Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze mozna sprawdzic jego IFa, ktory jest praktycznie taki sam z tym, ze:

IF ma lepsze strzaly i fizycznosc

SBC ma lepsze podania

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj zakupiłem SIF Benteke do mojego fitnesu i muszę powiedzieć, że tego mi brakowało. Charakterystyka podobna do Higuaina, dużo lepszy od Lukaku, Sturridge'a, Vardy'ego i innych podrabiańców :1_grinning: chłopina przywitał się hattrickiem. Jest moc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pytanko. Czy na trenerów pokroju Jose Mourinho, albo Guardiola też będzie można trafić w tym trybie, czy nie są dostępni w tym trybie i tylko jakieś noname?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aluko.jpg

Kupiony za 1200 i od razu wystawiony na licytację :)

Teraz, mikelsgrom1 napisał:

Jeszcze pytanko. Czy na trenerów pokroju Jose Mourinho, albo Guardiola też będzie można trafić w tym trybie, czy nie są dostępni w tym trybie i tylko jakieś noname?

Mowisz o trybie Ultimate Team?

 

Możesz kupić sobie tych trenerów albo innych - wazne, zeby byli z ligi z ktorej jest Twoja druzyna albo mieli narodowość taką jak większość z Twojej drużyny - wtedy zwiększa im zgranie.

Lige możesz zmienić  trenerowi specjalną kartą.

Wszystki kupisz na Transfer Market.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale i tak maja zgranie na 100 :) to po co trener ?:)

 

Czasem sie ma trenera pod jednego zawodnika, zeby jego osobiste zgranie bylo wieksze, bo z samych linkow nie zawsze zrobisz 10.

Edytowane przez madithon
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie jest najlepsze anglojęzyczne forum na temat fify ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TrueGrand

https://fifaforums.easports.com/en/categories/fifa-17-ultimate-team-general-discussion

 

 

@ALL

Aktaulnie mam to https://www.futbin.com/17/squad/816814  ale:
Di Maria ok ale szalu nie robi, tzn, jak za ta kase..
Aurier - mega solidny, chyba najsilniejszy jakim gralem
Cavani- wczoraj 8 meczy i 1 bramka a mogl strzelic z 6-7, sam na sam notorycznie marnowane.
Trafiony strzal z dupy w 88 min...

W listopadzie mialem srdni sklad + griemana i wykrecilem Gold 3 i zostalo mi 7 spootkan.
Griezman ladowal az milo.

Mysle czy dograc tym szitem z Cavanim (moze sie rozkreca) czy juz modyfikowac na:
https://www.futbin.com/17/squad/819540

Jakies opinie ?

Edytowane przez EZreal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, EZreal napisał:

@TrueGrand

https://fifaforums.easports.com/en/categories/fifa-17-ultimate-team-general-discussion

 

 

@ALL

Aktaulnie mam to https://www.futbin.com/17/squad/816814  ale:
Di Maria ok ale szalu nie robi, tzn, jak za ta kase..
Aurier - mega solidny, chyba najsilniejszy jakim gralem
Cavani- wczoraj 8 meczy i 1 bramka a mogl strzelic z 6-7, sam na sam notorycznie marnowane.
Trafiony strzal z dupy w 88 min...

W listopadzie mialem srdni sklad + griemana i wykrecilem Gold 3 i zostalo mi 7 spootkan.
Griezman ladowal az milo.

Mysle czy dograc tym szitem z Cavanim (moze sie rozkreca) czy juz modyfikowac na:
https://www.futbin.com/17/squad/819540

Jakies opinie ?

Jak Ci sie gra Dembele ? bo zastanawiam sie czy go nie wymienic za Robbena :) (Prawa noga do wymiany xD ) Moje aktualne sklady:

https://www.futbin.com/17/squad/819958

https://www.futbin.com/17/squad/820010  Tu jeszcze musze dokupić Bale i Modrica ale dopiero uzbieralem 360k

