Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już ponad 200 meczów i żadnego u siebie :siara: nie mam pojęcia od czego to zależy. Internet mam 150/20.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak włączyć wyszukanie lokalne?

W opcjach gry, przed wejściem do Ut z menu głównego, sieć i matchmaking czy jakoś tak.

Żeby nie było, nie narzekam na handicapy i inne duperele.

Katuje ten szajz już 5 edycję i wiem czego mogę się spodziewać po gameplayu.

Chodzi mi o to, że jak gram z kolesiem na moim poziomie lub lepszym a mam delaye, przyspieszenia to nie dam rady mu się przeciwstawić.

Słabszego to zleje na lagach (a czasami nie) ale gdy mecz toczy się pośrodku boiska i wygląda jak szachy i w decydującym momencie wylapie laga to już nie odrobie tego co straciłem nie ze swojej winy..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zablokujcie możliwość otrzymywania wiadomości, skoro was rywale wyrzucają. Co za niewypał xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I kolejne wywalenie z serwerow, jestem ciekaw czy przeciwnikom tez porazke zalicza czy co. Jeszcze zeby w ogole mecz sie nie liczyl, a potem komunikat 'wyglada na to ze odlaczyles sie od ostatniego meczu'....

Zazwyczaj nie narzekam na te gre, bledy sie oczywiście zdarzaja wiec z reguly padem nie rzucam, ale po prostu szkoda, ze walcze o jak najwyzsza range i lepsze paczki, a serwer odbiera mi w ogole mozliwosc walki

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jebie... wywalilo mnie podczas karnych w ktorych prowadzilem z UT calkowicie

Nie chce mi sie w to grac dzis ... 14 winów 6 meczy do konca... w dupie to mam. Tylko teraz nie wiadomo czy serwery sie pie%÷€÷€₩ czy jakis nowy glitch pryszczate gowniarze znalezli !

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Tom182 napisał:

 

Ja jebie... wywalilo mnie podczas karnych w ktorych prowadzilem z UT calkowicie

Nie chce mi sie w to grac dzis ... 14 winów 6 meczy do konca... w dupie to mam. Tylko teraz nie wiadomo czy serwery sie pie%÷€÷€₩ czy jakis nowy glitch pryszczate gowniarze znalezli !

I jak tu ludzie wbijają 40 winów? Nie dość, że trzeba wszystko wygrać to jeszcze cud, że cie nie rozłączy ani razu. Ja przez cały tydzień ostatni miałem jednego disconnecta, który i tak był chyba z mojej winy, a teraz już zagrałem 8 meczy i dwa razy mnie wyrzuciło, a internet oczywiście działa. To jest przez duża ilość ludzi na serwerach czy co?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie rozgrywalem zadnych meczow , tylko wszedlem w menu ultimate team pare minut temu i mnie 3x wyrzucilo w przeciagu 10 minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to depcze, do 22 nie odpalam konsoli. 5 meczów - 3x wypaliło mnie, raz w towarzystwie deleyow na przegrałem w dogrywce 3:1 i jeden wygrałem w karnych a wczoraj 10 winow, 1 przegrana w karnych i jedna porażka w 90 min i 0 Lagow i dc..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuje ze to kwestia godzin gdzie wyjdzie na jaw jaki to nowy glitch quit sie objawil

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Tom182 napisał:

Czuje ze to kwestia godzin gdzie wyjdzie na jaw jaki to nowy glitch quit sie objawil

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

 

no z tym wysyłaniem wiadomości jak nic... chociaż mnie też wywaliło teraz 3 razy, bilans już mam zdaje się 6:10, co za gówno, przed chwilą mecz z gościem,

 

strzały 11-1 dla mnie i porażka 0:2 :D, gdzie nie mogę nic zrobić w obronie kompletnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórym podobno nie zalicza tych meczów, mi zaliczyli dc...

