Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem jak skład robić ale dlaczego jak mam 3 gwiazdki to w online trafiam na same 5 gwiazdkowe zespoły? nie powinno być tak że mi znajduje przeciwnika z podobnym overall? 

W jakich paczkach ludzie trafiają messich i innych gold?

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem jak skład robić ale dlaczego jak mam 3 gwiazdki to w online trafiam na same 5 gwiazdkowe zespoły? nie powinno być tak że mi znajduje przeciwnika z podobnym overall?

Nie, system * nie ma zadnego znaczenia tutaj, to nie sezony. Jak chcesz, zeby tak wybieralo, to graj single matche w UT. Chociaz slyszalem, ze tam ludzie specjalnie robia brazowe lawki rezerwowych, zeby uzyskac przewage w overallu i trafiac teoretycznie slabsze sklady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acha no dobra i tak to nie ma wiekszego znaczenia z tego co zauważyłem bo jakoś sobie radzę z tymi 5 gwiadkowymi zespołami.

Ostatie pytanko jak ktoś mógłby mi wytłumaczyć co to są za karty do kupienia w sklepie special pack.

1. Silver upgrade pack?

 

2. Gold upgrade pack

co one dają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acha no dobra i tak to nie ma wiekszego znaczenia z tego co zauważyłem bo jakoś sobie radzę z tymi 5 gwiadkowymi zespołami.

Ostatie pytanko jak ktoś mógłby mi wytłumaczyć co to są za karty do kupienia w sklepie special pack.

1. Silver upgrade pack?

 

2. Gold upgrade pack

co one dają?

W Silver upgrade pack jest 11 zawodników srebrnych,ale nie wyjątkowych (czyt. święcących) więc kupowanie ich jest trochę mało opłacalne. W Gold upgrade pack jest tak samo 11 zawodników złotych,ale nie wyjątkowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acha no dobra i tak to nie ma wiekszego znaczenia z tego co zauważyłem bo jakoś sobie radzę z tymi 5 gwiadkowymi zespołami.

Ostatie pytanko jak ktoś mógłby mi wytłumaczyć co to są za karty do kupienia w sklepie special pack.

1. Silver upgrade pack?

 

2. Gold upgrade pack

co one dają?

Kolega wyzej wyjasnil, ja tylko dodam, ze zupelnie nie oplaca sie ich kupowac. Juz lepiej otwierac te za 7,5k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki a wyjątkowi mogą się trafić w tych po 7,5k?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, ze "odetniesz" sie od internetu, a nie zapisze ci porazki. Tylko kontrakty sciagnie.

Ja tam sobie radze z takimi elementami. Dodawalem tu custom taktyke, ktora zawsze gram w formacji 41212. Jak to sie dobrze ogarnie, to gra nie sprawia zadnego problemu, no chyba, ze naprawde trafisz na kozaka, ale bardzo rzadko to bywa.

Nawet streamowalem moja gre, gdzie idealnie mozna zobaczyc jak grac na takich, co lataja non stop po skrzydlach, ale widownia byla max 100 ludzi a srednio 20-30 i mi sie jakos odechcialo tego. Na YT tez nie mam czasu sie bawic za bardzo, moze w wolnej chwili nagram pare meczy i tam wrzuce.

 

Gram takim oto składem w formacji 433-5. http://www.futhead.com/14/squads/4651266/ może polecisz jakąś custom takse pod to?

 

Grając Liverpoolem 433 z fałszywą 9 w sezonach, przeważnie wygrywam mecz za meczem albo jakiś zremisuje. Nie gram na własnej taktyce, tylko domyślnej. Tylko, że w sezonach jest zupełnie inna gra niż w UT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki a wyjątkowi mogą się trafić w tych po 7,5k?

Tak

Gram takim oto składem w formacji 433-5. http://www.futhead.com/14/squads/4651266/ może polecisz jakąś custom takse pod to?

Grając Liverpoolem 433 z fałszywą 9 w sezonach, przeważnie wygrywam mecz za meczem albo jakiś zremisuje. Nie gram na własnej taktyce, tylko domyślnej. Tylko, że w sezonach jest zupełnie inna gra niż w UT.

Polecam ci lekture tego: http://forum.ea.com/uk/posts/list/2658860.page#28769018 bo ja osobiscie nigdy nie gralem ta formacja.

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

włączę sie do rozmowy i dodam, ze zadna taktyka nie sprawi, ze bedziecie tylko wygrywac mecze, jak ktos dobrze gra to kazda taktyka "cos" ugra


dodam jeszcze, ze Dani Alves to najlepszy obrońca boczny jakiego używałem + z kart z wiekszym ovr dostepnych dla normalnego zjadacza chleba tylko Neymar faktycznie sie wyróżniał, wg. mnie lepszy od Aguero, Hazarda, Benzemy, IF Diego Costy czy innych Hulków.

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stwórz skład reprezentacji Anglii ze zgraniem 100%, niech twoi zawodnicy potykają się o własne nogi i grają tak jakby pierwszy raz widzieli siebie i piłkę na oczy. Twój klub spada z ligi. Graj ofensywnie, przeciwnik będzie z łatwością wchodził w twoje pole karne. Graj ultra defensywnie, przeciwnik będzie wchodził w pole karne jak nóż w masło. Kopnij gdziekolwiek piłkę, przeciwnik ją przejmie. EA Sports it’s in the game, no ja pier****, serio EA?