Jakieś sugestie do tych skladow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie jeszcez nie gralem, gdybym go kupil to by zadebiutowal jako IF (Nifem gralem we wrzesniu jak kosztowal ponad 30k i byl ok)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem WL, bo miałem chwilę czasu zagrałem 5 meczów i wylączyłem. Trzy razy gra mnie tak wyru*****, że aż do teraz dupsko piecze. Nie mam siły grać w tego raka na święta. Na osłodę ostatni mecz grałem przeciwko Aubie, Lewemu i 5 legendom plus Neuer. Gościu przez 90 minut oddał 1 strzał oczywiście gol, a ja 15 i wszystkie w Neuera, 4 sam na sam oczywiście obronił... w 94 dostałem rzut rożny, w polu karnym najwyżej wyskoczył zakupiony dzisiaj Courtois i strzelił na 1-1. Pierwszy raz strzeliłem bramkarzem w tej grze. W dogrywce strzeliłem cudem na 2-1 i zakończyłem wl szczęśliwy :) 

wesołych świąt wszystkim życzę, mniej nerwów, radości ze strzelonych bramek, mniej wylewów swoich podopiecznych, a więcej przeciwnika :jaro: 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też właśnie życzenia najlepsze wariaci , niestety/stety też jestem uzalezniony od tego raka ... miałem kupić jakieś (jakiekolwiek) inne gierki a skończylo się na tym że już układam nowy skład lol WESOŁYCH i samych CR-ów w paczkach :) 

 

 

FIFA

 

 

 

 

:) 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdrowych i wesołych świąt. Sukcesów w życiu prywatnym oraz zawodowym. Dla Was i Waszych bliskich. :1_grinning: (Jeb*c fife i paczki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem dwa składy z D. Villą - recepta na regularniejsze wygrywanie. Gra mi się przyjemnie, średnie posiadanie piłki 60%, celność podań na poziomie 90% co mecz, +10 strzałów co mecz. Po prostu czuję, że niszczę przeciwników - tiki taka pełną gębą, Guardiola byłby dumny.

 

Ale po takim meczu jaki zagrałem przed chwilą odstawiam FIFĘ na półeczkę.

 

Przeciwnik z kontem 2016, w nicku 2002 - pewnie rok urodzenia... Więc, gdy on jeszcze robił w pampersa ja już coś tam grałem w FIFE. Statystyki pomeczowe różnią się tylko posiadaniem piłki - ja 61%, on 39%. Strzały tak samo - 8, w tym 5 celnych. Różnica polegała na tym, że ja GRAŁem piłką, a On podawał do Musy/Nianga i biegł do przodu z nadzieją na przebicie się. Do tego obowiązkowo autobus ustawiony na starcie. Lagi, przycinki i inne... Zero kontroli nad meczem z mojej strony - wcześniejsze mecze z pełną kontrolą... Tutaj jakby mi ktoś coś przestawił, jakbym grał padem, który raz działa, a raz AI gra za mnie. Wcześniej brak kontroli był spowodowany tym, że to przeciwnik przewyższał mnie skillem, ale tutaj? Tutaj czułem, że gość cudem zakwalifikował się do WL lub grał u kogoś. Tak jakbym przekazał pada mojej siostrze, która nigdy nie grała w FIFĘ. Z taką grą przeciwnika nie mogłem niczego zrobić, zupełne zero. Najlepsze, że strzelił mi bramkę w dogrywce po kilku przebitkach rezerwowym Wernerem. Po bramce pauza... Jedna, druga, trzecia - z ciekawości sprawdziłem co tam nakombinował... Było warto. Ustawił całą 10 z pola w swoim polu karnym. Wtedy pomyślałem, że będzie łatwiej, zamknę go i ładnie przycisnę chociaż do karnych. Ta... nie dość, że niczego nie mogłem zrobić to jeszcze mógłbym stracić drugą bramkę, tylko najzwyczajniej w świecie zabrakło mu skilla, bo jak nazwać to, że gość biegnący od połowy boiska mający sam na sam z Cechem, po prostu w niego wbiega, bo za późno wciska button strzału. Bitch please...

Mój ostatni płacz tutaj, więcej nie będę : d

 

Wesołych :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również życzę wesołych świat wszystkim - spotkajmy się po świetach :) odpocznijmy od Fify troche :)

 

@vkkaaa, i tak będzie jeszcze tutaj płakał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też właśnie życzenia najlepsze wariaci , niestety/stety też jestem uzalezniony od tego raka ... miałem kupić jakieś (jakiekolwiek) inne gierki a skończylo się na tym że już układam nowy skład lol WESOŁYCH i samych CR-ów w paczkach  

 

 

FIFA

 

 

 

 

 

Stary nie jestes sam, mam to samo. Wieczorem mowie sobie kupie jakiegos Battlefielda 1 i dam sobie spokoj, poczym w glowie zlozy mi sie jakis sklad, zrobie go i gra mi sie nim bardzo dobrze i gram dalej...do czasu i tak w kolko.