Dajcie znać jak będziecie mieć info na temat serwerów, ja idę czytać księgowego mafii %)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak tu ludzie wbijają 40 winów? Nie dość, że trzeba wszystko wygrać to jeszcze cud, że cie nie rozłączy ani razu. Ja przez cały tydzień ostatni miałem jednego disconnecta, który i tak był chyba z mojej winy, a teraz już zagrałem 8 meczy i dwa razy mnie wyrzuciło, a internet oczywiście działa. To jest przez duża ilość ludzi na serwerach czy co?

Też się zastanawiam .

Na stronie gościa o nicku KRASI jest oferta , że za godzinę coachingu 30 kilka euro zdradzi rzeczy (wiedzę) których nikt nigdy nie mówi na streamach .

Może oni faktycznie mają jakąś wiedzę i patenty jeśli chodzi o te zasrane handicapy?

Oczywiście wiadomo, że mają skill, ale ten skill jest pewnie podparty jakąś wiedzą ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha co mecz grałem.

Przegrywam 1:0 do 68.min. Koleś gra jak pies. Zastawki, podania na swojej połowie, oglądanie wstawek wolnych itp. W 68 min wyrownalem. Koleś się posral, widać nerwy w grze.

88 min jego aguero trafił w słupek w sytuacji sam na sam.

90 min, mam różny ale kante wybija na 16 m gdzie stoi moj asamoah a piłka leci na niego.

Naciskam strzał a koleś pauza, kończy się przerwa ja strzał a on pauza i znowu to samo w końcu mijaja pauzy a asamoah jeb lufe w okno = rage quit i wszyscy moi zawodnicy na 97 kondycji = double win. Dawno nie miałem tak dzikiej satysfakcji. Wynagrodzilo mi to dzisiejsze 3 DC %)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem , coś mi ostatnio te gry wyglądają jak by EA bawiło się z nami, jak by mieli nas za debili . Każdy mecz bardzo blisko , 3-3,3-2

Comebacki , kłopoty ze strzeleniem gola na 2-0 itd. Gram w 5 lidze,.kolega kupił Xboxa który czasem gra karierę i dopiero zaczyna online, a mimo to każda gra to dramatyczna walka o zwycięstwo . Ja 5 liga on gra tylko karierę T_T moje treningi o dupe rozbić .

Przesada :38_worried:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej rozwala jak rywal ma mniej chemii niż 100. 98, 82 itd. i mam wrażenie jakby podczas tych meczów moi zawodnicy zamienili się chemią z przeciwnikiem. On wszystko celne, a moi podają za plecy, za mocno. Lekka przesada.

 

Ja się pochwalę i powiem, że pierwszy raz od początku listopada, czyli mojej WL wygrałem mecz po karnych :fsg:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja się pochwalę i powiem, że pierwszy raz od początku listopada, czyli mojej WL wygrałem mecz po karnych :fsg:

Ja na razie, odpukać, okolo 10 razy grałem karne, moze wiecej, przegrałem tylko raz. Niezly fart, ale Cech na prawde dobrze broni :1_grinning: Co ciekawe, w trakcie meczow czesto nie trafiam

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że już było ale zapomniałem zrobić screen.

Jakie są miesięczne widełki na poszczególne rangi w tym miesiącu? Szczególnie interesuje mnie Gold 1 2 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Van der Fck napisał:

Wiem, że już było ale zapomniałem zrobić screen.

Jakie są miesięczne widełki na poszczególne rangi w tym miesiącu? Szczególnie interesuje mnie Gold 1 2 3

 

tak z pamięci - Gold 3 - 73

Gold 2 - 84

Gold 1 - 98

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daily gifty z brazowymi 4 kartami czy 500 coins mogli by sobie darowac :)

Mialem budowac sklad Diego Costa na szpicy, ale przypomnialem sobie Harrym Kane IF :) jakie on ma luty z daleka to szok, ogolnie bardzo dobrze sie nim gra, szczerze polecam. 3 mecze i 7 bramek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca sie dzisiaj kupować skład czy przez to całe FUTMas ceny beda lecieć w dół aż do TOTY?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×