 

Grając w UT mam ochotę wydrapać sobie oczy. Pozdrawiam, graczy którzy od 1 do 90 minuty napier*** po skrzydłach dośrodkowania+ główki. Brak słów.

 

Odnośnie ostatniego zdania Twojego wywodu

Niestety trzeba grać tak jak przeciwnik pozwala

Wystarczy odciąć mu skrzydła i znajdzie się sposób na gościa

Przecież jeżeli ktoś spamuje cały czas jedną akcje to nie rozumiem jak nie można go zatrzymać przecież nie robi tych dośrodkowań ze środka boiska

Tylko musi dojść na to skrzydło a reszta zadania jest Twoja zblokuj go ustaw szybkich bocznych i rozbijaj jego ataki

Wiadomo jest tak że chłop będzie wrzucał 10 razy i 0 gola

Wrzuci 2 i 2:0 dla niego

Ale i odwrotnie to działa czasami grasz kiepsko a wygrywasz a czasami grasz ekstra mecz i lipa

Ja się tym nie przejmuje poprostu przyjąłem że tak jest i nie mam z tym kłopotu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat ci ludzie co graja TYLKO po skrzydłach to najłatwiejsze wygrane dla troche myslacych, bo jak ich "taktyka" przestaje działac staja sie bezbronni jak malutkie dzieci, ustawiasz taktyke defensywna zeby boczni obroncy nie wychodzili do ataku i pilnujesz nimi skrzydla wspomagając innym zawodnikiem z pola, pamiętając, ze lepiej wybic pilke na aut czy rożny albo grac faul niż dać wrzucic z akcji  :)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha ha mieliście racje co do tych paczek że się nie opłaca, wczoraj kupiłem ze 4 i sam szrot a jak raz trafili się jacyś zawodnicy z ov 84 to zamiast L1 wcisnołem R1 i poszły do dziada :) Późno już było to i skutki są :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak

Polecam ci lekture tego: http://forum.ea.com/uk/posts/list/2658860.page#28769018 bo ja osobiscie nigdy nie gralem ta formacja.

 

Wielkie dzięki F3niX za link, właśnie zabieram się za lekturę. O takie coś właśnie mi chodziło. Chyba za szybko pospieszyłem się ze zrobieniem tego składu, pod tą formację :). Trzeba będzie sprzedać paru zawodników, pewnie ze stratą.

 

akurat ci ludzie co graja TYLKO po skrzydłach to najłatwiejsze wygrane dla troche myslacych, bo jak ich "taktyka" przestaje działac staja sie bezbronni jak malutkie dzieci, ustawiasz taktyke defensywna zeby boczni obroncy nie wychodzili do ataku i pilnujesz nimi skrzydla wspomagając innym zawodnikiem z pola, pamiętając, ze lepiej wybic pilke na aut czy rożny albo grac faul niż dać wrzucic z akcji  :)

 

Piachu00 nie zgodzę się z tym, że lepiej wybić piłkę na aut czy rożny. Bo w tej fifie rożny to prawie jak bramka. Ja najczęściej staram się odbierać piłkę i wybijąć ją w pole do najbliższego pomocnika/napastnika. Pech w tym, że prawie zawsze ona wraca do przeciwnika niczym bumerang.

 

Zapytam jeszcze, czy dodawanie kart chemii zawodnikowi coś daje, czy to tylko pic na wodę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak w sumie to lepiej odebrac i strzelic zaraz gola, ale jestem realista i wiem, ze niektórym odbiory moga skończyć sie pilka w siatce po wrzutce ;)

rozny prawie jak bramka ? na ps4 ? nie zauważyłem.

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się chce grać w fife to trzeba sobie uświadomić ze w tej grze trzeba mieć szczęście i pogodzić ze nie można wygrywać każdego meczu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałby ktoś prywatnie coinsy sprzedać? Nie chcę mi sie po Allegro tłuc :P 100k potrzebuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się chce grać w fife to trzeba sobie uświadomić ze w tej grze trzeba mieć szczęście i pogodzić ze nie można wygrywać każdego meczu

i to jest wlasnie do dupy,w poczatkowych ligach czuje ze moge wygrywac wszystko jak leci,ale jestem dymany przez skrypty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem na moim drugim koncie nie mam możliwości kupienia kart przez przeglądarke i apke telefoniczną

Moge sprzedawać ale w ogóle mi nie wyszkuje żadnych kart

Ma ktoś tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj się wylogować i ponownie zalogować do apki. Miałem tak kilka razy i pomogło, tylko że mam 1 konto.

Edytowane przez Whizzer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już mam tak od tygodnia na głównym koncie na którym gram na konsoli jest ok a tutaj lipton.

Pohandlowałem trochę i chciałem przerzucić kasę na główne konto chyba będzie z tego kaszanka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem na moim drugim koncie nie mam możliwości kupienia kart przez przeglądarke i apke telefoniczną

Moge sprzedawać ale w ogóle mi nie wyszkuje żadnych kart

Ma ktoś tak?

Musisz aktywowac te konto na ps4, czyli odpalic futa z niego. Inaczej nie bedzie dzialac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można wylosować te karty specjalne czarno złote?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można wylosować te karty specjalne czarno złote?

W zlotych paczkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tych normALNYCH PO 7,5K?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×