Problemem tez jest to, ze od malego uwielbialem grac w pilki nozne, kiedys ISS/PES (kupiony w wersji japonskiej, wtedy nie przeszkadzaly "krzaczki" zamiast angielskiego). Teraz nie ma alternatywy, do tego jeszcze wciagnal mnie fut i przepadlem...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy te świąteczne paczki są warte uwagi? Oczywiście wiem że na 99 procent trafię szrot ale chciałbym coś kupić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie na wstępie ale z czego te płacze się biorą skoro pro "pitole" typu Gorilla i ten inne ćmoki mają wyniki 40-0....39-1 a my mamy same wylewy.. nie rozumiem tego ale chyba problem jest w nas skoro inne ludzie maja takie wyniki a my kupę. Proszę nie piszcie, że te pseudo Youtubery maja Handicapy od EA żeby gIMBAZJADA kupowała Fifolca. Ja nie mogłem się przez 2 tygodnie przebić z 4 ligi dalej a po wyluzowaniu się, zacząłem szanować tą łaciatą "szmatkę" i awansowałem liga po lidze do 1 i do FUT Champions za pierwszym razem.. NO chyba że wszyscy pro grajki tylko cisną w FUT Champions a reszta się buja dla relaksu w ligach :24_stuck_out_tongue:

 

Moim zdaniem SPOKÓJ to klucz do sukcesu :)

Edytowane przez Gorekkk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokoj najwazniejszy to fakt !

Panowie tak sie przygladam i analizuje sobie gre kolejnych przeciwnikow i mam pytanie. Wy tez za wszelka cene nie ruszacie sie kompletnie obrona ? Kurwa.... stoi sciana w co drugim meczu jak sie tak przygladne. AIM obrona i jazda

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, baku83 napisał:

Stary nie jestes sam, mam to samo. Wieczorem mowie sobie kupie jakiegos Battlefielda 1 i dam sobie spokoj, poczym w glowie zlozy mi sie jakis sklad, zrobie go i gra mi sie nim bardzo dobrze i gram dalej...do czasu i tak w kolko.

Problemem tez jest to, ze od malego uwielbialem grac w pilki nozne, kiedys ISS/PES (kupiony w wersji japonskiej, wtedy nie przeszkadzaly "krzaczki" zamiast angielskiego). Teraz nie ma alternatywy, do tego jeszcze wciagnal mnie fut i przepadlem...

Mało, ze krzaczki to jeszcze wersja NTSC, i moj Rubin odtwarzał mecze na czarno-biało , ale w pisde i na gaz :) Roberto Carlos na LN do tego Babangida i Semu i lecimy z tym koksem :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to się dzieje z tymi srebrami od dommanu? kupiłem za 30k rano 16 z nigerii i dla beki wystawiłem teraz, poszli bez relistów łącznie na 85k o_O to naprawdę tak łatwo wchodzi czy jakiś fart?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, danon napisał:

Co to się dzieje z tymi srebrami od dommanu? kupiłem za 30k rano 16 z nigerii i dla beki wystawiłem teraz, poszli bez relistów łącznie na 85k o_O to naprawdę tak łatwo wchodzi czy jakiś fart?

 

Ludzie sie rzucili bo mysla ze wygraja z miejsca mistrzostwo 1 ligi... gdyby chcial to rownie dobrze moglby kupic brazy za 200 coins i sprzedawac po 5k to tez by schodzilo... i teraz kazdy gra srebrnymi skladami zeby wygrywac buehehehe marna ta gra jest. A srebrne czarnuszki z 90 pejsa zawsze byly podejrzane.

 

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem sbc na Lacazette'a , wyszło bagatela 450k mam nadzieję że było warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, Tom182 napisał:

Spokoj najwazniejszy to fakt !

Panowie tak sie przygladam i analizuje sobie gre kolejnych przeciwnikow i mam pytanie. Wy tez za wszelka cene nie ruszacie sie kompletnie obrona ? Kurwa.... stoi sciana w co drugim meczu jak sie tak przygladne. AIM obrona i jazda

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Tak wygląda 80% meczy w WL, AI obrona, wariat Kante w środku pola, sweaty atak i defensywny/PTB : ]

 

Najlepiej cofać się pomocnikiem, a dopiero w końcowej fazie sterować obrońcą - bo jeżeli tego nie zrobisz i grasz na kogoś lepszego to zostaniesz objechany. Chyba, że masz taki tłok w środku pola, że AI obrona wystarczy, bo nikt się tam nie przeciśnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dwóch godzin w każdym (KAŻDYM!) meczu lagi. Przy łączeniu z praktycznie każdym przeciwnikiem zasięg w końcu spada na 2 pomarańczowe kreski. Sprawdzam neta... pobieranie 50mb/s. To jest k***a chore.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×