? żeby dobierało podobnego przeciwnika?

 

Czym się różnią złote paczki te po 7,5k od tych za 15k i 30k? w którejmożna znaleźć wyjątkowego gracza?

Najlepiej otwierac za 7,5k(ja nie otwieram w ogole, mam aktualnie 1,7miliona, czyli sam sie domysl, czy warto) co do 5* skladow, to wszystko zalezy od tego, jakich graczy masz w skladzie. Im wyzszy overall karty pilkarza, tym lepiej wplywa to na * druzyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×